7.086

Stargate SG-1: The Ark of Truth (2008)

Actie, Avontuur, Sciencefiction, TV Film
Het SG1 team gaat op zoek naar 'Ortus Mallum', een antiek wapen waarmee waarschijnlijk de oorlog met de Ori kan worden beëindigd. Het wapen bevindt zich echter in het melkwegstelsel van de Ori, waardoor SG1 moet reizen naar de Ori thuiswereld. Tijdens deze missie ontdekken ze dat de Ori op het punt staan een vernietigende aanval op aarde te openen. Verder komt de Stargate Command erachter dat zich een onbetrouwbare I.O. functionaris aan boord van de Odyssey bevindt.

Stargate SG-1: The Ark of Truth Film Info

Score: 7.086/10 van 463 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2008-03-11
Lengte: 97 Minuut / 1:37
Regisseur: Robert C. Cooper
Schrijver: Robert C. Cooper
Productie Studios: Kawoosh! Productions DTV I, Metro-Goldwyn-Mayer
Productie Land: Canada, United States of America

Stargate SG-1: The Ark of Truth Foto's


Stargate SG-1: The Ark of Truth Trailer


Ben Browder
als Lt. Col. Cameron Mitchell
Amanda Tapping
als Lt. Col. Samantha Carter
Christopher Judge
als Teal'c
Michael Shanks
als Dr. Daniel Jackson
Beau Bridges
als Maj. Gen. Henry Landry
Claudia Black
als Vala Mal Doran
Morena Baccarin
als Adria
Tim Guinee
als Tomin
Julian Sands
als Doci
Currie Graham
als James Marrick
Sarah Strange
als Morgan Le Fay / Ganos Lal
Michael Beach
als Col. Abe Ellis
Gary Jones
als Chief Master Sgt. Walter Harriman
Martin Christopher
als Maj. Kevin Marks
Chris Gauthier
als Hertis
Eric Breker
als Col. Reynolds
Alisen Down
als Alteran Woman
Matthew Walker
als Merlin
Stephen Chang
als The Immortal
Robert C. Cooper Director
Robert C. Cooper Producer
John G. Lenic Producer
Brad Wright Producer
Robert C. Cooper Screenplay
N. John Smith Executive Producer
Allison Volk Producer
Joel Goldsmith Music
Paul Weber Casting
Stuart Aikins Casting
Sean Cossey Casting
Christina McQuarrie Costume Design
James Robbins Production Design
Thom Wells Art Direction
Chris Beach Art Direction
Mark Davidson Set Decoration
Robert Davidson Set Decoration
Nicola Ryall Costume Supervisor
Stein Myhrstad Editor
James Bamford Stunt Coordinator
Peter F. Woeste Director of Photography
Jennifer Kidd Art Department Assistant
David Clarke Assistant Art Director
Sheila Millar Assistant Art Director
Andras Bagoly Assistant Property Master
Troy Eirich Assistant Property Master
Michael Molson Assistant Set Decoration
G. Scott Stewart Construction Buyer
Scott Wellenbrink Construction Coordinator
Ward Galvin Construction Foreman
Douglas Jang Construction Foreman
Darren Moore Greensman
Claude Turcotte Greensman
Joel Turner Head Greensman
Steve Craine Paint Coordinator
Jason Renker Painter
Kenny Gibbs Property Master
Jerry McLaughlin Scenic Artist
Yvonne Peddemors Scenic Artist
Jo Riley Scenic Artist
Mathew Pooley Scenic Artist
Peter Christian Combe Scenic Artist
Scott Clatney Scenic Artist
Morgan McLachlan Assistant Camera
Phillipe Lacroix Best Boy Electric
Mike Mossman Best Boy Grip
Steven A. Adelson Camera Operator
Andrew D. Wilson Camera Operator
Ashton Harmon Camera Trainee
Cory Hodson Chief Lighting Technician
Anthony Creery Dolly Grip
Paul Sheridan Dolly Grip
Mark Leiterman Dolly Grip
Dean Friss First Assistant Camera
Terry McEwen First Assistant Camera
Brian Lymer Generator Operator
Dave Ferreira Key Grip
Ken Young Key Rigging Grip
Christian Rayner Rigging Gaffer
Artino Ahmadi Second Assistant Camera
Morgan MacLaughlin Second Assistant Camera
Steven A. Adelson Steadicam Operator
Eike Schroter Still Photographer
Charmaine Clark Assistant Hairstylist
Marcine Peter Contact Lens Technician
Stevie Williams Contact Lens Technician
Dorothee Deichmann First Assistant Makeup Artist
Richard Kohlen Hair Department Head
Jan Newman Key Makeup Artist
Elisa Bayley Casting Assistant
Jennifer Lurey Casting Assistant
Sandra Couldwell Extras Casting
Elizabeth Raap Assistant Costume Designer
Lana S. Krause Costume Coordinator
Jody Leanne Petford Costumer
Nora Bautista Seamstress
Gloria Chan Seamstress
Barbara Gasior Seamstress
Debbie Winston Seamstress
Roma Wnuk Seamstress
Nicola Ryall Set Supervisor
Rob Fournier Armorer
Alex Levine Script Coordinator
Linda-Lisa Hayter Script Supervisor
Brigitte Prochaska Unit Publicist
Rick Chadock Music Editor
George Gallegos Music Coordinator
Doug Oke Assistant Editor
Achim Kapitza Colorist
James Telfer Colorist
Adrian Green Colorist
Flavio Bidese Online Editor
Greg Krantz Online Editor
Fred W. Richters Online Editor
Viv Jim Compositor
Kodie Mackenzie Compositor
Simon Ager Digital Compositor
Michael Lowes Visual Effects
James Raiz Visual Effects
Shareef Shanawany Visual Effects
James Kawano Visual Effects
Janice Groom Visual Effects Coordinator
Stephen Bahr Visual Effects Coordinator
Michelle Comens Visual Effects Supervisor
Wray J. Douglas Special Effects Supervisor
Scott R. Treliving Special Effects Assistant
Mike Splatt Special Effects Technician
Brad Zehr Special Effects Technician
Scott Stofer Special Effects Coordinator
Vince Gutierrez ADR Supervisor
Janice Thompson Assistant Dialogue Editor
Jim Lacamel Boom Operator
Kirby Jinnah Dialogue Editor
Glen Noseworthy Foley Recordist
William Skinner Production Sound Mixer
Cameron Foodikoff Sound Assistant
Devan Kraushar Sound Designer
James Wallace Sound Designer
Ryan Nowak Sound Effects Editor
Graeme Hughes Sound Re-Recording Mixer
Iain Pattison Sound Re-Recording Mixer
Paul A. Sharpe Sound Re-Recording Mixer
Anke Bakker Sound Supervisor






















ikwilfilmskijken © 2024