Sleepy Hollow (1999)

Drama, Fantasie, Thriller, Mysterie, Horror
Het jaar is 1799 en we maken kennis met het buitenbeentje Ichabod Crane. Hij kijkt volop uit naar de nieuwe eeuw en probeert zijn werk als New Yorks agent objectief en wetenschappelijk uit te voeren.

Sleepy Hollow Film Info

Score: 7.2/10 van 6457 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1999-11-19
Lengte: 105 Minuut / 1:45
Regisseur: Tim Burton
Schrijver: Andrew Kevin Walker
Productie Studios: Paramount, Mandalay Pictures, American Zoetrope, Karol Film Productions, Scott Rudin Productions
Productie Land: Germany, United States of America


Sleepy Hollow Trailer


Johnny Depp
als Ichabod Crane
Christina Ricci
als Katrina Van Tassel
Miranda Richardson
als Lady Mary Van Tassel / Crone Witch
Michael Gambon
als Baltus Van Tassel
Casper Van Dien
als Brom Van Brunt
Jeffrey Jones
als Reverend Steenwyck
Richard Griffiths
als B├╝rgermeister Phillipse
Ian McDiarmid
als Dr. Lancaster
Michael Gough
als Notary Hardenbrook
Christopher Walken
als Hessian Horseman
Marc Pickering
als Young Masbath
Lisa Marie
als Lady Crane
Steven Waddington
als Kilian
Claire Skinner
als Beth Killian
Christopher Lee
als Burgomaster
Alun Armstrong
als High Constable
Mark Spalding
als Jonathan Masbath
Jessica Oyelowo
als Sarah
Peter Guinness
als Lord Crane
Tony Maudsley
als Van Ripper
Jamie Foreman
als Constable
Philip Martin Brown
als Constable
Orlando Seale
als Theodore
Sean Stephens
als Thomas Killian
Gabrielle Lloyd
als Doctor Lancaster's Wife
Robert Sella
als Dirk Van Garrett
Michael Feast
als Spotty Man
Sam Fior
als Young Ichabod
Paul Brightwell
als Rifleman
Layla Alexander
als Widow (uncredited)
Kelley Costigan
als Townswoman (uncredited)
Martin Landau
als Peter Van Garrett (uncredited)
Tim Burton Director
Emmanuel Lubezki Director of Photography
Scott Rudin Producer
Danny Elfman Original Music Composer
Andrew Kevin Walker Screenplay
Chris Lebenzon Editor
Washington Irving Novel
Susie Figgis Casting
Kevin Yagher Screenstory
Andrew Kevin Walker Screenstory
Francis Ford Coppola Executive Producer
Larry J. Franco Executive Producer
Adam Schroeder Producer
Ilene Starger Casting
Colleen Atwood Costume Design
Suzi Turnbull Costume Supervisor
Julie D'Antoni VFX Production Coordinator
Ken Court Art Direction
John Dexter Art Direction
Andy Nicholson Art Direction
Kevin Phipps Art Direction
Leslie Tomkins Supervising Art Director
Peter Young Set Decoration
Colleen Callaghan Key Hair Stylist
Bernadette Mazur Key Makeup Artist
Don Kozma Makeup Artist
Paul Gooch Makeup & Hair
Liz Tagg Makeup & Hair
Kirstie Stanway Makeup & Hair
Tamsin Dorling Makeup & Hair
Astrid Schikorra Makeup & Hair
Susan Parkinson Makeup & Hair
Peter Owen Hair Designer
Peter Owen Makeup Designer
Kirstin Mooney Art Department Coordinator
Lavinia Waters Art Department Coordinator
Tina Khayat Art Department Coordinator
Julian Ashby Assistant Art Director
Bill Boes Assistant Art Director
Stephen Dobric Assistant Art Director
Nick Navarro Assistant Art Director
Gary Tomkins Assistant Art Director
Sue Whitaker Assistant Art Director
Ravi Bansal Conceptual Illustrator
Mauro Borrelli Conceptual Illustrator
Adam Brockbank Conceptual Illustrator
Martin Charles Conceptual Illustrator
Simon Murton Conceptual Illustrator
Jonathon Rosen Conceptual Illustrator
Raymond M. Samitz Construction Coordinator
Terry Wells Sr. Property Master
Daniel Boxer Property Master
Nigel Willoughby Camera Operator
Bruce MacCallum Camera Operator
Patrick Capone Camera Operator
Bob Smith Camera Operator
Kevin Edland Assistant Chief Lighting Technician
Brian Martin Assistant Chief Lighting Technician
John Higgins Chief Lighting Technician
Gene Engels Chief Lighting Technician
Miles Proudfoot Clapper Loader
Oliver Loncraine Clapper Loader
Peter Hannan Second Unit Director of Photography
Conrad W. Hall Second Unit Director of Photography
David Morgan Focus Puller
John Ferguson Focus Puller
Micky Wilson Gaffer
Paul Stewart Rigging Gaffer
William Hines Rigging Gaffer
Billy Patsos Rigging Grip
Clive Coote Still Photographer
Richard Clarke 3D Animator
Chris Monks 3D Animator
Stephen Murphy 3D Animator
Dominic Parker 3D Animator
Scott Leberecht Visual Effects Art Director
Julie D'Antoni Visual Effects Coordinator
Adrian De Wet Visual Effects Designer
Dan Glass Visual Effects Designer
Mark Nelmes Visual Effects Designer
Kat Szuminska Visual Effects Designer
Gavin Toomey Visual Effects Designer
Jon Thum Visual Effects Designer
Richard Friedlander Visual Effects Editor
Bill Kimberlin Visual Effects Editor
Mark S. Miller Visual Effects Producer
Drew Jones Visual Effects Producer
Eleanor Jones Visual Effects Production Assistant
Jim Mitchell Visual Effects Supervisor
Ron Ottesen Special Effects Supervisor
Joss Williams Special Effects Supervisor
Jason Reed Mechanical Designer
David Miner Jr. Mechanical Designer
Johnnie Spence Mechanical Designer
Evan Brainard Mechanical Designer
Lisa J. Levine ADR Editor
Marissa Littlefield ADR Editor
Bob Baron ADR Mixer
David Boulton ADR Mixer
Ted Swanscott ADR Mixer
Chris Fielder Assistant Sound Editor
Ruth Hernandez Assistant Sound Editor
Bill Orrico Assistant Sound Editor
Dave Flynch Assistant Sound Editor
Chris Gurney Boom Operator
Todd Milner Dialogue Editor
Fred Rosenberg Dialogue Editor
Robin Harlan Foley Artist
Sarah Monat Foley Artist
Dan O'Connell Foley Artist
John T. Cucci Foley Artist
Scott Curtis Foley Editor
Michael Dressel Foley Editor
Tammy Fearing Foley Editor
Matthew Harrison Foley Editor
James Ashwill Foley Mixer
Randy Singer Foley Mixer
Linda Lew Foley Recordist
Richard L. Anderson Sound Effects Editor
Craig Berkey Sound Effects Editor
Sean Garnhart Sound Effects Editor
Lewis Goldstein Sound Effects Editor
John Pospisil Sound Effects Editor
Paul Urmson Sound Effects Editor
Gary Alper Sound Mixer
Harry Higgins Sound Recordist
Bob Olari Sound Recordist
Lee Dichter Sound Re-Recording Mixer
Robert Fernandez Sound Re-Recording Mixer
Frank Morrone Sound Re-Recording Mixer
Shawn Murphy Sound Re-Recording Mixer
Skip Lievsay Sound Re-Recording Mixer
Skip Lievsay Supervising Sound Editor
Bradford L. Hohle Dolby Consultant
Thomas W. Small Foley
Morgan Elliott Assistant Costume Designer
Anthony Brookman Wardrobe Master
Joanna Brett Wardrobe Supervisor
Ingrid Price Wardrobe Supervisor
Kate Bryden Casting Assistant
Janice Wilde Casting Assistant
Kim Miscia Casting Associate
Sue Bodnar Assistant Editor
Ray Lau Assistant Editor
Nadia Naimi Assistant Editor
Jim Passon Color Timer
Dana L. Marker Negative Cutter
Keith Hatcher Location Manager
Ellen Segal Music Editor
Michael Culling Animal Wrangler
Richard Hooper Armorer
Jayne-Ann Tenggren Script Supervisor
Natasha Coombs Script Supervisor
Narges Takesh Story Editor
Robert Dawson Title Designer
Rob Inch Stunt Double
Nick Gillard Stunt Coordinator
Dominic Preece Stunt Double
Joel Negron Editor
Rick Heinrichs Production Design
Mark Roybal Associate Producer
Carmila Gittens Special Effects Coordinator
Lorraine Fennell Production Coordinator
Christopher Newman First Assistant Director
Ben Howarth Second Assistant Director
Dusty Symonds Unit Production Manager
Terry Apsey Construction Manager
Simon Burgess Assistant Location Manager
Brian Gibbs Production Accountant
David Dresher Post Production Supervisor
Glenn Allen First Assistant Editor
Edward Brett Second Unit First Assistant Director
Barbara Brennan Digital Compositor
Cathy Burrow Digital Compositor
Tami Carter Digital Compositor
Dieter Geissler Associate Producer
Andrew Kevin Walker Co-Producer
Kevin Yagher Co-Producer
Celia D. Costas Line Producer
Ben Link Unit Manager
Laurie Kerr Carpenter
Nicholas Eiloart Greensman
James Hunt Scenic Artist
Mario Torres Jr. Sculptor
Shannon Canfield Set Dresser
Michael Weaver Standby Painter
Ramona Diaz Sanchez Production Supervisor
Joel Aron Sequence Supervisor
Tony Cridlin Grip
Julie Andrews Musician
James Fanning Transportation Captain
Paul Hearn Props
Phillip Fuller Sound Mix Technician
Lauren Beth Strogoff Publicist
Tony Dawe Production Sound Mixer
John Horn Software Engineer
Tony Costanzo Thanks
Kevin Fraser Key Grip
Conrad Pope Orchestrator
Philip Goldsworthy Costumer
Riky Ash Stunts
Alan Munro Second Unit Director
Janet Nielsen Third Assistant Director
Michael King Property Buyer
Jonathan Angell Special Effects Technician
John Bailie First Assistant Camera
George Patsos First Company Grip
Allan Wilson Conductor
Helen Seery Assistant Accountant
Samantha Black Assistant Production Coordinator
Raul Essig CG Artist
Gary J. Tunnicliffe Visual Effects Supervisor
Richard Goodwin Production Assistant
Michael Anthony Jackson Storyboard Artist
Sarah Franzl Stunts
Kelly Dent Stunts
Danielle da Costa Stunts
Jo McLaren Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024