Terminator 3: Rise of the Machines (2003)

Actie, Thriller, Sciencefiction
Ruim tien jaar nadat John Connor erin geslaagd is om de gevreesde Judgment Day te voorkomen, leeft hij helemaal afgesloten van de maatschappij en probeert hij zo weinig mogelijk gebruik te maken van eender welke machine.

Terminator 3: Rise of the Machines Film Info

Score: 6.1/10 van 4779 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-07-02
Lengte: 109 Minuut / 1:49
Regisseur: Jonathan Mostow
Schrijvers John D. Brancato, Michael Ferris.
website: https://www.warnerbros.com/movies/terminator-3-rise-machines/
Productie Studios: Columbia Pictures, Intermedia Films, C-2 Pictures, IMF Internationale Medien und Film GmbH & Co. 3. Produktions KG, Mostow/Lieberman Productions, Warner Bros. Pictures
Productie Land: Germany, United Kingdom, United States of America

Terminator 3: Rise of the Machines Foto's


Terminator 3: Rise of the Machines Trailer


Arnold Schwarzenegger
als The Terminator
Nick Stahl
als John Connor
Claire Danes
als Kate Brewster
Kristanna Loken
als T-X
Earl Boen
als Dr. Peter Silberman
David Andrews
als Robert Brewster
Carolyn Hennesy
als Rich Woman
Jay Acovone
als Cop - Westside Street
Mark Famiglietti
als Scott Petersen
Moira Sinise
als Betsy
Chopper Bernet
als Chief Engineer
Christopher Lawford
als Brewser's Aide
M.C. Gainey
als Roadhouse Bouncer
Susan Merson
als Roadhouse Clubgoer #1
Elizabeth Morehead
als Roadhouse Clubgoer #2
Billy D. Lucas
als Angry Man
Brian Sites
als Bill Anderson
Alana Curry
als Bill's Girlfriend
Larry McCormick
als KTLA Anchorman
Robert Alonzo
als Jose Barrera
Michael Papajohn
als Paramedic #1
Timothy Dowling
als Paramedic Stevens
Jon Foster
als Gas Station Cashier
Mark Hicks
als Detective Martinez
Kim Robillard
als Detective Edwards
Matt Gerald
als SWAT Team Leader
William O'Leary
als Mr. Smith
Rick Zieff
als Mr. Jones
Rebecca Tilney
als Laura the CRS Tech
Chris Hardwick
als 2nd Engineer
Helen Eigenberg
als 3rd Engineer
Kiki Gorton
als Roadhouse Clubgoer #3
Walter von Huene
als CRS Victim
Jerry Katell
als CRS Executive
George A. Sack Jr.
als Semi Truck Driver
Eric Ritter
als MP #1 (uncredited)
Don Burgess Director of Photography
Gale Anne Hurd Executive Producer
Gale Anne Hurd Characters
Bill Abbott Music Editor
James Cameron Characters
Mario Kassar Producer
Jeff Dawn Makeup Department Head
Jonathan Mostow Director
John D. Brancato Screenplay
John D. Brancato Story
Michael Ferris Screenplay
Michael Ferris Story
Tedi Sarafian Story
Hal Lieberman Producer
Joel B. Michaels Producer
Marco Beltrami Original Music Composer
Nicolas De Toth Editor
Neil Travis Editor
Sarah Halley Finn Casting
Jeff Mann Production Design
Shepherd Frankel Art Direction
Beat Frutiger Art Direction
Andrew Menzies Art Direction
Jay Hart Set Decoration
April Ferry Costume Design
Peter Brown Sound Effects Editor
Cary Weitz Boom Operator
Dieter Nobbe Executive Producer
Colin Strause 3D Supervisor
Dan Moore Costume Supervisor
Sharon Mann Unit Production Manager
Kenny Alexander Stunts
Keith Marbory Special Effects Supervisor
Guy East Executive Producer
Nigel Sinclair Executive Producer
Andy Potvin Dolby Consultant
Bruce Moriarty First Assistant Director
Moritz Borman Executive Producer
Randi Hiller Casting
Steve LaPorte Makeup Artist
Fred Arbegast Sculptor
William B. Kaplan Production Sound Mixer
Andrew G. Vajna Producer
Andrew G. Vajna Presenter
Stan Winston Makeup Effects
Oliver Hengst Line Producer
Todd Busch First Assistant Editor
Matthias Deyle Producer
Clinton Wayne Prosthetic Supervisor
Paula Fairfield Sound Editor
Ford Austin Extras Casting Assistant
Gregory Alpert Production Supervisor
Matt Codd Production Illustrator
Michael Eaves Digital Color Timer
Simon Crane Stunt Coordinator
Simon Crane Second Unit Director
Arjen Tuiten Makeup Effects
Stephen Hunter Flick Supervising Sound Editor
Billy D. Lucas Stunt Double
Greg Berry Assistant Art Director
Volker Schauz Executive Producer
Aslan Nadery Executive Producer
Heather Green Camera Loader
Tobin Armbrust Production Executive
Buck Sanders Sound Designer
Peter Mitchell Rubin Visual Effects Art Director
Alexander Yves Brunner Executive Assistant
David E. Scott Graphic Designer
Roger Bojarski Jr. Driver
Tim Rigby Stunts
Gian Ganziano Visual Effects Editor
Luca Kouimelis Script Supervisor
Robert 'Bobby Z' Zajonc Aerial Coordinator
Colin Wilson Producer
John Rosengrant Makeup Effects
Maria Baker Set Designer
Donna Marcione Pollack Costume Supervisor
Mark Zuelzke Art Direction
Tory Belleci Modeling
Sean Clouser Construction Foreman
Michael J. Burmeister Location Manager
Denny Caira Transportation Coordinator
Don Lee Digital Effects Supervisor
Allen Hall Special Effects Coordinator
Hilda Saffari Digital Intermediate Producer
Susan Dudeck Supervising ADR Editor
Joseph Bonn Assistant Sound Editor
Hope M. Parrish Property Master
Bob Moore Jr. Set Costumer
Gayle Busby Visual Effects Coordinator
Kenji Luster Steadicam Operator
Mike Shannon Transportation Captain
Wayne Shepherd Leadman
Greg John Callas Construction Coordinator
Shannan Burkley Matte Painter
Evan Schiff Systems Administrators & Support
Constantine Sekeris Conceptual Design
Kim Boyle Visual Effects Producer
Amy Tompkins Digital Intermediate Editor
Peter Tothpal Hair Department Head
Louis Lazzara Key Makeup Artist
Sheryl Main Unit Publicist
Michael J. Benavente Dialogue Editor
Danny Gordon Taylor Animation Director
Michael Papac Armorer
Dion Hatch Visual Effects Supervisor
Mike Smith Stunts
Joe Dorn ADR Editor
Cydney Cornell Key Hair Stylist
Robert Zuckerman Still Photographer
Howard London ADR Mixer
Richard McBride CG Supervisor
Mark Bialuski Propmaker
Robert Consing Storyboard Artist
Philippe Rebours Sequence Supervisor
Jill E. Hughes Visual Effects Production Assistant
Michael Tinger Post Production Supervisor
Francesco Ferrara Painter
Sean Landeros Sound Recordist
Pete Anthony Orchestrator
Pete Anthony Conductor
Robin Lynn Bonaccorsi Stunt Driver
Timothy Michael Cairns Quality Control Supervisor
Joel Sill Executive Music Producer
Egan Gauntt Set Dressing Supervisor
Courtney Gross Casting Associate
Chris Buchinsky Storyboard Artist
Angela Athayde Set Production Assistant
Bert Beatson Stand In
Maryjane Layani Production Accountant
Tina Kerr Extras Casting
Mauriece Jacks Jr. Video Assist Operator
Ryan Kautzman Software Engineer
Matthew C. Beville Foley Supervisor
Nico Bally Grip
Jason Andrew Rigging Grip
Mark 'Boylee' Boyle Additional Second Assistant Camera
Kent Hayward Projection
Gregory Oehler Compositing Supervisor
Nick Foley ADR Recordist
Lea Anderson Craft Service
Jason Inman Set Medic
Bill Coffin Visual Effects
Anthony D. Guzman Lighting Technician
Nour Dardari Production Controller
Erica Callas Art Department Assistant
Laura J. DeRosa Art Department Coordinator
Frank Cappiello Head Greensman
Giovanni Ferrara Lead Painter
Raimund Almanza First Assistant Camera
Michael J. Coo Key Grip
Lisa M. Cubero Hairstylist
Terry Wolfinger Makeup Designer
Tammy Banal Set Dresser
Robert K. Johnson Picture Car Coordinator
Stewart Maclennan Post Production Assistant
Stewart Maclennan Apprentice Sound Editor
Howard Velasco Security
Richard Jay Sound Recordist
Lesley Aletter Utility Stunts
John Trujillo Layout
Steve Ball Best Boy Grip
Darren Langer Electrician
James M. McEwen Gaffer
Tina Bennett Production Coordinator
Shery Mann Publicist
Max Chen Researcher
Ray Cymoszinski Sound Mixer
Jamie Baxter Digital Compositors
Tom Armbruster Motion Capture Artist
Csilla Somogyi Thanks
Robert Hoffmeister Digital Compositor
Gary Burritt Negative Cutter
Kevin Connolly Musician
Carol Demarti Ager/Dyer
Philip A. Schwartz Utility Sound
Nancy Parker Foley Artist
Cedric Nairn-Smith Assistant Editor
Marc Lulkin Camera Production Assistant
Tony Schwartz Assistant Production Manager
Scott Wirtz Lead Animator
Brian Rosso Dolly Grip
Jack Carpenter Stunts
Jodi Birdsong Visual Effects Production Manager
Richard J. Landon Mechanical Designer
Cecilia Escobar Payroll Accountant
Eric Dennis Assistant Property Master
Jacqueline Wazir Costume Illustrator
Emily McGovern Second Assistant Director
Edward Hunt Assistant Production Coordinator
Scott D. Moore Casting Assistant
William Clay Creature Technical Director
Bobby Foster Dolly Grip
Brian Ruberg Foley Mixer
Marylou Eales Music Coordinator
Don Elliott Set Dresser
Carlo Pratto Second Assistant Accountant
Jana Lundy Production Secretary
Mark S. Constance Second Second Assistant Director
Giselle Brewton Second Assistant Camera
Donald Fly General Manager
Brandon Margulies Additional First Assistant Camera
Ron Peterson Assistant Camera
Kelley Baker Assistant Accountant
Becky Gelbart Costumer
Christian Pichler Assistant Director
John Bugarcic Set Painter
Parry Willard Special Effects Assistant
Brian Barnhart Special Effects Technician
Martin Allen Assistant Location Manager
Paige Wilbanks Location Assistant
Doug Meyer Additional Production Assistant
Dániel Bukovec CG Artist
Kayce Brown Key Set Production Assistant
Graham DuBose Production Assistant
Grace Cheney Rotoscoping Artist






















ikwilfilmskijken © 2021