Sucker Punch (2011)

Actie, Fantasie, Thriller
'Sucker Punch' speelt zich af in de jaren '50. Baby Doll (Emily Browning) wordt door haar kwaadaardige stiefvader naar een psychiatrische inrichting gestuurd. Zijn plan is om binnen vijf dagen lobotomie op haar toe te passen. Door de trauma's die ze er oploopt creëert ze haar eigen wereld waarin alles mogelijk is.

Sucker Punch Film Info

Score: 6.186/10 van 4504 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2011-03-24
Lengte: 110 Minuut / 1:50
Regisseur: Zack Snyder
Schrijvers Zack Snyder, Steve Shibuya.
Productie Studios: Legendary Pictures, Lennox House Films, Warner Bros. Pictures, Cruel & Unusual Films
Productie Land: Canada, United States of America


Sucker Punch Trailer


Emily Browning
als Babydoll
Abbie Cornish
als Sweet Pea
Jena Malone
als Rocket
Vanessa Hudgens
als Blondie
Jamie Chung
als Amber
Carla Gugino
als Dr. Vera Gorski
Oscar Isaac
als Blue Jones
Jon Hamm
als High Roller / Doctor
Scott Glenn
als Wise Man
Richard Cetrone
als CJ
Gerard Plunkett
als Stepfather
Malcolm Scott
als The Cook
Ron Selmour
als Danforth
A.C. Peterson
als Mayor / Lighter Orderly
Revard Dufresne
als Big Boss Thug / Orderly #3
Kelora Clingwall
als Babydoll's Mother
Frederique De Raucourt
als Babydoll's Sister
Monique Ganderton
als Lobotomy Nurse / High Roller Girl #1
Lee Tomaschefski
als Lobotomy Nurse / High Roller Girl #2
Eli Snyder
als Tommy Soldier #1
Cainan Wiebe
als Tommy Soldier #2
Danny Bristol
als Tommy Soldier #3
Brad Kelly
als Guard / Chauffeur #1
Peter Bryant
als Guard / Chauffeur #2
Patrick Sabongui
als Earl
John R. Taylor
als Grim Doctor
Chris Nowland
als Cemetary Cop
Christine Willes
als Reception Nurse / Designer
Gina Garenkooper
als Bitter Clipboard Nurse
Michael Adamthwaite
als State Trooper #1
Phillip Mitchell
als State Trooper #2
Ian Tracey
als Police Officer #1
Sean Campbell
als Police Officer #2
Arassay Reyes
als Dancer
Danielle Benton
als Dancer
Caitlin Goguen
als Dancer
Maiko Miyauchi
als Dancer
Paula Giroday
als Dancer
Louise Hradsky
als Dancer
Juliana Semenova
als Dancer
Allie Bertram
als Dancer
Vicky Lambert
als Dancer
Caroline Torti
als Dancer
Chantal Hunt
als Dancer
Carla Catherwood
als Dancer
Stephanie Sy
als Dancer
Kathryn Schellenberg
als Dancer
Geneen Georgiev
als Dancer
Annie Au
als Dancer
Tia Haraga
als Dancer
Hailley Caulfield
als Dancer
Daniela Dib
als Dancer
Jeff Dimitriou
als 'Emilio' Gangster Dancer
John Howard
als Band Member #1
Thomas Fornataro
als Band Member #2
Antoine Baby Harry Calaway
als Band Member #3
G! Force
als Band Member #4
Nii Nortey Engmann
als Band Member #5
Gary A. Hecker
als Special Creature Vocals (voice)
Rick Carter Production Design
William Hoy Editor
Lora Kennedy Casting
Michael Wilkinson Costume Design
Jim Erickson Set Decoration
Zack Snyder Screenplay
Zack Snyder Director
Zack Snyder Producer
Zack Snyder Story
Tyler Bates Original Music Composer
Darrell Hall Music Editor
Scott A. Hecker Supervising Sound Editor
Larry Fong Director of Photography
Kristy Carlson Casting
Grant Van Der Slagt Supervising Art Director
Leslie Graham Makeup Artist
Thomas Tull Executive Producer
William Fay Executive Producer
Christopher Mark Pinhey Makeup Artist
Cheryl Marion Set Designer
Caitlin McKenna ADR Voice Casting
Geoff Redknap Makeup Effects
Jon Jashni Executive Producer
Christopher DeFaria Executive Producer
Wesley Coller Executive Producer
Deborah Snyder Producer
Rosalina Da Silva Makeup Department Head
Michelle Allen Casting
Ron Blecker Armorer
John Norris Visual Effects Producer
Steve Shibuya Screenplay
Stefan Dechant Supervising Art Director
Patrick Banister Art Direction
Todd Cherniawsky Art Direction
Brendan Ferguson Production Manager
Paul Barry First Assistant Director
Anji Bemben Hair Department Head
Wayne Dalglish Stunts
Kelly Golden Makeup Effects
Justin Raleigh Makeup Effects
Marius de Vries Original Music Composer
Jana MacDonald Costume Supervisor
Margot Ready Set Designer
Susan O'Hara Costume Supervisor
William O. Hunter Set Designer
Kim M. Holly Costume Coordinator
Dana Kay Hart Costume Supervisor
Jon Title Sound Effects Editor
Jon Title Sound Effects Designer
Anthony Di Ninno Animation
Lee Gilmore Sound Effects Editor
Paul Pirola Sound Effects Editor
Chris Jenkins Sound Re-Recording Mixer
Damon Caro Stunt Coordinator
Damon Caro Fight Choreographer
Bryan Sutton Set Designer
Rohan Lyal Greensman
Joel Whist Special Effects Coordinator
Jeff Markwith Set Designer
Andrew W. Davidson Gaffer
Jim Ramsay Set Designer
David Werntz Sound Effects Editor
Frank A. Montaño Sound Re-Recording Mixer
George McCarthy Visual Effects Editor
Kimi Webber Script Supervisor
Clay Enos Still Photographer
Carie Wallis Art Department Coordinator
Hans Dayal Location Manager
Louis Kiss Makeup Effects
Jack Gauvreau Sculptor
Joel Thompson Visual Effects Editor
John 'D.J.' Des Jardin Visual Effects Supervisor
Leona Naidoo Visual Effects Editor
Stacey Butterworth Wigmaker
Harlow MacFarlane Makeup Effects
Kira Roessler Supervising Dialogue Editor
Tamara Watts Kent Visual Effects Producer
Tiffany S. Griffith Dialogue Editor
Sean M. Harding First Assistant Camera
Rick Hromadka Sound Designer
Geoffrey G. Rubay Sound Effects Designer
Christian Beckman Makeup Effects
Allan Galajda Set Designer
Paul Becker Choreographer
Steve Reintjes Painter
Céline Godeau Makeup Effects
Ann McLaren Makeup Effects
Lubor Cencak Scenic Artist
Jan Kobylka Construction Coordinator
Mario Tomas-Niedworok Scenic Artist
Bill Meadows Sound Recordist
Pam Hammarlund Visual Effects Producer
Michael Ezell Makeup Effects
Melissa Remenarich First Assistant Editor
Tyler Ruocco Assistant Editor
Jerad Marantz Character Designer
Sheila Haley Set Designer
Naomi Bakstad Makeup Artist
Bruce Frankel Lead Painter
Rachel Griffin Makeup Effects
Fay von Schroeder Makeup Artist
Maiko 'Mo' Gomyo Makeup Effects
James H. Chow Property Master
Andrea Wertheim Post Production Supervisor
Andrea Wertheim Associate Producer
Michael McGee Production Sound Mixer
Jeremy Stewart Digital Effects Supervisor
Thomas Floutz Makeup Effects
Jim Rowe Executive Producer
Jim Rowe Unit Production Manager
Nicole Oguchi Production Coordinator
Keith Woods Rigging Gaffer
Monique McRae Costume Coordinator
Donald D. Brown Boom Operator
Dan Petrescu Lead Painter
Heidi Moneymaker Stunt Double
Matthew Clancy Carpenter
John Dale Construction Coordinator
Sharon Markell Hairstylist
Emanuela Daus Makeup Artist
Dennis Simard Lead Set Dresser
Shauna Duggins Stunt Double
William R. Dalgleish Camera Operator
Holland Miller Makeup Effects
Ryan Monro Dolly Grip
Derek Pippert Foley Editor
Bill Fesh Makeup Effects
Danielle Fowler Makeup Artist
Felix Fox Makeup Effects
Zabrina Matiru Makeup Artist
Sharon Mosley Hairstylist
Joel Chang Conceptual Illustrator
Carl Johansen Greensman
Julianna Kolakis Conceptual Illustrator
Scott R. Treliving Special Effects Supervisor
Michelle Ledesma Visual Effects Coordinator
Maximillian McNair MacEwan Visual Effects Coordinator
Stephanie Meyerink Visual Effects Coordinator
Mo Mohamoud Visual Effects Coordinator
Vivienne To Creature Design
Chris Uyede Modeling
Rob Brady Best Boy Electric
Peter Pacula Rigging Grip
Galo Make Canote Title Designer
Stephanie Portnoy Porter Costumer






















ikwilfilmskijken © 2024