5.9

Super Troopers 2 (2018)

Komedie, Misdaad, Mysterie
John O'Hagen is de commandant van de Vermont State Trooper kazerne die hij runt met agenten Mac, Thorny, Foster, Rabbit en Farva. Wanneer er een internationaal grensgeschil ontstaat tussen de Verenigde Staten en Canada worden de 'Super Troopers' opgeroepen.

Super Troopers 2 Film Info

Score: 5.9/10 van 439 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-04-19
Lengte: 99 Minuut / 1:39
Regisseur: Jay Chandrasekhar
Productie Studios: Broken Lizard Industries, Cataland Films, Needle's Eye Productions, Fox Searchlight Pictures
Productie Land: United States of America


Super Troopers 2 Trailer


Jay Chandrasekhar
als Arcot 'Thorny' Ramathorn
Kevin Heffernan
als Rodney 'Rod' Farva
Steve Lemme
als MacIntyre 'Mac' Womack
Erik Stolhanske
als Robbie 'Rabbit' Roto
Paul Soter
als Carl Foster
Emmanuelle Chriqui
als Genevieve Aubois/Andrea Spooner
Lynda Carter
als Governor Jessman
Rob Lowe
als Guy Le Franc
Marisa Coughlan
als Ursula Hanson
Brian Cox
als John O'Hagen
Tyler Labine
als Christophe Bellefuille
Will Sasso
als Mountie Archambault
Maggie Castle
als Cassandra Anne Gacek
Damon Wayans Jr.
als Wagner
Fred Savage
als Fred Savage
Hayes MacArthur
als Mountie Podien
Seann William Scott
als Callaghan
Kateri DeMartino
als Canadian Local Townsfolk
Arthur Hiou
als St. George Townsfolk
Katherine Skelton
als Female Driver
Clifton Collins Jr.
als Bus Driver
Paul Walter Hauser
als Lonnie Laloush
Jim Gaffigan
als Larry Johnson
Jimmy Tatro
als Lance Stonebreaker
Kimberly Howe
als Opening Scene Groupie
Bruce McCulloch
als Charles Lloyd
Marcel Laverdet
als Bartender
Jolie Martin
als Bordello Madame
Richard Perello
als L'Explosion Bartender
Alexa Don
als Female Escort
Paul Soter Writer
Erik Stolhanske Writer
Kevin Heffernan Writer
Jay Chandrasekhar Director
Jay Chandrasekhar Writer
Steve Lemme Writer
Sean Patrick Burke Co-Executive Producer
Richard Perello Producer
Justin Begnaud Executive Producer
Spencer Houck Editor
Venus Kanani Casting
Debra McGuire Costume Design
Joe Collins Director of Photography
Cabot McMullen Production Design
Sophie Carlhian Set Decoration
Mary Vernieu Casting
Lawrence Sampson Art Direction
Todd Stiefel Executive Producer
Michael Hassan Executive Producer
Peter Thompson Co-Executive Producer
Brian Walsh Co-Executive Producer
Peter E. Lengyel Executive Producer
Charles Stiefel Executive Producer
Richard Hassan Executive Producer
Paul Italia Co-Executive Producer
Ali Jazayeri Executive Producer
Jamie Greene Executive Producer
Benjamin C. Dewey Unit Production Manager
Kris Meyer Executive Producer
Brent Stiefel Executive Producer
Mark Padilla Co-Executive Producer
Andy Juett Co-Executive Producer
Jason Moring Co-Executive Producer
Kayvan S.T. Khalatbari Co-Executive Producer
Nicholas A. Hice Co-Executive Producer
David Gendron Executive Producer
Michael Hansen Executive Producer
Benjamin C. Dewey Line Producer
Adam Druxman First Assistant Director
Cris Italia Co-Executive Producer
David Kimowitz Co-Executive Producer
Tyler Deck Visual Effects Producer
Eagles of Death Metal Music
David Eric Chapman Second Assistant Director
Kenneth Donaldson Second Assistant Director
Scott Rogers Stunt Coordinator
Scott Rogers Second Unit Director
Roy T. Anderson Stunt Double
Todd Bloomer Stunt Double
Chad Bowman Stunts
Kachina Dechert Stunt Double
Neimah Djourabchi Stunt Double
Jeremy Fry Stunt Double
Ryan Hanna Stunts
Heath Hensley Stunt Double
Owen Holland Stunt Driver
Kristi Lynn Stunts
Paul Marini Stunts
John Vincent Mason Stunt Driver
Max Murphy Stunt Double
Tim Sitarz Stunt Double
Douglas Plasse First Assistant Director
Herb Polack Production Supervisor
Lori Hornung Production Office Coordinator
Elliott Adkins Assistant Production Coordinator
Jennifer Driscoll Production Secretary
Dustin Neiderman Graphic Designer
Dustin Neiderman Set Designer
Rebecca Greene Art Department Coordinator
Ryan Falkner Storyboard Artist
Jaima Fogg Leadman
Alison C. McLoughlin Leadman
Stefan Couture Set Dresser
Sean Martin Set Dresser
Jason Allard Construction Coordinator
Kurt Smith Construction Coordinator
Peter Rippe Construction Foreman
Mark Oliver Greensman
Morgan Kling Property Master
Suja Ono Assistant Property Master
Eric P. Robinson First Assistant "A" Camera
Anthony Coan Second Assistant "A" Camera
Stephen Consentino Steadicam Operator
Devin Ladd Steadicam Operator
Greg Wimer First Assistant "B" Camera
Marc Loforte Second Assistant "B" Camera
Christian J. Hollyer Second Assistant "B" Camera
Kenneth Ortiz "C" Camera Operator
Jon Pack Still Photographer
David Alvarez Sound Mixer
Brian Courchine Boom Operator
Scott D. Davis Gaffer
Travis Trudell Best Boy Electric
Mark J. Casey Rigging Gaffer
Eric Engler Genetator Operator
Woody Bell Key Grip
Patrick R. Heffernan Key Grip
Jennifer Evans Dolly Grip
Chris Ryerson Dolly Grip
Andrew Bell Rigging Grip
Honah Lee Milne Assistant Costume Designer
Joseph T. Mastrolia Wardrobe Supervisor
Beau Desmond Key Costumer
Liz Bernstrom Makeup Department Head
Sherryn Smith Makeup Department Head
Julie LeShane Key Makeup Artist
Julie LeShane Special Effects Makeup Artist
Melinda Abreu Makeup Artist
Rebecca Frye Makeup Artist
Stephanie Middlebrook Makeup Artist
Claudia Moriel Makeup Artist
Rob Fitz Special Effects Makeup Artist
Frank Barbosa Hair Department Head
Shayna Passaretti Hairstylist
Elizabeth Cecchini Hairstylist
Monique Peoples Graham Hairstylist
Judson Bell Special Effects Supervisor
Kelly Cronin Script Supervisor
Stephen Hartman Location Manager
Ian Larson Assistant Location Manager
Roger Dillingham Jr. Set Medic
Sean Yopchick Second Second Assistant Director
Brendan Lee Second Second Assistant Director
Melissa Kimbler Production Accountant
Marvin Williams Second Unit First Assistant Director
Chris Moseley Second Unit Director of Photography
Ann Kline Music Supervisor
Robert Nassau Additional Editor
James Lesage First Assistant Editor
Anne Crossley Assistant Editor
Luis Cuevas Assistant Editor
Matthew Haasch Foley Editor
Lawrence Zipf Sound Re-Recording Mixer
Lawrence Zipf Sound Designer
Andy Kris Supervising Sound Editor
Andy Kris Sound Designer
Gregg Swiatlowski Supervising Dialogue Editor
Gregg Swiatlowski ADR Editor
Wyatt Sprague Sound Effects Editor
Bryan Carrigan Music Editor
Bryant J. Fuhrmann Music Editor
Tessa Phillips Music Editor
Jason Piccioni Visual Effects Supervisor
Anthony Raffaele Colorist
James Altman Associate Producer
Robert Barocci Associate Producer






















ikwilfilmskijken © 2024