6.408

Sweetheart (2019)

Horror, Thriller
De jonge Jenn spoelt aan op een tropisch eilandje waar ze niet lang daarna ontdekt dat ze niet alleen is. Nu komt het erop aan niet enkel te kunnen overleven met onder meer het vinden van voedsel. Gevaar dreigt voornamelijk in het donker wanneer Jenn elke nacht af te rekenen krijgt met een kwaadaardige kracht.

Sweetheart Film Info

Score: 6.408/10 van 336 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2019-01-28
Lengte: 83 Minuut / 1:23
Regisseur: J.D. Dillard
Productie Studio: Blumhouse Productions
Productie Land: United States of America

Sweetheart Foto's


Sweetheart Trailer


Kiersey Clemons
als Jenn
Emory Cohen
als Lucas
Hanna Mangan Lawrence
als Mia
Benedict Samuel
als Brad
Andrew Crawford
als Creature
Terri Taylor Casting
Richard Henderson Music Editor
Sean O'Neill Gaffer
David Bach ADR Supervisor
Jason Blum Producer
Jeanette Volturno Executive Producer
Neville Page Creature Design
Stefan Duscio Director of Photography
Sean Shao Chi Yap Digital Imaging Technician
Couper Samuelson Executive Producer
Ryan Collison Foley Mixer
Pat Millicano Stunt Coordinator
Leslie Bloome Foley Artist
Gina Hirsch Editor
Milan Holec Camera Operator
Milan Holec Steadicam Operator
Zeb Simpson Video Assist Operator
Mark Cornish Sound Mixer
Nicholas Hasson Colorist
Nicholas Hasson Digital Intermediate Colorist
Joel Dougherty Sound Re-Recording Mixer
Peter Nelson Stunt Coordinator
Scott E. Anderson Visual Effects Supervisor
Aria Harrison Script Supervisor
Alex Hyner Producer
Alex Hyner Writer
J.D. Dillard Director
J.D. Dillard Producer
J.D. Dillard Writer
Alex Theurer Producer
Alex Theurer Writer
Bill Karesh Producer
Beatriz Sequeira Executive Producer
Mark David Katchur Line Producer
Sarah Domeier Lindo Casting Associate
Adam Howarth Special Effects Supervisor
Davina Lamont Makeup Designer
Davina Lamont Prosthetic Designer
Cassandra Bakic Visual Effects Production Manager
Petar Jovovic CG Supervisor
Marnie Pankowski Property Master
Romy Itzigsohn Costume Design
Tane Kingan Electrician
Ally Conover Casting Assistant
Joanna Fang Foley Artist
Guy Campbell Second Assistant Director
Jeffrey Roy ADR Mixer
Carrie Oliver Digital Conform Editor
Matt Yocum Supervising Sound Editor
Matt Yocum Additional Sound Re-Recording Mixer
Hayden Bloomfield Hair Supervisor
Matt Grace Still Photographer
Nick Seaman Foley Editor
Tim Walsh Camera Operator
Tim Walsh Steadicam Operator
Nick Steele Boom Operator
Melanie Kuan Assistant Editor
Jani Häkli First Assistant "B" Camera
Lucy Donaldson First Assistant Editor
Frederick Leota Grip
Tami Holton Costume Supervisor
Gina Hallas Production Accountant
John Balbi Key Grip
Laura Heinzinger Foley Editor
Robbie Porter Production Design
Robbie Porter Art Direction
Marcus Upton Best Boy Electric
Toby Pease First Assistant Director
Inaki De Ubago Second Assistant "A" Camera
Charles Scott IV Music
Kristen Schreck Production Secretary
Elijah Eastlund Digital Intermediate Producer
Maria Tan Production Supervisor
Nikolas Ilic VFX Artist
Derek Larsen Assistant Editor
Josua Merekula Production Assistant
Kini Racumu Production Assistant
Christine Racumu Travel Coordinator
Simon Williams First Assistant "A" Camera
Nikola Canic Animation
Irena Djekic Animation
Dragana Mandic Animation
Zoran Cvetkovic Visual Effects Art Director
Tamara Dinic Digital Compositor
Vladimir Jankovic Digital Compositor
Matija Koraksic Digital Compositor
Nikola Novakovic Digital Compositor
Zivan Petricevic Digital Compositor
Luka Plecas Digital Compositor
Milos Randjelovic Digital Compositor
Vladan Djiri Vasiljevic Digital Compositor
Dragan Vujnic Digital Compositor
Vladimir Mladenovic Matte Painter
Ivan Aleksic Modeling
Dejan Vladisavljevic Modeling
Jovana Vulevic Modeling
Srđan Latinović VFX Editor
Aleksandar Babic VFX Lighting Artist
Lukas Kunzmann Visual Effects
Katarina Stojkovic Visual Effects Coordinator
Maksim Ljubenkovic Visual Effects Technical Director
Abby Gentsch Assistant Editor
Laura Borowsky Digital Intermediate
Shane Carrington Storyboard Artist
Eliza Langdon Makeup & Hair
Khoa Le Second Assistant "B" Camera
Joe Vatunitu Art Department Assistant
Filipe Teka Greensman
Jone Vakaloloma Greensman
Coconut Joe Greensman
Atunaisa Rawaqa Greensman
Craig 'Smiley' MacDonald Electrician
Arnold Richmond Electrician
Ray Newton Electrician
Elia Leawere Electrician
Colin McAlpine Best Boy Grip
Bredan 'B' Elder Grip
Neville Richmond Grip
Raymond Zhang First Assistant Accountant
Anthony Faifai Location Manager
Vuniwai 'Doc' Tupou Transportation Captain
Simon Enderby Underwater Director of Photography
Ian Muller Marine Coordinator
Irnes Cavkic VFX Artist






















ikwilfilmskijken © 2024