S.W.A.T. (2003)

Actie, Thriller, Misdaad
Een gearresteerde drugsbaas wordt door het SWAT-team van de politie van Los Angeles de stad uit gebracht naar de gevangenis. Wanneer de drugsbaas een beloning van 100 miljoen uitlooft voor de persoon die hem weet te bevrijden wordt al snel duidelijk dat dit geen gemakkelijke klus gaat worden.

S.W.A.T. Film Info

Score: 6.156/10 van 2374 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-08-08
Lengte: 117 Minuut / 1:57
Regisseur: Clark Johnson
Schrijvers David McKenna, David Ayer.
Productie Studios: Original Film, Camelot Pictures, Chris Lee Productions, Illusion Entertainment, Columbia Pictures
Productie Land: United States of America, China


S.W.A.T. Trailer


Samuel L. Jackson
als Sgt. Dan 'Hondo' Harrelson
Colin Farrell
als Jim Street
Michelle Rodriguez
als Chris Sanchez
LL Cool J
als Deacon 'Deke' Kay
Josh Charles
als T.J. McCabe
Jeremy Renner
als Brian Gamble
Brian Van Holt
als Michael Boxer
Olivier Martinez
als Alex Montel
Domenick Lombardozzi
als GQ
Reg E. Cathey
als Lt. Greg Velasquez
Larry Poindexter
als Capt. Thomas Fuller
Page Kennedy
als Travis
James DuMont
als Gus
Denis Arndt
als Sgt. Howard
Lindsey Ginter
als Agent Hauser
Octavia Spencer
als Neighbor in Alley
Noel Gugliemi
als Latino Thug
Clark Johnson
als Deke's Handsome Partner
Matt Gerald
als Nick
Ken Davitian
als Uncle Martin Gascoigne
Tricia Kelly
als Waitress at Pub
Ashley Scott
als Lara
Benjamin King
als Customs Agent #1
Alex Trebek
als (voice)
Reed Diamond
als Officer
Neal H. Moritz
als Driver
Max Thayer
als Desk Officer
Jeff Wincott
als Ed Taylor
Marcio Rosario
als Dispatcher Garcia (uncredited)
Jay Montalvo
als Spanish Newscaster
Michael Papajohn
als Bistro Gangster #3
Sergio Kato
als Prison Guard (uncredited)
Gregory Sporleder
als Robber #1
Mayne Berke Production Design
David McKenna Screenplay
Michael Tronick Editor
Sarah Halley Finn Casting
Peter Brown Sound Effects Editor
Dan Halsted Producer
M. James Arnett Stunt Coordinator
M. James Arnett Second Unit Director
Seth Arnett Stunts
Elliot Goldenthal Original Music Composer
Vincent Guisetti Foley Artist
Scott G.G. Haller Dialogue Editor
David Leitch Stunts
Bronwyn Preston Unit Publicist
Neal H. Moritz Producer
Terry Wolcott Camera Loader
Robert Latham Brown Unit Production Manager
David Ayer Screenplay
Gabriel Beristain Director of Photography
Allan Graf Stunts
Randi Hiller Casting
Chris Lee Producer
Joel Iwataki Scoring Mixer
Deborah La Mia Denaver Makeup Department Head
Chris Palermo Stunts
Clark Johnson Director
Christopher Lawrence Costume Design
Todd Black Executive Producer
Gershon Ginsburg Art Direction
Robert Hamner Characters
Ron Mita Story
Jim McClain Story
Louis D'Esposito Executive Producer
George Huang Co-Producer
Amanda Lewis Co-Producer
Brian Relyea Second Second Assistant Director
Casey Hallenbeck Set Decoration
Cliff Fleming Pilot
Jim Chesney Transportation Coordinator
Benita Brazier Script Supervisor
Allan A. Apone Makeup Artist
Doug Coleman Stunts
John C. Meier Stunts
Mike Piccirillo Art Department Coordinator
David J. Barker Special Effects Technician
Matthias Gohl Music Producer
Eric Ladd Title Designer
Sara E. White Production Supervisor
Tom Elliott Stunts
Merrick Morton Still Photographer
Justin Duval Electrician
David E. Duncan Storyboard Artist
Jordan McCloskey Costume Supervisor
Jeffrey J. Haboush Sound Re-Recording Mixer
Carin Rogers Dialogue Editor
Lucas Moore Studio Teachers
Lars P. Winther First Assistant Director
Jordan Brendan Finnegan Set Production Assistant
Larry Hopkins Sound Mixer
Damon Caro Fight Choreographer
Toby Bronson Set Costumer
Craig Hosking Aerial Coordinator
Lisa Hannan Sound Effects Editor
Will Kaplan Music Editor
Randy Nolen Camera Operator
Ray McIntyre Jr. Visual Effects Supervisor
Michael Buster Dialect Coach
Paul N.J. Ottosson Sound Designer
Janet Ingram Key Costumer
Michael McCombe Greensman
Kimberly R. McCord-Wilson ADR Editor
Jimi Johnson Video Assist Operator
Bill Purple Second Assistant Director
Craig Fikse Steadicam Operator
Rexford L. Metz Helicopter Camera
Sam Dean Pyrotechnician
Patricia Miller Hair Department Head
Bill Myer Key Makeup Artist
Mike Hardison CG Supervisor
Ted Hayash Gaffer
John Kohlbrenner Sound Effects Editor
Michael Papac Armorer
James Simcik Supervising ADR Editor
Cameron Frankley Sound Designer
Cameron Frankley Supervising Sound Editor
Katherine Wright Costumer
Joseph Guerino Rigging Gaffer
Reid Paul Visual Effects Producer
Reid Paul Digital Effects Supervisor
Howard London ADR Mixer
Robert Elhai Orchestrator
Shannon Gaulding Executive Producer
James R. Lord Carpenter
Michael Runyard Stunts
Tom Carson Assistant Production Coordinator
Al Goto Stunts
Evyen Klean Music Supervisor
James Andrykowski First Assistant Editor
Mike Macias Lighting Technician
Sean Landeros Sound Recordist
Lisa Parmet Assistant Costume Designer
Lynda Reiss Property Master
Robin Lynn Bonaccorsi Stunt Driver
Courtney Gross Casting Associate
James Ashwill Foley Mixer
Angela Athayde Additional Production Assistant
Chris Winn Craft Service
Richard Lacy Assistant Camera
Clay Dale 3D Artist
Jill Bogdanowicz Digital Colorist
Chris Daher Stand In
Mark 'Boylee' Boyle Second Assistant Camera
Michael Alexonis Best Boy Grip
Kenneth Hunter Location Scout
Alan Cohen First Assistant Camera
Daren Cornell Painter
Douglas Cannon Propmaker
John J. Rutchland III Construction Coordinator
Karen E. Burnett Set Designer
Mike Reiber Standby Painter
Michael C. Price Key Grip
Nanci Cascio Hairstylist
Greg Wyszynski Set Dresser
Jeff Bova Driver
John Armstrong Picture Car Coordinator
Giacomo Knox Utility Stunts
Sal Migliore Digital Intermediate Producer
Frank Sims Rigging Grip
Alasdair Boyd Location Manager
Michael Goosen Production Accountant
Shannon Hamed Production Coordinator
Ian Wright Boom Operator
Ryan Juggler Assistant Sound Editor
Joe Martin Sound
Mo Henry Negative Cutter
Chad Moore Production Driver
Brennan Dyson Stunt Double
Celeste Leger Casting Assistant
Eric Budlong Grip
Ray Scalice General Manager
Bryan Fletchall Techno Crane Operator
Michael S. Epley Dolly Grip
Stephen McLaughlin Scoring Mixer
Stephen McLaughlin Score Engineer
Lissette Schettini Set Decorating Coordinator
Patrick Flanagan Digital Compositor
Jeremy Pitts Foley Editor
George Capetanos Assistant Property Master
Jacob Hair Tattoo Designer
Benjamin Kaplan Apprentice Sound Editor
Cano HernĂ¡ndez Musician
Frank Bradley Utility Sound
Steve Nelson Production Sound Mixer
Matthew McKenzie ADR Recordist
Greg Curry Colorist
Sage Asteak Production Assistant
Michael K. O'Melia Assistant Chief Lighting Technician
Beth Bargas Second Assistant Accountant
Jennifer Bender Extras Casting
Katy Tatian-Genovese Payroll Accountant
Deon Boyce Key Production Assistant
Jason Faries Camera Production Assistant
Catherine Kagan Assistant Location Manager
David Malley Production Secretary
Kristina Lee Travel Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2024