6.649

Stoker (2013)

Drama, Horror, Thriller
India Stoker was niet voorbereid om haar vader Richard in een tragisch auto-ongeluk te verliezen. De ontstane eenzaamheid en rust op het familie landgoed worden echter plots verstoord door de komst van haar oom Charlie, waarvan ze niet eens wist dat hij bestond. Wanneer Charlie bij haar en haar emotioneel zwakke moeder Evie intrekt, denkt India dat de leegte van de dood van haar vader eindelijk wordt opgevuld.

Stoker Film Info

Score: 6.649/10 van 1975 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2013-02-28
Lengte: 98 Minuut / 1:38
Regisseur: Park Chan-wook
Productie Studios: Fox Searchlight Pictures, Ingenious Media, Scott Free Productions, Dayday Films, Indian Paintbrush
Productie Land: United Kingdom, United States of America


Stoker Trailer


Mia Wasikowska
als India Stoker
Nicole Kidman
als Evelyn 'Evie' Stoker
Matthew Goode
als Charlie Stoker
Dermot Mulroney
als Richard Stoker
Jacki Weaver
als Aunt Gwendolyn 'Gin' Stoker
Lucas Till
als Chris Pitts
Alden Ehrenreich
als Whip Taylor
Phyllis Somerville
als Mrs. McGarrick
Ralph Brown
als Sheriff Howard
Judith Godrèche
als Doctor Jacquin
David Alford
als Reverend
Peg Allen
als Housekeeper 1
Lauren E. Roman
als Housekeeper 2
Harmony Korine
als Mr. Feldman
Dominick 'Dino' Howard
als Pitts' Friend
Tyler von Tagen
als Young Richard Stoker
Thomas A. Covert
als Young Charles Stoker
Jaxon Johnson
als Jonathan Stoker
Paxton Johnson
als Jonathan Stoker
Ridley Scott Producer
Tony Scott Producer
Thérèse DePrez Production Design
Wentworth Miller Writer
Wentworth Miller Co-Producer
Nicolas De Toth Editor
Clint Mansell Original Music Composer
Mark Roybal Executive Producer
Leslie Morales Set Decoration
Park Chan-wook Director
Jeong Jeong-hun Director of Photography
Bridget McGuire Set Costumer
Wing Lee Art Direction
Michael Costigan Producer
David Betancourt ADR Mixer
Smokey Cloud Assistant Sound Editor
Chuck Michael Sound Designer
Charleen Richards Foley Mixer
Erin Cressida Wilson Additional Writing
Frank Hendrick Leadman
J.M. Logan Post Production Supervisor
Matt Lindahl Set Dresser
Steven M. Rales Executive Producer
Michael Ellenberg Co-Producer
Gloria Belz Makeup Artist
Glen Trew Sound Mixer
Jo Doster Local Casting
Meredith Johns Special Effects Makeup Artist
Ian Quinn Stunt Coordinator
Kelly Anne Ross Costume Supervisor
Bart Mangrum On Set Dresser
Elizabeth Himelstein Dialect Coach
John T. Cucci Foley Artist
Everett Byrom III Special Effects Coordinator
Elizabeth Davidovich Stunts
Loretta Harper Set Costumer
Jim Brookshire Dialogue Editor
Benjamin Beardwood Dialogue Editor
Emma Cooper Unit Publicist
Candace Neal Hairstylist
Jeffrey M. O'Brien Property Master
Erin Naifeh Camera Intern
Sharon Watt Script Supervisor
James Bolt Sound Re-Recording Mixer
Kyra Panchenko Makeup Artist
Jason Velez Gaffer
Ken Terry First Assistant Editor
Macall B. Polay Still Photographer
Shanna Shrum Art Department Production Assistant
Linda Boykin-Williams Makeup Department Head
John Morris Sound Designer
Mark Zimbicki Boom Operator
Will E. Drummond Set Dresser
Sheila Allen Key Accountant
Danielle Blumstein Production Supervisor
Matt Blades Key Grip
Shannon Gamble Electrician
Matthew R. Staley Stunts
Sandy Jo Johnston Key Makeup Artist
Jeong-seok Park Camera Production Assistant
C.K. Cates Second Assistant Camera
Jessica Merideth Stunts
Dona Spangler Production Coordinator
Jim Gordon Best Boy Grip
Richard Duarte Foley Mixer
Michealle Vanderpool Hairstylist
Scott Friedland Key Rigging Grip
Mark Carroll Construction Coordinator
John Guentner Foley Mixer
Joie Todd Kerns Set Dresser
Daniel O'Connell Foley Artist
David Mellow First Assistant Camera
Alex Gordon Electrician
Willie Blanchard Set Designer
John Rabasca Set Dresser
Michael Hendrick Set Dresser
Kyle D. Hutson Best Boy Electric
Lee Yoon-ho Storyboard Artist
Mike Maxwell Craft Service
Frank Gray III Assistant Property Master
Jeremy Curtis Second Assistant Camera
Austin Lee Boylen Camera Intern
Eric Williams Key Set Production Assistant
Barbara Branch First Assistant Accountant
Kim Se-hun Storyboard Artist
Conti Brothers Storyboard Artist
Cha Zoo-han Storyboard Artist
Kurt Swanson Costume Design
Bart Mueller Costume Design
Jennifer Albada Makeup Artist
Melinda Dunn Hair Department Head
Jody Sunday Key Hair Stylist
Drew Frazier Electrician
Natalie Truly Post Production Accountant
Brett J. Banakis Set Designer
Steve Frusher Special Effects Technician
Kim Thompson Stunts
Kim Thompson Second Second Assistant Director
Michael Alba Camera Operator
Craig Weintraub Assistant Sound Editor
Carol Frazier Makeup Artist
Ryan Fuqua Second Assistant Camera
J.T. Sumner Loader
Tyler Sheldon Set Dresser
Brian White Stunts
Joan Wheeler Set Dressing Buyer
Kimberly Lake Art Department Coordinator
Patrick Dundon Set Dresser
Patrick J. Morales Set Dresser
Ron Coons First Assistant Camera
Brian S. Murie First Assistant Camera
Aaron King Loader
Tracy S. Facelli Second Assistant Camera
Armand Holmes Second Assistant Camera
Jimmie L. Jackson III Editorial Production Assistant
James K. Bauman Electrician
John Bryan Electrician
Chris Durfee Electrician
Garland Gallaspy Electrician
Travis Gillespie Electrician
William T. Jackson Electrician
Erik Reuter Electrician
Robert Simms Electrician
David Duren Key Rigging Grip
Mike Rodia Dolly Grip
Billy Broker Rigging Grip
Mike Minor Rigging Grip
Adrian Landry Rigging Grip
Daniel Kirkpatrick Rigging Grip
Mike Toews Rigging Grip
Jeff Noffsinger Rigging Grip
Marcia Eden Set Costumer
Georgia Dunn Makeup Artist
Abbey Bradley Hairstylist
Carlita Martin Hairstylist
Corkey Miller Animal Wrangler
Mark Ragland Location Manager
Michele K. Barone Assistant Location Manager
Marlyce Moore Location Production Assistant
Nicole Sanders Location Production Assistant
Brittany Hailes Bannon Assistant Production Coordinator
Matthew Crum Set Production Assistant
Abby Lee Set Production Assistant
Jenn Offutt Set Production Assistant
Curtis Gaston Set Production Assistant
Tim England Set Production Assistant
Andrew Ford Set Production Assistant
Romonte Hamer Set Production Assistant
Diana Rice Set Production Assistant
Corey Schneider Set Production Assistant
Tyler Hansen Payroll Accountant
Zachariah Briggs Special Effects Technician
Joe Self Special Effects Technician
Joe Ward Special Effects Technician
Kyle Mashburn Special Effects Technician
J.W. McCormick Special Effects Technician
Kevin Ward Special Effects Technician
Michael Wilks Special Effects Technician
Hugh Wilson IV Special Effects Technician
Patrick J. Carroll III Construction Foreman
Nikia Crumby Scenic Artist
Erica Dawn Edmonson Scenic Artist
Deane Gardner Scenic Artist
Nicholas Hatfield Scenic Artist
Lou Horner Scenic Artist
Richard Logan Scenic Artist
Bruce Matthews Scenic Artist
Candace Randolph Scenic Artist
Eddie Nichols Scenic Artist
Karen Schneider Scenic Artist
Sharmon Thompson Scenic Artist
Adam Owen Greensman
Thomas O. Jones Dialect Coach
Sabrina Gordon Jackson Set Medic
Steve Moffitt Transportation Captain
Dave Hodgin Transportation Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2023