Shanghai Noon (2000)

Avontuur, Actie, Komedie, Western
Peking, 1881. Om aan een gedwongen huwelijk te ontsnappen is prinses Pei Pei met een escorte naar Amerika gevlucht. Ze is maar nauwelijks op Amerikaanse bodem of de jonge vrouw beseft dat ze in een val is gelokt. Haar begeleiders blijken immers gangsters te zijn die haar enkel tegen een mooie geldsom willen loslaten. Chon Wang, meester in de martial arts, belooft aan de Chinese keizer dat hij de prinses zal redden.

Shanghai Noon Film Info

Score: 6.4/10 van 2422 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2000-05-26
Lengte: 111 Minuut / 1:51
Regisseur: Tom Dey
Schrijvers Alfred Gough, Miles Millar.
Productie Studios: Roger Birnbaum Productions, Spyglass Entertainment, Touchstone Pictures
Productie Land: Hong Kong, United States of America

Shanghai Noon Foto's


Shanghai Noon Trailer


Jackie Chan
als Chon Wang
Owen Wilson
als Roy O'Bannon
Lucy Liu
als Princess Pei Pei
Xander Berkeley
als Nathan Van Cleef
Roger Yuan
als Lo Fong
于荣光
als Imperial Guard
Walton Goggins
als Wallace
Brandon Merrill
als Indian Wife
Jason Connery
als Andrews
Adrien Dorval
als Blue
Stacy Grant
als Hooker in Distress
Kate Luyben
als Fifi
Henry O
als Royal Interpreter
Simon Baker
als Little Feather
A.C. Peterson
als Saddle Rock Sheriff
Rad Daly
als Saddle Rock Deputy
Eliza Norbury
als Dream Sequence Hooker
Eric Chen
als Imperial Guard
Cui Ya Hui
als Imperial Guard
Rafael Báez
als Vasquez
Russell Badger
als Sioux Chief
Jody Thompson
als Margie
Kendall Saunders
als Dream Sequence Hooker
Christy Greene
als Train Passenger
Yuen Biao
als Indian With the Axe / Saloon Fighter (uncredited)
Larry Lam
als Railway Worker (uncredited)
Sam Simon
als Chief's Sidekick
Dan Mindel Director of Photography
Alfred Gough Screenplay
Roger Birnbaum Producer
Jonathan Glickman Producer
Gary Barber Producer
Willie Chan Chi-Keung Executive Producer
Miles Millar Screenplay
Richard Chew Editor
Jackie Chan Executive Producer
Randy Edelman Original Music Composer
Tom Dey Director
Solon So Chi-Hung Executive Producer
Paul A. Edwards Camera Operator
Corran Brownlee Storyboard Artist
Matthew Barry Casting
Nancy Green-Keyes Casting
Joseph A. Porro Costume Design
Kathy Nelson Music Supervisor
Ned Dowd Co-Producer
Jules Daly Co-Producer
Peter J. Hampton Production Design
Kevin Reidy Unit Production Manager
Bruce Moriarty First Assistant Director
Bruce Moriarty Associate Producer
Billy Weber Additional Editing
Brent Woolsey Stunt Coordinator
Brandt Gordon Art Direction
Jeff Ginn Supervising Art Director
Bryony Foster Set Decoration
Stephen C. Peterman Leadman
Cynthia La Jeunesse Leadman
Rand Sagers Assistant Art Director
Susan Turner Assistant Art Director
Lizzie McGovern Assistant Costume Designer
Jean Rosone Costume Supervisor
Bob Kaiser Color Timer
E. J. Foerster Second Unit Director
Diana C. Weng Dialogue Coach
Jan Kobylka Construction Coordinator
Kevin Nolting Associate Editor
John LaSalandra Music Editor
Andy D'Addario Sound Re-Recording Mixer
Tim Chau Sound Re-Recording Mixer
Tim Chau Supervising Sound Editor
Tim Chau Sound Designer
Kimberly Harris ADR Supervisor
Linda Folk ADR Editor
Michele Perrone ADR Editor
Jim Brookshire Sound Editor
Doug Jackson Sound Editor
Nils C. Jensen Sound Editor
David Kern Sound Editor
Nancy MacLeod Sound Editor
Ann L. Thornberg Assistant Sound Editor
Mark A. Tracy Assistant Sound Editor
David Horner ADR Mixer
Scott Schmidt ADR Mixer
Jeff Hamon ADR Mixer
Brad Hillman ADR Mixer
Alicia Stevenson Foley Artist
Dawn Fintor Foley Artist
John Roesch Foley Artist
Alyson Dee Moore Foley Artist
David Betancourt Foley Mixer
Mary Jo Lang Foley Mixer
Carolyn Tapp Foley Recordist
Jimmy Chow Property Master
Randy Tambling Key Grip
Tom Starnes Rigging Gaffer
Monty Montgomerie Best Boy Grip
Gordon Schmidt Best Boy Electric
Catherine Leighton Assistant Property Master
David Rosychuk Assistant Property Master
Andrew Francis Fenady Production Supervisor
Kaayla Ryane Production Coordinator
Michelle Fitzpatrick Third Assistant Director
Gayle Franklin Costume Supervisor
Rosalina Da Silva Makeup Supervisor
Rita Ciccozzi First Assistant Makeup Artist
Ann Pala Makeup Artist
James D. Brown Key Hair Stylist
Franca Vaccaro First Assistant Hairstylist
Sharon Li Po-Lin Hairstylist
Paul Edwards "A" Camera Operator
John T. Connor First Assistant "A" Camera
Dean Heselden Second Assistant "A" Camera
Kathryn Buck Script Supervisor
Armin Matter "B" Camera Operator
Timothy Robin Spencer First Assistant "B" Camera
Mick Lipohar Second Assistant "B" Camera
Kevin Haverty Second Assistant "B" Camera
Denis Bellingham Boom Operator
David Lee Production Sound Mixer
April A. Janow Production Accountant
Jill Hahn First Assistant Accountant
Abraham Park Post Production Accountant
Lee Anne Muldoon Unit Publicist
Douglas Curran Still Photographer
Jonathan Wenk Still Photographer
Louise Mackiewicz Extras Casting
Coleman Robinson Transportation Coordinator
Tim Landry Visual Effects Supervisor
Marny Eng Stunt Double
Trish Schill Stunts
Corry Glass Stunts
Marny Eng Stunts
Tad Griffith Stunts
Lauro David Chartrand-DelValle Stunts
Andy Cheng Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024