Shrek 2 (2004)

Animatie, Familie, Komedie, Fantasie, Avontuur
Na teruggekeerd te zijn van hun huwelijksreis horen Shrek en Fiona dat haar ouders van het huwelijk gehoord hebben. Ze willen niets liever dan haar ware liefde te ontmoeten in hun koninkrijk Far Far Away. Ze zijn zich echter niet bewust van de veranderingen die hun dochter onlangs ondergaan heeft. En dat hun nieuwe schoonzoon een 350 kilo zware Ogre met een slechte hygiëne is en een pratende ezel als vriend heeft.

Shrek 2 Film Info

Score: 7.268/10 van 11867 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-05-19
Lengte: 93 Minuut / 1:33
Regisseurs: Kelly Asbury, Conrad Vernon, Andrew Adamson.
Schrijvers Andrew Adamson, Joe Stillman, J. David Stem, David N. Weiss.
Productie Studios: DreamWorks Animation, Pacific Data Images
Productie Land: United States of America


Shrek 2 Trailer


Mike Myers
als Shrek (voice)
Eddie Murphy
als Donkey (voice)
Cameron Diaz
als Princess Fiona (voice)
Julie Andrews
als Queen Lillian (voice)
Antonio Banderas
als Puss in Boots (voice)
John Cleese
als King Harold (voice)
Rupert Everett
als Prince Charming (voice)
Jennifer Saunders
als Fairy Godmother (voice)
Aron Warner
als Wolf (voice)
Kelly Asbury
als Page / Elf / Nobleman / Nobleman's Son (voice)
Cody Cameron
als Pinocchio / Three Pigs (voice)
Conrad Vernon
als Gingerbread Man / Cedric / Announcer / Muffin Man / Mongo (voice)
Christopher Knights
als Blind Mouse (voice)
David P. Smith
als Herald / Man with Box (voice)
Mark Moseley
als Mirror / Dresser (voice)
Kelly Cooney Cilella
als Fast Food Clerk (voice)
Wendy Bilanski
als Bar Frog (voice)
Larry King
als Ugly Stepsister (voice)
Guillaume Aretos
als Receptionist (voice)
Chris Miller
als Humphries / Magic Mirror (voice)
Latifa Ouaou
als Doll / Jill (voice)
Alina Phelan
als Maiden #1 / Generic Female #2 (voice)
Erika Thomas
als Maiden #2 (voice)
Joan Rivers
als Joan Rivers (voice)
Andrew Adamson
als Captain of the Guards (voice)
Isis Mussenden Costume Design
Andrew Adamson Screenplay
Joe Stillman Screenplay
Guillaume Aretos Production Design
John H. Williams Producer
Kelly Asbury Director
Jeffrey Katzenberg Executive Producer
Aron Warner Producer
Steve Pilcher Art Direction
David Lipman Producer
Conrad Vernon Director
Leslee Feldman Casting
J. David Stem Screenplay
David N. Weiss Screenplay
William Steig Novel
Sim Evan-Jones Editor
Andrew Adamson Director
Harry Gregson-Williams Original Music Composer
James Baxter Animation Supervisor
Trey Thomas Animation Director
Emilio Ghorayeb Animation
David Settlow VFX Artist
Aaron Williams VFX Artist
Steven E. Gordon Storyboard
Virginia Wilson Editorial Coordinator
John Dorst First Assistant Editor
Walt Dohrn Additional Dialogue
David P. Smith Additional Dialogue
Barbara Ford Post-Production Manager
Gary L. Wohlleben Production Controller
Kristen D. Chidel Production Manager
Craig Edelblut Set Designer
James Baxter Supervising Animator
Stephen Barton Additional Music
Michelle Belforte Second Film Editor
Mark Jan Wlodarkiewicz Music Editor
Christi Soper Hilt Casting Associate
Charles Perrault Characters
Chris Miller Additional Dialogue
Mark Jackels Software Engineer
Liz Borges-Herzog Production Coordinator
Conrad Vernon Additional Dialogue
Dennis Gordon Sculptor
Felicia Sanchez Editorial Production Assistant
Michael Cutler Systems Administrators & Support
Matt Aspbury Layout
Cody Cameron Additional Dialogue
Ronman Yiu Yan Ng Lighting Artist
Andrew Birch Post Production Supervisor
Terry Claborn Color Timer
Chris Douridas Music Supervisor
Andrew Adamson Story
Yuri Bartoli Production Illustrator
Gene Goins Projection
Carol Norton Production Supervisor
Michael Day Sequence Supervisor
Randy Thom Sound Designer
Scott Cochran Sound Engineer
Dennis Leonard Supervising Sound Editor
Christopher Sinnott Visual Effects Coordinator
Andre Fenley Sound Effects Editor
Ted Elliott Creative Consultant
Chung Chan Animation Director
Mark Kenna Dolby Consultant
Anna Behlmer Sound Mixer
Ryan Trenhaile Digital Compositors
Ken Bielenberg Visual Effects Supervisor
William Steig In Memory Of
Mo Henry Negative Cutter
Celeste Leger Casting Assistant
Marilyn McCoppen ADR Editor
Rich Reising Playback Singer
Jonathan Null Foley Editor
George Doering Musician
Mickie McGowan ADR Voice Casting
Marilyn McCoppen Supervising Sound Editor
Bruce Fowler Orchestrator
Fumie Kitahara Thanks
Carlos M. Rosas Animation
Tim Keenan Animation
Anna Noakes Musician
Owen Slade Musician
Angela Ensele Production Coordinator
Tim Cheung Supervising Animator
Scott Guitteau Sound Effects Editor
Randy Dormans Animation
Ethan Hurd Animation
Emre Yilmaz Creature Technical Director
Bruce Daitch Thanks
Jodi DiCenzo Thanks
Lenny Wohl Thanks
Rachel Bolt Musician
Morten Folmer Nielsen ADR Editor
Jaime Castañeda Animation
Tom Boyd Musician
Andrew Crowley Musician
Peter DiStefano Musician
Robert King Musician
Will Files Sound Design Assistant
Christopher S. Stahl Systems Administrators & Support
Nathania Vishnevsky Lighting Artist
Philippe Denis Master Lighting Artist
Geri Smith Master Lighting Artist
Marlon Montgomery Production Coordinator
Darci Zalvin Production Supervisor
Peter Davies Musician
Andy Nelson Sound Mixer
Linda Bel Animation
Сергей Кушнеров Animation
Bryan Ellenburg Thanks
Todd Homme Thanks
Kathy Mandato Thanks
Scott McPhail Thanks
Damon Riesberg Animation
Rudi Bloss Animation
Jonathan Evans-Jones Musician
Anthony Pike Musician
John O'Sullivan Systems Administrators & Support
Jane Hartwell Thanks
Olivier Mouroux Publicist
Jeffrey Joe Animation
Yoriko Ito Production Illustrator
Paul Westcott Set Designer
Craig Welsh Lighting Artist
Kenny Chung Animation
Morgan R. Kelly Animation
Mark Pudleiner Animation
Mariette Marinus Creature Technical Director
Marc Wilhite Creature Technical Director
Steve McGrath Modeling
Monika Erande Animation
Nicholas Bucknall Musician
Warren Zielinski Musician
Aaron Stewart Animation Production Assistant
Kelly Cooney Cilella Production Coordinator
Philip R. Garrett Production Supervisor
Tonia Pizzato Production Supervisor
Laura Lockwood Production Supervisor
Carlos Quinonez Systems Administrators & Support
Peter Zaslav Production Illustrator
Christopher Knights Assistant Editor
Stephen Bailey Lighting Artist
Dennie Thorpe Foley
Bill Damaschke Thanks
Andrew Kopperud Thanks
Adrienne Moss Thanks
Robert J. Weaver Animation
Robert Kosai Animation
Rita Manning Musician
Andre de Oliviera Araujo Production Supervisor
Ruben Hickman Production Illustrator
Alexandre Puvilland Production Illustrator
Julia Woolf Production Illustrator
Derek Mann Systems Administrators & Support
Alvin Tenpo Systems Administrators & Support
Corinne Cavallaro Thanks
Ann Daly Thanks
Jodi Kershner Thanks
Dan Newell Musician
Jenna Grigg Thomas Production Supervisor
Andrew McPhillips Lighting Artist
Yuko Okumura Lighting Artist
Marek Kochout Animation
Milana Huang Creature Technical Director
Mike Hext Musician
Jonathan Williams Musician
Fadi Basem Kandah Production Coordinator
Claudia Southmartin Production Supervisor
Janet Rentel Sequence Supervisor
Rich Marco Systems Administrators & Support
Huy K. Nguyen Production Illustrator
Daniel Rich Systems Administrators & Support
Gilbert Davoud Creature Technical Director
Ryan Shawn Lewis Creature Technical Director
Penny Leyton Creature Technical Director
Pasha Ivanov Modeling
Benjamin Williams Modeling
Edwin R. Leonard Thanks
Shana Priesz Thanks
Michael Trainotti Thanks
Kevin Vassey Animation
Kalim Winata Animation
Richard Edwards Musician
Jacqueline Hutchinson Visual Effects Coordinator
Jo Watanabe Production Illustrator
Jimmy Maidens Lighting Artist
Frank Ritlop Lighting Artist
Chanda Cummings Master Lighting Artist
Sean Mahoney Animation
Van Phan Animation
Marc Miller Lighting Artist
Peter Szewczyk Lighting Artist
Jenny Wolfe-Binder Production Coordinator
Laura Watts Production Coordinator
Jana Vance Foley
Darrin Butts Animation
Roberto Espanto Domingo Animation
Trish Schutz-Krause Animation
Patrick Bonneau Animation
Kevin Koch Animation
Kevan Shorey Animation
Ye Won Cho Lighting Artist
Ken Ball Master Lighting Artist
Joe Palrang Master Lighting Artist
Alan Meyerson Scoring Mixer
Enrique Navarrete Gil Animation
Eric Lessard Animation
Don Venhaus Animation
Chris Wahl Animation
Peter Farson Creature Technical Director
Stephan Osterburg Creature Technical Director
Nico Scapel Creature Technical Director
Dick Walsh Creature Technical Director
Dennis Park Thanks
Kate Swanborg Thanks
Hans Zimmer Thanks
Sang Uoon Kim Animation
Milton E. Rodriguez-Rios Sequence Supervisor
Erik Patton Systems Administrators & Support
Greg Bulman Systems Administrators & Support
Gabriel Portnof Lighting Artist
Annmarie Koenig Master Lighting Artist
Wayne Stables Master Lighting Artist
J.R. Grubbs Sound Effects Editor
Ken Morrissey Animation
David Spivack Animation
Sean Springer Animation
Alison Lima Thanks
Jennifer Rubin Thanks
Kavita Khosla Animation
Alison Fedrick Production Coordinator
Kelly Jean-Ware Production Coordinator
Carlos Sotolongo Sound Engineer
Terry Rossio Creative Consultant
Raman Hui Supervising Animator
Kevin O'Hara Animation
Terran Boylan Creature Technical Director
Quintin King Creature Technical Director
Facundo Rabaudi Modeling
Sara Cardone Thanks
Marty Cohen Thanks
Hannibal P. Odisho Production Coordinator
Sunny Ye Production Coordinator
Jerome Solomon Production Manager
Holly Edwards Production Supervisor
Michael Garner Production Supervisor
Stacy Rentel Production Supervisor
Andrea Stoops Production Supervisor
Julie M. McDonald Production Supervisor
Miguel Ángel Poveda Post Production Supervisor
John Trappey Systems Administrators & Support
Catherine D. Giddings Thanks
Michael Lachance Thanks
James Hull Animation
Nathan Fok Animation
Lee Graft Animation
Sean White Animation
Ken Yao Animation
Jennifer Freeman Production Supervisor
David Fent Systems Administrators & Support
Shannon Jeffries Production Illustrator
James Wood Wilson Production Illustrator
Alex Bochannek Systems Administrators & Support
Adam Joseph Czech Systems Administrators & Support
Adam Chin Lighting Artist
Ben Radcliffe Lighting Artist
Jung Jin Song Lighting Artist
Stephanie Mulqueen Master Lighting Artist
Denis St. Amand Sound Engineer
Nick Craven Animation
Raffaella Filipponi Animation
Jim Mainard Thanks
Ewa Sztompke ADR Editor
Philip K. Livingston Jr. Animation
James McKee Smith Additional Music
E. Larry Oatfield Foley Editor
Mark Berrow Musician
Bruce White Musician
Scott Kilty Systems Administrators & Support
Frank Richards Systems Administrators & Support
Tony Huu Tran Systems Administrators & Support
Jake Walker Musician
Travis Koller Art Department Assistant
Dave Burgess Animation
Stephen Dobbs Animation
Kaya S. Kim Assistant Editor
Skaila Kanga Musician
James Thatcher Musician
Don Williams Musician
Kory Heinzen Production Illustrator
John Detke Systems Administrators & Support
Erwin Madrid Production Illustrator
Christian Schellewald Production Illustrator
Jeremy Bernstein Animation
Jason Spencer-Galsworthy Animation
Sandy Kao Creature Technical Director
Robert Renga Sound Recordist
Mariko Hoshi Animation
Sean McLaughlin Animation
Thomas Paul Thesen Animation
Lou Dellarosa Animation
Heather Knight Animation
Bill E. Miller Animation
Pres Romanillos Animation
Dan Wagner Animation
Tom Hester Character Designer
Daniel Dawson Creature Technical Director
Charlie Ramos Modeling
Ted Tally Script Consultant
Manu Ittina Animation
Luca Prasso Creature Technical Director
Brian Deans-Rowe Modeling
Joshua West Modeling
Dug Stanat Creature Technical Director
Edip Agi In Memory Of
Michael Andrews Editor
Gabrielle Siegel Production Coordinator
Jin Liou Sequence Supervisor
Larry Winer Sound Engineer
Robert MacKenzie Production Illustrator
Henrik Tamm Production Illustrator
Charles Rivera Sculptor
Bart Feliciano Systems Administrators & Support
Michelle Mendenhall First Assistant Editor
Alan Cheney Lighting Artist
Melanie Cordan Animation
Emile Ghorayeb Animation
Antony Gray Animation
Luci Napier Animation
Julie Nelson Animation
Zsoka Barkacs Creature Technical Director
John Koren Dodelson Modeling
Craig Heath Sound Recordist
Sunny Park Executive Music Producer
Wayne Hellinger Post Production Coordinator
Ellen Heuer Foley Artist
Marilyn McCoppen Supervising Dialogue Editor
Frank 'Pepe' Merel Foley Mixer
Julie Imboden Keel Music Coordinator
Laurel Graydon Executive Assistant
Derek Casari ADR Engineer
Travis Crenshaw Foley Recordist
Sarah Maria Goodwin Art Department Production Assistant
Chris Milano Production Assistant
Walt Dohrn Story Artist
Adam Ghering Compositing Supervisor
Shad Davis Post Coordinator
Denise Minter Production Executive
Charleen Richards-Steeves ADR Mixer
Jaclyn T. Yee Human Resources
Matt Authement Animation Technical Director
Michael A. Levine Music Arranger
Teresa Cheng Head of Production
Phil McNally Stereoscopic Supervisor
Nick Foster Head of Animation
Adrian Scherger Stereoscopic Editor
Noah Klocek Matte Painter
Bob Whitehill Layout Supervisor
Timothy Peeler Digital Colorist
David Lucarelli ADR Recordist
Chris Miller Head of Story
Philippe Gluckman Visual Effects Supervisor
Amy Rae Jones Visual Effects
Mike de Seve Story Consultant
Jeff Snow Additional Storyboarding
Fireball Tim Lawrence Sculptor






















ikwilfilmskijken © 2024