Ben Milliken als Snag | |
Sofía Castro als Valentina | |
Ana Ortiz als Victoria | |
Jaime Camil als Marco | |
Michelle Ortiz als Jackie | |
Jonny Beauchamp als Javi | |
David Zayas als Ramon | |
C.J. Perry Barnyashev als The Reaper | |
Connor Tillman als Duncan | |
Brent Tarnol als Marvin | |
Manny Rubio als Miguel | |
Jeanette Aguilar Harris als Juanita | |
Louis De La Costa als Tito | |
Algin Mendez als Hector | |
Humberto Castro als Tattoo Artist | |
Brandon Hudson als Steve the Blonde Drug Mule | |
Lucas Leggio als Frat Guy #1 | |
Sterlin English als Frat Guy #2 | |
Jean-Pierre Vertus als Jean-Pierre the Bodyguard | |
Matthew Lee Christmas als Priest | |
Conrad R. Padilla als Biker #1 | |
Marc Entenberg als Biker #2 |
Ben Milliken | Director |
Ben Milliken | Writer |
Brent Tarnol | Writer |
Lamar Billups | Producer |
Alastair Burlingham | Executive Producer |
Doug Metzger | Producer |
Ben Milliken | Producer |
Tara Tovarek | Line Producer |
Camilo Velez | Music |
Christopher Hamilton | Cinematography |
Mark S. Manos | Editor |
Jamie Ember | Casting |
Lorrie Latham | Extras Casting Coordinator |
Joseph Middleton | Casting |
Lisa Corradino | Production Design |
Gustav Alsina | Art Direction |
Roberta Marquez Seret | Set Decoration |
Maria Bentfield | Costume Design |
Sierra Barton | Makeup Artist |
Reneé Majour | Hair Designer |
Taylor Roberts | Makeup Department Head |
Charles Yusko | Hair Department Head |
Tara Tovarek | Unit Production Manager |
Ashley Foster | Second Assistant Director |
Doug Metzger | First Assistant Director |
Luke Ayres | Set Dresser |
Jacob Blom | Graphic Designer |
Adam Eisman | Construction Coordinator |
Maxwell Graves | Set Dresser |
Zach-Ryan Graves | Art Department Assistant |
Adrian Kobacs | Set Dresser |
Eddie Vargas Jr. | Leadman |
Jordan Bodhaine | Boom Operator |
Jason Patrick Collins | Sound Mixer |
Caine Deegan | Sound Assistant |
Itay Levy | Assistant Sound Editor |
G.W. Pope III | Foley Artist |
G.W. Pope III | Sound Effects Editor |
Ray Quintana | Foley Mixer |
Natalia Saavedra Brychcy | Sound Effects Editor |
Daniel Holt | Special Effects Supervisor |
Nelly Pickar | Special Effects Coordinator |
Timothy Prawitz | Special Effects Manager |
Jon Shroyer | Special Effects Technician |
Matthew Lee Christmas | Stunt Coordinator |
Marc Entenberg | Stunts |
Joseph Griego | Stunts |
Algin Mendez | Stunt Double |