7.446

Stargirl (2020)

Komedie, Drama, Romantiek, Familie
Leo Borlock is een doorsnee zestienjarige jongen die tevreden is om onder de radar te leven. Daar komt verandering in wanneer een onconventionele en vreemde nieuwe student, Stargirl genaamd,haar intrede doet op zijn middelbare school. De wereld van Leo en iedereen om hem heen wordt op zijn kop gezet en de manier waarop ze zichzelf en elkaar zien verandert al snel.

Stargirl Film Info

Score: 7.446/10 van 538 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2020-03-10
Lengte: 107 Minuut / 1:47
Regisseur: Julia Hart
Schrijvers Kristin Hahn, Jordan Horowitz, Julia Hart.
Productie Studios: BCDF Pictures, The Gotham Group, Hahnscape Entertainment, Walt Disney Pictures
Productie Land: United States of America


Stargirl Trailer


Grace VanderWaal
als Susan "Stargirl" Caraway
Graham Verchere
als Leo Borlock
Karan Brar
als Kevin Singh
Maximiliano Hernández
als Mr. Robineau
Darby Stanchfield
als Gloria Borlock
Giancarlo Esposito
als Archie Brubaker
Collin Blackford
als Benny Burrito
Annacheska Brown
als Tess Reed
Shelby Simmons
als Hillari Kimble
Allison Wentworth
als Dori Dilson
Juliocesar Chavez
als Alan Ferko
Artemis
als Mallory Franklin
Julia Flores
als Summer
Gabriella Surodjawan
als Kim
John Apolinar
als Wayne Parnell
Alex James
als Zack James
Enzo De Angelis
als Leo Age 8
Cayman Guay
als Cool Girl
Sara Arrington
als Ana Caraway
Lucinda Marker
als Principal Sutters
Hannah Kauffmann
als Band Leader
Gavin White
als Big Kid #1
Sean Dennis
als Big Kid #2
David Trujillo
als Big Kid #3
Troy Brookins
als Ron Kovac
Ryan Begay
als Mud Frog Fan
Damian O'Hare
als Leo's Dad
Audra Charity
als Emcee
Atharva Verma
als Kevin Age 8
Jimmy E. Jones
als Teacher
Orion Carrington
als Young Male Teacher
Tom Sons
als EMT
Eric Archuleta
als Athletic Trainer
Rebecca Ann Arscott
als Keyboard Player: Winter Dance Band
Herve Gaspard
als Lead Singer / Guitar: Winter Dance Band
Paul Palmer III
als Drummer: Winter Dance Band
Artha Meadors
als Bass: Winter Dance Band
Armando Arellano
als Mudfrogs Marching Band
Victor Armijo
als Mudfrogs Marching Band
Andrew Blair
als Mudfrogs Marching Band
Vincent Conte
als Mudfrogs Marching Band
Giselle Gruz
als Mudfrogs Marching Band
Oscar Gamboa
als Mudfrogs Marching Band
Edgar Hernandez
als Mudfrogs Marching Band
Gabe Hicks
als Mudfrogs Marching Band
Chris Kingswadd
als Mudfrogs Marching Band
Shannon Latham
als Mudfrogs Marching Band
Julio Quiroz Lopez
als Mudfrogs Marching Band
Spenser Lotz
als Mudfrogs Marching Band
Gus Pedrotty
als Mudfrogs Marching Band
Isiah Rojas
als Mudfrogs Marching Band
Alla Shapiro
als Mudfrogs Marching Band
Jeanette Silva
als Mudfrogs Marching Band
Kayla Strickler
als Mudfrogs Marching Band
David Hight
als Speech Competition Attendee / Ball Game Attendee (uncredited)
Jesse Mattson
als Football Player (uncredited)
J. Nathan Simmons
als Fan (uncredited)
Michael E. Stogner
als Fan (uncredited)
Ian Willoughby
als Football Player (uncredited)
Shylo Molina
als Talent Show Magician (uncredited)
Alexander Alayon Jr.
als High Schooler (uncredited)
Doug Jackson Supervising Sound Editor
Catherine Hardwicke Executive Producer
Goro Koyama Foley Artist
Andy Malcolm Foley Artist
Randi Hiller Casting
Gae S. Buckley Production Design
Marisa Frantz Set Designer
Tracey Wadmore-Smith Editor
Galen Goodpaster ADR Editor
Mildred Iatrou Supervising Sound Editor
Patrick Cassidy Set Decoration
Jeffrey Harlacker Associate Producer
James Powers Executive Producer
James Powers Unit Production Manager
Dale Robinette Still Photographer
Andy Hay Sound Re-Recording Mixer
Jermaine Washington Stunt Coordinator
Julian Slater Sound Re-Recording Mixer
Kristin Hahn Screenplay
Kristin Hahn Producer
Rob Simonsen Original Music Composer
Chance Romero Production Coordinator
Dustin DellaVecchia Travel Coordinator
Ellen Goldsmith-Vein Producer
Yvette Meely Assistant Hairstylist
Lenka Padysakova Assistant Costume Designer
Jordan Horowitz Screenplay
Jordan Horowitz Executive Producer
Lee Stollman Producer
Ed Duran Stunt Coordinator
Natalie O'Brien Costume Design
Kate Czark Set Costumer
James William Ray Transportation Captain
Sandra Fox Foley Artist
Eddie Gamarra Executive Producer
Laura Jean Bransky Script Supervisor
Elizabeth Flaherty Assistant Art Director
Wolf Schneider Unit Publicist
Terry Wilson Music Editor
Matt Harshbarger Steadicam Operator
Matt Harshbarger "A" Camera Operator
Teri E. Dorman Supervising Dialogue Editor
Bryce Fortner Director of Photography
Julia Hart Screenplay
Julia Hart Director
Patrick A. Reynolds Jr. Transportation Coordinator
Jon Shroyer Special Effects Technician
Sande Alessi Extras Casting
Shaun Garcia Costume Supervisor
Tim Gregoire Digital Imaging Technician
Alicia Castro Chicol Art Department Coordinator
David Greene Special Effects Supervisor
Melissa Lytle Assistant Sound Editor
Katie L. Murphy Key Costumer
Janessa Bouldin Key Hair Stylist
Ashlynne Padilla Makeup Department Head
Joshua R. Aragon Assistant Property Master
Jill Bogdanowicz Colorist
Jerry Spinelli Executive Producer
Jerry Spinelli Novel
Gabriel Pfeiffer First Assistant "A" Camera
Chase Heard Hair Department Head
Neil Solberg Chief Lighting Technician
Mandy Moore Choreographer
John Hamilton Second Assistant "A" Camera
Mark Robert Ellis Stunt Coordinator
Ian Scroggins Art Direction
Eli Schneider Dolly Grip
Cristal Jones Assistant Location Manager
Deborah Wakshull Location Manager
Forrest A. Haag Property Master
Darryl L. Frank Sound Mixer
David Sickles Boom Operator
Shayar Bhansali Editor
Ian Hanna Dolly Grip
Liza Bambenek First Assistant "B" Camera
Jesse Johnstone Sound Recordist
Jenna Dalla Riva Foley Recordist
Taylor Hilburn Camera Loader
Artu Arin Second Assistant "B" Camera
Dwight Dollins Key Grip
Jean E. Jacobson Payroll Accountant
Kelly M. Stone First Assistant Accountant
Rob Corlew Production Supervisor
Whitney Guaderrama Production Secretary
Davi Aquino Foley Recordist
Mary Bowman Set Costumer
Ben Roe Assistant Location Manager
Chelsea Body Foley Recordist
Joey Bonander Visual Effects Producer
Travis Lathrop Standby Painter
Jon Levin Executive Producer
Kerry Newberry Production Accountant
Dave Calaway Transportation Captain
Adrian Segura Leadman
Kiira Arai Local Casting
Diane Metzler Set Costumer
Kaaren F. Ochoa First Assistant Director
Samuel R. Green Sound Engineer
Amanda Luce Second Assistant Director
Brittany N. Grooms Casting
Yael Rosas Assistant Makeup Artist
Ryan Staats Stunt Coordinator
Mycah Huitron Stunt Double
Roland Bruno Stunt Double
Maurice Woodard Utility Stunts
Jayson Serda Utility Stunts
Kenneth Maxwell Stunts
Hayleigh Patterson Stunts
Finnly Smathers Stunts
Matthew Joseph Smith Stunts
Jimmy Joseph Genovesi Stunts
Briana Bri Morrison Stunts
Daniel Huynh Stunts
Kimberly White Stunts
Gerardo Sandoval Stunts
Briana Collins Stunts
Lisa McWhorter Set Costumer
Michael Klepacki Set Costumer
Ryan Holler Set Costumer
Erin Nielsen Set Costumer
Tiffany Rink Set Costumer
Jilli Oyenque Seamstress
Nichol Kim Costume Assistant
Ashley Moore Key Makeup Artist
Lauren Clark Carroll First Assistant Editor
Geoff Ethridge Sound Engineer
Hannes Harmon Best Boy Electric
Anthony Bartra Best Boy Grip
Robert Lofstrom Rigging Gaffer
Erik Hernandez Rigging Gaffer
Fagan O'Reilly Special Effects Coordinator
Bryan Benning Assistant Production Coordinator
Arlen Johnson Construction Coordinator
Tamra Scott Graphic Designer
Claire LaRose Producer's Assistant
Sarah Iha Art Department Assistant
Jared Meador Transportation Captain
Gretchen Heath Casting Assistant
Raven Midkiff Visual Effects Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2024