4.6

Street Fighter (1994)

Actie, Avontuur, Thriller, Drama, Sciencefiction
Dictator M. Bison houdt medewerkers van de geallieerde naties gevangen, en het is aan kolonel William F. Guile om zijn manschappen aan te voeren in de strijd tegen de dictator. Chun-Li, Balrog en E. Honda zijn leden van een nieuwscrew die uit zijn om wraak tegen Sagat, een partner van Bison. Ryu en Ken raken verzeild tussen beide kampen. Zangief en Dee Jay proberen in goede aarde te vallen bij Bison, die Dr. Dhalsim ontvoerd heeft om Blanka, en genetische strijder, te maken. Gebaseerd op het spel Street Fighter II.

Street Fighter Film Info

Score: 4.6/10 van 1020 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1994-12-23
Lengte: 102 Minuut / 1:42
Regisseur: Steven E. de Souza
Schrijver: Steven E. de Souza
Productie Studios: CAPCOM, Universal Pictures
Productie Land: Japan, United States of America

Street Fighter Foto's


Street Fighter Trailer


Jean-Claude Van Damme
als Colonel William Guile
Raúl Juliá
als General M. Bison
Ming-Na Wen
als Chun-Li Zang
Byron Mann
als Ryu Hoshi
Damian Chapa
als Ken Masters
Kylie Minogue
als Cammy White
Wes Studi
als Victor Sagat
Roshan Seth
als Dr. Dhalsim
Grand L. Bush
als Balrog
Jay Tavare
als Vega
Peter Navy Tuiasosopo
als E. Honda
Andrew Bryniarski
als Zangief
Miguel A. Núñez, Jr.
als Dee Jay
Robert Mammone
als Carlos Blanka
Gregg Rainwater
als Thunder Hawk
Kenya Sawada
als Captain Sawada
Simon Callow
als A.N. Official
Benny "The Jet" Urquidez
als Sagat Gang Member (uncredited)
T. J. Storm
als Man (uncredited)
Richard L. Anderson Supervising Sound Editor
Steven E. de Souza Screenplay
Steven E. de Souza Director
Robert F. Shugrue Editor
Mary Jo Slater Casting
Graeme Revell Music
Nicolas De Toth Assistant Editor
Donn Aron Editor
William J. Creber Production Design
Marilyn Vance Costume Designer
Catherine Mansill Draughtsman
Maggie Fung Makeup Artist
William A. Fraker Director of Photography
Victoria Rose Sampson ADR Editor
Tim Zinnemann Executive Producer
Dov Hoenig Editor
Edward R. Pressman Producer
Greg P. Russell Sound Re-Recording Mixer
Ian Gracie Art Direction
Steve Brooksbank Casting
Raúl Juliá In Memory Of
Zoltan Elek Key Makeup Artist
Anthony Redman Editor
R.J. Kizer ADR Editor
Galen Goodpaster Assistant Sound Editor
Sasha Harari Executive Producer
Matthew Cassel Assistant Editor
Wan Allen Production Manager
Matthew Booth First Assistant Editor
Lek Chaiyan Chunsuttiwat Art Direction
Ann Robinson Casting
Brian Edmonds Property Master
Kenzo Tsujimoto Producer
Edward M. Abroms Editor
Gary Wilkins Sound Recordist
Jim Townley Still Photographer
Gwendolyn Stukely Costume Assistant
Jeffrey Thorp Prop Designer
Kerry Jackson Grip
Rick Canelli ADR Recordist
Charlie Picerni Stunt Coordinator
Marvin Walowitz Sound Editor
Brian Williams Sound Designer
Lesley Crawford Set Decoration
Margaret Stevenson Makeup Artist
Julia Evershade Supervising ADR Editor
John Dunn Supervising Sound Editor
Brian Johnson Assistant Editor
Lesley Vanderwalt Makeup Designer
Brad Shield Camera Operator
John Roesch Foley Artist
Lex Rawlins Focus Puller
Damian Wyvill First Assistant Camera
Phil Eagles Wardrobe Supervisor
Warren Hamilton Jr. Sound Editor
Jenny O'Connell Special Effects Coordinator
Deborah Kramer Costume Design
Kerry Thompson Wardrobe Supervisor
Glen W. Johnson Set Dresser
Susan J. Wright Costumer
Mike Chock Dialogue Editor
Donald Flick Sound Editor
Jeffrey J. Haboush Sound Re-Recording Mixer
Patricio A. Libenson Dialogue Editor
Kevin E. Carpenter Sound Re-Recording Mixer
Hilda Hodges Foley Recordist
Brett Popplewell First Assistant Director
Sally Eccleston Focus Puller
Donald O. Mitchell Sound Re-Recording Mixer
Michael Herbick Sound Re-Recording Mixer
David E. Diano Second Unit Director of Photography
Craig Walmsley Boom Operator
Reg Garside Gaffer
Liz Mullinar Casting
Frank A. Montaño Sound Re-Recording Mixer
Howard Samuelsohn Dialogue Coach
Ed Callahan Sound Editor
Jo-Ann Beikoff Set Dresser
Shant Jordan CG Animator
Jim Millett Propmaker
Darrin Keough First Assistant Camera
Alexandra Root Assistant Sound Editor
Stephanie Flack Sound Editor
Geoffrey G. Rubay Dialogue Editor
Matt Slattery Rigging Gaffer
James Morioka Apprentice Sound Editor
Michael J. Benavente Dialogue Editor
Solange S. Schwalbe Sound Editor
Janice Alexander Key Hair Stylist
Cheryl Williams Hairdresser
Carolyn Tapp Foley Recordist
Ray Quiroz Script Supervisor
Joe Dorn ADR Editor
Nicholas Korda ADR Editor
Rosslyn Abernethy Production Manager
Michael Chorney Set Designer
David Wolowic Assistant Sound Editor
Brian Cox Special Effects Supervisor
Justin Hammond Camera Department Manager
Mary Jo Lang Foley Mixer
Carole A. Kenneally First Assistant Editor
Phil Hetos Color Timer
Sandra Grubb Assistant Editor
Robert Morrisey Assistant Sound Editor
David Williamson Camera Operator
Oscar Mitt Assistant Sound Editor
Ian Bird Best Boy Grip
Beverly Pinnas Assistant Editor
James Christopher Dialogue Editor
Ray Pedler Scenic Artist
Justine Dunn Set Dresser
Lisa Morlas Assistant Editor
Mark J. Wasiutak Boom Operator
Craig Nisker First Assistant Editor
Amanda Sallybanks Art Department Coordinator
John Parker Construction Coordinator
Rea Francis Unit Publicist
Geoffrey Lamb Assistant Editor
John Hulsman Sound Editor
Theresa Repola Mohammed Negative Cutter
Michael Vivian Grip
Dean G. Manly Sound Editor
Lynn Abroms Assistant Editor
Marty Naucler First Assistant Camera
Bob Shugrue Jr. First Assistant Editor
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Ralph Stuart Assistant Sound Editor
Albert Coleman Assistant Editor
Daniel Clark Grip
Suzanne Head Wardrobe Assistant
Ray Brown Key Grip
Maggie Singh Assistant Makeup Artist
Keith Heygate First Assistant Director
Susan Torri Assistant Art Director
Jamie McLennan Carpenter
John O'Brien Construction Coordinator
Andrew Gardiner Construction Foreman
Callie Williams Propmaker
Nic Brunner Set Dresser
Stephen Grey Electrician
Boo Slattery Electrician
Colin Wyatt Electrician
Brett Marks Grip
Paul Smith Grip
Steve Wells Grip
Judith Cruden Extras Casting
Trish Wallace Extras Casting Assistant
Christelle Coroneos Wardrobe Assistant
Arabella Lockhart Wardrobe Assistant
Helen Mains Wardrobe Assistant
Penny Neilson Wardrobe Assistant
Kevin Bestt Armorer
Brian Burns Armorer
George Zammit Armorer
Liza Daley Craft Service
Michelle Tabet Craft Service
Jodie Carrette Unit Publicist
Courtenay Marvin Assistant Sound Editor
David Spaff Animation
Ashley Brooks CG Animator
Barney Dogette CG Animator
A. Sorokin CG Animator
Aliza Sorotzkin CG Animator
Dean Sadamune CGI Supervisor
Suzanne M. Benson Visual Effects Producer
Steven R. Benson Visual Effects Supervisor
Michael Iacono Set Dresser
Beverley Dunn Assistant Set Decoration






















ikwilfilmskijken © 2021