Scream VI (2023)

Horror, Misdaad, Thriller
Sam heeft samen met haar drie vrienden, Tara, Mindy en Chad, de aanvallen van Ghostface weten te overleven. Ze besluiten dan ook Woodsboro te verlaten om een geheel, nieuwe start te maken. Echter aangekomen in New York City blijkt Ghostface weer op te duiken.

Scream VI Film Info

Score: 7.06/10 van 2366 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2023-03-08
Lengte: 123 Minuut / 2:3
Regisseurs: Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett.
Productie Studios: Radio Silence, Project X Entertainment, Spyglass Media Group, Paramount
Productie Land: United States of America


Scream VI Trailer


Melissa Barrera
als Sam Carpenter
Jenna Ortega
als Tara Carpenter
Jasmin Savoy Brown
als Mindy Meeks-Martin
Mason Gooding
als Chad Meeks-Martin
Jack Champion
als Ethan Landry
Roger L. Jackson
als 'The Voice' (voice)
Liana Liberato
als Quinn Bailey
Dermot Mulroney
als Detective Bailey
Devyn Nekoda
als Anika Kayoko
Josh Segarra
als Danny Brackett
Hayden Panettiere
als Kirby Reed
Henry Czerny
als Dr. Christopher Stone
Tony Revolori
als Jason Carvey
Skeet Ulrich
als Billy Loomis
Samara Weaving
als Laura Crane
Courteney Cox
als Gale Weathers
Matthew Giuffrida
als Paul 2.0
Andre Anthony
als Frankie
Thomas Cadrot
als Brooks
Barry Morgan
als TV Reporter
Chanel Mings
als Restaurant Hostess
Erika Prevost
als Frat Party Girl
Jesse Camacho
als Frat Dude
Jenna Wheeler-Hughes
als Angry Woman
Mizinga Mwinga
als Police Officer
Céleste Dubé
als Police Officer
André Bédard
als Police Officer
Eric Davis
als Reporter #1
Lydia Zadel
als Reporter #2
Elizabeth Neale
als EMT
Justin Johnson
als Gale's Cameraman
Stephane Ishmael
als MTA Worker
Max Laferriere
als Ghostface
Jack Quaid
als Richie Kirsch (uncredited)
Jason Cavalier
als Bodega Clerk (uncredited)
Thom Newell
als Greg Bruckner (uncredited)
Tim Robinson
als Paul 2.0 (voice) (uncredited)
Akiva Schaffer
als Subway Ghostface (voice) (uncredited)
Matt Bettinelli-Olpin Director
Tyler Gillett Director
Guy Busick Writer
Paul Neinstein Producer
William Sherak Producer
Kevin Williamson Executive Producer
Chad Villella Executive Producer
Gary Barber Executive Producer
Peter Oillataguerre Executive Producer
Ron Lynch Executive Producer
Cathy Konrad Executive Producer
Marianne Maddalena Executive Producer
James Vanderbilt Writer
Kevin Williamson Characters
James Vanderbilt Producer
Brett Jutkiewicz Director of Photography
Rich Delia Casting
Michele Laliberte Production Design
Mathieu Giguère Art Direction
Philippe Lord Art Direction
Suzanne Cloutier Set Decoration
Louis Dandonneau Set Decoration
Léa-Valérie Létourneau Set Decoration
Avery Plewes Costume Design
Kathy Kelso Makeup Department Head
Buck Deachman First Assistant Director
Alix Croquet Second Assistant Director
Louis Depelteau Graphic Designer
Sonia Khenfech Assistant Decorator
Karoline Roy Graphic Designer
Radia Slaimi Set Designer
Alexandre Cadieux Stunt Coordinator
Laiko Foroughi Stunt Double
Pauline Béraud Script Supervisor
Brian Tyler Original Music Composer
Courteney Cox Executive Producer
D. Chris Smith Sound Designer
Peter Staubli Sound Re-Recording Mixer
Peter Staubli Sound Designer
Alexander Sanikidze Foley Editor
Greg P. Russell Sound Re-Recording Mixer
Nancy MacLeod Sound Effects Editor
Karen Baker Landers Supervising Sound Editor
Jay Prychidny Editor
Henri Aubertin Costume Supervisor
Herbert Rawlinson Sound Effects Editor
Benoit Robitaille Set Dresser
Marc-André Krukowski Set Dresser
Nathan Blacksmith Assistant Makeup Artist
Lindsay Thomas Assistant Makeup Artist
Vague Vartanian Special Effects Makeup Artist
Farid Brik Hairstylist
Jamison Rabbe ADR Mixer
Louis Marion Sound Mixer
Giorgi Lekishvili Foley Mixer
Beso Kacharava Foley Supervisor
Biko Gogaladze Foley Artist
Gabriel Dufour-Laperrière Sound Assistant
Myriam Hanahem Costumer
Sabrine Canuel Key Costumer
Marianne Bobet Assistant Makeup Artist
Daniel Auclair Unit Production Manager
Marie-Elaine Bailly Production Supervisor
Jan de Calbiac Production Assistant
Mariann Petit Assistant Unit Manager
Charlene Vallespin Production Secretary
Ela Miszkurka Third Assistant Director
Carl Lessard Graphic Designer
Erick Martinez Set Decorating Coordinator
Annie Carpentier Assistant Property Master
David Pleau Special Effects Technician
Andre Bustanoby Visual Effects Supervisor
Erik Classen Compositor
Sujoy Dey Compositor
George Ferris Compositor
Kevin McAllister Visual Effects Producer
Alizée Plourde Visual Effects Producer
Christopher Rucinski Visual Effects Editor
Pablo Franquebalme Álvarez Lighting Artist
Marie-Ève Beckers Stunt Double
Mathieu Coderre Stunt Double
Millie Dallas Stunt Double
Jean Frenette Stunts
Naomi Frenette Stunt Double
Flavie Groleau Stunt Double
Kenny Parent Stunt Double
Max Laferriere Stunts
Philippe Bossé Still Photographer
David Dinel Key Grip
Eames Gagnon Chief Lighting Technician
Julie Garceau Digital Imaging Technician
Hugues Tremblay "B" Camera Operator
Joey Wills Rigging Grip
Adam Richards Casting Associate
James A. Janisse Thanks
Chelsea Rebecca Thanks
Kevin McKeever Music Editor
Bernhard Melbye Voss Conductor
Michèle St-Arnaud Location Manager
Lauriane Rognie Assistant Location Manager
Cyril Loreau Assistant Location Manager
Caroline Desbiolles Assistant Location Manager
Anouk Chénier Location Coordinator
Vincent Bellefleur Assistant Location Manager
Puelo Deir Unit Publicist
Dennis Eleveld Researcher
Patricia Gomez Zlatar First Assistant Accountant
Sarah Iorio Production Assistant
Marine Lacour Production Assistant
Maxime Lamothe Production Assistant
Jonathan Lecot Key Production Assistant
Felix Roy Production Assistant
Rebecca Seamans Producer's Assistant
Eugene Shawn Production Assistant
Daniel Matthews Transportation Coordinator
Debajit Barman Supervising Editor
Tyler Ferguson Post Production Assistant
Vanessa Galvez Finishing Producer
Jason Maydick Color Assistant
Jason Pelham First Assistant Editor
Andre Rivas 3D Digital Colorist
Patty Connolly ADR Voice Casting
Damien Zimmerman Thanks
Sierra Russell Thanks
Josh Russell Thanks
Thom Newell Thanks
Adriana King Thanks
Adam Band Thanks
Jack Bennett Thanks
Zenab Jaber Lighting Technician
Yoichiro Aoki Stereoscopic Supervisor
Sayan Chattopadhyay Visual Effects Compositor
Sirangi Sampath Kumar Compositor
Kokkera Naga Srinivasa Rao Compositor
Geoffroy St-Hilaire Steadicam Operator
Geoffroy St-Hilaire "A" Camera Operator
Sven Faulconer Original Music Composer
Chris Stone Co-Producer
Mathew Ferrante Executive In Charge Of Production






















ikwilfilmskijken © 2024