5.362

Smokin' Aces 2: Assassins' Ball (2010)

Actie, Komedie
Walter Weed is een bescheiden bureaumannetje bij de FBI wanneer het 'Bureau' een plot onthult om hem te vermoorden. Een team van ontaarde, psychotische moordenaars, gezonden door de mysterieuze Hal Leuco, kunnen een reusachtige premie in ontvangst nemen, dit door hun prooi te doden op de meest unieke methode.

Smokin' Aces 2: Assassins' Ball Film Info

Score: 5.362/10 van 261 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2010-01-19
Lengte: 88 Minuut / 1:28
Regisseur: P.J. Pesce
Schrijvers Olatunde Osunsanmi, Olumide Odebunmi, Tom Abrams, P.J. Pesce.
Productie Studios: Universal Studios Home Entertainment, Always Split Aces Productions, Working Title Films, Capital Arts Entertainment
Productie Land: United States of America, Canada

Smokin' Aces 2: Assassins' Ball Foto's


Smokin' Aces 2: Assassins' Ball Trailer


Tom Berenger
als Walter Weed
Clayne Crawford
als Agent Baker
Tommy Flanagan
als Lazlo Soot
Maury Sterling
als Lester Tremor
Martha Higareda
als Ariella Martinez
Christopher Michael Holley
als Malcolm Little
Ernie Hudson
als Anthony Vejar
Michael Parks
als Fritz Tremor
Autumn Reeser
als Kaitlyn 'AK-47' Tremor
Vinnie Jones
als Finbar McTeague
Hrothgar Mathews
als Agent Redstone
Jared Keeso
als Agent Nicholas
Jason Schombing
als Agent Abrego
David Richmond-Peck
als Agent Dumare
C. Ernst Harth
als Baby Boy Tremor
John R. Taylor
als Father Barton
Carrie Keagan
als News Reporter
Michael Eklund
als Navy Dude
Lauren K. Robek
als Jenny Lee
Sonja Bennett
als Jules Scott
Keegan Connor Tracy
als Vicky Salerno
Merwin Mondesir
als Agent Osterberg
Phillip Mitchell
als Agent Culham
Doug Chapman
als Agent O' Keefe
Michael Adamthwaite
als Agent #1
P.J. Pesce Director
Joe Carnahan Characters
Olatunde Osunsanmi Screenplay
Olumide Odebunmi Screenplay
Mike Elliott Producer
Stuart Aikins Casting
Sean Cossey Casting
Nancy Nayor Casting
David Geddes Director of Photography
Kerry Weinrauch Costume Design
Chris August Production Design
Anneke Van Oort Art Direction
Shirley Inget Set Decoration
Chris Foss Line Producer
Tim Jones Original Music Composer
Joe Carnahan Executive Producer
Greg Holstein Associate Producer
Tom Abrams Screenplay
P.J. Pesce Screenplay
Olatunde Osunsanmi Story
Olumide Odebunmi Story
Joe Carnahan Story
Adina Shore Hairstylist
Cindy Barlow Key Makeup Artist
Codey Blair First Assistant Hairstylist
Nikita Pennock First Assistant Makeup Artist
Toby Lindala Special Effects Makeup Artist
Lisa Canzi Art Department Assistant
Tony Xeros Assistant Property Master
Chris Thompson Construction Coordinator
Randal Holden Construction Foreman
Dean Barker Property Master
Janice Clements Set Designer
Bryan Anderson Set Dresser
Todd Lawley Set Dresser
Glenn MacDonald Set Dresser
Nelson Dewey Storyboard Artist
Salmon Harris Storyboard Artist
Stuart Collison Best Boy Electric
Michael Wrinch Camera Operator
Jill MacLauchlan Camera Operator
Richard Win Digital Imaging Technician
Chris Oben Digital Imaging Technician
Enrique del Rio Digital Imaging Technician
Karl Herrmann Second Unit Director of Photography
Stephen Jackson Second Unit Director of Photography
Paul Sheridan Dolly Grip
Finbar McMillan Dolly Grip
Marty McInally Steadicam Operator
Chris Gibbins First Assistant "A" Camera
Jay Kohne First Assistant "A" Camera
John Seale First Assistant "B" Camera
Laird Pierce First Assistant "B" Camera
Andrew Coppin First Assistant "B" Camera
Fred Boyd Gaffer
Chuck Reid Gaffer
Steve Holland Generator Operator
Al Campbell Key Grip
Steve Sherlock Key Grip
Tony Hyland Key Grip
Mike Dubé Rigging Gaffer
Gene Keigher Rigging Grip
Douglas Curran Still Photographer
Kyle Christy Still Photographer
Lyle Contaoe Techno Crane Operator
Barrie Wells Techno Crane Operator
John Barba Casting Associate
J.J. Ogilvy Casting Associate
Katie Piel Casting Associate
Kit Hayward Extras Casting
Sara Brown Extras Casting Assistant
Shelly Shaw Assistant Costume Designer
Janice Devries Costume Coordinator
Alissa Kennedy Costumer
Jody Leanne Petford Costumer
Ivan Lehner Set Costumer
Kai Siperko Dresser
Maria Waterman Dresser
Rob Fournier Armorer
Jeannine Dupuy Script Supervisor
Nancy Eagles Script Supervisor
Lisa Rerrie Script Supervisor
Lee Anne Muldoon Unit Publicist
Darren Marcoux Special Effects Coordinator
Christy Richmond Visual Effects Editor
Chris Bremble Visual Effects Producer
Ron Simonson Visual Effects Supervisor
Scott J. Ateah Stunt Coordinator
Ryan Ennis Stunt Coordinator
Christy Richmond Assistant Editor
Gregg Garvin Colorist
Ken Brooker Location Manager
Amy Giammarco ADR Coordinator
Ben Wilkins ADR Editor
Robert Deschaine ADR Mixer
Gordon Sproule ADR Mixer
Dean St. John ADR Mixer
Julio Carmona ADR Recordist
Julie Altus ADR Recordist
Tami Treadwell ADR Recordist
Martin Lacroix Boom Operator
Ben Wilkins Dialogue Editor
Skip Longfellow First Assistant Sound Editor
Steve Baine Foley Artist
Peter Persaud Foley Recordist
Michael T. Williamson Sound Mixer
Joe Barnett Sound Re-Recording Assistant
Mathew Waters Sound Re-Recording Mixer
Glenn T. Morgan Supervising ADR Editor
Glenn T. Morgan Supervising Dialogue Editor
Derek Vanderhorst Supervising Sound Editor
Angela M. Catanzaro Editor
Janene Carleton Stunts
Rikki Gagne Stunt Double
Laura Lee Connery Stunts
Kit Marlatt Assistant Director
Scott J. Ateah Second Unit Director
Ken Shane First Assistant Director
Fraser Corbett Stunts
Gavin Buhr Stunts
Brent Connolly Stunts
Byron Brisco Stunts
Ed Anders Stunts
Colby Chartrand Stunts
Tanya Allen Stunts
Lloyd Adams Stunts
Brett Armstrong Stunts
Lani Gelera Stunts
Joe Doserro Stunts
Ernie Jackson Stunts
Brad Kelly Stunts
Randy Lee Stunts
Brad Loree Stunts
Gaston Morrison Stunts
Jeff Sanca Stunts
Kimani Ray Smith Stunts
Darryl Scheelar Stunts
Darren Shahlavi Stunts
Anthony St. John Stunts
Owen Walstrom Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024