Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023)

Animatie, Actie, Avontuur, Sciencefiction
Meer dan een jaar na de gebeurtenissen in het vorige deel wordt Miles Morales onverwachts bezocht door zijn vriendin Gwen Stacy. Al gauw wordt hij meegezogen in een missie om alle universums te redden van de Spot, een gevaarlijke maar onervaren tegenstander, die een catastrofale ramp kan veroorzaken. Miles en Gwen reizen samen door het multiversum en ontmoeten hun beschermers, een groep Spider-People die bekend staat als de Spider-Society, geleid door Miguel O'Hara.

Spider-Man: Across the Spider-Verse Film Info

Score: 8.364/10 van 6274 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2023-05-31
Lengte: 117 Minuut / 1:57
Regisseurs: Joaquim Dos Santos, Kemp Powers, Justin K. Thompson.
Productie Studios: Columbia Pictures, Sony Pictures Animation, Lord Miller, Pascal Pictures, Arad Productions, Marvel Entertainment
Productie Land: United States of America


Spider-Man: Across the Spider-Verse Trailer


Shameik Moore
als Miles Morales (voice)
Hailee Steinfeld
als Gwen Stacy (voice)
Brian Tyree Henry
als Jeff Morales (voice)
Luna Lauren Velez
als Rio Morales (voice)
Jake Johnson
als Peter B. Parker (voice)
Oscar Isaac
als Miguel O'Hara (voice)
Jason Schwartzman
als Spot (voice)
Issa Rae
als Jessica Drew (voice)
Daniel Kaluuya
als Hobie Brown (voice)
Karan Soni
als Pavitr Prabhakar (voice)
Shea Whigham
als George Stacy (voice)
Greta Lee
als LYLA (voice)
Mahershala Ali
als Uncle Aaron (voice)
Amandla Stenberg
als Margo Kess: Spider-Byte (voice)
Jharrel Jerome
als Miles G. Morales (voice)
Andy Samberg
als Ben Reilly (voice)
Jack Quaid
als Peter Parker (voice)
Rachel Dratch
als Ms. Weber (voice)
Ziggy Marley
als Lenny (voice)
Jorma Taccone
als Adriano Tumino / '67 (voice)
J.K. Simmons
als J. Jonah Jameson (voice)
Donald Glover
als Aaron Davis
Elizabeth Perkins
als May / Quippy Spider-Person (voice)
Kathryn Hahn
als Doc Ock (voice)
Ayo Edebiri
als Glory (voice)
Nicole Delaney
als MJ (voice)
Antonina Lentini
als Betty (voice)
Atsuko Okatsuka
als Yuri (voice)
Peter Sohn
als Ganke (voice)
Melissa Sturm
als Mary Jane (voice)
Lorraine Velez
als Maria (voice)
Nic Novicki
als Lego Spider-Man (voice)
Taran Killam
als Web-Slinger (voice)
Metro Boomin
als Metro Spider-Man (voice)
Josh Keaton
als Spectacular Spider-Man (voice)
Sofia Barclay
als Malala Windsor: Spider-UK (voice)
Danielle Perez
als Charlotte Webber: Sun-Spider (voice)
Yuri Lowenthal
als Insomniac Spider-Man (voice)
Rita Rani Ahuja
als Additional Voices (voice)
Ismail Bashey
als Additional Voices (voice)
Oscar Camacho
als Additional Voices (voice)
Freddy Ferrari
als Additional Voices (voice)
Kerry Gutierrez
als Additional Voices (voice)
Kamal Khan
als Additional Voices (voice)
Angelo Sekou Kouyate
als Additional Voices (voice)
Andrew Leviton
als Additional Voices (voice)
David Michie
als Additional Voices (voice)
Sumit Naig
als Additional Voices (voice)
Juan Pacheco
als Additional Voices (voice)
Chrystee Pharris
als Additional Voices (voice)
Ben Pronsky
als Additional Voices (voice)
Al Rodrigo
als Additional Voices (voice)
Stan Sellers
als Additional Voices (voice)
Warren Sroka
als Additional Voices (voice)
Jasper Johannes Andrews
als Additional Voices (voice)
Gredel Berrios Calladine
als Additional Voices (voice)
Natalia Castellanos
als Additional Voices (voice)
Russell Tyre Francis
als Additional Voices (voice)
Deepti Gupta
als Additional Voices (voice)
Sohm Kapila
als Additional Voices (voice)
Pradnya Kuwadekar
als Additional Voices (voice)
Ashley London
als Additional Voices (voice)
Christopher Miller
als Additional Voices (voice)
Andrea Navedo
als Additional Voices (voice)
Lakshmi Patel
als Additional Voices (voice)
Jacqueline Pinol
als Additional Voices (voice)
Eliyas Qureshi
als Additional Voices (voice)
Lashana Rodriguez
als Additional Voices (voice)
Jaswant Dev Shrestha
als Additional Voices (voice)
Libby Thomas Dickey
als Additional Voices (voice)
Jason Linere-White
als Additional Voices (voice)
Sitara Attaie
als Additional Voices (voice)
Mayuri Bhandari
als Additional Voices (voice)
June Christopher
als Additional Voices (voice)
Michelle Jubilee Gonzalez
als Additional Voices (voice)
Marabina Jaimes
als Additional Voices (voice)
Rez Kempton
als Additional Voices (voice)
Lex Lang
als Additional Voices (voice)
Phil Lord
als Additional Voices (voice)
Richard Miro
als Additional Voices (voice)
Doug Nicholas
als Additional Voices (voice)
Shakira Ja'nai Paye
als Additional Voices (voice)
James Pirri
als Additional Voices (voice)
Marley Ralph
als Additional Voices (voice)
Michelle Ruff
als Additional Voices (voice)
Dennis Singletary
als Additional Voices (voice)
Amanda Troop
als Additional Voices (voice)
Ruth Zalduondo
als Additional Voices (voice)
Kimberly Bailey
als Additional Voices (voice)
Sanjay Chandani
als Additional Voices (voice)
Melanie Duke
als Additional Voices (voice)
Jorge R. Gutierrez
als Additional Voices (voice)
Miguel Jiron
als Additional Voices (voice)
Deepti Kingra-Mickelsen
als Additional Voices (voice)
Luisa Leschin
als Additional Voices (voice)
Caitlin McKenna
als Additional Voices (voice)
Andrew Morgado
als Additional Voices (voice)
Arthur Ortiz
als Additional Voices (voice)
Eliana A. Perez
als Additional Voices (voice)
Juan Pope
als Additional Voices (voice)
Mike Rianda
als Additional Voices (voice)
Erika Scopelli
als Additional Voices (voice)
Narender Sood
als Additional Voices (voice)
Cedric L. Williams
als Additional Voices (voice)
Kimiko Glenn
als Peni Parker (voice) (uncredited)
Peggy Lu
als Mrs. Chen (archive footage) (uncredited)
Andrew Garfield
als Peter Parker / Spider-Man (archive footage) (uncredited)
Denis Leary
als Captain Stacy (archive footage) (uncredited)
Tobey Maguire
als Peter Parker / Spider-Man (archive footage) (uncredited)
Cliff Robertson
als Ben Parker (archive footage) (uncredited)
Alfred Molina
als Doctor Octopus (voice) (archive footage) (uncredited)
Post Malone
als Brooklyn Bystander (voice) (archive footage) (uncredited)
Joaquim Dos Santos Director
Amy Pascal Producer
Phil Lord Producer
Christopher Miller Producer
Kemp Powers Director
Justin K. Thompson Director
Alonzo Ruvalcaba Co-Producer
Avi Arad Producer
Christina Steinberg Producer
Daniel Pemberton Original Music Composer
Mary Hidalgo Casting
Kris Anka Character Designer
Peter Ramsey Executive Producer
Aditya Sood Executive Producer
Bob Persichetti Executive Producer
Rodney Rothman Executive Producer
Brian Michael Bendis Executive Producer
Phil Lord Writer
Christopher Miller Writer
Dave Callaham Writer
Anna Saathoff Assistant Editor
T.J. Young Associate Editor
Libby Thomas Dickey Casting
Patrick O'Keefe Production Design
Dean Gordon Art Direction
Kier Lehman Music Supervisor
Arran Jay Baker Animation
Michael Andrews Editor
Jesús Alonso Iglesias Character Designer
Michael Lasker Visual Effects Supervisor
Christian Hejnal Line Producer
Jessica Berri Production Manager
Octavio E. Rodriguez Head of Story
Miguel Jiron Head of Story
Tom Bruno Jr. Head of Layout
Rich Turner Head of Layout
Keiko Koyama Digital Producer
Genevieve West Digital Producer
Humberto Francisco Rosa Animation Supervisor
Chad Ellis Supervising Animator
Emmanuel Gatera Supervising Animator
Chelsea Gordon-Ratzlaff Supervising Animator
Rohini Kumar Supervising Animator
Robert Lehman Supervising Animator
Nicholas Nøstbakken Supervising Animator
Jeff Panko Supervising Animator
Daniel Pozo Supervising Animator
Philip Rudolph Supervising Animator
Adam Sarophim Supervising Animator
Samuel Arturo Rico Supervising Animator
Kelsey Wagner Supervising Animator
Benjamin Aguillon CG Supervisor
James Carson CG Supervisor
Patrick Cohen CG Supervisor
Benjamin Hendricks CG Supervisor
Pablo Holcer CG Supervisor
Katherine Renee Jones CG Supervisor
James Hyun Park CG Supervisor
Matt Hausman Digital Effects Supervisor
Rebecca Karch Tomlinson Co-Producer
Julie Groll Co-Producer
Vinii Khullar Sound Mixer
Violaine Briat Story Artist
Ben Choi Story Artist
Anthony Holden Story Artist
Darrell W. Johnson Story Artist
Matt Jones Story Artist
Denise Koyama Story Artist
Sarah Jean Partington Story Artist
Max Perkins Story Artist
Wynton Redmond Story Artist
Stephanie Garcia Rizo Story Artist
Lauren Sassen Story Artist
Caitlin VanArsdale Story Artist
Mark Ackland Story Artist
Gabriela Carolina Camarillo Story Artist
Eugene Lee Story Artist
Chris Mitchell Story Artist
Matthew A. Cherry Production Consultant
Jason Latour Production Consultant
Nilah Magruder Production Consultant
John Murad Production Consultant
Mike Rianda Production Consultant
Dan Slott Production Consultant
Thenmozhi Soundararajan Production Consultant
Reggie Yates Production Consultant
Melanie Duke Story Coordinator
Melanie Duke Script Coordinator
Mauro Belfiore Character Designer
Brie E. Henderson Character Designer
Evan Monteiro Character Designer
Joe Moshier Character Designer
Omar Smith Character Designer
Ami Thompson Character Designer
Christie Tseng Character Designer
Yuchung Peter Chan Visual Development
William Coyner Visual Development
Wendell Dalit Visual Development
Tony Ianiro Visual Development
Kellan Jett Visual Development
Tiffany Lam Visual Development
Mike McCain Visual Development
Chris O'Keefe Visual Development
Jake Panian Visual Development
Zac Retz Visual Development
Mack Sztaba Visual Development
Jay Thakur Visual Development
Kat Tsai Visual Development
Spencer Wan Visual Development
Felicia Chen Visual Development
Yuhki Demers Visual Development
Amanda Jolly Visual Development
Yashar Kassai Visual Development
Michael Kurinsky Visual Development
Marco Nelor Visual Development
Aurélien Predal Visual Development
Hethe Srodawa Visual Development
Jade Johnson Art Department Coordinator
Chloe Look Art Department Coordinator
R. Chett Hoffman Associate Editor
Andrew Leviton Associate Editor
Erika Scopelli First Assistant Editor
Freddy Ferrari Assistant Editor
Antonina Lentini Assistant Editor
Joshua E. Perez Editorial Coordinator
Jason Baldwin Modeling
Yohan Bang Modeling
Peter Nash Animation Supervisor
Nick Kondo Lead Animator
Agustín Ross Beraldi Lead Animator
Mikaela Pfeifer Lead Animator
Siggi Orri Þórhannesson Lead Animator
Federico Abib Animation
Frank E. Abney III Animation
Mauro Affronti Animation
Alaa Afifeh Animation
Nataliia Alekseieva Animation
Jesus Almela Animation
Martin Campos Amoros Animation
Giulia Arnaboldi Animation
Florent Arnould Animation
Benoit Aubin Animation
Nir Avital Animation
Kyungmin Bae Animation
Matteo Bagnoli Animation
Jordan Barg Animation
India Barnardo Animation
Eleonora Bertolucci Animation
Gage Birch Animation
Malick Bordonado Animation
Brock Boyts Animation
Anthony Brewster Animation
Nicolas Burmester Animation
Emma Cartwright Animation
Daniel Ceballos Animation
Andrea Centeno Animation
Max Chappell Animation
Tian Chen Animation
Byung Joo Choi Animation
Dimitrios Christakis Animation
Katia Cisneros Angulo Animation
Jesse Cnockaert Animation
André Coelho Animation
Jocelyn Cofer Animation
Cynthia Collins Animation
Jeanne Coritama Animation
Antonio Cortes Animation
Juan Couto Animation
Terry Dankowych Animation
Joe Darko Animation
Tom Davis Animation
Eric De Carolis Animation
Ramón de la Cuesta Animation
Pedro de la Llave Animation
Romain Digonnet Animation
Mònica Eggert Roig Animation
Madison Erwin Animation
Siroj Eshboev Animation
Derek Esparza Animation
Naomi Fear Animation
Mike Feil Animation
Vito Ferber Animation
Andrea Ferrara Animation
Bruno Carias Fogaca Animation
Bohdan Frantsishko Animation
Joan Marc Fuentes Iglesias Animation
Ryusuke Furuya Animation
Mariana Galvao Duque Animation
Bianca Gee Animation
Nicolas Gillet Animation
Morgan N. Greene Animation
Lucia Guirado Rubio Animation
Em Guiry Animation
Bruno Hamzagic Animation
David Han Animation
Edward Euiyoung Han Animation
Victoria Hauser Animation
Daniel Hernandez Leyva Animation
Eric R. Huang Animation
Kevin Jackson Animation
Sangyeong Jeong Animation
Soh-I Jeong Animation
Scott Johnson Animation
Bhavin Joshi Animation
Chelmin Joung Animation
Xin Ju Animation
Tyler Kakac Animation
Tony Kantaphat Animation
Thanawat Khantrum Animation
Alissar Kobeissi Animation
Vallen Koscheev Animation
Christine Kwok Animation
Saul Latorre Sebastian Animation
Francois F. Laurent Animation
Hanung Lee Animation
Sejin Lee Animation
Sophia Seung Hee Lee Animation
Yishen Li Animation
Florent Limouzin Animation
James Jian-Hua Lin Animation
Joy Liu Animation
Michael Loeck Animation
Remus Low Animation
Kleber Macedo Animation
David MacKenzie Animation
Dave Mah Animation
Gerard Manresa Ortega Animation
Dan Mao Animation
Ina Marczinczik Animation
Felicia Rose Martin Animation
Domitille Mellac Animation
Nico Mendes Animation
Elard Meneses Animation
Kristin Müller Animation
Alex Olea Animation
Diego Oliva Monardes Animation
Ryan O'Reilly Animation
Jun'ya Otake Animation
Zac Overcash Animation
Guilherme Paiva Animation
Eura Pancaldi Animation
Florian Parrot Animation
Vinayak Ambalal Pawar Animation
Toby Pedersen Animation
Ryan Pfeifenroth Animation
Tharitchonlathorn Sunny Pimpa Animation
Rafael Polanczyk Animation
Fabrizio Prioletta Animation
Leonardo Quert Animation
Sinu Raghavan Animation
Omid Rajabalipour Animation
Harinarayan Rajeev Animation
Kirtikumar Rathod Animation
Mario Richard Animation
William Robson Animation
Ereifeoluwa Santos Animation
Cody Schiebelbein Animation
Stalin Ranjith Selvanayagam Animation
Stone Shi Animation
Rie Shibazaki Animation
Emma Shih Animation
Woo Youp Shim Animation
Jia Loon Sim Animation
Eulrang Song Animation
Joon Song Animation
Hiroya Sonoda Animation
Yuka Sonoda Animation
Julia Spurek Animation
Eric Stinnissen Animation
Scott Stribling Animation
Chris Su Animation
Shyam Suresh Animation
Sam Surplice Animation
Tom Sutton Animation
Thomas Thistlethwaite Animation
Roberto Tifi Animation
Li Wen Toh Animation
Tad Topping Animation
Zachary Torok Animation
Michael Trikosko Animation
Xavier Trudeau-Deschênes Animation
Joana Ullan Vieira Animation
Nideep Varghese Animation
Grace Villaroman Animation
Billy Ward Animation
JP Welsh Animation
Mikey Wong Animation
Syuan-Ru Wu Animation
Joro Zahariev Animation
Dylan Zhang Animation
Chalermphol Wattanawongtrakool Animation
Matthew Broughton Animation Coordinator
Elizabeth Leilani David Animation Coordinator
Clayton Goldhawk Animation Coordinator
Davin Hun Animation Coordinator
Karen Teoh Animation Coordinator
Emma Tooth Animation Coordinator
Stacey Ward Animation Coordinator
Megan Wong Animation Coordinator
Sharon Kikinis Production Coordinator
Carli Lynch Production Coordinator
Sofia Hurtado Production Coordinator
Andrea Onukwubiri Production Coordinator
Darius Cornea Production Accountant
Robert Jonker Production Accountant
Paige Minana Production Accountant
Jejo Sleeper Production Accountant
Russell Tyre Francis Production Assistant
Camila Demarchi Production Assistant
Joere Estremadura Production Assistant
Angie K. Farella Production Assistant
Kaylee Yibing Hou Production Assistant
Roohi Kamal Production Assistant
Katya Viglione Production Assistant
Diego Polieri Animation Supervisor
Diego Porral Animation Supervisor
Douglas de Azevedo Animation
Daniel Cuervo Arevalo Animation
Marcelo Fahd Animation
Damian Fernandez Gomez Animation
Julian Fumagalli Animation
Martin Gil Animation
Rohit Kelkar Animation
Allan Michaut Animation
José Luis Rosado Animation
Ezequiel Torres Animation
Rony Tores Animation
David Vandervoort Animation
Jamie Vickers Animation
Aaron Smith Digital Compositor
Nico Piccirilli Digital Compositor
Fernando Bittar Animation Supervisor
Jenny Ko Animation Supervisor
Alex Dingfelder 2D Supervisor
Alex Dingfelder 3D Supervisor
Marc Steinberg 2D Supervisor
Marc Steinberg 3D Supervisor
Anton Thallner 2D Supervisor
Anton Thallner 3D Supervisor
Tina Chao Animation
Matt Deans Animation
Gilles Desmadrille Animation
Santiago González Animation
Kien Hoang Animation
Wing Sze Lee Animation
Stephen Loveluck Animation
Zac Miller Animation
Kyle Snider Animation
Hannah Sun Animation
Chloe Tu Animation
Carlos Morán Villanueva Animation
Tinghe Yang Animation
Vincent G. Scotti Post Production Supervisor
Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Juan Peralta Sound Re-Recording Mixer
Geoffrey G. Rubay Supervising Sound Editor
John Pospisil Sound Designer
Alec Rubay Sound Designer
Kip Smedley Sound Designer
James Morioka Supervising Dialogue Editor
James Morioka Supervising ADR Editor
Cathryn Wang Sound Effects Editor
David Werntz Sound Effects Editor
Bruce Tanis Sound Effects Editor
Greg ten Bosch Sound Effects Editor
Daniel McNamara Sound Effects Editor
Will Digby Sound Effects Editor
Andy Sisul Sound Effects Editor
Robert Getty Dialogue Editor
Jason W. Freeman Dialogue Editor
Robert Getty ADR Editor
Jason W. Freeman ADR Editor
Colin Lechner Foley Supervisor
Ashley N. Rubay Assistant Sound Editor
Gary Summers Additional Sound Re-Recording Mixer
Ryan Collins Additional Sound Re-Recording Mixer
Randy Singer Foley Mixer
Mike Marino Foley Mixer
Gregg Barbanell Foley Artist
Alex Ullrich Foley Artist
Jeffrey Wilhoit Foley Artist
Dylan Tuomy-Wilhoit Foley Artist
Caitlin McKenna ADR Voice Casting
Katie Greathouse Supervising Music Editor
Barbara McDermott Music Editor
Matt Dunkley Orchestrator
Matt Dunkley Conductor
Sam Okell Scoring Mixer
Preston Mutanga Animation
Natasha Leonnet Digital Colorist
Kelvin Johnson Color Assistant
Crystal Vilaikeo Finishing Producer
Christopher Perez Animation
Theresa Bentz Thanks
Jarelle Dampier Thanks
Richard Daskas Thanks
Peter David Thanks
David Ehrlich Thanks
Trayce Gigi Field Thanks
Rachna Fruchbom Thanks
Craig Kellman Thanks
Jeff Koons Thanks
Jeff Loveness Thanks
Guillermo Martinez Thanks
Laura Price Thanks
Rachel Smith Thanks
Halavah Sofsky Thanks
Jeffrey M. Thompson Thanks
Peter Zaslav Thanks
Santiago González Thanks
Hasan Minhaj Thanks
Margaret Harris Thanks
Jay Cassidy Matte Painter
Wiley Collinson Matte Painter
Wellington Douglas Duarte Matte Painter
Mindy Ha Matte Painter
Timothy Hoh Matte Painter
Minkyoung Kim Matte Painter
Laurie Kindiak Matte Painter
Quentin Marsollier Matte Painter
Isaac Miranda Rosas Matte Painter
Derek Moorhouse Matte Painter
Tracy Munch Matte Painter
David Jaraiz Sanchez Matte Painter
Alixandriya Schafer Matte Painter
Nina Vazquez Matte Painter
Asuha Yasuda Matte Painter
Alyssa Zarate Matte Painter
Ethan Duffy Producer's Assistant
Griffin Johnston Producer's Assistant
J. Wheeler White Producer's Assistant
Kasey Fagerquist Story Artist
Darren Lurie Digital Effects Supervisor
Thomas H. Core Digital Producer
David Cohan Production Coordinator
Craig Berry Animation Supervisor
Aymeric Kevin Other
Matthew McDonald Lighting Artist
Matthew McDonald Compositing Artist
Joan Pons Compositing Artist
Joan Pons Lighting Artist
Eric Andrusyszyn Compositing Lead
Jared Brient Compositing Lead
Kelly Christophers Compositing Lead
Thomas Cosolito Compositing Lead
Megan Deane Compositing Lead
Stefano Di Noia Compositing Lead
Luca Fiorentini Compositing Lead
Navjit Singh Gill Compositing Lead
Harry A. Gundersen Compositing Lead
Bumjun Jeremy Kim Compositing Lead
Jiwoon Kim Compositing Lead
Jason Koh Compositing Lead
Sheldon Lisoy Compositing Lead
Mallory Mahar Compositing Lead
Sophie Marfleet Compositing Lead
Haydn Masuda Compositing Lead
Nakia McGlynn Compositing Lead
Miriam Melzi Compositing Lead
Conrad Olson Compositing Lead
Pepe Orozco Compositing Lead
Ian Parra Patino Compositing Lead
Egbert Reichel Compositing Lead
Gal Roiter Compositing Lead
Rambo Snyder Compositing Lead
Sarah M. Sweeney Compositing Lead
Anil Verma Compositing Lead
Rowan Young Compositing Lead
John Bell Other
Ian McQue Other
Jon Measures Other
Naveen Selvanathan Other
Metro Boomin Executive Music Producer
Laide Agunbiade Lighting Artist
Laide Agunbiade Compositing Artist
Brian Adams Lighting Artist
Brian Adams Compositing Artist
Sagar Alodiya Lighting Artist
Sagar Alodiya Compositing Artist
Mark Baechle Orchestrator
Yu-Cheng Huang Modeling
Kellie Bricen Modeling
Mikaela Bantog Modeling
Trey Black Modeling
Luis Paulo Carvalho Modeling
Taehyun Park Modelling Supervisor
Leon Anthony Enriquez Modeling
Cemre Esen Modeling
Guillaume Fuentes Modeling
Lorena García Romero Modeling
Orrie Fung Modeling
Shinya Ishii Modeling
Sehyun Jacob Jang Modeling
Chanhyung Jung Modeling
Eunjung Lee Modeling
Yeaji Jessie Lee Modeling
Mark Jeong Woong Lee Modeling
Kevin Liu Modeling
Andrea Matamoros Modeling
Czar Ryan Pellano Ompad Modeling
Dongick David Sheen Modeling
Ryan Saper Modeling
Insun Ryu Modeling
Spencer Stevens Modeling
Laura Tabara-Mardan Modeling
David Vidal Pedroza Modeling
Chen Zhang Modeling
René Völker Modeling
Alfonso de la Cruz Lighting Artist
Alfonso de la Cruz Compositing Artist
Bret Allen Other
Arthur D. Noda Other
Morgan Schweitzer Other
Danilo Rodrigues Other
Bret St. Clair Other
Pawel Grochola Other






















ikwilfilmskijken © 2024