Star Trek (2009)

Sciencefiction, Actie, Avontuur
Het grootste avontuur aller tijden begint met "Star Trek" , het ongelooflijke verhaal over de eerste reis van de dan nog jonge bemanning van het meest geavanceerde ruimteschip dat ooit gebouwd is: De U.S.S. Enterprise.

Star Trek Film Info

Score: 7.434/10 van 9532 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2009-05-06
Lengte: 127 Minuut / 2:7
Regisseur: J.J. Abrams
Productie Studios: Paramount, Spyglass Entertainment, Bad Robot
Productie Land: United States of America


Star Trek Trailer


Chris Pine
als James T. Kirk
Zachary Quinto
als Commander Spock
Leonard Nimoy
als Mr. Spock
Eric Bana
als Nero
Bruce Greenwood
als Captain Christopher Pike
Karl Urban
als Dr. Leonard 'Bones' McCoy
Zoe Saldaña
als Leiutenant Nyota Uhura
Simon Pegg
als Lieutenant Commander Montgomery 'Scotty' Scott
John Cho
als Lieutenant Hikaru Sulu
Anton Yelchin
als Ensign Pavel Chekov
Ben Cross
als Sarek
Winona Ryder
als Amanda Grayson
Chris Hemsworth
als Commander George Kirk
Jennifer Morrison
als Winona Kirk
Rachel Nichols
als Galia
Faran Tahir
als Captain Robau
Clifton Collins Jr.
als Ayel
Tony Elias
als Officer Pitts
Sean Gerace
als Tactical Officer
Randy Pausch
als Kelvin Crew Member
Tim Griffin
als Kelvin Engineer
Freda Foh Shen
als Kelvin Helmsman
Kasia Kowalczyk
als Kelvin Alien
Jason Brooks
als Romulan Helmsman
Sonita Henry
als Kelvin Doctor
Kelvin Yu
als Medical Technician
Marta Martin
als Medical Technician
Tavarus Conley
als Kelvin Crew Member
Jeff Castle
als Kelvin Crew Member
Billy Brown
als Med Evac Pilot
Jimmy Bennett
als Young James T. Kirk
Greg Grunberg
als Stepdad (voice)
Spencer Daniels
als Johnny
Jeremy Fitzgerald
als Iowa Cop
Zoe Chernov
als Vulcan Student
Max Chernov
als Vulcan Student
Jacob Kogan
als Young Spock
Lorenzo James Henrie
als Vulcan Bully
Colby Paul
als Vulcan Bully
Cody Klop
als Vulcan Bully
Akiva Goldsman
als Vulcan Council Member
Anna Katarina
als Vulcan Council Member
Douglas Tait
als Long Face Bar Alien
Tony Guma
als Lew the Bartender
Gerald W. Abrams
als Barfly
James McGrath
als Barfly
Jason Matthew Smith
als Burly Cadet
Marcus Young
als Burly Cadet
Bob Clendenin
als Shipyard Worker
Darlena Tejeiro
als Flight Officer
Reggie Lee
als Test Administrator
Jeffrey Byron
als Test Administrator
Jonathan Dixon
als Simulator Tactical Officer
Tyler Perry
als Admiral Richard Barnett
Ben Binswagner
als Admiral James Komack
Margot Farley
als College Council Stenographer
Paul McGillion
als Barracks Officer
Lisa Vidal
als Barracks Officer
Alex Nevil
als Shuttle Officer
Kimberly Arland
als Kimberly Arland
Sufe Bradshaw
als Cadet Alien
Jeff Chase
als Cadet Alien
Charles Haugk
als Enterprise Crew Member
Nana Hill
als Enterprise Crew Member
John Blackman
als Enterprise Crew Member
Jack Millard
als Enterprise Crew Member
Shaela Luter
als Enterprise Crew Member
Sabrina Morris
als Enterprise Crew Member
Michelle Parylak
als Enterprise Crew Member
Osgood Perkins
als Enterprise Communiations Officer
Amanda Foreman
als Hannity
Michael Berry Jr.
als Romulan Tactical Officer
Lucia Rijker
als Romulan Communications Officer
Pasha D. Lychnikoff
als Romulan Officer
Matthew Beisner
als Romulan Crew Member
Neville Page
als Romulan Crew Member
Jesper Inglis
als Romulan Crew Member
Greg Ellis
als Chief Engineer Olsen
Marlene Forte
als Transport Chief
Leonard O. Turner
als Vulcan Elder
Mark Bramhall
als Vulcan Elder
Ronald F. Hoiseck
als Vulcan Elder
Irene Roseen
als Vulcan Elder
Jeff O'Haco
als Vulcan Elder
Scottie Thompson
als Nero's Wife
Deep Roy
als Keenser
Majel Barrett
als Starfleet Computer (voice)
Ronnie Steadman
als Shuttle Pilot (uncredited)
Arne Starr
als Lt. Cmdr. Engineering (uncredited)
Rico E. Anderson
als Council Member - Captain Kelley Bogel (uncredited)
Richard Arnold
als Romulan Science Tech (uncredited)
Tad Atkinson
als Amphibian Prisoner (uncredited)
Leslie Augustine
als Doctor (uncredited)
Johnny Baca
als Starfleet Cadet (uncredited)
Diora Baird
als The Wrong Orion
Sala Baker
als Drill Tower Romulan (uncredited)
Leo Baligaya
als Starfleet Cadet (uncredited)
Corey Becker
als Starfleet Cadet (uncredited)
Larry Blackman
als Transport Chief (uncredited)
Jessica Boss
als Bridgeport Cadet (uncredited)
Neil S. Bulk
als Starfleet Cadet (uncredited)
Etalvia Cashin
als Starfleet Cadet (uncredited)
James Cawley
als Enterprise Crewmember (uncredited)
Brad Champagne
als Starfleet Cadet (uncredited)
Zachary Culbertson
als Starfleet Cadet (uncredited)
Jeffrey De Serrano
als Cop (uncredited)
T.C. De Witt
als Starfleet Cadet (uncredited)
Calvin Dean
als Security Officer Daniels (uncredited)
Christopher Doohan
als Starfleet Officer (uncredited)
Claire Doré
als Enterprise Crew Member (uncredited)
Etienne Eckert
als Vulcan Federation Officer (uncredited)
Ken Edling
als Doctor (uncredited)
Aliza Finley
als Hurried Cadet with Clipboard (uncredited)
Ian Fisher
als Shipyard Worker (uncredited)
Anna Florence
als Vulcan Cadet (uncredited)
Mathew Thomas Foss
als Starfleet Cadet (uncredited)
Massi Furlan
als Missile Launcher (uncredited)
Tommy Germanovich Jr.
als FourSquare (uncredited)
Mary Grace
als Shipyard Bar Patron (uncredited)
Wyatt Gray
als Starfleet Cadet (uncredited)
Nancy Guerriero
als Crew Member (uncredited)
Jarrell Hall
als Starfleet Cadet (uncredited)
Justin Rodgers Hall
als Starfleet Security Officer (uncredited)
Jeffery Hauser
als Kelvin Crew Member (uncredited)
Brad William Henke
als Uncle Frank (uncredited) (unconfirmed)
Ryan T. Husk
als Enterprise Crew Member (uncredited)
Elizabeth Ingalls
als Enterprise Nurse (uncredited)
Sierra Kane
als Starfleet Cadet (uncredited)
Christopher Karl Johnson
als Shipyard Worker (uncredited)
Jolene Kay
als Enterprise Crew Member (uncredited)
Lauren Mary Kim
als Kelvin Bridge Officer (uncredited)
Sarah Klaren
als Starfleet Cadet (uncredited)
Makiko Konishi
als Enterprise Crew Member (uncredited)
Tashana Landray
als Starfleet Cadet (uncredited)
Daniel D. Lee
als Starfleet Commander (uncredited)
Anne Leighton
als Enterprise Crew Member (uncredited)
James Lew
als Romulan (uncredited)
Jill Lover
als Young Vulcan Midwife (uncredited)
Steve Luna
als Lieutenant Star Fleet Command (uncredited)
Aaron Lynch
als Flight Operational Air Safety Conductor (uncredited)
Justin Malachi
als Starfleet Cadet (uncredited)
Nav Mann
als Romulan Crew Member Placing Bomb (uncredited)
Paul Marshall
als Bar Patron (uncredited)
Owen Martin
als Alien Cadet / Enterprise Crew (uncredited)
Taylor McCluskey
als Kelvin Alien (uncredited)
Matthew McGregor
als Starfleet Cadet (uncredited)
Caitlin McKenna
als Kelvin Computer (uncredited)
Andrew Mew
als Starfleet Cadet (uncredited)
Patrizia Milano
als Councilwoman (uncredited)
Heidi Moneymaker
als Kelvin Crewmember (uncredited)
Kevin Moser
als Enterprise Crewman (uncredited)
Jonathan Dunkerley Newkerk
als Starfleet Cadet (uncredited)
Westley Nguyen
als Enterprise Crew Member (uncredited)
Jim Nieb
als Sal (uncredited)
Andres Perez-Molina
als Romulan Crew Member (uncredited)
Mark Phelan
als Romulan (uncredited)
Damion Poitier
als Drill Hanson #1 (uncredited)
Rahvaunia
als Academy Teacher (uncredited)
Bertrand Roberson Jr.
als Shuttle Cadet (uncredited)
Deborah Rombaut
als Starfleet Cadet (uncredited)
Leonard Jonathan Ruebe
als Starfleet Cadet (uncredited)
Darth Schuhe
als Injured Officer in Sickbay (uncredited)
Ramona Seymour
als Starfleet Cadet (uncredited)
William Morgan Sheppard
als Vulcan Science Minister (uncredited)
Katie Soo
als Enterprise Crew Member (uncredited)
Joseph Stephens Jr.
als Cadet Officer (uncredited)
Joseph Steven
als Romulan Engineer (uncredited)
T.J. Storm
als Klingon Agitator (uncredited)
Kaitlin Sullivan
als Starfleet Cadet (uncredited)
Paul Townsend
als Starfleet Security Officer (uncredited)
Scott Trimble
als Klingon Prison Guard (uncredited)
Errik Tustenuggee
als Federation Captain Cartwright (uncredited)
Ravi Valleti
als Cadet at Trial (uncredited)
Jason Vaughn
als Starfleet Cadet (uncredited)
A.J. Verel
als Enterprise Crewman (uncredited)
Brian Waller
als Vulcan Council Member (uncredited)
Steve Wharton
als Star Fleet Cadet (uncredited)
Wil Wheaton
als Romulan (voice) (uncredited)
Brianna Womick
als Starfleet Cadet (uncredited)
Rob Wood
als Enterprise Crew Member (uncredited)
Lynnanne Zager
als Enterprise Computer (voice) (uncredited)
Michael Kaplan Costume Design
Ben Burtt Special Sound Effects
Sala Baker Stunts
Gene Roddenberry In Memory Of
Gene Roddenberry Original Series Creator
Majel Barrett In Memory Of
Scott Martin Gershin Sound Designer
Beat Frutiger Art Direction
Jill Brooks Visual Effects Producer
April Webster Casting
Barney Burman Prosthetic Designer
Richard Ratliff Special Effects Technician
Erwin H. Kupitz Wigmaker
Paul Flinchbaugh Assistant Sound Editor
Robert Deschaine ADR Mixer
Jim Passon Color Timer
Richard Alonzo Makeup Artist
Dennis Bradford Art Direction
Mark P. Stoeckinger Supervising Sound Editor
J.J. Abrams Director
J.J. Abrams Producer
Alex Kurtzman Executive Producer
Alex Kurtzman Writer
Roberto Orci Executive Producer
Roberto Orci Writer
Michael Giacchino Original Music Composer
Dan Mindel Director of Photography
Maryann Brandon Editor
Mary Jo Markey Editor
Scott Chambliss Production Design
Karen Manthey Set Decoration
Keith P. Cunningham Supervising Art Director
Gary Kosko Art Direction
Scott Herbertson Set Designer
Chris Palermo Stunts
Jeffrey Chernov Executive Producer
Bryan Burk Executive Producer
Richard Kennedy Special Effects Technician
David Giammarco Sound Re-Recording Mixer
Tim Gomillion Sound Recordist
David Lucarelli ADR Recordist
Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
Charleen Richards ADR Mixer
Chris Mitchell Animation
Richard Redlefsen Makeup Artist
Richard Redlefsen Prosthetic Makeup Artist
Caitlin McKenna ADR Voice Casting
David Witz Co-Producer
Damon Lindelof Producer
Burt Dalton Special Effects Coordinator
Joel Harlow Prosthetic Supervisor
Gaby Kester Casting
Luke Freeborn Art Direction
Greg Crawford ADR Mixer
Cliff Fleming Aerial Coordinator
Danny Green First Assistant Director
Lucyna Wojciechowski First Assistant Editor
Lauren Mary Kim Utility Stunts
Cory Mandel Sound Re-Recording Mixer
David Baronoff Associate Producer
Damion Poitier Stunts
Peter Epstein Stunts
Zack Duhame Stunt Double
Sean Gerace Researcher
Glenn T. Morgan Sound Effects Editor
Branden Spencer Assistant Sound Editor
Greg Funk Makeup Artist
Terry Baliel Hair Department Head
Alyssa Weisberg Casting
Hal Olofsson First Assistant Director
Curt Beech Art Direction
Russell Bobbitt Property Master
Ben Wilkins Sound Editor
Mark Garbarino Makeup Artist
Nicholas Markel Pre-Visualization Supervisor
Bega Metzner Costumer
Neville Page Creature Design
Alan D. Purwin Pilot
Aaron Haye Assistant Art Director
Chris Quilty Boom Operator
Hootly Weedn Lighting Technician
Mike Smithson Makeup Artist
Robin Harlan Foley Artist
Harry E. Otto Set Designer
Randy Singer Foley Mixer
Peter Sattler Graphic Designer
Margaret Prentice Makeup Artist
James MacKinnon Prosthetic Makeup Artist
Anthony N. Stunts
Mindy Hall Makeup Department Head
Linda Matthews Costume Supervisor
Phillip Boutte Jr. Costume Illustrator
René Dashiell Kerby Makeup Artist
Melissa Montague Ager/Dyer
William O. Hunter Set Designer
Alan Rankin Supervising Sound Editor
Andy Nelson Sound Re-Recording Mixer
Kevin Cross Set Designer
Tex Kadonaga Set Designer
Anne Porter Set Designer
Roger Guyett Visual Effects Supervisor
Tim Walston Sound Designer
Sarah Monat Foley Artist
Bruce McCleery Second Unit Cinematographer
Richard Bluff Sequence Supervisor
Darren Poe Digital Effects Supervisor
Ned Neidhardt Makeup Artist
Joseph Hiura Set Designer
Dawn Brown Set Designer
Russell Earl Visual Effects Supervisor
Andrew Kramer Title Designer
Damon Liebowitz Electrician
Victor Ray Ennis First Assistant Sound Editor
Ann Scibelli Sound Designer
Daniel S. Irwin Dialogue Editor
Conny Fauser Sequence Supervisor
Sebastian Milito Construction Coordinator
Andrea Dopaso Set Designer
Michael Buster Dialect Coach
Thomas Nittmann Visual Effects Producer
Edson Williams Visual Effects Supervisor
Daniel P. Rosen Visual Effects Supervisor
William D. Barber Camera Operator
Pete Romano Underwater Director of Photography
Mustapha Mimis Set Costumer
Philippe Carr-Forster Camera Operator
Christopher Prampin Chief Lighting Technician
Andrew Rowlands Camera Operator
Zade Rosenthal Still Photographer
Steve Constancio Key Costumer
Colin Anderson Steadicam Operator
Ron Mendell Concept Artist
Matt Patterson Sound Recordist
Anna Behlmer Sound Re-Recording Mixer
Matt McDonald Visual Effects Supervisor
Nigel Sumner CG Supervisor
Kathleen S. Dunn Dialect Coach
Jules Holdren Hairstylist
David B. Nowell Aerial Director of Photography
Dawn Gilliam Script Supervisor
Christine Youngstrom Art Department Coordinator
Grady Cofer Sequence Supervisor
Erik Rogers Digital Intermediate Producer
David Dozoretz Pre-Visualization Supervisor
Laura Harris Atkinson Dialogue Editor
Kerry Dean Williams ADR Supervisor
Nick Monton Digital Intermediate
David Barbee Sound Effects Editor
Geoffrey G. Rubay Sound Designer
Mike Chiado Digital Intermediate
Jane Wuu Set Designer
Jay Wejebe Makeup Artist
Dale Myrand Camera Operator
Ginger Damon Hairstylist
Daniel Pearson Sequence Supervisor
Carrie Arakaki Costumer
Shelli Nishino Set Costumer
Lisa A. Doyle Set Costumer
Jamie Kelman Makeup Artist
Jed Dornoff Makeup Artist
Scott Garfield Still Photographer
Jessica Drake Dialect Coach
Susan Stepanian Makeup Artist
Joseph Bell Visual Effects Coordinator
Jeff Olson Visual Effects Producer
Myron Baker Set Costumer
Delio Tramontozzi Animation
Michael P. May Camera Operator
Daniel L. Turrett Camera Operator
David Larson Hairstylist
Rebecca Alling Makeup Artist
Ketty Gonzalez Hairstylist
Colleen LaBaff Hairstylist
Teressa Hill Hairstylist
Patrick Hoeschen Electrician
Gregory Salter Sequence Supervisor
Michael Bomagat Animation
Petra Jorgensen Script Supervisor
Kelly Port Visual Effects Supervisor
Stefano Trivelli Visual Effects Supervisor
Rick O'Connor Animation
Fabian Lacey Conceptual Illustrator
Jeff Grebe Sequence Supervisor
Greg Killmaster Creature Technical Director
Mike Marcuzzi Digital Effects Supervisor
Chris Weigand Assistant Chief Lighting Technician
Kerry Joseph Blackman Assistant Editor
David Weitzberg Sequence Supervisor
Paul Kavanagh Animation Supervisor
Hilmar Koch CG Supervisor
John T. Connor First Assistant "A" Camera
Tony Vandenecker Special Effects Technician
Kimberly Felix Makeup Artist
Lygia Orta Makeup Artist
Shari Hanson Visual Effects Producer
Bonita DeHaven Makeup Artist
Brian Sipe Prosthetic Makeup Artist
Greg Hyman Visual Effects Editor
Bob Kretschmer Wigmaker
Ron Pipes Makeup Artist
Eric Withee Visual Effects Producer
Ryan Church Concept Artist
Polly Ing Sequence Supervisor
Martin Allan Kloner Visual Effects Editor
Joey Moran Lighting Technician
Peter J. Devlin Sound Mixer
Stacy Caballero Assistant Costume Designer
Phillip W. Palmer Production Sound Mixer
Brad Peterman First Assistant "B" Camera
Joel A. Ruiz Electrician
Thomas Elder-Groebe Visual Effects Coordinator
Casey Morgan Construction Foreman
Heidi Moneymaker Stunts
Julian Smirke First Assistant Editor
Steve Wolfe Assistant Camera
Andy Clement Makeup Artist
Andrew Reeder Set Designer
Tory Mercer Sequence Supervisor
Jay Cooper Sequence Supervisor
Joe Bergman Assistant Property Master
Geoffrey Mandel Graphic Designer
Cynthia Hernandez Makeup Artist
James Clyne Concept Artist
Maynard Matthews Hairstylist
Wally Sweeterman First Assistant "B" Camera
Shauna Duggins Stunts
Joakim Arnesson CG Supervisor
Jason Green Hairstylist
Lana Heying Key Hair Stylist
Jimmy Harritos Lighting Technician
Debra Coleman Key Makeup Artist
Raul Essig Sequence Supervisor
Tammy Ashmore Makeup Artist
Clint Schultz Graphic Designer
Bill Marti Assistant Camera
Ada Akaji Ager/Dyer
John Eaves Conceptual Illustrator
Thomas W. Small Foley Supervisor
Stephen Bettles Prosthetic Makeup Artist
Edward J. Cox Assistant Chief Lighting Technician
Dan Ming First Assistant "B" Camera
Tommy Gormley First Assistant Director
Sue Crosby Set Costumer
Michael Wahl Dolly Grip
Jesse Mather Lighting Technician
Debbie Schwab Production Supervisor
Jim Stubblefield Assistant Property Master
Michael Piotrowski Boom Operator
Bryan Fletchall Techno Crane Operator
Brian McPherson Techno Crane Operator
Stephen McCumby Property Master
Michele Moen Matte Painter
Amelia Buhrman Costumer
Brenda M. Ware Costumer
William Streit Electrician
Hilary Niederer Key Costumer
Kevin LaNeave Visual Effects Editor
Larry Sweet Dolly Grip
Michael Roundy Special Effects Technician
Morten Petersen Best Boy Electric
Leslie Sungail Key Costumer
Sean Devine Dolly Grip
Maurizio Giglioli Creature Technical Director
Simon England Camera Production Assistant
Lou Pecora Compositing Supervisor
Troy Webb Assistant Chief Lighting Technician
Adrienne Greshock Costumer
Paul Ozzimo Conceptual Illustrator
Nicole Rubio Script Supervisor
Nowell Valeri Matchmove Supervisor
Stacy Bissell Visual Effects Coordinator
Paul Luna 3D Artist
Mark Carlile Lighting Technician
Dave Snyder Makeup Artist
Maryellen Aviano Extras Casting Coordinator
Clayton Lyons Visual Effects Production Assistant
Jorge Almeida Concept Artist
Craig Bauer Camera Loader
Steve Sauers Creature Technical Director
Adam W. Erler Rigging Grip
Leticia Sandoval Ager/Dyer
François Lambert Sequence Supervisor
Tina Hoffman Makeup Artist
Douglas Kieffer Electrician
Gilbert Zamorano Set Costumer
Dennis Rogers Sound Recordist
Bob Baron ADR Mixer
Andrew Nelson Set Costumer
Don Telles Rigging Grip
Cristina Patterson Contact Lens Painter
Aida Caefer Hair Supervisor
Rhonda O'Neal Hairstylist
Nicole DeFrancesco Hairstylist
Marianna Elias Makeup Artist
Earl Ellis Makeup Artist
Daphne Yap Concept Artist
Mauricio Ruiz Concept Artist
Tony Wright Construction Buyer
Tony Bridgers Construction Foreman
John Rex Woodward Assistant Camera
Anaïs Ganouna Camera Production Assistant
Paul Samaniego Camera Production Assistant
Danny Gonzalez Electrician
Dan Hawking Electrician
Duane Katz Electrician
Tim Speed Electrician
Anthony Gudino Electrician
Jose Harb Jr. Electrician
Kyle Kovacs Electrician
Jonathan M. Wiener Electrician
Mateo Bourdieu First Assistant Camera
Serge Nofield First Assistant "A" Camera
John Savedra Lighting Technician
Jerry Gregoricka Lighting Technician
Albert F. Bagley III Rigging Grip
James C. DeGeeter Rigging Grip
Ted Eachus Rigging Grip
Jason Erler Rigging Grip
Jaime Heintz Rigging Grip
Ricky Johnson Rigging Grip
George Kallimanis Rigging Grip
Gary Louzon Rigging Grip
Philip Noble Rigging Grip
Michael E. Pacheco Rigging Grip
Nolan Pratt Rigging Grip
Rick Pratt Rigging Grip
Vanessa Meier Script Supervisor
Michael Hird Set Medic
Don Capoferri Color Timer
Greg Curry Colorist
Patrick Martens Boom Operator
Mark Ormandy Sound Editor
C. Michael Easton Animation
Geoff Hemphill Animation
Mike Bomgat Animation
Erik Morgansen Animation
Marla Newall Animation
Steve Rawlins Animation
Greg Towner Animation
Chi Chung Tse Animation
Tim Waddy Animation
Andy Wong Animation
Erik Gamache Lead Animator
David August CG Supervisor
Paul George Palop CG Supervisor
Tom Fejes CG Supervisor
Steve Jaworski Compositor
Barry Safley Compositor
Jason Fleming Compositor
Warren Fu Concept Artist
David Yee Concept Artist
Jerome Moo Concept Artist
Brian Paik Creature Technical Director
Renita Taylor Creature Technical Director
Terry Chostner Layout Supervisor
Brian Connor Sequence Supervisor
Gerald Gutschmidt Sequence Supervisor
Jen Howard Sequence Supervisor
Cyrus Jam Sequence Supervisor
Katrin Klaiber Sequence Supervisor
Mark Nettleton Sequence Supervisor
Jason Rosson Sequence Supervisor
Damian Steel Sequence Supervisor
Chad Taylor Sequence Supervisor
Todd Vaziri Compositing Lead
John Walker Sequence Supervisor
Leandro Estebecorena Sequence Supervisor
Bron Barry Visual Effects Coordinator
Ruheene Masand Visual Effects Coordinator
Melanie Cussac Visual Effects Coordinator
Rachel Galbraith Visual Effects Production Assistant
Ale Melendez Visual Effects Production Assistant
Joe Sambora Visual Effects Production Assistant
Lisa Todd Visual Effects Production Manager
Dan Bornstein Visual Effects Technical Director
Vicky McCann Visual Effects Technical Director
Jay Bartus Special Effects Technician
Jeremiah Cooke Special Effects Technician
Curtis Decker Special Effects Technician
Eric Dressor Special Effects Technician
Clark James Special Effects Technician
Chris Jones Special Effects Technician
Joe Judd Special Effects Technician
David Mesloh Special Effects Technician
Jesse Orozco Special Effects Technician
Jeff Pepiot Special Effects Technician
Bryan Phillips Special Effects Technician
Walter Polan Special Effects Technician
Christopher A. Suarez Special Effects Technician
Jonathan Tang Special Effects Technician
Dennis Yeager II Special Effects Technician
Jim Jolly Special Effects Technician
Simone Chavoor Casting Assistant
Bonita Deneen Casting Assistant
Carla Lewis Extras Casting
Colleen Kenneavy Extras Casting
Natasha Delahunt Extras Casting Assistant
Phyllis Thurber-Moffit Ager/Dyer
Paul Sinnott Costume Assistant
Brian Valenzuela Costume Illustrator
Jessica Carpenter Costumer
Bernadene Morgan Costumer
David Perrone Set Costumer
Kimberly Shannon Murphy Utility Stunts
Alex Betuel Set Production Assistant






















ikwilfilmskijken © 2024