6.4

Soldier (1998)

Sciencefiction, Actie, Drama, Fantasie
In een futuristische samenleving worden mensen bij hun geboorte geselecteerd als soldaat te worden. Ze worden vervolgens tot onmenselijke moordmachines getraind. Eén van de meest succesvolle en oudste soldaten moet de strijd aangaan met een nieuwe lading soldaten. Op de planeet ontmoet hij de inwoners, die er een vredig leven leiden. Deze vrede wordt verstoord wanneer de planeet aangevallen wordt door de nieuwe supersoldaten die de kolonie willen uitschakelen. Todd beseft dat de inwoners in gevaar zijn en hij beslist om hen te helpen.

Soldier Film Info

Score: 6.4/10 van 781 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1998-10-23
Lengte: 99 Minuut / 1:39
Regisseur: Paul W. S. Anderson
Schrijver: David Webb Peoples
Productie Studios: Impact Pictures, Jerry Weintraub Productions, Morgan Creek Entertainment, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United States of America, United Kingdom

Soldier Foto's


Soldier Trailer


Kurt Russell
als Todd 3465
Jason Scott Lee
als Caine 607
Jason Isaacs
als Colonel Mekum
Connie Nielsen
als Sandra
Sean Pertwee
als Mace
Gary Busey
als Church
Michael Chiklis
als Jimmy Pig
Sara Paxton
als Angie
K.K. Dodds
als Sloan
James Black
als Riley
Mark De Alessandro
als Goines
Vladimir Orlov
als Romero
Corbin Bleu
als Johnny
Wyatt Russell
als Todd - Age 11
Jared Thorne
als Nathan
Mark Bringelson
als Rubrick
Carsten Norgaard
als Green
Duffy Gaver
als Chelsey
Paul Dillon
als Slade
Khristian Lupo
als Soldier (uncredited)
Michael Finuoli
als Soldier in Training (uncredited)
Dennis Keiffer
als Kent 502 (uncredited)
Brenda Wehle
als Hawkins
Elizabeth Dennehy
als Jimmy Pig's Wife
Ashley Nolan
als Judith
Ellen Crawford
als Ilona
Conni Marie Brazelton
als Eva
Elizabeth Huett
als Janice
Janelle Ginestra
als Sarah
Sydney Berry
als Ellen
Celina Muehlbauer
als Little Crossfire Girl
Laura Gray
als Nurse #1
Chandra De Alessandro
als Nurse #2
Alexander Denk
als Military Observer
Jesse Littlejohn
als Will
Kyle Sullivan
als Tommy
Taylor Thorne
als Nathan
Jesse D. Goins
als Chester
Paul W. S. Anderson Director
Jeremy Bolt Co-Producer
David L. Snyder Production Design
Jerry Weintraub Producer
Todd Bryant Stunts
Scott Martin Gershin Sound Designer
Martin Hunter Editor
Tim Gilbert Stunts
James G. Robinson Executive Producer
David R. Ellis Second Unit Director
Seth Arnett Stunts
Bob Beher Foley Editor
Mindy Marin Casting
David Tattersall Director of Photography
Erica Edell Phillips Costume Design
David Webb Peoples Screenplay
Buddy Joe Hooker Stunts
Mark Peterson Costume Supervisor
Thomas Valentine Art Direction
Tony Lamberti Sound Effects Editor
Greg LaCava Makeup Artist
Clay Pinney Special Effects Supervisor
Richard Berger Set Designer
Peggy Semtob Key Hair Stylist
Keith Campbell Stunts
Bryan Bowen Sound Effects Editor
Mark P. Stoeckinger Sound Designer
Mark P. Stoeckinger Supervising Sound Editor
Mark De Alessandro Stunt Coordinator
Simon Murton Concept Artist
Sven-Ole Thorsen Stunts
Steve LaPorte Makeup Artist
Steve LaPorte Special Effects Makeup Artist
Van Ling Visual Effects Supervisor
Jane Oshita Stunts
Kate J. Sullivan Set Decoration
Joel McNeely Original Music Composer
Freddy Waff Set Dresser
Joe Bucaro III Stunts
Susan Ekins Executive Producer
Gary Capo Second Unit Director of Photography
Ed Jones Visual Effects Supervisor
R.J. Louis Executive Producer
Gail Clark Burch ADR Editor
Paul Sonski Assistant Art Director
Jeannie Epper Stunts
Benny Urquidez Stunts
Steve Kelso Stunts
Dana Hee Stunts
David Orr Color Timer
Dick Ziker Stunt Coordinator
John C. Meier Stunts
Glenn T. Morgan Sound Effects Editor
Suzan Wexler Set Designer
Michael Conelly Sequence Supervisor
Julia Kim Casting Associate
Chris Durand Stunts
John Casino Stunt Double
Dennis Liddiard Makeup Artist
Donna Marcione Pollack Costume Supervisor
Paul Timothy Carden Supervising Dialogue Editor
Daniel R. Jennings Set Designer
Thomas Robinson Harper Stunts
David E. Campbell Sound Re-Recording Mixer
Gregg Rudloff Sound Re-Recording Mixer
John T. Reitz Sound Re-Recording Mixer
Clare Scarpulla Set Designer
Richard K. Buoen Conceptual Illustrator
Troy Robinson Stunts
Lyn Matsuda Norton Script Supervisor
Mark Gordon Foley Editor
John M. 'Jack' Wright Set Costumer
Joseph T. Mastrolia Set Costumer
Katrina Mastrolia Set Costumer
Victor Ray Ennis First Assistant Sound Editor
Gary Mundheim Foley Editor
Mick Cukurs Set Designer
Randy Kelley Sound Effects Editor
Constance A. Kazmer ADR Editor
Tom Leeser Visual Effects Supervisor
Craig Barron Visual Effects Supervisor
Ron Phillips Still Photographer
Ron Mendell Set Designer
Michelle Pazer Assistant Sound Editor
Alex Gibson Music Editor
Michael A. Reagan Sound Designer
Jimmy Romano Stunts
Steve Picerni Stunts
Steve Holladay Stunts
Chris Hogan Foley Editor
Viktor Ivanov Stunts
Peter Zinda Sound Effects Editor
Mark Mele Rigging Gaffer
Curtis Roush Music Editor
William H. Burton Jr. Stunts
David Schmalz Video Assist Operator
Casey Cannon Visual Effects Producer
Hitoshi Inoue Visual Effects Editor
Melanie J. Baker Assistant Art Director
Philip A. Hess Foley Editor
Chris Anderson Visual Effects Coordinator
Barbara J. Boguski ADR Editor
Dave McMoyler Supervising ADR Editor
David Taritero Visual Effects Producer
Pat Romano Stunts
Elaine C. Andrianos First Assistant Editor
Philip D. Morrill Assistant Sound Editor
Henry Kingi Jr. Stunt Double
Al Broussard Special Effects Supervisor
Rex Reddick Stunts
David Fencl Armorer
Bob Hall First Assistant "A" Camera
Peter Clemens Set Designer
Neal J. Anderson Dialogue Editor
Peter Montagna Makeup Artist
Werner Hahnlein Special Effects Supervisor
James Keys Rigging Gaffer
Kevin L. Jackson Stunts
Damon Doherty Rigging Grip
Mark Van Loon Camera Operator
Peter J. Lehman Sound Effects Editor
Rick Morris Sound Effects Editor
Donavan Dear Boom Operator
Lance Jay Velazco Video Assist Operator
Tony Negrete Assistant Sound Editor
Tawny Ellis Stunts
Brad Peterman First Assistant "A" Camera
Jared Chandler Armorer
David Slonaker Orchestrator
Allen D. Easton Camera Operator
Ty Suehiro Rigging Grip
Dominick Cecere CG Animator
Doug Tubach Digital Effects Supervisor
Harrison Gibbs Visual Effects Editor
Mitzi Casida-Jones Visual Effects Producer
Terry Whiteside Visual Effects Producer
Jesse Tango Best Boy Electric
Richard L. Hill Pyrotechnician
Casey Jones Key Grip
Chris Blackwood Stunts
Bobby Burton Chief Lighting Technician
Bennie Moore Stunts
Dustin Meier Stunts
Troy Gilbert Stunts
Duffy Gaver Stunts
Jack Carpenter Stunts
Feng Zhu Conceptual Design
Paul Hazard Electrician
Francesca Brunori Costumer
Wayne Marshall Best Boy Electric
Fred Fontana Associate Producer
Edmond Scott Ratliff Set Dresser
Tom Shaw Jr. Property Master
Cinda-Lin James Stunts
Mark Chadwick Stunts
J.P. Romano Stunts
Joe Wood Construction Coordinator
Janet Brady Stunts
Hans Metz Special Effects Supervisor
Brian Massey Set Dresser
Charles W. Wayt Dolly Grip
Eric Gotthelf Foley Mixer
Lisa McCullough Stunts
Diane Fazio Digital Effects Producer
Kent W. Luttrell Stunts
Annie Ellis Stunts
Andy Wiskes Sound Mixer
Shawn Robinson Stunts
Riley Harper Stunts
John T. Cypert Stunts
Lee W. Lebaigue Assistant Sound Editor
Allen Marshall Electrician
Erik Hecomovich Rigging Grip
Von Varga Cableman
Morgan Trotter 3D Artist
William D. Harrison Special Effects Supervisor
Al Marangoni Pyrotechnician
Glen Kennedy Set Dresser
Bart Sullivan Set Dresser
Lincoln Simonds Stunts
April Weeden Stunts
Cheryl Bermeo Stunts
Jayson Merrill Second Assistant Director
Paul Sklar Stunts
Dwayne McGee Stunts
Dennis Maguire First Assistant Director
Danny Rogers Stunts
Jared S. Eddo Stunts
Dane Selznick Stunts
Robin Tracey Sherwood Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024