Spawn (1997)

Actie, Avontuur, Fantasie, Horror, Sciencefiction, Thriller
Een huurmoordenaar wordt bedrogen en vermoord door zijn baas Jason Wynn. Wanneer de man een deal maakt met de Duivel keer hij als Spawn terug naar de Aarde. Hij wordt door een hulpje van de Duivel opgedragen om Wynn te vermoorden. Spawn wordt gedwongen om te kiezen tussen goed en kwaad.

Spawn Film Info

Score: 5.413/10 van 1284 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1997-07-31
Lengte: 96 Minuut / 1:36
Regisseur: Mark A.Z. Dippé
Schrijver: Alan B. McElroy
Productie Studios: New Line Cinema, Pull Down Your Pants Pictures, Todd McFarlane Entertainment, Juno Pix
Productie Land: United States of America


Spawn Trailer


Michael Jai White
als Al Simmons / Spawn
Martin Sheen
als Jason Wynn
John Leguizamo
als Clown / Violator
Theresa Randle
als Wanda Blake
Nicol Williamson
als Cogliostro
D.B. Sweeney
als Terry Fitzgerald
Melinda Clarke
als Jessica Priest
Miko Hughes
als Zack
Sydni Beaudoin
als Cyan
Michael Papajohn
als Glen, Zack's Dad
Frank Welker
als The Devil Malebolgia (voice)
Tony Haney
als African Liaison
Todd McFarlane
als Bum
Simon Rhee
als Hong Kong Military Air Base Person (uncredited)
Robia LaMorte
als XNN Reporter
John Cothran
als African Liaison
Caroline Gibson
als News Anchor
Marc Robinson
als Punk #1
Chris Coppola
als Punk #2
Jay Caputo
als Punk #3
Darryl Warren
als Security Guard
Mike Akrawi
als Foreign Dignitary #1
Romeo Akrawi
als Foreign Dignitary #2
Jack Coleman
als Doctor
Laura Interval
als Angela (as Laura Stepp)
Garrison M. Singer
als Anesthesiologist
John Koyama
als Hong Kong Military Air Base Security (uncredited)
Al Goto
als Hong Kong Military Air Base Person (uncredited)
Roger Yuan
als Korean Soldier (uncredited)
Angelie Almendare
als Diplomat's Wife (uncredited)
Clint Goldman Producer
Todd McFarlane Author
Guillermo Navarro Director of Photography
Todd McFarlane Executive Producer
Todd Busch Editor
Mark A.Z. Dippé Director
Graeme Revell Original Music Composer
Alan B. McElroy Screenplay
Michael N. Knue Editor
Mary Jo Slater Casting
Dena Roth Set Decoration
Philip Harrison Production Design
Bruce H. Newberg Casting
Daniel J. Lester Costume Design
Richard Trus Visual Effects
Eric W. Orbom Art Direction
Fanée Aaron Set Designer
Evan A. Nesbitt First Assistant Camera
Cristina Patterson Contact Lens Technician
Ron Seigel Assistant Property Master
Dorn Merrill Kennison Set Designer
Cindy Cummins Choreographer
Norman Cabrera Special Effects Makeup Artist
Timothy James Kane Assistant Camera
Nathan Hathaway Best Boy Electric
Cindy J. Williams Makeup Artist
David Lee Gaffer
Kevin Brown Lighting Technician
Derick Pritchard Lighting Technician
Jeffrey De La Rosa Rigging Gaffer
Peter Iovino Still Photographer
Chris Hanson Special Effects Makeup Artist
TyRuben Ellingson Concept Artist
Sharon E. Alshams Set Designer
Dennis J. Laine Steadicam Operator
Kenneth J. Appel Electrician
Keith A. Hascher Electrician
Ray Patrick Techno Crane Operator
Donna Cicatelli-Lewis Key Makeup Artist
John Bell Concept Artist
Robert A. Blackburn Construction Coordinator
P.K. MacCarthy Storyboard Artist
Dan Kneece Steadicam Operator
Greg Funk Special Effects Makeup Artist
Robert Greenfield Leadman
Ron Greenwood Property Master
Joseph P. Lucky Assistant Art Director
Hajime Sorayama Concept Artist
Rick Stribling Key Grip
Richard F. Anderson Set Dresser
Jonathan Taylor Second Unit Director of Photography
John Crimins Best Boy Electric
Marshall Valentine Rigging Grip
Allen D. Easton Camera Operator
Mark Weissenfluh Leadman
Marc Gabbana Concept Artist
Barry Lehrman Set Designer
Colin Cunningham 3D Animator
Tom C. Peitzman Visual Effects Producer
Brian Williams Sound Designer
D. Chris Smith Sound Effects Editor
Mike Mertens Color Timer
Mike Sowa Color Timer
Tony Swatton Armorer
Emiko Miki Animation Director
Scott Leberecht Visual Effects Art Director
Stephanie Taylor Visual Effects Coordinator
Michele Maples Visual Effects Producer
Patrick Tatopoulos Creature Design
Solange S. Schwalbe Sound Editor
Winifred Kennamer Set Costumer
Richard Bennett Background Designer
Susan Greenhow Visual Effects Coordinator
Steve 'Spaz' Williams Visual Effects Supervisor
Bob Wishnefsky Assistant Sound Editor
Ed Lee Lighting Director
Lance Wilhoite Visual Effects Compositor
Bruce Jones Visual Effects Producer
Shawn Kennelly Foley Mixer
Jennifer Bender Extras Casting
Harry Lu Weapons Master
Nathalie Buce Animation
David Biedny Visual Effects Supervisor
Joe Fischer Music Coordinator
Dennis Turner Animation Supervisor
Anders J.L Beer Animation
Karen Klein Roto Supervisor
Jamie Dixon Visual Effects Supervisor
Scott A. Jennings Sound Effects Editor
Happy Walters Music Supervisor
James Straus Animation Supervisor
Trish Schutz-Krause Animation
Ian Hulbert Animation
David E. Stone Sound Editor
James Thornton Sound Mixer
Constance Bracewell CG Animator
Melissa Davies Digital Effects Supervisor
Frank Smathers Sound Editor
Bruce Stubblefield Sound Effects Editor
Kyle Cooper Title Designer
Deborah Wuliger Unit Publicist
Paul Patrick Quinn Visual Effects Producer
Bill Flick Boom Operator
Eric Thompson Foley Mixer
Harry Cohen Sound Effects Editor
Liz Sroka Sound Re-Recording Mixer
Hilary Momberger-Powers Script Supervisor
Linda Folk ADR Editor
Robin Anderson Script Supervisor
Mark Wendell Animation
Toshiyuki Kimura Matte Painter
Berj Bannayan Software Engineer
Paul Berolzheimer Sound Effects Designer
Kelly Wilcox CG Animator
Alan Barnett Digital Effects Supervisor
Rudy Hassen Digital Effects Supervisor
Garry Elmendorf Special Effects Supervisor
Patricio A. Libenson Sound Effects Editor
Steve Ansell Assistant Editor
Casey Cannon Visual Effects Producer
Joëlle Taar Assistant Editor
Neil Eric Wenger Assistant Editor
Todd Busch First Assistant Editor
Micheal Thomas Parks CG Animator
Sandra Almond Visual Effects Producer
Damon Cohoon Assistant Sound Editor
Linda Di Franco Foley Editor
Jeffrey Kaplan Sound Designer
Greg Hedgepath Sound Editor
Eric Smith Title Designer
Jeanmarie King Visual Effects Coordinator
Jay Riddle Visual Effects Supervisor
Dean Beville Supervising Sound Editor
Joshua Winget Music Editor
Matthew Talbot-Kelly Animation
Scott Curtis Foley Editor
Michael Dressel Foley Editor
Steve Pederson Sound Re-Recording Mixer
Chris David Sound Re-Recording Mixer
Derek Thompson Storyboard Artist
Mark Hicks Stunts
Mark Hicks Stunt Double
Jim Fitzpatrick Sound Re-Recording Mixer
Faith Minton Stunts
Kane Hodder Stunts
Tony Brubaker Stunts
Charles Croughwell Stunt Coordinator
Denney Pierce Stunts
Dane Farwell Stunts
Debbie Lee Carrington Stunts
Al Goto Stunts
Tom Elliott Stunt Double
Jeanie King Visual Effects Coordinator
Jimmy Ortega Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024