Rush Hour 2 (2001)

Actie, Komedie, Misdaad
De film gaat verder waar deel 1 ophield: Detective James Carter reist naar Hong Kong met zijn nieuwe vriend, detective Lee. Daar raken ze in een strijd verwikkeld met Chineze criminelen, en komen ze zo zelfs weer terug in Amerika terecht.

Rush Hour 2 Film Info

Score: 6.732/10 van 3889 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2001-08-03
Lengte: 87 Minuut / 1:27
Regisseur: Brett Ratner
Schrijver: Jeff Nathanson
Productie Studios: New Line Cinema, Roger Birnbaum Productions
Productie Land: United States of America


Rush Hour 2 Trailer


Jackie Chan
als Yan Naing Lee
Chris Tucker
als James Carter
John Lone
als Ricky Tan
Zhang Ziyi
als Hu Li
Roselyn Sánchez
als Isabella Molina
Alan King
als Steve Reign
Harris Yulin
als Agent Sterling
Kenneth Tsang
als Captain Chin
Lisa LoCicero
als Receptionist
Meiling Melançon
als Girl in Car
Maggie Q
als Girl in Car
Lucy Lin
als Heaven on Earth Hostess
Cindy Lu
als Heaven on Earth Hostess #2
Audrey Quock
als Kenny's Wife
Ernie Reyes Jr.
als Zing
Jeremy Piven
als Versace Salesman
Verena Mei
als Red Dragon Waitress
Joel McKinnon Miller
als Tex
Angela Little
als Tex's Girlfriend
Julia Schultz
als Tex's Girlfriend
Saul Rubinek
als Red Dragon Box Man
Gianni Russo
als Red Dragon Pit Boss
Michael Chow
als Gambler
Teresa Lin
als Gambler
Tanya Newbould
als Gambler
Don Cheadle
als Kenny (uncredited)
Andy Cheng
als Hu Li's Assistant (uncredited)
Simon Rhee
als Triad Gangster (uncredited)
Patricia Chan
als Club Hostess
Gelbert Coloma
als Karaoke Singer
William Duen Wai-Lun
als Cab Driver
James Duke
als Gambler
Mars
als Extra (uncredited)
Bradley James Allan
als Red Dragon Security (uncredited)
James Lew
als Triad Gangster (uncredited)
Roger Lim
als Triad Gangster (uncredited)
Felicia Tang
als High Roller Girl (uncredited)
Jeff Nathanson Screenplay
Brett Ratner Director
Ross LaManna Characters
Mark Helfrich Editor
Matthew F. Leonetti Director of Photography
Matthew Barry Casting
Robert K. Lambert Editor
Nancy Green-Keyes Casting
Terence Marsh Production Design
Lalo Schifrin Original Music Composer
Michael De Luca Executive Producer
Arthur M. Sarkissian Producer
Dick Ziker Stunts
Mark Hicks Stunts
Mark Hicks Stunt Double
Matthew Humphreys Accounting Clerk Assistant
Rita Ryack Costume Design
Leon Dudevoir Co-Executive Producer
Andrew Z. Davis Executive Producer
Toby Emmerich Executive Producer
Roger Birnbaum Producer
Jay Stern Producer
Jonathan Glickman Producer
Conrad E. Palmisano Stunt Coordinator
Conrad E. Palmisano Second Unit Director
JoAnn Perritano Unit Production Manager
James M. Freitag First Assistant Director
Jonathan McGarry Second Assistant Director
David Cass Jr. Second Assistant Director
James M. Freitag Associate Producer
Carla Fry Executive In Charge Of Production
Jody Levin Executive In Charge Of Post Production
Diana Kaufman Post Production Supervisor
Andrew Max Cahn Art Direction
James E. Tocci Art Direction
Brandee Dell'Aringa Assistant Art Director
Beatriz Kerti Assistant Art Director
E.C. Chen Set Designer
Mark Poll Set Designer
Viva Wang Set Designer
Linda Griffis Art Department Coordinator
Mark Vena Storyboard Artist
Lance Lombardo Set Decoration
Rick Simpson Set Decoration
Omar Abderrahman Leadman
Mike Higelmire Leadman
John A. Scott III Leadman
Marty Angelo Set Dresser
Joy Taylor Set Dresser
J. Michael Muro "A" Camera Operator
J. Michael Muro Steadicam Operator
Michael D. Weldon First Assistant "A" Camera
Paul Santoni Second Assistant "A" Camera
Mark Davison "B" Camera Operator
Mark Santoni First Assistant "B" Camera
Lee Blasingame First Assistant "B" Camera
Peter Geraghty Second Assistant "B" Camera
Roger Wall Camera Loader
Peter Sorel Still Photographer
Jennifer Conroy Production Coordinator
Raquel Caballes Maxwell Assistant Production Coordinator
Leslie Park Script Supervisor
Laura Steiger First Assistant Editor
Pat Blymyer Chief Lighting Technician
Tim Marshall Best Boy Electric
James M. Cox Rigging Gaffer
Justin Holdsworth Electrician
Wayne Marshall Electrician
Kenny Schneider Electrician
Rick Pratt Rigging Grip
Richard L. Carden Dolly Grip
Jim Shelton Key Grip
Gary C. Beaird Grip
Mike Simko Grip
William A. Petrotta Property Master
Robert Bleckman Assistant Property Master
Michael R. Gannon Assistant Property Master
Harry Lu Armorer
Kim H. Ornitz Sound Mixer
Mychal D. Smith Boom Operator
William Munroe Cableman
Andre G. Ellingson Special Effects Supervisor
Rachel E. Prentiss Production Accountant
Marybeth Martin-Eck First Assistant Accountant
Cindy Nevins Payroll Accountant
Tim Chau Sound Designer
Tim Chau Supervising Sound Editor
Kimberly Harris Supervising Sound Editor
Kimberly Harris Supervising ADR Editor
Nils C. Jensen Supervising Sound Editor
Carmen Hocson Baker Supervising Sound Editor
Jim Brookshire Supervising Dialogue Editor
Rickley W. Dumm Assistant Sound Editor
Monique 'Nico' Salvato Assistant Sound Editor
Cindy Jo Hinkleman Assistant Sound Editor
Douglas Parker Assistant Sound Editor
Tim Chau Sound Re-Recording Mixer
Andy D'Addario Sound Re-Recording Mixer
Steve Kohler Sound Recordist
John Roesch Foley Artist
Alyson Dee Moore Foley Artist
Mary Jo Lang Foley Mixer
Doc Kane ADR Mixer
Jeanette Browning ADR Recordist
Bill Holmquist Construction Coordinator
Melanie Hughes Makeup Department Head
Gigi Williams Key Makeup Artist
Amy L. Disarro Makeup Artist
René Dashiell Kerby Makeup Artist
Joanetta Stowers Makeup Artist
Voni Hinkle Hair Department Head
Shari Perry Key Hair Stylist
Kim M. Ferry Hairstylist
Robin McWilliams Hairstylist
Paul Anthony Morris Hairstylist
Maria Tortu Assistant Costume Designer
Mari Grimaud Costume Supervisor
Edward T. Hanley Set Costumer
Mitzi Haralson Set Costumer
Mary C. Lane Set Costumer
Mark B. Johnson Location Manager
James Lin Assistant Location Manager
Kevin Lingenfelser Visual Effects Supervisor
David Lingenfelser Digital Effects Supervisor
Paul Prokop Production Controller
Guy Adan Unit Publicist
Diana C. Weng Dialogue Coach
Raymond Bulinski Craft Service
Ted Moser Transportation Coordinator
Randy Musselman Transportation Captain
Bing Sokolsky Second Unit Director of Photography
Kathy Nelson Music Supervisor
Darrell Hall Music Editor
Gary Burritt Negative Cutter
Mike Stanwick Color Timer
Jeannie Epper Stunts
Kenny Endoso Stunts
Al Goto Stunts
Andy Cheng Stunts
Michiko Nishiwaki Stunt Double






















ikwilfilmskijken © 2024