Terminator: Dark Fate (2019)

Actie, Avontuur, Sciencefiction
Terminator: Dark Fate' volgt een jonge vrouw, Dani Ramos genaamd, uit Mexico City. Ze raakt betrokken bij de oorlog tussen mensen en cyborgs, beter bekend als 'Terminators'. De cyborgs zijn weer herrezen en trachten een eind te maken aan de mensheid en diens beschaving. Vervolg op 'T2: Judgment Day'.

Terminator: Dark Fate Film Info

Score: 6.5/10 van 2668 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2019-10-23
Lengte: 128 Minuut / 2:8
Regisseur: Tim Miller
Schrijvers David S. Goyer, Billy Ray, Justin Rhodes.
website: https://www.paramountmovies.com/movies/terminator-dark-fate
Productie Studios: Lightstorm Entertainment, Skydance Media, 20th Century Fox, Paramount, Tencent Pictures, TSG Entertainment, Instituto de la Cinematografía y de las Artes Audiovisuales (ICAA), Ministry of Finance of Spain, Ministerio de Cultura, Hungarian National Film Fund, Mid Atlantic Films
Productie Land: China, Hungary, Spain, United States of America


Terminator: Dark Fate Trailer


Edward Furlong
als John Connor Reference
Mackenzie Davis
als Grace
Arnold Schwarzenegger
als Carl / The Terminator T-800
Linda Hamilton
als Sarah Connor
Natalia Reyes
als Daniella "Dani" Ramos
Tristán Ulloa
als Felipe Gandal
Stephanie Gil
als Young Grace (10yrs)
Gabriel Luna
als Gabriel / REV-9
Diego Boneta
als Diego Ramos
Ferran Fernández
als Flacco
Tomás Álvarez
als Lucas / Floor Guard
Tom Hopper
als Hadrell
Alicia Borrachero
als Carl's Wife
Enrique Arce
als Dani Ramos's Father
Manuel Pacific
als Mateo
Fraser James
als Major Dean
Pedro Rudolphi
als Cholo
Diego Marínez
als Cesar Mateo
Kevin Medina
als Pepito
Steven Cree
als Rigby
Matt Devere
als US Border Riot & Locker Officer
Karen Gagnon
als AFB Operator
Neil Corbould
als BBQ Host Dad
Lorna Brown
als US Border - Agent Brenner
Stuart McQuarrie
als Craig - Factory Supervisor
José Cerós
als Dam Worker
Shadday López
als Diego's Friend at Workstation
Pedro Hernández
als Foreman Silvio
Mariah Nonnemacher
als BBQ Female Guest
Peter Schueller
als US Border Gate Officer
Jacques A. Nevils
als US Border Agent
Daniel Ibáñez
als Miguel
Mona Martínez
als Old Street Seller
Francis McBurney
als USAF Loader
Mikey Bharj
als ICE Medic
Samantha Coughlan
als ICE Medic
James Barriscale
als US Border X-Ray Officer
Alejandra Mayo
als Mexican Mum on Train
Angelica Andreu
als Bario Neighbor
Iria Calero
als Guatemalan Girl (10yrs)
Dan Stroiman
als Airman Graham / Tech
Tábata Cerezo
als Julia
Nicholas Wittman
als F-35 Pilot
Daniel Ortiz
als Pharmacist
Mark Hesketh
als Texas Ranger
Peter Ormond
als Texas Ranger
Joaquín Molla
als Detainee Axel
Alberto Da La Sinda
als Oldsmobile Driver
Mario de la Rosa
als Mexico City Cop
Zoltán Téglás
als US Border Desk Sergeant
Blair Jackson
als JP
Phillip Garcia
als Rusty
Tarnue Massaquoi
als Zack Hardy
Cleveland Berto
als T. Gill
Christine Horn
als Owens
Pete Ploszek
als Ackers
Mark Weiler
als Surgeon
Kacy Owens
als Maggie Curtis
Stephen Oyoung
als Technician Curtis
Anisha Gibbs
als Cohort
Anthony Oh
als Scavenger with Club
Josh Wood
als Pilot #2
Aaron Kunitz
als John Connor (voice)
Georgia Simon
als Grace's Mother (voice)
Maddy Curley
als stunt double: Linda Hamilton/'Sarah', age 33
Rochelle Neil
als C-5 Co-Pilot (uncredited)
Lucinda Syson Casting
Josh Friedman Screenstory
Gale Anne Hurd Characters
Ngila Dickson Costume Design
David S. Goyer Screenplay
David S. Goyer Screenstory
Bonnie Curtis Executive Producer
James Cameron Producer
James Cameron Characters
James Cameron Screenstory
Neil Corbould Special Effects Supervisor
Mindy Marin Casting
Bill Corso Makeup Designer
Susana Sánchez Makeup Supervisor
Sonja Klaus Production Design
Billy Ray Screenplay
Julie Lynn Executive Producer
John J. Kelly Executive Producer
Dana Goldberg Executive Producer
Veronika Varjasi Extras Casting
Kara Lipson Casting Associate
Tim Miller Director
David Betancourt ADR Mixer
Tim Gomillion Sound Recordist
David Grimaldi Sound Designer
David Lucarelli ADR Recordist
Derek Vanderhorst Sound Designer
Don Granger Executive Producer
Junkie XL Original Music Composer
David Ellison Producer
Julian Clarke Editor
Justin Rhodes Screenplay
Justin Rhodes Screenstory
Jimmy N. Roberts Stunt Coordinator
John Skotchdopole Camera Operator
Geoff Leavitt Graphic Designer
Charles H. Eglee Screenstory
Freddy Bouciegues Stunt Coordinator
Kate Biscoe Makeup Artist
Keith Dunkerley Camera Operator
Ken Seng Director of Photography
José Luis Rodríguez Gaffer
Wendy J. Greiner Key Costumer
Tim Stipan Digital Intermediate Colorist
Zsuzsa Tóth Extras Casting
Caitlin Dechelle Stunt Coordinator
Kazuki Takahashi CG Supervisor
Debbie Evans Stunt Coordinator
Ádám Fillenz Camera Operator
Steve Baine Foley Artist
Dennis Liddiard Key Makeup Artist
Lee Grumett First Assistant Director
Andrés Cuenca Casting Associate
Nuria Muni Set Decoration
Georgia Simon ADR Voice Casting
George Hull Conceptual Design
Paula Casarin Script Supervisor
Andy Nelson Sound Re-Recording Mixer
Craig Henighan Supervising Sound Editor
Craig Henighan Sound Re-Recording Mixer
Lance Gilbert Stunt Coordinator
Lee Gilmore Sound Designer
Bruce McCleery Second Unit Director of Photography
Julie Feiner ADR Editor
Attila Bilik Gaffer
Dawn Brown Set Designer
David Bryan Art Direction
Kerry Brown Still Photographer
Tom Still Art Direction
Éva Zöld Set Decorating Coordinator
Annamária Orosz Standby Art Director
Jay Barton Visual Effects Supervisor
James Wright Dolby Consultant
Zack Mazerolle Visual Effects Editor
Jim Brookshire Supervising Dialogue Editor
László Bille Camera Operator
Amanda Brand Unit Publicist
Jeff White Visual Effects Supervisor
Thomas Boland Visual Effects Producer
Adam Dale Aerial Director of Photography
Jack Whittaker Sound Designer
Carl S.G. Moore Digital Intermediate Producer
Christopher TJ McGuire Steadicam Operator
Marina Marit Set Costumer
Regis Harrington Stunt Coordinator
Lisa Beroud Visual Effects Producer
Eric Barba Visual Effects Supervisor
Jamie Kelman Makeup Artist
Viktor Muller Visual Effects Supervisor
Michael Ornelaz Makeup Artist
Marco Maldonado Visual Effects Supervisor
Gary Lam Assistant Editor
Rachael Webb-Crozier Costume Supervisor
Michael White Hair Department Head
Francesco Alberico Key Hair Stylist
Micky Froehlich Camera Operator
Becky Cotton Makeup Artist
Harry Mukhopadhyay Visual Effects Supervisor
David Seager Visual Effects Supervisor
Skip Longfellow First Assistant Sound Editor
Nicholas Tripodi Animation Supervisor
Jason Chu Stunt Coordinator
Florian Müller Art Direction
Nathan Ortiz CG Supervisor
Stephen Brown Sound Recordist
Chisko Blanco Electrician
Christopher Stanback Property Master
King Lanaux Rigging Grip
Jamie Hallett Visual Effects Supervisor
Liz Bernard Animation Supervisor
Karina Silva Camera Operator
Mike Massa Stunt Coordinator
Mike Beaulieu Animation Supervisor
Scott Benza Animation Supervisor
Brian Sipe Makeup Department Head
Kathleen Keller Production Coordinator
Matt Anderson 3D Artist
Pau Costa Special Effects Supervisor
Pedro Raúl de Diego Tattoo Designer
Lee Orloff Sound Mixer
Brian Bartolini Gaffer
Joss Skottowe Supervising Armorer
Colm Hogan Drone Cinematographer
Randall Bahnsen Creature Technical Director
Chloe Feodoroff Visual Effects Coordinator
Neil Mayo Visual Effects Editor
Jacquelyn Racine Visual Effects Coordinator
Attila Csoboth Camera Operator
Eric Petey Animation Supervisor
Matthew G. Carson Additional Editor
Rita Horváth Prosthetic Makeup Artist
Brian Zwiener Assistant Editor
Lei Zhang Visual Effects Editor
Scott Dace Senior Animator
Katrina Taylor Visual Effects Editor
Zsolt Molnar Location Manager
Diego Casares Production Sound Mixer
Samantha Ward Makeup Artist
Arek Komorowski Visual Effects Supervisor
Lenka Likarova Visual Effects Producer
Laura Musso Set Decoration
Martine Losier Visual Effects Coordinator
Dhamarata Dhiensuwana Key Rigging Grip
Enric Llopis Production Accountant
Avi Goodman CG Supervisor
Michael Gilbert VFX Editor
Alex Wang Visual Effects Supervisor
Tim Garris Stunt Coordinator
James D. Wickman Dolly Grip
Sina Sultani Visual Effects Coordinator
Peter Persaud Foley Mixer
Cuco Usín Stunt Coordinator
Martina Vazzoler Script Supervisor
Catherine Lecavalier Visual Effects Coordinator
Ben Greaves Boom Operator
Natasha Vincent Casting Associate
Adam Varadi Drone Pilot
Ebrahim Jahromi CG Supervisor
Toby Plaskitt Russian Arm Operator
Ana Palazón Set Decoration Buyer
John Curran Rigging Grip
Julio Fernández Santa Key Grip
Mac Ruth Production Sound Mixer
Fante Zamora Set Dresser
Bogdan Iofciulescu Techno Crane Operator
Petr Hepner 3D Artist
Libby Dempster Assistant Costume Designer
Montse Damas Makeup Artist
Carolina Sapina Costumer
Dan Akers Visual Effects Supervisor
Szilvia Homolya Makeup Artist
Dan Milligan Storyboard Artist
Eliseo Ruiz Casting Consultant
Alejandro Alvarez Extras Casting Assistant
Adam Murray Rigging Grip
Lesly Cazares Visual Effects Coordinator
Miguel Benavides Key Grip
Sheldon Stopsack Visual Effects Supervisor
János Csáki Jr. Sound Mixer
Greg Teegarden Digital Effects Supervisor
Attila Szücs Key Grip
Gary Wu Creature Technical Director
Emil Kovács Video Assist Operator
Tamás Bohács Sound Recordist
Ilia Goncharov Compositing Supervisor
Daniel Booty Visual Effects Producer
Daniel Pershing Dolly Grip
Mathias Lautour CG Supervisor
Seon Rogers Stunt Coordinator
Zsolt Ferenc Maier Extras Casting
Guy Micheletti Key Grip
Yegor Tesler Visual Effects Coordinator
Michael S. Harbour Visual Effects Supervisor
Claire Fleming Art Direction
Bill Bridges Lead Animator
Angel Concepcion Wardrobe Supervisor
Juliette Lemaire Visual Effects Coordinator
Dalmas Rémy Lighting Supervisor
Lane Howard Visual Effects Coordinator
Tim Christie Dolly Grip
Gem Ronn Cadiz Creature Technical Director
Faye Green Special Effects Coordinator
Alex Narváez Rigging Gaffer
Jill Salaver Set Decoration Buyer
Cassandra Howland Digital Intermediate
Cristina Patterson Contact Lens Designer
Urs Inauen Stunt Coordinator
Mark Epstein Techno Crane Operator
Zoltán Virányi-Fontan Standby Art Director
Gábor Balda Dolly Grip
Vilmos Keszler Best Boy Grip
Damián Galán Álvarez Set Decoration
Ana Martínez Fernández Set Decoration
Béla Rácz Electrician
Martin Cicmanec Compositing Supervisor
Anna Stalter Colorist
Daisuke Nagae CG Supervisor
Michael Melchiorre Compositing Supervisor
Jody Wilson Visual Effects Production Manager
Edward Cheng Executive Producer
Nimrod Hajdu Set Decoration
Krisztián Horváth Lighting Technician
Máté Bankhardt Dolly Grip
Kolos Trimmel Production Accountant
Enci Bognar Graphic Designer
Nándor Gulyás Camera Operator
Virgil Tatu Camera Operator
Kinga Trimmel Production Accountant
Alfonso Sicilia Lead Animator
Henrique Moser Compositing Supervisor
Ana Medina Set Decoration
Aaron Cox Special Effects Supervisor
Mike Britton Set Decoration
John Warner Key Rigging Grip
Ben D. Griffith Jr. Best Boy Grip
Kornél Hidas Key Hairdresser
Máté Tollay Best Boy Grip
James Hollingworth Animation Technical Director
Vincent Papaix Compositing Supervisor
Amer Alameddine Creature Technical Director
Julian Gregory Matchmove Supervisor
Evan Fraser Matchmove Supervisor
David Fox Visual Effects Producer
Stuart Frossell Art Direction
Francesc Masso Art Direction
Lucienne Suren Supervising Art Director
Marton Dancz Extras Casting
Alan Downs Rigging Grip
Georgia Fleury Reynolds Casting Assistant
Pau Albin Set Dresser
Roberto Escudero Electrician
Tom Howard Lighting Programmer
Ignacio Arrojo ADR Recordist
Csaba László Eröss Special Effects Coordinator
Matthew Dravitzki Visual Effects Producer
Zsolt Várhelyi Set Decoration
László Bánszki Electrician
Péter Szántó Armorer
Vendula Gresova 3D Artist
Ben Warner Compositing Supervisor
Isabel Auernheimer Makeup Artist
Monica Alberte Art Direction
Luke Edwards Art Direction
Alejandro Fernández Art Direction
David Jiménez Díaz Art Department Coordinator
Gyongyi Horvath Set Decorating Coordinator
Pedro Díaz Peinado Set Dresser
Danny Florian Set Dresser
Daniel Izar de la Fuente Set Dresser
Jared Purrington Storyboard Artist
Bruce Carothers Best Boy Grip
Guillermo Moreno Garcia Camera Operator
Roman Bugovskiy Drone Operator
Gonzalo Fernández de la Vega Electrician
Gonzalo Mañana Electrician
Eduardo González Mon Electrician
Diego Perez Hurtado Electrician
Víctor Sarasa Electrician
Edgar Solé Electrician
Péter Orosz Electrician
Almási Gábor Electrician
Attila Korponai Electrician
Dávid Perlaki Electrician
József Tibor Pap Electrician
Pablo Suárez Fernández Electrician
József Kiss Electrician
Sergio Morilla Lighting Technician
John Clisham Epk Camera Operator
Matt Hawkins Rigging Grip
James Hughes Rigging Grip
Felix Merinda Rigging Grip
Anna Daniel Assistant Makeup Artist
Kristin Arrigo Hairstylist
Jo Best Key Hair Stylist
Jessie Harrison Key Hair Stylist
Amelia Bianchi Costume Assistant
María Checa Costume Assistant
Belen Hernandez Sanchez Costume Assistant
Rebeca Sola Costume Assistant
Csaba Toth Costume Coordinator
David Craig Costume Supervisor
Zoltán Horváth Costumer
Nora Gondocs Set Costumer
Erik Spangler Set Costumer
Rou Diaz Prieto Extras Casting Assistant
Alex C Rivera Extras Casting Assistant
Anabel Vázquez Extras Casting Assistant
Yaël Moreno Extras Casting Coordinator
Hasan Bajramovic 3D Artist
Miroslav Kolárík 3D Artist
Bridgette Perrers Animation Technical Director
Zdenek Hrazdira CG Artist
Sergej Eichmann CG Supervisor
Mathew Praveen CG Supervisor
Dominic Hellier Compositing Supervisor
Aleksandra Sienkiewicz Compositing Supervisor
Ben Sledge Creature Technical Director
Geordie Martinez Creature Technical Director
Drew Wood-Davies Lighting Supervisor
Magnus Skagerlund Modelling Supervisor
Margaux Durand-Rival Pre-Visualization Supervisor
Gallois-Montbrun Volcy Pre-Visualization Supervisor
George Antzoulides Pre-Visualization Supervisor
Kenneth Meyer Senior Animator
Matt Hallen VFX Supervisor
Glenn Melenhorst VFX Supervisor
Katya Lebedev Visual Effects Coordinator
Llewellyn Littlemore Visual Effects Coordinator
Victoria Liu Visual Effects Coordinator
Rebecca j Smith Visual Effects Coordinator
Hailie Yang Visual Effects Coordinator
Audrey Deschênes Visual Effects Coordinator
Marc St-Gelais Visual Effects Coordinator
Neha Samant Visual Effects Coordinator
Melanie Weldon Production Coordinator
Melanie Weldon Visual Effects Coordinator
Elijah Watson Visual Effects Coordinator
Samantha Finkler Brainerd Visual Effects Producer
Laura Bonde Pedersen Visual Effects Production Assistant
Daniel Stift Visual Effects Production Assistant
Kane Stewart Visual Effects Production Manager
Pasquale Antonelli Visual Effects Production Manager
Jake Maymudes Visual Effects Supervisor
Joseph Scarr Visual Effects Supervisor
François-Côme Du Boistesselin Visual Effects Supervisor
Maxime Luère Visual Effects Supervisor
Marta Meseguer ADR Recordist
Peter Schulteisz Boom Operator
Samuel R. Green Sound Engineer
Vanessa Zamarripa Stunt Coordinator
Jeff Bauer Assistant Editor
Nick Nassif Color Assistant
Jason Schmid Music Editor
Dániel Tóth Location Manager
Steven Moth Aerial Coordinator
Anna Boglarka Botka Production Coordinator
Laura Zsofia Kotz Production Coordinator
Uxue Sáenz Production Coordinator
Mario Parra Barba Production Secretary
Beverly Cole Travel Coordinator
Amanda Boyd Writers' Assistant
Carolina Jiménez Layout






















ikwilfilmskijken © 2020