Scooby-Doo 2 De Losgeslagen Monsters (2004)

Mysterie, Fantasie, Avontuur, Komedie
Scooby en de andere leden van het Mystery Inc. detective-bureau, onderzoeken de plannen van een mysterieuze, gemaskerde slechterik. Deze wil de macht over Coolsville krijgen door chaos te veroorzaken met een monster-machine. Hierdoor komen onze helden oog in oog te staan met Captain Cutler, The Creeper en The 10,000 Volt Ghost.

Scooby-Doo 2 De Losgeslagen Monsters Film Info

Score: 6.1/10 van 2612 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-03-24
Lengte: 93 Minuut / 1:33
Regisseur: Raja Gosnell
Productie Studios: Mosaic Media Group, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United States of America


Scooby-Doo 2 De Losgeslagen Monsters Trailer


Freddie Prinze Jr.
als Fred Jones
Sarah Michelle Gellar
als Daphne Blake
Matthew Lillard
als Norville 'Shaggy' Rogers
Linda Cardellini
als Velma Dinkley
Seth Green
als Patrick Wisely
Peter Boyle
als Old Man Wickles
Tim Blake Nelson
als Johnathan Jacobo
Alicia Silverstone
als Heather Jasper-Howe
Kevin Durand
als Black Knight Ghost
Neil Fanning
als Scooby-Doo (voice)
Bill Meilen
als Chauffeur
Chris Gauthier
als Daphne's Tattooed Fan #1
Peter New
als Daphne's Tattooed Fan #2
Calum Worthy
als Kid on Bike #2
Colin Foo
als Investor
Pat O'Brien
als Pat O'Brien
Zahf Paroo
als Ned
C. Ernst Harth
als Miner 49er
Stephen E. Miller
als C.L. Magnus
Ted Kozma
als Museum Guard
Lisa Ann Beley
als Mullet Nerdette #2
Scott McNeil
als Evil Masked Figure (voice)
Ruben Studdard
als Ruben Studdard
Bob Papenbrook
als Black Knight Ghost (voice)
Dee Bradley Baker
als 10,000 Volt Ghost / Zombie / Red Eye Skeleton (voice)
Michael Sorich
als Tar Monster / Cotton Candy Glob (voice) (as Michael J. Sorich)
Terrence Stone
als 10,000 Volt Ghost (voice)
Wally Wingert
als Green-Eyed Skeleton (voice)
J.P. Manoux
als Brainiac Scooby (voice)
Brandon Jay McLaren
als Skater Dude #2
Michael Buffer
als (voice)
Emily Tennant
als Young Daphne
Tiffani Timms
als Reporter #4
Alexz Johnson
als Fred Fan
Morgan Brayton
als Mullet Nerdette #1
Nazanin Afshin-Jam
als Shaggy Chick (uncredited)
Dan Joffre
als Faux Ghost Patron
Aaron Ydenberg
als Skater Dude
Raja Gosnell Director
Oliver Wood Director of Photography
Joseph Barbera Executive Producer
Brent O'Connor Executive Producer
Kelley Smith-Wait Executive Producer
Charles Roven Producer
Richard Suckle Producer
Kent Beyda Editor
David Newman Original Music Composer
Brian Dowrick Animation
Matt Williames Animation
Steeve Boulianne Layout
Andrew Arnett Animation
Leigh H. Rens Animation
Jeff Croke Animation
Chris Lentz Animation
Steve Harwood Animation
Hugo Dominguez Visual Effects
Steve Cady Animation
Bill Haller Supervising Animator
Angie Jones Animation
Kristin Solid Animation
Alan Glazer Co-Producer
Mary Vernieu Casting
Richard Cowan Associate Producer
James Gunn Co-Producer
James Bamford Stunts
J.J. Makaro Stunt Coordinator
Don MacAulay Art Direction
John Alvarez Assistant Art Director
Steven J. Winslow Camera Technician
Shepherd Frankel Supervising Art Director
Bill Boes Production Design
Michael N. Wong Art Direction
Constantine Sekeris Conceptual Design
Leesa Evans Costume Design
Mira Caveno Set Designer
Rick Allen Grip
Peter Ochotta Art Department Assistant
Brad Oleksy Greensman
Joseph Barbera Characters
William Hanna Characters
Daphne Klebe Art Department Coordinator
Brent Gloeckler Sculptor
Tedd Kuchera Set Decoration
Warren Dunlop Construction Foreman
Glen A. Dickson Additional Camera
Brian Shell Construction Coordinator
Sandes Ashe First Assistant Camera
Dwane McIsaac Chef
Ray Evans Driver
Lance Johnson Property Master
Jeff Glueck Sound Engineer
Laide Agunbiade Digital Compositors
Laura Boddington Stand In
Nick Allen Stunts
László Sebõ Technical Supervisor
Mathieu Blouin Animation Supervisor
David Zbriger I/O Supervisor
Mike Splatt Special Effects Supervisor
Mandy Butler Production Accountant
Gregory Jamrok Orchestrator
Ivan Neulander Software Engineer
Daniel R. Chavez Executive In Charge Of Post Production
Michael D. Wilhoit Supervising Sound Editor
Erika A. McKee Digital Producer
Bill Terezakis Prosthetic Supervisor
Tony Swatton Armorer
Patrick Booker Carpenter
Fernando Favila Makeup Effects
Valance Eisleben Editorial Services
Joan Kelley Bierman Post Production Supervisor
Matt Diezel Assistant Editor
Christopher Charles Kempinski Lighting Technician
Kelly Zombor Boom Operator
Anji Bemben Hairstylist
Gitte Axen Makeup Artist
Luisa Dalmagro Set Costumer
Steve Ellis Transportation Captain
Ronald Schlueter Video Assist Operator
Scott Wolf Sound Designer
Karen Schell Sound
Dan Mannix Steadicam Operator
Peter Huff Transportation Coordinator
Daniel Arkin Visual Effects Editor
David Husby Production Sound Mixer
Kerry Ann Carmean Sound Effects Editor
Melany Bourgouin Visual Effects Coordinator
Stephanie Allen Visual Effects Producer
John Lai Lighting Artist
Cory Hodson Rigging Gaffer
Juliet Verni Production Coordinator
Chris Hogan Sound Editor
Ronnie Baran Best Boy Electric
Rif Dagher Researcher
Conrad Dueck 3D Supervisor
Joey Lessard CG Supervisor
Michael Shand CGI Supervisor
Tim Atkins Gaffer
Kirk Johns Location Manager
Julia Frittaion Publicist
Darren Higman Music Supervisor
Benton Jew Creature Design
Tim Arasheben Helicopter Camera
Jim Rankin Craft Service
Charles Lyall Production Manager
Chris Bond Visual Effects Supervisor
Keith Hunter Modeling
Diyah Pera Still Photographer
Todd Shifflett Digital Effects Supervisor
August Hall Visual Development
David Allinson Special Effects Coordinator
Steve Linn Systems Administrators & Support
Brent O'Connor Unit Production Manager
Cody Laudan Utility Stunts
Markus Czyzewski Music Editor
Rick Rasmussen Picture Car Coordinator
Bill Draper Executive In Charge Of Production
Mark Kenna Dolby Consultant
Chris Bradford Security
Andy Armstrong Stunt Coordinator
Raymond Chen Lighting Supervisor
Perry Battista Lead Set Dresser
Stacey Butterworth Wig Designer
David Klohn Second Assistant Director
Kelvin Lee Lead Animator
Barrie Wells Techno Crane Operator
Mitch Gates Visual Effects Technical Director
Alison Fraser Costume Coordinator
Misha Bukowski Third Assistant Director
Jody Chow Assistant Production Coordinator
Tracy B. Dunlop Set Dresser
Todd Hlagi Dolly Grip
Jim Filippone Pilot
Dennis Brock Chief Lighting Technician
Jeff Carson Supervising Music Editor
Tom Boyd Musician
Kelly Oxford ADR Editor
David Kudell Assistant Sound Editor
Laura Harris Atkinson Supervising Dialogue Editor
Richard Cowan First Assistant Director
Tim Hogan Key Grip
Jim Filippone Helicopter Camera
Jason Crosby Marine Coordinator
James McKenzie Moore Casting Assistant
Santino Barile Assistant Property Master
Diana Stata Assistant Music Supervisor
Adam de Bosch Kemper Pre-Visualization Supervisor
Mo Henry Negative Cutter
Anne Fletcher Choreographer
Jim Bacon Epk Producer
Jina Johnson Assistant Location Manager
Eve-Marie Gingras Production Supervisor
David Newman Conductor
Jeff Hall Assistant Chief Lighting Technician
Herb DeWaal Key Rigging Grip
Marta Knudsen Matte Painter
Eric Gotthelf ADR Mixer
Lindsay Hallett Visual Effects Production Manager
Lionel Barton Colorist
Will Cunningham Compositing Artist
Jamie Reid Tait Second Assistant Production Coordinator
Cheryl Budgett 2D Supervisor
Jim Bach Playback Coordinator
James Bluma Assistant Editor
Anthony Harris Digital Color Timer
Nerses Gezalyan Foley Mixer
Michael Lemmers Best Boy Grip
Joanna Moore Second Second Assistant Director
Sean Lavoie Paint Coordinator
Jim Dunn Stunt Double
Jim Van Dijk First Assistant "A" Camera
Elizabeth Beauchamp Costumer
Leah Hong Graphic Designer
Jay Anderson Generator Operator
Shaun Bullied Set Painter
Brom Storyboard Artist
Jason Piccioni Digital Supervisor
Cydney Cornell Hairdresser
Jacques Levesque Compositing Supervisor
Andy Armstrong Second Assistant Director
Errin Lally Casting Coordinator
Ron Barr Digital Intermediate Editor
Suzie Bruce Assistant Accountant
Darya Douglas-Andres Special Effects Assistant
Mike Larivee Special Effects Technician
Harold Bernard Second Assistant Camera
Barbara Copp Key Production Assistant
Tamar Ouziel Assistant Makeup Artist
Rob Miller Contact Lens Technician
James Moriana Foley Artist
Stephanie Boeke Extras Casting
Whitney Kitchen Animation Coordinator
Kimaree Long Dialogue Editor
Michael Buffer Musician
James Gunn Writer
Doug Chapman Stunts
Adam Shankman Choreographer
Melissa R. Stubbs Stunts
John MacCarthy Second Unit First Assistant Director
Crystal Dalman Stunts
Alette Falle Stunts
Richard Brooks Stunts
Ashlea Earl Stunts
Nesta Chapman Stunts
Jeff Sanca Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024