A.J. Castro als Brujo | |
Julia Ruiz als Alma | |
Giovanni Bejarano als Miguel | |
Al Galvez als Julio | |
Amelia Jackson-Gray als Crystal | |
Shannon Gayle als Summer | |
Stephen A.F. Day als Conductor | |
Isaac Wade als Martin | |
Carolyn Meyer als Klara | |
Lola Forsberg als Lani | |
Madeleine Falkskog als Nancy | |
Derek Osedach als Mitch | |
Jay Costelo als Juan | |
Jason S. Gray als Chico | |
Sean Durrie als Dickie | |
Paige Cooper als Dining Car Server | |
Sharon Zeev als Passenger | |
Nick Slatkin als Raz | |
Cameron Bass-Jackson als Cooper | |
Philo Beddoe als Hoover | |
Reza Riazi als Barat | |
Jake Austin als The Coyote | |
Anthony Fankhauser als Engineer | |
Daryn Beasley als Passenger | |
John Bring als Passenger | |
Erik Lynch als Passenger | |
Brandon Peña als Passenger | |
Megyn Shott als Passenger (uncredited) |
Peter Mervis | Director |
David Rimawi | Executive Producer |
Mel Lewis | Music |
Derek Osedach | Production Design |
Amber Chandler | Art Direction |
Mark Atkins | Director of Photography |
Eric Forsberg | Writer |
Anthony Fankhauser | Line Producer |
Stacy Ellen Rich | Costume Design |
David Michael Latt | Producer |
Peter Mervis | Editor |
Sherri Strain | Producer |
Brandon Peña | Production Manager |
Rick Walker | Co-Producer |
Shaun Dallas | First Assistant "B" Camera |
Erik Lynch | Production Assistant |
Daryn Beasley | Production Coordinator |
Amanda Rossi | Assistant Editor |
Adam Newman | Animation Supervisor |
Gabe Shedd | Best Boy Electric |
Michael Roberts | Still Photographer |
Zack Richard | Gaffer |
Ryan Polack | First Assistant Camera |
Nikki Gray | First Assistant Camera |
Derrick Esperanza | Electrician |
Shaun Dallas | Second Assistant Camera |
Kevin Brinn | Key Grip |
Josh Boggs | Grip |
Greg Vossberg | Supervising Sound Editor |
Marcus Ricaud | Production Sound Mixer |
Matt McGowin | Sound Mixer |
Gabriel Heredia | Sound Mixer |
Scott Bruzenak | Sound Editor |
Marcus Ricaud | Sound Mixer |
Derek Osedach | Property Master |
Daisy Mullen | Assistant Art Director |
Amber Chandler | Props |
Reza Riazi | First Assistant Director |
John Bring | Second Assistant Director |
Reza Riazi | Second Unit Director |
Natalia Senina | Key Makeup Artist |
Daisy Mullen | Set Designer |
Ruben Barton | Key Set Production Assistant |
Zack Richard | Second Unit Director of Photography |
Dennis Hamlin | Sound Recordist |
Shaun Dallas | First Assistant Camera |
Alan Smithee | Visual Effects Supervisor |
Danny Skura | Thanks |
Keith Leopard | Thanks |
James Shapiro | Thanks |
David Diaz | Thanks |
Mike DiGrazia | Thanks |
Kimm Dillard | Thanks |
Guy Himber | Thanks |
Kristin Johnson | Thanks |
Lisa Mervis | Thanks |
Aidan Mervis | Thanks |
Kasandra Kimberly | Thanks |