6.2

Tales from the Hood (1995)

Horror, Misdaad, Thriller
Drie schoften wachten in een rouwkamer op een drugsdeal, waar Mister Simms spookachtige verhaaltjes vertelt over een paar van zijn klanten. In het eerste verhaaltje wordt een zwarte leider door drie blanke smerissen gedood, maar het slachtoffer staat van zijn graf op en zorgt voor terreur. Het tweede verhaal gaat over een door zijn pleegvader mishandelde jongen die beweert dat een 'monster' verantwoordelijk is voor zijn verwondingen. Via magie redt hij zichzelf en zijn moeder. Het derde verhaal gaat over een ex-Ku Klux Klansman die gouverneur wil worden. Maar hij moet wel rekening houden met een legendarische voodoo-koningin en haar moordlustige poppen. In het vierde verhaal geraakt een gewelddadig zwart bendelid opgesloten en wordt onderworpen aan een schok-therapie.

Tales from the Hood Film Info

Score: 6.2/10 van 148 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1995-05-24
Lengte: 98 Minuut / 1:38
Regisseur: Rusty Cundieff
Productie Studios: 40 Acres and a Mule Filmworks, Savoy Pictures
Productie Land: United States of America

Tales from the Hood Foto's


Tales from the Hood Trailer


Clarence Williams III
als Mr. Simms (segment "Welcome to My Mortuary")
Joe Torry
als Stack (segment "Welcome to My Mortuary")
De'Aundre Bonds
als Ball (segment "Welcome to My Mortuary")
Samuel Monroe Jr.
als Bulldog (segment "Welcome to My Mortuary")
Wings Hauser
als Strom (segment "Rogue Cop Revelation")
Tom Wright
als Martin Moorehouse (segment "Rogue Cop Revelation")
Anthony Griffith
als Clarence (segment "Rogue Cop Revelation")
Michael Massee
als Newton (segment "Rogue Cop Revelation")
Duane Whitaker
als Billy (segment "Rogue Cop Revelation")
David Alan Grier
als Carl Johnson (segment "Boys Do Get Bruised")
Brandon Hammond
als Walter Johnson (segment "Boys Do Get Bruised")
Paula Jai Parker
als Sissy Johnson (segment "Boys Do Get Bruised")
Rusty Cundieff
als Richard (segment "Boys Do Get Bruised")
Corbin Bernsen
als Duke Metger (segment "KKK Comeuppance")
Roger Guenveur Smith
als Rhodie (segment "KKK Comeuppance")
Art Evans
als Eli (segment "KKK Comeuppance")
Rosalind Cash
als Dr. Cushing (segment "Hard Core Convert")
Lamont Bentley
als Crazy K (segment "Hard Core Convert")
Don Dowe
als Cell Orderly #1
Moon Jones
als Cell Orderly #2
Chris Edwards
als Ty
Troy Cartwright
als Craig
Brenden Jefferson
als Snoop
Erika Hansen
als Anchorwoman
Tim Hutchinson
als Councilman Rogers
John A. Cundieff
als Funeral Priest
Joseph Anthony Farris
als Reporter #1
Dawn Gilliam
als Reporter #2
April Barnett
als Reporter #3
Bobby McGee
als Limo Driver
Christina Cundieff
als Miss Cobbs
Ricky Harris
als Lil' Deke
Darin Scott
als Top Cop
Mark Christopher Lawrence
als Prison Guard
Rick Dean
als Tattooed Man
Lira Angel
als Nurse Roland
Scotty Brulee
als Young Tracy
Ryan Williams
als Gangster #1
Kamau Holloway
als Gangster #2
Tasha Johnson
als Little Shot Girl
Tuck John Porter
als Extra Devil Dancer (uncredited)
Rusty Cundieff Director
Christopher Young Music
Rusty Cundieff Writer
Darin Scott Producer
Charles Bornstein Editor
Darin Scott Writer
Elaine Dysinger Line Producer
Spike Lee Executive Producer
Anthony B. Richmond Director of Photography
Brian Jennings Visual Effects Supervisor
Julius LeFlore Stunt Coordinator
Arnelle Simpson Stunts
Joey Tureaud Stunts
Rusty McClennon Stunts
Elaine Dysinger Unit Production Manager
Douglas Aarniokoski First Assistant Director
Brian Bettwy Second Assistant Director
Preston L. Holmes Production Consultant
Kenneth Hall Special Effects Makeup Artist
Amy Ancona Set Decoration
Dawn Gilliam Script Supervisor
Michael Leon Location Manager
Martha Cronin Accountant
Tracey A. White Costume Designer
Maxine Rennes-Gunderson Key Hair Stylist
Judy Murdock Key Makeup Artist
Linda Warrilow Production Coordinator
Dieter Busch Second Second Assistant Director
Rory Kneep Camera Operator
David White First Assistant Camera
Jonathan 'Chunky' Richmond Second Assistant Camera
Jonathan Weaver Loader
Kirk R. Gardner Steadicam Operator
Paul Taylor Steadicam Operator
Rick Tiedeman Steadicam Operator
Emil C. Hampton Steadycam
Paul Edwards Additional Camera
Rick Tiedeman Additional Camera
Mike Shaheen Playback Coordinator
Jordan Levy Video Assist Operator
Lon Thompson Gaffer
Don Tomich Best Boy Electrician
Jim Noble Best Boy Electrician
Eli Thompson Electrician
Donell Wiley Electrician
Dano J. Rottman Key Grip
Derek Bartole Best Boy Grip
Michael Jimenez Dolly Grip
Jerry Day Grip
Miles Thomas Grip
Richard Perez Grip
Jerry Day Rigging Grip
Anthony M. McCovey Boom Operator
Stanley B. Carr Boom Operator
Barbara Chennault Assistant Costume Designer
Sabrina Rosen Set Costumer
Yvette M. Walsh Costumer
Julie Waldorf Costumer
Dahlia Foroutan Costumer
Parjiana Razavi Seamstress
Deana Reed Additional Hairstylist
Saundora Vickers Additional Hairstylist
Jay Wejebe Tattoo Designer
Debra Denson Makeup & Hair Assistant
Merc Arceneaux Makeup & Hair Assistant
Joell Ben Khan Makeup & Hair Assistant
Barbara Argustus Makeup & Hair Assistant
Michael Karp Assistant Location Manager
Hugo Ramirez Location Assistant
Michael Burnette Transportation Coordinator
Chris Waldoch Transportation Co-Captain
Chris Sharff Transportation Co-Captain
Trina McGee Researcher
Megan Mascena Assistant Production Coordinator
Elaine McGee Production Secretary
Laurie Viera Assistant Accountant
Sheila McKinnon Accounting Clerk Assistant
Angela Ortiz Casting Assistant
Teddy Stewart Extras Casting Assistant
Beverly Robertson Extras Casting Assistant
Annie Harmon Art Department Coordinator
Kcedar Lucas Assistant Art Director
C. Jamie Carr Set Designer
James Vaughn Set Designer
Heidi Van Kempen Assistant Set Decoration
Warren Alan Young On Set Dresser
Merry-Beth Noble Additional Set Dresser
Tracy Singleton Scenic Artist
Inga Helgesson Scenic Artist
Richard Linnett Swing
Mike Schwabanland Swing
Jacob Alsbrook Swing
Blanche Sindelar Property Master
David Saltzman Assistant Property Master
Stephanie Edman Assistant Property Master
Brian Jameson Assistant Property Master
Shannon McGinnis Assistant Property Master
Ray Maxwell Construction Coordinator
Mark Schouten Construction Foreman
Lyn William Corey Carpenter
Floyd Valero Carpenter
Kathy Virkler Post Production Supervisor
Heidi Arnold Post Production Coordinator
Barry S. Silver Assistant Editor
Douglas M. Lackey Music Editor
Anthony Mazzei Supervising Sound Editor
Ralph Osborn Dialogue Editor
Gary Lewis Dialogue Editor
Andy Somers Dialogue Editor
Joel Valentine Dialogue Editor
John Haney Sound Effects Editor
Bruce Tanis Sound Effects Editor
Peter Bergren Sound Effects Editor
Joel Valentine Foley Editor
Richard Stewart Assistant Sound Editor
Robert Fernandez Scoring Mixer
Mark Zimoski Scoring Mixer
Christopher Young Orchestrator
Pete Anthony Orchestrator
Oliver L. Moss Production Sound Mixer
Brian Ruberg Foley Mixer
Brian Jennings Digital Effects Supervisor
Ilad Mamikunian Digital Effects Producer
Mary Nelson Lead Animator
Erin Haggerty Makeup Effects
Robert Kurtzman Special Effects Makeup Artist
Greg Nicotero Special Effects Makeup Artist
Howard Berger Special Effects Makeup Artist
Skye Dent Unit Publicist
Deandre 'Silky' Russell Set Production Assistant
Alan Cody Set Production Assistant
Max Terronez Set Production Assistant






















ikwilfilmskijken © 2024