6.085

Scooby-Doo (OV) (2002)

Mysterie, Avontuur, Komedie
De Mystery Inc. bende zijn ieder hun eigen gang gegaan, en zijn twee jaar gescheiden geweest wanneer ze elk een uitnodiging voor Spooky Island ontvangen. Ze ontdekken een amusementspark dat de jonge bezoekers op vreemde wijze beïnvloedt. Fred, Daphne, Velma, Shaggy en Scooby realiseren zich al snel dat ze het mysterie niet op kunnen lossen zonder samen te werken.

Scooby-Doo (OV) Film Info

Score: 6.085/10 van 4257 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2002-06-14
Lengte: 87 Minuut / 1:27
Regisseur: Raja Gosnell
Schrijver: James Gunn
Productie Studios: Mosaic Media Group, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United States of America


Scooby-Doo (OV) Trailer


Freddie Prinze Jr.
als Fred Jones
Sarah Michelle Gellar
als Daphne Blake
Matthew Lillard
als Norville 'Shaggy' Rogers
Linda Cardellini
als Velma Dinkley
Rowan Atkinson
als Emile Mondavarious
Miguel A. Núñez Jr.
als Voodoo Maestro
Isla Fisher
als Mary Jane
Steven Grives
als N' Goo Tuana
Charles Stan Frazier
als Sugar Ray
Craig Bullock
als Sugar Ray
Matthew Murphy Karges
als Sugar Ray
Mark McGrath
als Sugar Ray
Rodney Sheppard
als Sugar Ray
Sam Greco
als Zarkos
Charlie Cousins
als Velma's Friend
Kristian Schmid
als Brad
Nicholas Hope
als Old Man Smithers
Neil Fanning
als Scooby-Doo (voice)
Scott Innes
als Scrappy-Doo (voice)
J.P. Manoux
als Scrappy Rex (voice)
Chris Cruickshanks
als Tiny Henchman
Alex Ruiz
als Reporter #1
Sheryl Benko
als Reporter #2
Rio Nugara
als Island Emissary
David Vallon
als Bartender Dead Mike's
Troy MacKinder
als Guy in the Vat
Michala Banas
als Carol
Holly Brisley
als Training Video Woman
Robert Díaz
als Training Video Guy #1
Remi Broadway
als Training Video Guy #2
Martin Broome
als Melvin Doo
Simone Dumbleton
als Co-Ed
Jonathan Coffey
als Fitzgibbon
Michael Caffery
als Coast Guard #2
Kyas Sherriff
als Airport Attendant
Celeste Gosnell
als Airport Family
Bradley Gosnell
als Airport Family
Cayley Gosnell
als Airport Family
Audrey Gosnell
als Airport Family
Kurt Duval
als Spooky Hotel Bartender
Janis McGavin
als Co-Ed Hottie
Emily Gosnell
als Autograph Seeker
Marea Lambert Barker
als Autograph Seeker
Kym Jackson
als Autograph Seeker
Danielle Starkey
als Autograph Seeker
Andrew Bryniarski
als Cavern Henchman
Craig Behenna
als Henchman #1
Keith S. Bullock
als Henchman #2
Jess Harnell
als Creature Voices (voice)
Frank Welker
als Creature Voices (voice)
Pamela Anderson
als Pamela Anderson (uncredited)
William Hanna Executive Producer
Raja Gosnell Director
James Gunn Screenplay
David Eggby Director of Photography
Kent Beyda Editor
Robert Engelman Executive Producer
Andrew Mason Executive Producer
Joseph Barbera Executive Producer
Richard Suckle Producer
Kelley Smith-Wait Executive Producer
Charles Roven Producer
Mary Vernieu Casting
Bob Camp Storyboard
Andrew Egiziano Production Manager
Mike Cachuela Art Department Manager
Michael Leung Visual Effects
Larry White Animation
Jay Jackson Animation
Christina Butterfield Animation Manager
Roger Huynh Compositors
Philip A. Patterson Associate Producer
Stephen Jones Associate Producer
David Newman Original Music Composer
Sheryl Benko Associate Producer
Alan Glazer Co-Producer
Margaret Mitchell Production Controller
John O'Connell Choreographer
Brad Hanson Stand In
Stephen Jones Unit Production Manager
Jennifer Cornwell Production Coordinator
Paul 'Salty' Brincat Production Sound Mixer
Brendon 'Moose' Boyd Unit Manager
Suza Maybury Set Decoration
Barbara Darragh Assistant Costume Designer
Jamie McLennan Location Manager
Paula Marie Duncan Production Accountant
Jason Bayever Digital Compositors
Tohru Patrick Awa Visual Development
Donna Brown Art Direction
Vic Kaspar Sound Recordist
Rod Conder Boom Operator
Kim Prentice Art Department Assistant
Fiona Searson Publicist
Peter Crosman Visual Effects Supervisor
Matthew Putland Set Decoration
Didier Levy CG Supervisor
Michael Conelly Lighting Supervisor
Christopher Assells Sound Effects Editor
Jeff Glueck Sound Engineer
Keith Foston Visual Effects Coordinator
Fiona Scott Assistant Art Director
Gregg Thomas Greensman
Mike Cachuela Production Illustrator
Robyn Elliott Costume Supervisor
Adam Williams Gaffer
Bill Booth Art Direction
Anthony Mabin Digital Effects Supervisor
Jo Weeks Script Supervisor
Matt Diezel First Assistant Editor
Keith Hunter Modeling
Helen Gabrielle Gliniak Art Direction
Guy Norris Stunt Coordinator
Monica Heideman Telecine Colorist
Gregory Jamrok Orchestrator
Richard Baneham Animation Supervisor
Douglas Bloom Visual Effects
Allen Foster VFX Supervisor
Amiee Clark Art Department Coordinator
Martin Ash Set Designer
Lisa Brennan Property Master
Laura Ziffren Music Supervisor
Kristelle Gardiner Makeup Artist
Michael Backauskas Visual Effects Editor
Todd Carmody Lighting Technician
Scott Sanders Sound Designer
Bernie Childs Construction Coordinator
David Childs Carpenter
Bill Boes Production Design
Melanie Shepherd Set Costumer
Daniel R. Chavez Executive In Charge Of Post Production
Katherine Quittner Music Editor
Leigh-Alexandra Jacob Lead Painter
Grace Hernandez Hairstylist
Michael D. Wilhoit Supervising Sound Editor
Craig Titley Story
Christian Wintter Art Direction
Sandy Wingrove Set Decoration
Leesa Evans Costume Design
Kirstine Wallis Sculptor
Jasin Boland Still Photographer
Sherie Bradfute Software Engineer
Ben De Luca Systems Administrators & Support
Kevin Abercrombie Utility Stunts
Stewart Sorby Rigging Gaffer
Jenny Groener Digital Producer
Jodie Allen Set Decoration
Melissa Barker Stunts
Leonel Pedraza Sound Mixer
Gary Cramb Construction Foreman
Brian Cox Special Effects Supervisor
Angella McPherson Second Assistant Director
Mary Bills Assistant Production Manager
Ian Dewhurst Chief Lighting Technician
Caitlin McKenna ADR Voice Casting
John Cox Animatronics Supervisor
Drew Bailey Third Assistant Director
Kerry Mulgrew Assistant Production Coordinator
Justine Dunn Set Dresser
Erwin H. Kupitz Wig Designer
Todd Egan Assistant Sound Editor
Daniel Harvey Digital Effects Producer
Michelle Pazer ADR Editor
Glenn Arrowsmith Dolly Grip
Tom Boyd Musician
Lesley Vanderwalt Hair Supervisor
Philip A. Patterson First Assistant Director
Jamie Underwood Casting Assistant
Mo Henry Negative Cutter
Richard Allardice Key Grip
Terry Lee Pilot
Scott Wolf Foley Editor
Wilmer Lin Matchmove Supervisor
William L. Arance 3D Modeller
Cheryl Budgett 2D Supervisor
Kelly Oxford Supervising ADR Editor
Jesse Sugarman CG Animator
Lee Romaire Character Designer
David Orr Color Timer
Kazmer Harangozo Second Second Assistant Director
John O'Brien Special Effects Assistant
Kent Pritchett Colorist
David Newman Conductor
Lisa Shaunessy Accountant
Trista K. Wahl Production Assistant
Joan Nygren Assistant Makeup Artist
Graeme Callander Storyboard Artist
Neil Krepela Additional Visual Effects
Paul Pattison Hairdresser
Jeff McLean Compositing Lead
Jane Dawkins Extras Casting
Caroline Grubb Visual Effects Production Manager
Nick McKinless Stunt Double
Nicole Catino Music Coordinator
Masoud Aghdasi Catering
Greg Gladstone CG Artist
Bruce Shapiro Dialogue Coach
Kelly Foreman Costumer
Weldon Brown ADR Mixer
Kirsty Bruce Assistant Editor
Vicki Martin Costume Assistant
Brom Concept Artist
Michael McNerney ADR Recordist
Jeffrey Schaper Visual Effects Production Assistant
Damian Eggins Assistant Unit Manager
Mark Broadbent Assistant Camera
Ralph Churchwell Music Producer
Caroline Austin Production Secretary
Kym Sainsbury Prosthetics
James Moriana Foley Artist
Nerses Gezalyan Foley Mixer
Guy Norris Second Unit Director
Laurie Fish Assistant Chief Lighting Technician
Nick Lawson Stunts
Laura Harris Atkinson Dialogue Editor
Tory Belleci Set Designer
James Gunn Story
Toby Pease First Assistant Director
Kurt Williams Visual Effects Producer
Andrew Conder "B" Camera Operator
Peter McCaffrey "A" Camera Operator
Roger Lanser Second Unit Director of Photography
Troy Reichman Second Assistant "B" Camera
Melinda Rickman Second Assistant "A" Camera
Ricky Schamburg First Assistant "B" Camera
Adrien Seffrin First Assistant "A" Camera
Grahame Litchfield Key Grip
Adam Shankman Choreographer
Kylie Furneaux Stunts
Lisa Marie Rosenberg Hairdresser
Renee Bowen Stunts
Damian Bradford Stunts
Con Bekiris Stunts
Michelle Comerford Stunts
Mark Chique Stunts
Nicole Downs Stunts
Paul Doyle Stunts
Steve Daddow Stunts
Morgan Evans Stunts
Jane Harman Stunts
Steve Harman Stunts
Scotty Gregory Stunts
Tony Lynch Stunts
Nick Lawson Stunts
Gulliver Page Stunts
Guy Norris Stunt Coordinator
Debbie Santic Stunts
Brett Praed Stunt Double
Yasca Sinigaglia Stunts
Marco Sinigaglia Stunts
Glenn Suter Stunts
Melody Sorensen Stunt Double
Darrell Walshe Stunts
Wilfred Woodrow Stunts
Dino Dos Santos Stunt Double
Robert Chapin Stunt Double
Alan J. Hagge Systems Administrators & Support
Joe Ruby Thanks
Ken Spears Thanks
Stephen Tung Wai Stunts
Jack Wong Wai-Leung Stunts
Audrey Mak Stunts
Fung Wai-Lun Stunts
Choi Kwok-Ping Stunts
Joe Chu Cho-Kuen Stunts
Antonio Caprio Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024