6.486

Slither (2006)

Horror, Sciencefiction, Komedie
Een buitenaardse plaag heeft het plattelandsstadje Wheelsy in zijn greep. Slijmerige wormen dringen de lichamen binnen van de bewoners, die prompt veranderen in bloeddorstige en vleesetende zombies en gigantisch gemuteerde monsters. Een klein groepje overlevenden, waaronder de sheriff, zijn ex-liefje, de burgemeester en een zestienjarig meisje, proberen de buitenaardse invasie te stoppen, maar dan moeten ze eerst het stadje ontvluchten.

Slither Film Info

Score: 6.486/10 van 1213 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2006-03-31
Lengte: 95 Minuut / 1:35
Regisseur: James Gunn
Productie Studios: Strike Entertainment, Brightlight Pictures, Gold Circle Films, Slither Productions
Productie Land: Canada, United States of America

Slither Foto's


Slither Trailer


Nathan Fillion
als Bill Pardy
Elizabeth Banks
als Starla Grant
Michael Rooker
als Grant
Gregg Henry
als Jack MacReady
Tania Saulnier
als Kylie Strutemyer
Don Thompson
als Wally
Jenna Fischer
als Shelby
Xantha Radley
als Uptight Mom
Dustin Milligan
als Drawing Boy
James Gunn
als Hank (uncredited)
Lloyd Kaufman
als Sad Drunk
Rob Zombie
als Dr. Karl (voice)
Haig Sutherland
als Trevor
Zak Ludwig
als Gina Kid
Iris Quinn
als Mrs. Strutemyer
William MacDonald
als Mr. Strutemyer
Matreya Fedor
als Emily Strutemyer
Amber Lee Bartlett
als Jenna Strutemyer
Brenda James
als Brenda Gutierrez
Tom Heaton
als Tourneur
Mary Black
als Woman in Basement
Ben Cotton
als Charlie
Lorena Gale
als Janene
Dee Jay Jackson
als Dwight
Nicholas Podbrey
als Diseased Grant part 1
Malcolm Scott
als Dude Joining Grant
Darren Shahlavi
als Brenda's Husband
Magda Apanowicz
als Friend (uncredited)
Kathryn Kirkpatrick
als Karaoke Woman
Corb Lund
als Lead Singer
Michael Cromien
als Fitzgibbon
Robert Musnicki
als Diseased Leader
Stephen Park
als Gleeked on Guy
Nicholas Podbrey
als Diseased Grant #1
Jeny Cassady
als Diseased Grant #2
Alette Falle
als Diseased Grant #3
Matt McInnis
als Head-Shot Norman
Rick Morwick
als Truck Driver (uncredited)
Mark Torgl
als Melvin Junko (Archive footage)
Andrew Neskoromny Production Design
Jeff Levine Co-Producer
James Gunn Director
James Gunn Writer
Marc Abraham Executive Producer
Eric Newman Producer
Tyler Bates Original Music Composer
Paul Brooks Producer
Scott Niemeyer Executive Producer
Norm Waitt Executive Producer
John Axelrad Editor
Jonathan Shore Associate Producer
Brad Van Arragon Unit Production Manager
Shawn Williamson Line Producer
Jeffrey Kleiser Senior Visual Effects Supervisor
Thomas A. Bliss Executive Producer
Shane Vieau Set Decoration
Colleen Bolton Casting Associate
Michael N. Wong Art Direction
Louise Barkholt Visual Effects Producer
Scott J. Ateah Stunt Coordinator
Scott J. Ateah Second Unit Director
Kevin Belen Sound Re-Recording Mixer
Dario DiSanto Foley Editor
Nerses Gezalyan Sound Mixer
Gregory Middleton Director of Photography
Patricia Hargreaves Costume Design
Hal Beckett Music Editor
Jon Campfens Visual Effects Supervisor
Joshua Kjorven Camera Trainee
Robert Musnicki Stand In
Kelly Golden Sculptor
Mark Noda Boom Operator
Doris Deutschmann Art Department Coordinator
David Dowling Property Master
Danelle Vierkant Creature Design
Michael Corrado Construction Buyer
Tim Walston Sound Designer
T.C. Chapman Rigging Gaffer
Maureen Murphy Foley Artist
Lauren M. Walker Truck Costumer
Chris Helcermanas-Benge Still Photographer
Danna Rutherford Key Hair Stylist
Marty McInally Steadicam Operator
Chris Holmes Compositing Supervisor
Joe Colwell Prosthetics
Gary Lam Assistant Editor
Matt Kunau Dolby Consultant
Gordon Alyward Transportation Co-Captain
Ann-Marie Blommaert Visual Effects Compositor
John Johnston Transportation Coordinator
Monica Huppert Key Makeup Artist
Glen A. Dickson Additional Camera
Rachel Wyn Dunn Compositors
Sergio Lavilla Set Buyer
Charron Hume Costumer
Stephanie Rossel Script Supervisor
Tim Williams Orchestrator
Carlos Bolbrugge Graphic Designer
Eric Clement CG Supervisor
Aaron Dem Executive Visual Effects Producer
Sarah Webster Music Supervisor
Trevor Westerhoff Production Coordinator
Ling Yang Storyboard Artist
Rob Fournier Armorer
Tannis Hegan Makeup Effects
Geraldine Brezca First Assistant Camera
John Sleep Special Effects Coordinator
Deni King ADR Supervisor
Steward Burris Animation Director
Douglas Aiken Digital Compositor
Greg Jackson Location Manager
Kris Casavant Assistant Sound Editor
Barb Benoit Compositor
Joanna L. Jones Executive In Charge Of Post Production
Anke Bakker Sound Supervisor
Wes Hamby Assistant Property Master
Keith A. Parent Costume Supervisor
Katie Baker Accountant
Megan Harkness Assistant Makeup Artist
Michael Jovanovski Lead Set Dresser
Chris Doss Executive in Charge of Finance
Karin Behrenz Third Assistant Director
Allan Wilson Conductor
Philip Hunter Dialogue Editor
Michael Church Set Dresser
Rick Kramer Greensman
Mike Paprocki Sound Effects Editor
Shane Lennox Assistant Location Manager
Joel Hurley Location Scout
Aynsley Baldwin Post Production Assistant
John Marcynuk Assistant Art Director
Adam de Bosch Kemper Digital Effects Supervisor
Andrew Pedley Video Assist Operator
Steve Larsen Rigging Grip
Tavis Gogal Construction Foreman
Laura Arcangeli Assistant Chef
Alexis Hinde Second Assistant Director
Aisla Webster Post Production Coordinator
Ken Dhaliwal Finance
Jean Tejkel Foley Mixer
Dave Brown Grip
David Alexander 3D Animator
Bryan C. Knight First Assistant Director
Drake Conrad Digital Colorist
John Brake Systems Administrators & Support
Stefan Burianyk Best Boy Grip
Ian Jones Sound Assistant
John Barrigar 3D Artist
Mark Brown Dolly Grip
James Forsyth Extras Casting
Patrick Latarius Construction Coordinator
Francois Garcia Head of Production
Gilbert Jamault Generator Operator
Byron Drinkle Playback Coordinator
Jose R. Castellon ADR Recordist
Landon Medeiros Visual Effects Editor
John Bozzalla Visual Effects Production Manager
Dan Lee West Producer
Robert Foreman Carpenter
Michael Sullivan Lead Painter
Judi Stackaruk Set Decoration Buyer
Helen Menyes Standby Painter
Taku Dazai Animatronics Designer
Rick Hannigan Production Supervisor
Frank Turcotte Layout
Debbie Tallman Assistant Costume Designer
Ken Atherton Driver
Ron Buyck Transportation Captain
Kelly Fry Craft Service
Tony Alcantar Dialogue Coach
Roberta L. Asman Post Production Accountant
Carol Hocking Production Coordinator
Susan Steeno Publicist
Larry Sostad Security Coordinator
Jeff Baker Technical Supervisor
Todd Zeller Unit Publicist
Tom Kolafa Best Boy Electric
Stewart Henshaw Gaffer
Jennifer Powell-Folk First Assistant Makeup Artist
Deborah Morriss Paint Coordinator
Francisco Koch ADR Mixer
Alan Hernandez VFX Artist
Audrey Price Visual Effects Production Assistant
Paul Birch Additional Grip
Emma Pittson Lead Animator
Michael Alderking Location Production Assistant
Kyle Doig Animal Wrangler
Robin Auckland Assistant Craft Service
Matthew Talbot-Kelly Digital Supervisor
Allan Walker Matte Painter
Shannon Harron Payroll Accountant
Arthur Montreuil Color Timer






















ikwilfilmskijken © 2022