Tenet (2020)

Actie, Thriller, Sciencefiction
Gewapend met slechts één woord - Tenet - en vechtend voor het voortbestaan ​​van de hele wereld, reist de hoofdrolspeler door een schemerige wereld van internationale spionage op een missie die zich in iets meer dan realtime zal ontvouwen.

Tenet Film Info

Score: 7.3/10 van 3972 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2020-08-22
Lengte: 150 Minuut / 2:30
Regisseur: Christopher Nolan
website: https://www.warnerbros.nl/films/tenet
Productie Studios: Syncopy, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United Kingdom, United States of America


Tenet Trailer


John David Washington
als The Protagonist
Robert Pattinson
als Neil
Elizabeth Debicki
als Kat
Kenneth Branagh
als Andrei Sator
Dimple Kapadia
als Priya
Himesh Patel
als Mahir
Aaron Taylor-Johnson
als Ives
Michael Caine
als Sir Michael Crosby
Clémence Poésy
als Barbara
Martin Donovan
als Fay
Andrew Howard
als Driver
Yuri Kolokolnikov
als Volkov
Mark Krenik
als Toby
Anthony Molinari
als Rohan
Rich Ceraulo Ko
als SWAT / Target
Denzil Smith
als Sanjay Singh
Jonathan Camp
als SWAT 2
Julia-Maria Arnolds
als Nanny
Laurie Shepherd
als Max
Wes Chatham
als SWAT 3
Fiona Dourif
als Wheeler
Kenneth Wolf Andersen Haugen
als Tourist in Oslo
Marcel Sabat
als Gaunt Russian
Marek Angelstok
als Usher
Klaus Peeter Rüütli
als SWAT #1
Daniel Olesk
als SWAT #2
Bern Collaço
als Posh Restaurant Customer (uncredited)
Ingrid Margus
als Usher (uncredited)
Carina Velva
als Tourist in Oslo (uncredited)
Glenn Lawrence
als Russian Soldier (uncredited)
Katie McCabe
als Flight Attendant Anne (uncredited)
Ronald Pelin
als Art Gallery Employee (uncredited)
Schezaad Ausman
als High Security Guard (uncredited)
Anterro Ahonen
als Military Officer (uncredited)
Aleksei Podlesnov
als Pedestrian (uncredited)
Lisa Marie
als Soldier (uncredited)
Trent Buxton
als Soldier (uncredited)
Martin Tõnumaa
als Soldier (uncredited)
Jess Weber
als Soldier (uncredited)
Jeremy Theobald
als Steward
Jefferson Hall
als Well-dressed Man
Tom Nolan
als Shipley's Representive
Adam Cropper
als Young Andrei Sator
Josh Stewart
als Male Voice
Juhan Ulfsak
als Passenger
Christopher Nolan Director
Christopher Nolan Producer
Christopher Nolan Writer
Emma Thomas Producer
John Papsidera Casting
Jeffrey Kurland Costume Design
Catherine Harper Foley Artist
Christopher Moriana Foley Artist
James Armstrong Stunts
Nathan Crowley Production Design
Mike Estes Stunts
Fabiomassimo Dell'Orco Unit Production Manager
Scott Curtis Foley Mixer
Steve DeCastro Stunts
Joseph Fraioli Sound Effects Editor
Clay Cullen Stunts
Kathy Lucas Set Decoration
Danny Downey Stunts
Laurence Esnault Ager/Dyer
David Bach ADR Supervisor
Hoyte van Hoytema Director of Photography
Shelley Roden Foley Artist
Laura Rindner First Assistant Editor
Rob Mars Stunts
Andy Thompson Co-Producer
Eddie Yansick Stunts
Ludwig Göransson Original Music Composer
William Fletcher Assistant Editor
Eggert Ketilsson Supervising Art Director
Alice Rietveld Stunts
Terry Jackson Stunts
Douglas Shamburger Boom Operator
Jim Wilkey Stunts
Katelyn Brooke Stunts
Samuel Le Stunts
George Cottle Stunt Coordinator
Shahbaz Aynoddin Location Manager
Jennifer Lame Editor
John Roesch Foley Artist
Alis Mäesalu Art Department Coordinator
Mike Chambers Visual Effects Producer
Connie Kallos Hairstylist
Ed W. Marsh Visual Effects Editor
Stephen Christensen Art Direction
David Hugghins Stunts
Andrés Barrientos Additional Second Assistant Director
Michael Sexton Property Master
Alice Ford Stunts
Randy Singer Foley Mixer
Frantisek Deak Stunts
Kofi Yiadom Stunts
Kristiina Ago Costumer
Luisa Abel Makeup Department Head
Melinda Sue Gordon Still Photographer
John Casey Costume Supervisor
Craig Henningsen Stunts
Ray Siegle Stunts
Richard King Sound Designer
Richard King Supervising Sound Editor
Chris Grabher Stunts
Jallo Faber Camera Operator
Julie Hannum Location Manager
James R. McAllister Unit Production Manager
Scott R. Fisher Special Effects Supervisor
Jiří Kraus Stunts
Steve Gehrke Script Supervisor
Timothy Eulich Stunts
Michael W. Mitchell Sound Effects Editor
Joe Ondrejko Construction Coordinator
Luis G. Hoyos Set Designer
Walter Schneider Draughtsman
Jenne Lee Supervising Art Director
Alyson Dee Moore Foley Artist
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Mark Larry Sound Effects Editor
Katherine Rose Foley Artist
Tina Anderson Post Production Supervisor
Ville Penttilä Chief Lighting Technician
Bruce Tanis Foley Supervisor
Abi Cadogan Visual Effects Editor
David Drzewiecki VFX Director of Photography
Scott R. Hankins Set Costumer
Nick Fulton Unit Production Manager
Shane Daniels Stunts
Joe Hopker Hairstylist
Klaus Große Darrelmann Location Manager
Jay Wejebe Makeup Artist
Ryan Young Mix Technician
Russell Farmarco Dialogue Editor
Russell Farmarco Sound
Jim Dowdall Stunts
Toby Britton Supervising Art Director
Thomas Hayslip Executive Producer
Thomas Hayslip Unit Production Manager
Mika Saito Unit Production Manager
Andrew Lockley Visual Effects Supervisor
Dane Bjerno Aerial Camera Technician
Eric A. Lewy First Assistant Editor
Benjamin Nowicki Art Direction
Alison Banks Unit Production Manager
Phillip Howard Key Costumer
Michael Garcia Set Dresser
Camille Friend Hair Department Head
David Packard Art Direction
Jessica Brooks Makeup Artist
Andrew Blustain Assistant Editor
Paul J. Hayes Construction Manager
Richard George Location Manager
Martin Kildegaard Hem First Assistant Director
Justin O'Neal Miller Art Direction
Enrico Latella Location Manager
Travis Witkowski Assistant Art Director
Mark Weissenfluh Leadman
Andrew Bock First Assistant Sound Editor
Dan Neal Digital Effects Supervisor
Mark Avery Set Costumer
Ferdinando Merolla Hairstylist
Nick Benseman Stunts
Audrey Doyle Key Makeup Artist
Eric Richard Lasko Second Assistant Director
Guy Belegaud Construction Foreman
Unsun Song Mix Technician
Aisling Nairn Makeup Artist
Rishi Umrania Chief Lighting Technician
Kevin Bitters Pyrotechnician
Willie D. Burton Sound Mixer
Ray Milazzo First Assistant "B" Camera
Liam Georgensen Art Direction
Joel Michael Kramer Stunts
Vishal Tyagi Special Effects Supervisor
Kenneth Cassar Pyrotechnician
Kil Won Yu Set Designer
Nilo Otero First Assistant Director
John Lee Associate Editor
Jason Curle Stunts
Jan Loukota Stunts
Jaroslav Peterka Stunts
Milos Kulhavy Stunts
Abdelfattah Qzaibar Key Costumer
Don Domino Rigging Grip
Anni Lindal Art Direction
Liisi Roht Makeup Artist
Enar Tarmo Stunts
Triin Valvas Art Direction
Herb Ault Key Grip
Jeff Brinker Rigging Grip
Keith B. Davis First Assistant "A" Camera
Chiara Marona Costumer
Tiiu-Ann Pello Art Direction
Tõnis Pill Additional Second Assistant Director
Emmanuel Delis Set Decoration
Paul Darnell Stunts
Jeremy Fry Stunts
Harry Lu Armorer
Duffy Gaver Stunts
Dhamarata Dhiensuwana Key Rigging Grip
Sara O'Donnell Assistant Costume Designer
R. Adam Chambers Chief Lighting Technician
Andrew Jackson Visual Effects Supervisor
Szandra Bíró Hairstylist
Matt Baker Stunts
Susan Towner Unit Production Manager
Helen Medrano Associate Producer
Pearce Roemer Assistant Editor
Pedro Chávez Ager/Dyer
Randy Torres Sound Effects Editor
Caleb Spillyards Stunts
Christopher Troy Stunts
Rodney Burke Pyrotechnic Supervisor
Eric Glasser Second Assistant Director
Brycen Counts Stunts
Tom Crisp Stunts
Jenny Fumarolo Production Supervisor
Letizia Santucci Set Decoration
Franco Basaglia First Assistant Director
Anthony D. Parrillo Art Direction
Darrin Mann Foley Mixer
Donny Carrington Stunts
Jackson Spidell Fight Choreographer
Fante Zamora Set Dresser
Kim Winther Casting Associate
Alessandro Manni Production Supervisor
Jessica Woodland Location Coordinator
Mindy Iler Costumer
Andy Williams Special Effects Supervisor
Mallory Thompson Stunts
Erik Osusky Art Direction
Scott Wesley Ross Assistant Editor
Krista Guggia Key Costumer
Ryan Monro Key Grip
Kyle Mclean Stunts
Chris Pollard Stunts
Michele Flynn Ager/Dyer
Paul Mugavero Set Dresser
Cody Banta Stunts
Tor Arne Øvrebø Unit Production Manager
Kofi Elam Stunts
Taylor McDonald Stunts
Sharon Fauvel Ager/Dyer
Ross Kohnstam Stunts
Johanna Trass Production Manager
Mark Taylor Rigging Gaffer
Gretel Twombly Production Supervisor
Elvis Pasqual Rigging Gaffer
Ross Coscia Steadicam Operator
Riley Harper Stunts
Justin Zaffiro Second Assistant "A" Camera
Jess King Stunts
Maurizio Nardi Makeup Artist
Jonathan Clark Second Assistant "B" Camera
Kristofer Piir Location Manager
Linda Kessler Stunts
Lily Scott Set Costumer
Aman Juneja Visual Effects Coordinator
Aj Mulley Visual Effects Coordinator
Yasmin Rogers Makeup Artist
Tony Pilkington Mixing Engineer
Greg Harris Stunts
Phillis Lehmer Graphic Designer
Sarah Lochlan Stunts
James Cox Stunts
Peter White Stunts
Jamie Young Dolly Grip
Adam Hammond Digital Effects Supervisor
Ola Rydjord Unit Manager
Vaune Kirby Frechette Assistant Editor
Renars Latkovskis Stunts
Olivia Jaye Brown Stunts
Emily Dominguez Set Costumer
Massimiliano Duranti Hairstylist
Tom Harper Stunts
Jacob Hugghins Stunts
Suzanna de Miranda Production Supervisor
David Elson Stunts
Paul Bailey Stunts
Zach Henry Stunts
Arielle Ness-Cohn Assistant Art Director
Matt Sherren Stunts
Jan Brichcin Jr. Stunts
Marek Brichcin Stunts
Vinny O'Brien Stunts
William R. Mayberry Assistant Chief Lighting Technician
Doris Tääker Additional Second Assistant Director
Tracey Ruggiero Stunts
Evelyn Cardoso Costume Illustrator
Robert Aguirre Assistant Art Director
Alicia Triana Tabeau Additional Second Assistant Director
Ray Valerio Rigging Grip
Udayan Baijal First Assistant Director
Drew Payne Unit Manager
Ricky Carrillo Rigging Gaffer
Stefano Carbonaro Leadman
Jorge Hernández Ager/Dyer
Charis Theobald Graphic Designer
Michaela Dvorska Stunts
Allie Venrick Costumer
Juha Niska Best Boy Grip
Daryl Baboulis-Gyscek Casting Assistant
Anthony Genova Stunts
Jameson Buston Leadman
Pietro Tiberti Key Grip
Kranthi Kumar Visual Effects Coordinator
Rick Miller Stunts
Craig Saxby Visual Effects Coordinator
Gary S. Christie Best Boy Grip
Kevin Shaw Assistant Property Master
Patrick Zapata Set Production Assistant
Michaela Salamounova Stunts
Alvar Kõue Rigging Gaffer
Daniele Verdenelli Chief Lighting Technician
Ramon Álvarez Stunts
Vaclav Pacal Stunts
Mark Patch Visual Effects Coordinator
Antonella Ferrari Visual Effects Producer
Michael Lieberman Stunts
Nicole Domecus Casting Assistant
Andres Hallik Assistant Editor
Angela Ang Foley Editor
Kunal Sable Art Direction
Indrek Jürgenson Armorer
Erkki Tikan Armorer
Aayushi Dixit Art Department Assistant
Erin Ochi Art Department Coordinator
Jessica Labarbera Assistant Art Director
William Stickley Construction Manager
Kaspar Sellin Graphic Designer
Christopher Bomann Property Master
Erica Facchini Set Decoration Buyer
Scott Jones Set Dresser
Adam Kirby Set Dresser
Ryan Steffen Set Dresser
Fred M. Ortiz Set Dresser
Anthony Challenor Standby Carpenter
Dan Yellowhammer Standby Carpenter
Volmer Kliimand Assistant Chief Lighting Technician
Javed Ahmed Best Boy Grip
Himmat Deol Best Boy Grip
Eugene McDonagh Best Boy Grip
Chester Milton Camera Department Production Assistant
John Reynolds Dolly Grip
Alessandro Renga Generator Operator
Kamlesh Sadrani Rigging Gaffer
Cody Corl Rigging Grip
Andrew Gomez Rigging Grip
Shane Brady Standby Rigger
Phillip Eastwood Standby Rigger
Swinthin Francis Hairstylist
Evelyn Feliciano Hairstylist
Derrick Spruill Key Hair Stylist
Renee Caruso-Napolitano Makeup Artist
Toni Bisset Special Effects Makeup Artist
Lily Beren Casting Assistant
Heli Jürisson Extras Casting Coordinator
Guillermo Estrada Costume Illustrator
Oksana Nedavniaya Costume Illustrator
Alan Beumer Costumer
Barbara Brady Costumer
Elise Drozdowski Costumer
Meg Freeman Costumer
Joanna Mills Costumer
Matthew Payne Costumer
Tuule Soosaar Tailor
Alexander Biehn Location Coordinator
Marzia Coltellacci Location Coordinator
Amanda Stevens Location Manager
David Lee Digital Effects Supervisor
Nicola Ernst Visual Effects Coordinator
Issy Haylett Visual Effects Coordinator
Toji Mathew Joseph Visual Effects Coordinator
Jay Mariyappan Visual Effects Coordinator
Adeline Pizzato Visual Effects Coordinator
Subin Sawai Visual Effects Coordinator
Faizah Sayed Visual Effects Coordinator
Meghna Shetty Visual Effects Coordinator
Olivia Starr Visual Effects Coordinator
Alankit Thapa Visual Effects Coordinator
Vishal Vyas Visual Effects Coordinator
Leana Mae Felipe Visual Effects Coordinator
James Lu Visual Effects Editor
Harry Hamblin Visual Effects Editor
Jude Joneph Visual Effects Editor
Katariina Braun Stunts
Brona Chaloupkova Stunts
Cara Marie Chooljian Stunts
Billy Clements Stunts
Jan Gabriel Stunts
Khrystyna Hul Stunts
Kaja Kann Stunts
Alex Kingi Stunts
Imogen Leaver Stunts
Jessica Whitney Macauley Stunts
Petr Myslik Stunts
Vanessa Rael Stunt Coordinator
Martin Semerád Stunts
Marek Simbersky Stunts
Dominique Elijah Smith Stunts
William R. Spencer Stunts
Martin Spur Stunts
Patrik Surowka Stunts
Kreete Tarmo Stunts
Daniel Thomas Kyburz Unit Manager
Renato Latella Unit Manager
Benjamin Löbbert Unit Manager
Dushyant Singh Rathore Production Manager
Bjarke Toft Production Manager
Emeri Abel Third Assistant Director
Jeff Berlin Mixing Engineer






















ikwilfilmskijken © 2021