6.8

Sinister (2012)

Horror, Thriller, Mysterie
Ellison (Ethan Hawke), een schrijver van misdaadromans die gebaseerd zijn op waargebeurde politiezaken, heeft moeite om een nieuw verhaal te vinden. Hij verhuist met zijn gezin naar een huis waar een gehele familie is uitgemoord. Wanneer ze in het huis een doos met videobanden vinden waar nog meer moorden op staan, leidt dit zijn onderzoek naar een bovennatuurlijke entiteit.

Sinister Film Info

Score: 6.8/10 van 3965 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2012-03-29
Lengte: 110 Minuut / 1:50
Regisseur: Scott Derrickson
Schrijver: C. Robert Cargill
Productie Studios: Automatik Entertainment, Blumhouse Productions, Alliance Films, IM Global, Possessed Pictures, Summit Entertainment
Productie Land: United States of America


Sinister Trailer


Ethan Hawke
als Ellison Oswalt
Juliet Rylance
als Tracy Oswalt
Vincent D'Onofrio
als Professor Jonas
James Ransone
als Deputy
Fred Dalton Thompson
als Sheriff
Clare Foley
als Ashley Oswalt
Michael Hall D'Addario
als Trevor Oswalt
Victoria Leigh
als Stephanie Stevenson
Blake Mizrahi
als Christopher Miller
Cameron Ocasio
als BBQ Son / Killer
Danielle Kotch
als Lawn Girl
Ethan Haberfield
als Pool Party Boy
Nicholas King
als Bughuul / Mr. Boogie
Tavis Smiley
als Anchor
Rachel Konstantin
als Mrs. Stevenson (uncredited)
Christopher Norr Director of Photography
Manny Siverio Stunt Coordinator
Diane Macke Visual Effects Coordinator
David Brisbin Production Design
Sheila Jaffe Casting
Christopher Young Original Music Composer
Dane A. Davis Sound Designer
Dane A. Davis Supervising Sound Editor
Phillip V. Caruso Still Photographer
Jasi Cotton Lanier Stunts
Jasi Cotton Lanier Stunt Double
Michael Roban Thanks
Scott Derrickson Director
Scott Derrickson Executive Producer
Stuart Ford Thanks
Terry Robbins Hair Department Head
Frédéric Thoraval Editor
Mark DeSimone ADR Mixer
Jason Blum Producer
Natalie Jones Set Production Assistant
Natalie Jones Production Assistant
Cornel West Thanks
David A. Whittaker Sound Effects Editor
C. Robert Cargill Screenplay
Dror Mohar Thanks
Mark Stefanich Stunts
Charles Layton Executive Producer
Brian Kavanaugh-Jones Producer
Thomas Spence Property Master
Carmen Cárdenas Assistant Art Director
John El Manahi Art Direction
Aaron Vexler Stunt Double
Jason Milani Special Effects Makeup Artist
Jonathan Deckter Thanks
Devin Sanchez Stunts
Abby O'Sullivan Costume Design
Tavis Smiley Thanks
Ruth Salen Casting
Arielle Toelke Makeup Department Head
Aaron Becker Title Designer
Matthew Iadarola Sound Re-Recording Mixer
Trampas Thompson Stunt Coordinator
Tanner Gill Stunts
Emily Brobst Stunt Double
Tim Jacobsen Visual Effects Producer
Matt von Brock CG Supervisor
Stanton Barrett Stunts
Richard Hebrank Construction Coordinator
Olenka Denysenko Script Supervisor
Paul Hackner Supervising Sound Editor
Paul Hackner Sound Re-Recording Mixer
Shawnique Hill Costume Supervisor
Björn Rehbein Special Effects Makeup Artist
Peter Bundrick Key Carpenter
Stacy Rowe Script Supervisor
Jason Piccioni Visual Effects Producer
Thomas Milano Music Editor
Alex Ullrich Foley Artist
Scott Maguire Camera Operator
Nina Kuhn Chief Lighting Technician
David Altenau Visual Effects Supervisor
Daniel C. McFadden Still Photographer
John Sanacore Foley Mixer
Angie Conners Thanks
Jeremy Launais Chief Lighting Technician
Christine Dougherty Digital Intermediate Producer
Satoko Ichinose Hair Department Head
Jacqueline Canto Assistant Set Decoration
Susan Paley Abramson Casting Associate
Jack Donnelly Camera Operator
Beauxregard Neylon ADR Mixer
Omar Vaid Property Master
Sarah Hindsgaul Hairstylist
Ric Schnupp ADR Recordist
Gerard DiNardi First Assistant Director
Herb Lieberz Transportation Coordinator
Will Dearborn First Assistant Camera
Scott Burik Stunts
Shawnna Thibodeau Stunts
George Bianchini Steadicam Operator
Sarah C. Reeves First Assistant Editor
Gina Ruiz Assistant Costume Designer
Alex Klabukov Key Grip
Chris Colombo Stunts
Liliana Meyrick Key Hair Stylist
Heidi Burger Stunts
Daniel Feighery First Assistant "B" Camera
Blaise Miller Generator Operator
Lauzanne Nel Key Makeup Artist
Ryan Senecal Special Effects Coordinator
Anthony Rigual Production Assistant
Steve Berens Animal Wrangler
James Messersmith Driver
Rob King Stunt Coordinator
Brent Poleski Key Grip
Jack Hutson Sound Mixer
Tony Dustin Digital Intermediate Colorist
Michael Nickodem Location Manager
Sean Feehan Electrician
Sonia Castleberry Hairstylist
Karma Karel Makeup Department Head
Stacy St. Onge Special Effects Makeup Artist
Rich Krusell Special Effects Makeup Artist
Charles J. Coleman Assistant Property Master
Phil Beck III Leadman
Andrew Settle Leadman
Chris Leuzzi Set Dresser
Mike Spence Set Dresser
Roddy Cruz Set Dresser
Doug Devine Set Dresser
Justin Price Set Dresser
Thomas W. Jordan Boom Operator
Marc Aramian Sound Designer
Adrian Colbert Visual Effects Editor
Ryan Felix Visual Effects Editor
Phillip Beck Special Effects Coordinator
Matthew Tibbenham Camera Supervisor
Daniel James McCabe Best Boy Electric
Jenna Bush Camera Intern
Randolph Carty Dolly Grip
Craig Addonizio Electrician
Carl Casano Electrician
Alexandra Franklin Casting Assistant
Lee Genick Extras Casting
Ronen Gevint Extras Casting
Joseph Hicks Extras Casting
Jessica Wenger Costume Supervisor
Tyler Fagerstrom Digital Intermediate Assistant
Steve Rodriguez Digital Intermediate Colorist
David E. Schneider Digital Intermediate Editor
Reggie Diaz Digital Intermediate Producer
Richard Green Epk Producer
Katie Letien Stunt Double
Michael R. King Stunts
Deborah Blake Set Medic
Miguel Palos Thanks
Szilvia Gogh Stunts
Nicholas R. Bell Second Assistant Director
Blaine Chou Set Production Assistant
Adam Bernard Second Second Assistant Director
Chris J. King Stunts
Diego Fernando Coronel Thanks
Alex Demetriades Thanks
W.B. Kirby Hill Thanks
Sammy Janowitz Thanks
Stephen Kempser Thanks
Richard Kuhnla Thanks
Julie Mandelbaum Thanks
Frank Prugo Thanks
Lauren Valenti Thanks
Bonnie Voland Thanks
Rebecca Weis Thanks
J. Tom Jones Transportation Captain
Scott Lieberz Driver
Austin Nisar Driver
Gary O'Connell Driver
Harry Ycaza Driver
Brian Wiggins Production Assistant
Stephen Belmont Production Assistant
Shatirah Rolle Production Assistant
Mike Mitchell Production Assistant
Timothy LaFleur Set Production Assistant
Matt Hill Set Production Assistant
Parker Haynes Production Assistant
Alyssa Fannick Production Assistant
George Brassey Key Set Production Assistant
Mitchell Berkowitz Set Medic
Cathy Heskin Set Medic






















ikwilfilmskijken © 2021