7.1

Shrek 2 (2004)

Animatie, Familie, Komedie, Fantasie, Avontuur
Na teruggekeerd te zijn van hun huwelijksreis horen Shrek en Fiona dat haar ouders van het huwelijk gehoord hebben. Ze willen niets liever dan haar ware liefde te ontmoeten in hun koninkrijk Far Far Away. Ze zijn zich echter niet bewust van de veranderingen die hun dochter onlangs ondergaan heeft. En dat hun nieuwe schoonzoon een 350 kilo zware Ogre met een slechte hygiëne is en een pratende ezel als vriend heeft.

Shrek 2 Film Info

Score: 7.1/10 van 8062 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-05-19
Lengte: 93 Minuut / 1:33
Regisseurs: Andrew Adamson, Kelly Asbury, Conrad Vernon.
Schrijvers Andrew Adamson, Joe Stillman, J. David Stem, David N. Weiss.
website: http://www.shrek2.com/
Productie Studios: DreamWorks Pictures, Pacific Data Images, DreamWorks Animation
Productie Land: United States of America

Shrek 2 Foto's


Shrek 2 Trailer


Mike Myers
als Shrek (voice)
Eddie Murphy
als Donkey (voice)
Cameron Diaz
als Princess Fiona (voice)
Julie Andrews
als Queen (voice)
Antonio Banderas
als Puss in Boots (voice)
John Cleese
als King (voice)
Rupert Everett
als Prince Charming (voice)
Jennifer Saunders
als Fairy Godmother (voice)
Aron Warner
als Wolf (voice)
Kelly Asbury
als Page / Elf / Nobleman / Nobleman's Son (voice)
Cody Cameron
als Pinocchio / Three Pigs (voice)
Conrad Vernon
als Gingerbread Man / Cedric / Announcer / Muffin Man / Mongo (voice)
Christopher Knights
als Blind Mouse (voice)
David P. Smith
als Herald / Man with Box (voice)
Mark Moseley
als Mirror / Dresser (voice)
Kelly Cooney
als Fast Food Clerk (voice)
Wendy Bilanski
als Bar Frog (voice)
Larry King
als Ugly Stepsister (voice)
Guillaume Aretos
als Receptionist (voice)
Chris Miller
als Humphries / Magic Mirror (voice)
Latifa Ouaou
als Doll / Jill (voice)
Alina Phelan
als Maiden #1 / Generic Female #2 (voice)
Erika Thomas
als Maiden #2 (voice)
Joan Rivers
als Joan Rivers (voice)
Andrew Adamson
als Captain of the Guards (voice)
Ted Elliott Creative Consultant
Terry Rossio Creative Consultant
Hans Zimmer Thanks
Andrew Adamson Screenplay
Andrew Adamson Director
Andrew Adamson Story
Sim Evan-Jones Editor
Isis Mussenden Costume Design
Harry Gregson-Williams Original Music Composer
Gabrielle Siegel Production Coordinator
Dennie Thorpe Foley
Jana Vance Foley
Ellen Heuer Foley Artist
Dennis Leonard Supervising Sound Editor
John Powell Original Music Composer
William Steig Novel
William Steig In Memory Of
Jeffrey Katzenberg Executive Producer
Aron Warner Producer
Jane Hartwell Thanks
Leslee Feldman Casting
Guillaume Aretos Production Design
John H. Williams Producer
Kelly Asbury Director
Conrad Vernon Director
Conrad Vernon Additional Dialogue
Joe Stillman Screenplay
J. David Stem Screenplay
David N. Weiss Screenplay
David Lipman Producer
Steve Pilcher Art Direction
Cody Cameron Additional Dialogue
Christopher Knights Assistant Editor
Chris Miller Additional Dialogue
Chris Miller Head of Story
Raman Hui Supervising Animator
Randy Thom Sound Designer
Charles Perrault Characters
David Lucarelli ADR Recordist
Charleen Richards ADR Mixer
Jennifer Rubin Thanks
Ted Tally Script Consultant
Teresa Cheng Head of Production
Michael Lachance Thanks
Shannon Jeffries Production Illustrator
Bill Damaschke Thanks
Barbara Ford Post-Production Manager
Henrik Tamm Production Illustrator
Peter Zaslav Production Illustrator
Mickie McGowan ADR Voice Casting
Steven E. Gordon Storyboard
Scott Cochran Sound Engineer
Walt Dohrn Additional Dialogue
Walt Dohrn Story Artist
Chris Douridas Music Supervisor
Jonathan Null Foley Editor
Fumie Kitahara Thanks
Travis Koller Art Department Assistant
Bruce Fowler Orchestrator
Michael Cutler Systems Administrators & Support
Serguei Kouchnerov Animation
Stephen Barton Additional Music
Bruce White Musician
George Doering Musician
David P. Smith Additional Dialogue
Mark Kenna Dolby Consultant
Randy Dormans Animation
Philip R. Garrett Production Supervisor
Kevin Koch Animation
Bob Whitehill Layout Supervisor
Chung Chan Animation Director
Andrew Birch Post Production Supervisor
Andy Nelson Sound Mixer
James Wood Wilson Production Illustrator
Morten Folmer Nielsen ADR Editor
Christi Soper Casting Associate
Michael A. Levine Music Arranger
Will Files Sound Design Assistant
Robert Renga Sound Recordist
Ewa Sztompke ADR Editor
Christopher Sinnott Visual Effects Coordinator
Anna Behlmer Sound Mixer
Wayne Stables Master Lighting Artist
Craig Heath Sound Recordist
Adrian Scherger Stereoscopic Editor
Andre Fenley Sound Effects Editor
J.R. Grubbs Sound Effects Editor
Scott Guitteau Sound Effects Editor
Marilyn McCoppen Supervising Sound Editor
Marilyn McCoppen ADR Editor
Marilyn McCoppen Supervising Dialogue Editor
E. Larry Oatfield Foley Editor
Ken Bielenberg Visual Effects Supervisor
Julie Nelson Animation
Derek Casari ADR Engineer
Yuri Bartoli Production Illustrator
Trey Thomas Animation Director
James Baxter Supervising Animator
James Baxter Animation Supervisor
Christian Schellewald Production Illustrator
Jason Spencer Galsworthy Animation
Emilio Ghorayeb Animation
Morgan R. Kelly Animation
Marek Kochout Animation
Aaron Williams VFX Artist
David Settlow VFX Artist
Kavita Khosla Animation
Virginia Wilson Editorial Coordinator
Terran Boylan Creature Technical Director
Darrin Butts Animation
Tim Lawrence Sculptor
Ken Ball Master Lighting Artist
Ronman Yiu Yan Ng Lighting Artist
Mariko Hoshi Animation
Mark Jan Wlodarkiewicz Music Editor
Shad Davis Post Coordinator
Michael Andrews Editor
Terry Claborn Color Timer
Todd Homme Thanks
Kelly Cooney Production Coordinator
James McKee Smith Additional Music
Alan Meyerson Scoring Mixer
Travis Crenshaw Foley Recordist
Chris Wahl Animation
Peter Szewczyk Lighting Artist
Frank 'Pepe' Merel Foley Mixer
Ethan Hurd Animation
Tom Hester Character Designer
Craig Edelblut Set Designer
Gary L. Wohlleben Production Controller
Philippe Gluckman Visual Effects Supervisor
Michelle Belforte Second Film Editor
Frank Richards Systems Administrators & Support
Tim Cheung Supervising Animator
Jeff Snow Story
Dennis Gordon Sculptor
Gene Goins Projection
Michael Day Sequence Supervisor
Mark Jackels Software Engineer
Matt Aspbury Layout
Felicia Sanchez Editorial Production Assistant
John Dorst First Assistant Editor
Liz Borges-Herzog Production Coordinator
Kristen D. Chidel Production Manager
Carol Norton Production Supervisor
Ryan Trenhaile Digital Compositors
Mark Berrow Musician
Mo Henry Negative Cutter
Tom Boyd Musician
James Thatcher Musician
Dan Wagner Animation
Jonathan Evans-Jones Musician
Noah Klocek Matte Painter
Angela Ensele Production Coordinator
Charlie Ramos Modeling
Julie M. McDonald Production Supervisor
Ryan Shawn Lewis Creature Technical Director
Melanie Cordan Animation
Celeste Leger Casting Assistant
Peter DiStefano Musician
Peter Davies Musician
Annmarie Koenig Master Lighting Artist
Nick Foster Head of Animation
Jennifer Freeman Production Supervisor
Gabriel Portnof Lighting Artist
Milton E. Rodriguez-Rios Sequence Supervisor
Carlos Sotolongo Sound Engineer
Miguel Ángel Poveda Post Production Supervisor
Kory Heinzen Production Illustrator
Greg Bulman Systems Administrators & Support
Peter Farson Creature Technical Director
Holly Edwards Production Supervisor
Rudi Bloss Animation
Rich Reising Playback Singer
Andrew McPhillips Lighting Artist
Corinne Cavallaro Thanks
Linda Bel Animation
Rachel Bolt Musician
Ye Won Cho Lighting Artist
Don Williams Musician
Kenny Chung Animation
Edip Agi In Memory Of
Raffaella Filipponi Animation
Eric Lessard Animation
David Spivack Animation
Don Venhaus Animation
Fadi Basem Kandah Production Coordinator
Andre de Oliviera Araujo Production Supervisor
Milana Huang Creature Technical Director
Luca Prasso Creature Technical Director
Michael Garner Production Supervisor
Alvin Tenpo Systems Administrators & Support
Dick Walsh Creature Technical Director
Facundo Rabaudi Modeling
Brian Deans-Rowe Modeling
Steve McGrath Modeling
Nicholas Bucknall Musician
Anthony Pike Musician
Anna Noakes Musician
Richard Edwards Musician
Mike Hext Musician
Andrew Crowley Musician
Owen Slade Musician
Rita Manning Musician
Warren Zielinski Musician
Andrea Stoops Production Supervisor
Julia Woolf Production Illustrator
Denis St. Amand Sound Engineer
Janet Rentel Sequence Supervisor
Jenna Grigg Thomas Production Supervisor
Bart Feliciano Systems Administrators & Support
David Fent Systems Administrators & Support
Rich Marco Systems Administrators & Support
John O'Sullivan Systems Administrators & Support
Erik Patton Systems Administrators & Support
Heather Knight Animation
Patrick Bonneau Animation
Olivier Mouroux Publicist
Antony Gray Animation
Daniel Rich Systems Administrators & Support
Jung Jin Song Lighting Artist
Kevin O'Hara Animation
Lou Dellarosa Animation
James Hull Animation
Ken Morrissey Animation
Kevan Shorey Animation
Gilbert Davoud Creature Technical Director
Sandy Kao Creature Technical Director
Mariette Marinus Creature Technical Director
Dug Stanat Creature Technical Director
Jonathan Williams Musician
Scott Kilty Systems Administrators & Support
Roberto Espanto Domingo Animation
Catherine D. Giddings Thanks
Alison Lima Thanks
Zsoka Barkacs Creature Technical Director
Derek Mann Systems Administrators & Support
Bruce Daitch Thanks
Skaila Kanga Musician
Dennis Park Thanks
Darci Zalvin Production Supervisor
Huy K. Nguyen Production Illustrator
Nick Craven Animation
Jeffrey Joe Animation
Joshua West Modeling
Jaime Castañeda Animation
Daniel Dawson Creature Technical Director
Stephen Bailey Lighting Artist
Alan Cheney Lighting Artist
Stephanie Mulqueen Master Lighting Artist
Robert MacKenzie Production Illustrator
Van Phan Animation
Jake Walker Musician
Dave Burgess Animation
Edwin R. Leonard Thanks
Dan Newell Musician
Kelly Jean-Ware Production Coordinator
Tonia Pizzato Production Supervisor
Stacy Rentel Production Supervisor
Ruben Hickman Production Illustrator
Yoriko Ito Production Illustrator
Alexandre Puvilland Production Illustrator
Jo Watanabe Production Illustrator
John Detke Systems Administrators & Support
Alison Fedrick Production Coordinator
Hannibal P. Odisho Production Coordinator
Jenny Wolfe-Binder Production Coordinator
Claudia Southmartin Production Supervisor
Jeremy Bernstein Animation
Manu Ittina Animation
Sean Mahoney Animation
Bill E. Miller Animation
Luci Napier Animation
Pres Romanillos Animation
Carlos M. Rosas Animation
Trish Schutz-Krause Animation
Kevin Vassey Animation
Sunny Ye Production Coordinator
Jin Liou Sequence Supervisor
Adam Chin Lighting Artist
Erwin Madrid Production Illustrator
Philip K. Livingston Jr. Animation
Joe Palrang Master Lighting Artist
Sean McLaughlin Animation
Marty Cohen Thanks
Ann Daly Thanks
Sara Cardone Thanks
Jodi DiCenzo Thanks
Bryan Ellenburg Thanks
Jodi Kershner Thanks
Andrew Kopperud Thanks
Jim Mainard Thanks
Kathy Mandato Thanks
Scott McPhail Thanks
Adrienne Moss Thanks
Shana Priesz Thanks
Kate Swanborg Thanks
Michael Trainotti Thanks
Lenny Wohl Thanks
Sarah Maria Goodwin Art Department Production Assistant
Damon Riesberg Animation
Sang Uoon Kim Animation
Robert J. Weaver Animation
Stephen Dobbs Animation
Monika Erande Animation
Nathan Fok Animation
Lee Graft Animation
Tim Keenan Animation
Robert Kosai Animation
Sean White Animation
Kalim Winata Animation
Ken Yao Animation
Kaya S. Kim Assistant Editor
Robert King Musician
Chris Milano Production Assistant
Aaron Stewart Animation Production Assistant
Jerome Solomon Production Manager
Laura Lockwood Production Supervisor
Larry Winer Sound Engineer
Carlos Quinonez Systems Administrators & Support
Jacqueline Hutchinson Visual Effects Coordinator
Charles Rivera Sculptor
Paul Westcott Set Designer
Alex Bochannek Systems Administrators & Support
Adam Joseph Czech Systems Administrators & Support
Christopher S. Stahl Systems Administrators & Support
Tony Huu Tran Systems Administrators & Support
John Trappey Systems Administrators & Support
Michelle Mendenhall First Assistant Editor
Jimmy Maidens Lighting Artist
Marc Miller Lighting Artist
Yuko Okumura Lighting Artist
Ben Radcliffe Lighting Artist
Frank Ritlop Lighting Artist
Nathania Vishnevsky Lighting Artist
Craig Welsh Lighting Artist
Chanda Cummings Master Lighting Artist
Philippe Denis Master Lighting Artist
Geri Smith Master Lighting Artist
Marlon Montgomery Production Coordinator
Laura Watts Production Coordinator
Emile Ghorayeb Animation
Enrique Navarrete Gil Animation
Mark Pudleiner Animation
Sean Springer Animation
Thomas Paul Thesen Animation
Quintin King Creature Technical Director
Penny Leyton Creature Technical Director
Stephan Osterburg Creature Technical Director
Nico Scapel Creature Technical Director
Marc Wilhite Creature Technical Director
Emre Yilmaz Creature Technical Director
John Koren Dodelson Modeling
Pasha Ivanov Modeling
Benjamin Williams Modeling
Wayne Hellinger Post Production Coordinator
Sunny Park Executive Music Producer
Adam Ghering Compositing Supervisor
Mike de Seve Story Consultant
Matt Authement Animation Technical Director
Timothy Peeler Digital Colorist
Julie Imboden Keel Music Coordinator
Laurel Graydon Executive Assistant
Jaclyn T. Yee Human Resources
Denise Minter Production Executive
Phil 'Captain 3D' McNally Stereoscopic Supervisor






















ikwilfilmskijken © 2020