Sicario: Day of the Soldado (2018)

Actie, Misdaad, Drama, Thriller
'Soldado' speelt zich af na de gebeurtenissen uit 'Sicario' en volgt infiltrant Alejandro Gillick en CIA-agent Matt Graver. De Mexicaanse drugsoorlog heeft zich verder verspreid waarbij terroristen over de Amerikaans-Mexicaanse grens verplaatst worden. Matt krijgt van hogerop de taak om in te grijpen.

Sicario: Day of the Soldado Film Info

Score: 6.8/10 van 2425 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-06-27
Lengte: 122 Minuut / 2:2
Regisseur: Stefano Sollima
website: https://www.soldado.movie/
Productie Studios: Thunder Road, Black Label Media, Orange Corp, Lionsgate
Productie Land: United States of America


Sicario: Day of the Soldado Trailer


Benicio del Toro
als Alejandro Gillick
Josh Brolin
als Matt Graver
Isabela Merced
als Isabel Reyes
Jeffrey Donovan
als Steve Forsing
Catherine Keener
als Cynthia Foards
Manuel Garcia-Rulfo
als Gallo
Matthew Modine
als James Riley
Shea Whigham
als Andy Wheeldon
Elijah Rodriguez
als Miguel Hernandez
Howard Ferguson Jr.
als Troy
David Castañeda
als Hector
Jacqueline Torres
als Blandina
Raoul Max Trujillo
als Rafael
Bruno Bichir
als Angel
Jake Picking
als Shawn
Tenzin Marco-Taylor
als José
Faysal Ahmed
als Bashiir
Dan Davidson
als Col. Kenneth Walter
Graham Beckel
als Dale Hammonds
Sherman Allen
als Gen. Arno McCullough
Lourdes Del Rio Garcia
als Miranda
Christopher Heyerdahl
als Headmaster Deats
Ian Bohen
als Carson Wills
J.D. Garfield
als Alberto
Ryan Begay
als Javier
Diane Villegas
als Ida
Ibrahim Renno
als Sakher
Alejandro de la Peña
als Balding Man
Brian Reynolds
als Blackhawk Pilot #1
Frédéric North
als Blackhawk Pilot #2
Joseph A. Garcia
als Border Agent #1
J.D. Marmion
als Border Agent #2
Hector Dez
als Border Agent #3
Jon Kristian Moore
als Border Agent #4
Thang Khan Gin
als Burmese Migrant #1
Mang Khai
als Burmese Migrant #2
Zaw Tan
als Burmese Migrant #3
Mickey Dolan
als Bus Stop Teen
Alex Cacho
als Costco Terrorist #2
Rick Vargas
als 49ers Man
Lloyd Voights
als Gulfstream Pilot
Rob Franco
als K-9 Agent
Oscar Avila
als Mexican Border Guard
Arturo Maese Bernal
als Mexican Lookout #1
Billy R. Sanchez
als Mexican Migrant #1
Gary Anthony Castro
als Mexican Migrant #2
Iliana Donatlán
als Mexican News Reporter
Beth Bailey
als Mother Victim
Stafford Douglas
als Naval Intelligence Officer
Nick Shakoour
als Rocking Man
Sakariya Ali
als Somali Militiaman
Alfredo Quiroz
als Teenage Soldier
Fernando Urquides
als Tattooed Gangster
Tasha Ames
als Young Blonde Woman
David Manzanares
als Arturo Hernandez (uncredited)
Connor Skific
als Black Hawk Contractor (uncredited)
Jackamoe Buzzell
als Commander Willett (uncredited)
Christian Pedersen
als DEA Agent (uncredited)
Ryan Jason Cook
als DEA Agent Ed Ramirez (uncredited)
Chris Adams
als K-9 Agent (uncredited)
Catherine Haun
als Middle School Teacher (uncredited)
Barrett James
als Military Contractor (uncredited)
Gonzalo Robles
als Military Contractor (uncredited)
Cassandra Rochelle Fetters
als Parent (uncredited)
Tim Aydelott
als FBI Agent, US Marshall (uncredited)
Ruben Bugayong
als Border Patrol Agent (uncredited)
Cruz Castillo
als Bus Stop Student (uncredited)
Narupornkamol Chaisang
als ZomZom (uncredited)
Leedy Corbin
als Junior High Student (uncredited)
James Devoti
als Captain James (uncredited)
Lawrence Gilligan
als Border Patrol (uncredited)
Andrea Good
als Migrant (uncredited)
Alison Grainger
als US Marshall (uncredited)
Johnnie Hector
als River Border Agent (uncredited)
Sharon Anne Henderson
als Immigrant (uncredited)
Alan Humphrey
als Guard (uncredited)
Jose B. Martinez
als Miguels Migrant #1 (uncredited)
Aaron Mastriani
als Bomb Victim in Store (uncredited)
Manny Rubio
als Santiago (uncredited)
Lyle Sandoval
als Mid-Level Thug (uncredited)
Michael Slusher
als Pickup Truck Driver (uncredited)
Michael E. Stogner
als Van Driver at Border Crossing (uncredited)
Cheo Tapia
als Bar Bouncer (uncredited)
Sandra L. Velez
als Border Crossing Driver (uncredited)
Julian Wondolowski
als Border Crossing Driver (uncredited)
Tsailii Rogers
als Classy Restaurant Patron
Jay Moore
als Restaurant Patron (uncredited)
Dariusz Wolski Director of Photography
Mary Vernieu Casting
Edward McDonnell Producer
Meg Everist Set Decoration
Deborah Lynn Scott Costume Design
Erik Feig Production Executive
John Caglione Jr. Makeup Department Head
Kevin Kavanaugh Production Design
Roland N. Thai Sound Effects Editor
Lee Scott Music Editor
Ellen H. Schwartz Executive Producer
Marisa Frantz Art Direction
Molly Smith Producer
Basil Iwanyk Producer
Thad Luckinbill Producer
Jo Edna Boldin Casting
Richard Middleton Executive Producer
David Brownlow Sound Mixer
Dean A. Zupancic Sound Re-Recording Mixer
Mitch Toles Special Effects Technician
Justice Whitaker Grip
Barbara Harris ADR Voice Casting
Shone Taylor Special Effects Technician
Stefano Sollima Director
Andrejs Prokopenko Boom Operator
Alejandro Reza Casting
Matthew Newman Editor
Hildur Guðnadóttir Music
Hildur Guðnadóttir Musician
Mamie Mitchell Additional Script Supervisor
Dustin DellaVecchia Set Decorating Coordinator
Taylor Sheridan Characters
Taylor Sheridan Writer
Bren Cook Ager/Dyer
Dan O'Connell Foley Artist
John T. Reitz Sound Re-Recording Mixer
John T. Cucci Foley Artist
Steve Gehrke Script Supervisor
Alan Robert Murray Supervising Sound Editor
Carlos Muñoz Portal Assistant Location Manager
Willard Overstreet Foley Editor
Bill Holmquist Construction Coordinator
Orlando Hernandez Gaffer
Richard Foreman Jr. Still Photographer
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Brad Arensman Post Production Supervisor
Stacey Butterworth Wigmaker
Lori McCoy-Bell Hair Department Head
Emily Egge Costume Supervisor
Darryl Garcia Jr. Set Costumer
David B. Nowell Aerial Director of Photography
Corey Welk Key Makeup Artist
Sara M. Pennington Art Department Coordinator
Jennifer Gingery Set Costumer
Wolf Schneider Unit Publicist
Brian Austin Wenrich Travel Coordinator
Ernest M. Sanchez Leadman
Juan Pablo Noval Location Manager
Anthony Simonaitis Pyrotechnic Supervisor
Eva Jensen Studio Teacher
Derek Wentworth Visual Effects Supervisor
Keith Walters Property Master
Patrick A. Reynolds Jr. Transportation Coordinator
Carlos Y. Jacques Art Direction
Bonnie Masoner Makeup Artist
Michelle Kelly Costumer
Katy Wood Dialogue Editor
Katy Wood Supervising ADR Editor
Bradford Bell Sound Mix Technician
Lawrence Decker Special Effects Technician
Michael Meinardus Special Effects Supervisor
James Goldman Steadicam Operator
Jennifer Josephson Additional Script Supervisor
Erik Messerschmidt Second Unit Director of Photography
Trent Luckinbill Producer
Emma McGill Associate Producer
Marie A. Kohl Casting Associate
Elissa Kannon Production Supervisor
Michael Miller ADR Mixer
Christopher Flick Foley Editor
Russell Cannon Armorer
Arthur Kirk Martin Carpenter
Guillaume Poulin VFX Editor
Jonathan Watkins Music Supervisor
Donald Murphy First Assistant Director
James Ashwill Foley Mixer
Alexandre Lafortune Visual Effects Supervisor
Annie Johnson Digital Intermediate Producer
Brenda Yanez Costumer
Samuli Kosminen Musician
Damon Marcellino Best Boy Electric
Marisol Roncali Casting
Nancy Lamontagne Visual Effects Production Manager
Luis Yañez Jacques Assistant Property Master
Christopher Walsh Special Effects Technician
Raphael Letertre CG Supervisor
Céline Zapater Visual Effects Editor
Louis-Charles Lapointe Visual Effects Coordinator
Nick Jimenez ADR Recordist
Þórarinn Guðnason Musician
Brian Barela Set Costumer
Maeve Wilson Casting Associate
Stephen Nakamura Colorist
Lawrence L. Commans Boom Operator
Melanie La Rue Visual Effects Producer
Jared Slater Aerial Camera Technician
Frédéric North Aerial Coordinator
Frédéric North Pilot
Louis Delavenne Aerial Coordinator
Wynema Chavez Ager/Dyer
John D. Miller Key Grip
Dan Ming Drone Pilot
Jack Taggart Ager/Dyer
Doug Uttecht Pilot
Peter Graf Aerial Camera Technician
Jason Oliver ADR Mixer
Michael Gaspar Special Effects Coordinator
Bob Riggs Special Effects Technician
Ethan Scroggins Set Dresser
Sean McClellan Gaffer
Genica Lee Casting Assistant
Matthew R. Williams Set Medic
Jonathan Lheureux Set Dresser
Skylar Gorrell Pyrotechnician
Phyllis Corcoran-Woods Key Costumer
Jovany Garcia Second Assistant Camera
Olivier Blanchet Digital Compositor
William Cote Digital Compositor
Etienne Deshaies Digital Compositor
Rene Morel Matte Painter
Adam Harrison Rigging Gaffer
No-e Gomez Costume Assistant
Jeremy Chiordi Set Dresser
Etienne Poulin St-Laurent Matchmove Supervisor
Erica Lee Producer
Ryan Nguyen Digital Imaging Technician
Patricia Leblanc Visual Effects Coordinator
John Tripp Digital Intermediate Assistant
Heather Martini Visual Effects Coordinator
Raylin Sabo Casting Associate
Giovanni DiGiorgio Digital Intermediate Assistant
Josh Fapp Digital Intermediate Assistant
Eboni Price Digital Intermediate
Elizabeth Gabel Extras Casting
David Bishop Noriega Lighting Artist
Moïse Charest Matte Painter
Stéphane Keller Matte Painter
Mai-Anh Tran Matte Painter
Matthieu Veillette Matte Painter
Alexandra Robert Visual Effects Production Assistant
John C. Cameron Assistant Property Master
Rodney Sandoval Libra Head Technician
Ester Kim Set Decoration Buyer
Jonathan Gesinski Storyboard Artist
Dee Schuka Post Production Accountant
Christian Wenger Sound Effects Editor
Olafur Bjorn Olafsson Musician
Jonathan Grégoire Animation
Dawid Borkiewicz Lighting Artist
Jean-Michel Cristofaro Digital Compositor
Samuel Jacques Lighting Artist
Vincent Vezina Modeling
Romain Hubert Digital Compositor
Lee Brunet Digital Compositor
Todd Geritz Best Boy Grip
Georgia Tornai Packard Camera Operator
Jacob Cottrell Electrician
Robert Chase Derian Electrician
James McCray Grip
David Ochoa Grip
Michael Neal Lighting Technician
Daniel Remillard Lighting Technician
Patrick Toohey Lighting Technician
Arlen Cooke Second Assistant Camera
Justin Gonzales Video Assist Operator
Steven Maes Assistant Art Director
Justin Meriwether Carpenter
Bryan Chapman Construction Buyer
JoAnna Maes-Corlew Graphic Designer
Carma Harvey Greensman
Emmanuelle John Painter
Lisa Ward Set Designer
Lonam Fogleman Set Dresser
John Laing Set Dresser
Laila Weeks Set Dresser
Mary Bowman Extras Casting Assistant
Diana Navarrete Costume Assistant
Paulina Reyes Costume Assistant
Sarah Everest Costumer
Kevin R.W. Murray Sound Editor
Shawn Roberts Special Effects Technician
Stéphane Rioux Compositing Supervisor
Karen Arredondo Lopez Digital Compositor
Francesco Cadoni Digital Compositor
Marcin Charlicki Digital Compositor
Juan Fermin Maldonado Digital Compositor
Karthic Ramesh Digital Compositor
Rosi Ruiz Digital Compositor
Jean-Michel St-Pierre Lapierre Digital Compositor
Felix Vallieres Digital Compositor
Ryan Prestridge Matte Painter
Tim Blake Modeling
Philip Harris-Genois Modeling
Colin McBain Modeling
Lucy Cooke Visual Effects Coordinator
Sarah Elizabeth Howe Visual Effects Coordinator
Frederique Gollain Visual Effects Production Assistant
Widy Haral Visual Effects Production Assistant
Emmanuelle Ngan Sing Visual Effects Production Assistant
Jessica Toucoula Visual Effects Production Assistant
Jozelle Anderson Assistant Production Coordinator
Adriana Enriquez Assistant Production Coordinator
Juan Salvador Melgoza First Assistant Accountant
Susan Murphy Production Accountant
Sarah Mummey Production Assistant
Jacob Swanson Production Assistant
Josh Mason Production Coordinator
Stephanie 'Tuty' Correa Production Coordinator
Zac Pitre Production Secretary
Carrie Leonard de Aguirre Second Assistant Accountant
Tabata Gasse Estrada Set Production Assistant
J. Alexander Douglas Stand In
Daniel James Chavez Stand In
Andy Ochoa Travel Coordinator
Mario 'Pikachu' Rojas Stunt Coordinator
Viktor Orri Árnason Conductor
Viktor Orri Árnason Musician
Kjartan Hólm Musician
Roman Vinuesa Orchestrator
Ben Roe Assistant Location Manager
Ruben Portal Location Assistant
Elizabeth Storm Dwyer Location Assistant
Shani Orona Location Manager
Miranda Rivera Location Production Assistant






















ikwilfilmskijken © 2021