Speed 2: Cruise Control (1997)

Actie, Avontuur, Thriller
Annie Porter denkt eindelijk een vriend gevonden te hebben die een veilig beroep uitoefent. Alex is immers een bezadigde politieman. Wanneer ze toevallig ontdekt dat hij als lid van een elite-eenheid regelmatig de waaghals uithangt, smeekt Alex om vergiffenis. Hij trakteert Annie op een romantische, zorgeloze vakantie aan boord van een luxeschip.

Speed 2: Cruise Control Film Info

Score: 4.583/10 van 1536 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1997-06-13
Lengte: 121 Minuut / 2:1
Regisseur: Jan de Bont
Schrijvers Jeff Nathanson, Randall McCormick.
Productie Studios: Blue Tulip Productions, 20th Century Fox
Productie Land: United States of America

Speed 2: Cruise Control Foto's


Speed 2: Cruise Control Trailer


Sandra Bullock
als Annie
Jason Patric
als Alex
Willem Dafoe
als Geiger
Temuera Morrison
als Juliano
Brian McCardie
als Merced
Glenn Plummer
als Maurice
Colleen Camp
als Debbie
Lois Chiles
als Celeste
Mike Hagerty
als Harvey
Bo Svenson
als Captain Pollard
Francis Guinan
als Rupert
Jeremy Hotz
als Ashton
Royale Watkins
als Dante
Christine Firkins
als Drew
Tamia
als Sheri Silver
Kimmy Robertson
als Liza (Cruise Director)
Patrika Darbo
als Ruby Fisher
Connie Ray
als Fran
Susan Barnes
als Constance
Charles Parks
als Frank
Enrique Murciano
als Alejandro
Jessica Diz
als Isabel
Alex Montesino
als Control Room Chief Engineer
Mark Adair-Rios
als Engine Room Crew Member #1
Xavier Coronel
als Engine Room Crew Member #2
Tyler Patton
als Engine Room Crew Member #3
Craig A. Pinckes
als Engine Room Crew Member #4
Allison Dean
als Marifa
Michael Robinson
als Muster Deck Officer #1
Joe D'Angerio
als Muster Deck Officer #2
Joe Foster
als Pool Officer
Richard Speight Jr.
als "C" Deck Officer
Michael O'Hagan
als Supertanker Captain
Christopher Wynne
als Supertanker Officer #1
Robert Herrick
als Supertanker Officer #2
Ivory Broome
als Supertanker Crew Member #1
Tim Conway
als Mr. Kenter
Tommy J. Huff
als Diaper Van Driver
Jay Lacopo
als Real Estate Salesman
Alexander de Bont
als Little Boy at Condo
Kathryn Rossetter
als Mother at Condo
Mark Beltzman
als Convertible Owner
Mark Kriski
als News Reporter
Ben Meyerson
als Bridge Officer #1
Ben Siegler
als Policeman
Gustavo Laborie
als Bridge Officer #2
Jennifer Badger
als Passenger #1
Cheryl Bermeo
als Passenger #2
Jeff Brockton
als Passenger #3
Don Pulford
als Passenger #4
Cliff McLaughlin
als Passenger #5
Matthew Taylor
als Passenger #6
P.J. Wagner
als Passenger #7
May Boss
als Passenger #8
Nancy Collet
als Passenger #9
Wilma Edward
als Woman on phone
Joe Morton
als Lt. Herb 'Mac' McMahon (uncredited)
Jack N. Green Director of Photography
Bub Asman Sound Editor
Cindy Carr Set Decoration
Jan de Bont Director
Jan de Bont Producer
Jan de Bont Story
Jeff Nathanson Screenplay
Risa Bramon Garcia Casting
Louise Frogley Costume Design
Sarah Halley Finn Casting Associate
Steve Perry Producer
Mark Gordon Executive Producer
William Ladd Skinner Art Direction
Glenn Salloum Associate Producer
Mark Mancina Original Music Composer
Mark Mancina Music Arranger
Joseph C. Nemec III Production Design
Bill Kenney Production Design
Dan Olexiewicz Supervising Art Director
Bob Kensinger Set Decoration
Bob Kensinger Assistant Set Decoration
Ezra Dweck Additional Sound Re-Recording Mixer
Victoria Rose Sampson Supervising ADR Editor
Robert Deschaine ADR Mixer
Tami Treadwell ADR Recordist
Denis L. Stewart First Assistant Director
Robert Woodruff Assistant Art Director
Mark De Alessandro Stunts
Dana Belcastro Production Supervisor
Alexander Witt Second Unit Director
Graham Yost Characters
Jon Danniells Leadman
Kevin D. Ross Assistant Editor
Randi Hiller Casting
Henry Kingi Stunts
Stefen Fangmeier Visual Effects Supervisor
Alan Cody Editor
Joe Bucaro III Stunts
Don Harper Conductor
Michael Peyser Producer
Daniel Bradford Set Designer
Erik C. Andersen First Assistant Editor
Mark Garner Set Designer
Marc Baird Production Illustrator
Dawn Snyder Assistant Art Director
Jeffrey Downer Unit Production Manager
Paul Moen Unit Production Manager
Jimmy N. Roberts Stunts
Deborah Latham Assistant Costume Designer
Robert Janiger Production Sound Mixer
Laura Albert Stunts
Melanie Hughes Makeup Artist
Amy L. Disarro Makeup Artist
Randall McCormick Screenplay
Randall McCormick Story
Dick Ziker Stunt Coordinator
John C. Meier Stunts
Jonathan Southard Researcher
Steve Maslow Sound Re-Recording Mixer
Heather Green Camera Intern
Rosa Palomo Art Department Coordinator
Tracy Keehn-Dashnaw Stunts
Christopher Blauvelt Second Assistant Camera
Jason McGatlin Production Coordinator
Al Di Sarro Special Effects Coordinator
Darrell L. Wight Set Designer
J. Mark Harrington Set Designer
Franklyn Warren Extras Casting
Carlos A. Menéndez Set Designer
Dennis Liddiard Makeup Department Head
Mitchell Ray Kenney Costume Supervisor
Paul Timothy Carden Dialogue Editor
Nick Navarro Set Designer
Trudy Ramirez Script Supervisor
Gregg Landaker Sound Re-Recording Mixer
John T. Cucci Foley Artist
Alan Robert Murray Supervising Sound Effects Editor
David Luckenbach Steadicam Operator
George Watters II Supervising Sound Effects Editor
Kevin O’Connell Sound Re-Recording Mixer
Jeff B. Adams Jr. Set Designer
Charley Bob Burnham Transportation Coordinator
Kathleen R. White Art Department Assistant
Susan Peterson Standby Painter
Gary S. Gerlich Supervising Dialogue Editor
Jennifer Badger Stunts
Ron Phillips Still Photographer
Amanda Brand Unit Publicist
Frank R. Jimenez Jr. Rigging Gaffer
Kim Santantonio Hair Department Head
Kim Santantonio Key Hair Stylist
Michael Genne Camera Operator
David Drzewiecki VFX Director of Photography
Michael Papac Property Master
Pamela S. Westmore Makeup Artist
Kim Bromley Visual Effects Producer
Al Broussard Special Effects Supervisor
Donna Battersby Greene Hairstylist
Mari Grimaud Key Costumer
Michael Cipriano Assistant Sound Editor
Tom Bahr Stunt Coordinator
Tom Calderaro Orchestrator
Matthew E. Alper First Assistant Camera
Dennis McNeill Color Timer
Beth Bergeron ADR Editor
Colin J. Campbell Gaffer
James Ashwill Foley
Henry Dando Greensman
Stuart Raven Barter Location Scout
Larry J. Aube Best Boy Grip
Chick Bernhard Stunts
Kevin Tengan Systems Administrators & Support
Clete Cetrone Construction Foreman
Carla Bailey Scenic Artist
Mark 'Boylee' Boyle Camera Loader
Ivan Allen Electrician
Jian Cong Camera Technician
Timothy Greenwood Projection
Gene Kearney Key Grip
Aaron A. Akins Jr. Propmaker
Mary Lou Byrd Set Costumer
Elizabeth Elwell Location Manager
Gary Burritt Negative Cutter
Rick Chavez Assistant Property Master
P. Todd Coe Post Production Supervisor
Michael Risoli Key Set Production Assistant
Ryan Green Loader
David W. Alstadter Foley Mixer
Thomas A. Davila Production Accountant
Bruno Roussel Assistant Sound Engineer
Douglas Berkeley Set Designer
Michael Brennan Dolly Grip
Janet Brady Stunts
Robert J. Bacon Assistant Art Director
Michael Charboneau Construction Coordinator
Shawn Albro Painter
Val Schubert Grip
Michael Calabrese Set Dresser
Fred Schwendel Carpenter
Amy Panzer Craft Service
Jerry Sidwell Driver
Davina Grunstein Post Production Assistant
Betsy Asher Hall Sequence Supervisor
Fernando Figueredo Set Medic
Kevin W. Brooks Sound Recordist
Jesse Peckham Stand In
Huey Laborde Transportation Captain
Guy Margaritis Video Assist Operator
Josh Margolies Visual Effects Editor
Alex Barraza Rigging Grip
George W. Scott Boom Operator
Joseph Benavidez I/O Manager
Maura Gannett Studio Teachers
Paul J. Memmi Translator
Stephanie Girard Set Designer
John Elmore Second Second Assistant Director
Michael Salven Second Second Assistant Director
Duncan Kennedy Set Designer
Annie Ellis Stunts
Craig A. Pinckes Second Assistant Director
Lyle Maves Construction Foreman
Daniel Ross Supervising Art Director
Maggie Murphy Second Assistant Director
Ivo Horvat Matte Painter
David Hallinan Second Second Assistant Director
Brad Anderson Costumer
Doug Corring Additional Second Assistant Director
Jerry Pirozzi Assistant Dialogue Editor
Bob Black Stunt Driver
Stefan Bijnen Assistant Camera
Alex Bunin Camera Car
Stephanie Brooks Casting Assistant
David E. Kaufman Assistant Location Manager
Michelle Holdsworth Assistant Production Coordinator
Marc Yobs In Memory Of
Andrew C. Andrews Production Assistant
Elyse Allyn Ramsdell Production Secretary
Ed Arneson Technical Advisor
Martin Roy Mervel Set Designer
Eddie Matthews Stunt Double
Bert Terreri Visual Effects Supervisor
Derrick W. Smith Set Designer
Scott Howell Best Boy Electric






















ikwilfilmskijken © 2024