Terminator Genisys (2015)

Sciencefiction, Actie, Thriller, Avontuur
Het is 2029, en de 'Future War' woedt in alle hevigheid tussen een groep van menselijke rebellen en het slechte A.I.-netwerk Skynet. John Connor is de leider van de opstand en Kyle Reese is zijn trouwe soldaat, opgegroeid in de ruïnes van het post-apocalyptische Californië.

Terminator Genisys Film Info

Score: 5.94/10 van 8153 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2015-06-23
Lengte: 126 Minuut / 2:6
Regisseur: Alan Taylor
Schrijvers Laeta Kalogridis, Patrick Lussier.
Productie Studios: Paramount, Skydance Media, Annapurna Pictures
Productie Land: Canada, United States of America


Terminator Genisys Trailer


Emilia Clarke
als Sarah Connor
Jai Courtney
als Kyle Reese
Arnold Schwarzenegger
als Guardian / The Terminator
Jason Clarke
als John Connor
Matt Smith
als Alex / Skynet
J.K. Simmons
als O'Brien
이병헌
als Cop / T-1000
Dayo Okeniyi
als Danny Dyson
Courtney B. Vance
als Miles Dyson
Michael Gladis
als Lieutenant Matias
Sandrine Holt
als Detective Cheung
Wayne Bastrup
als Young O'Brien
Gregory Alan Williams
als Detective Harding
Otto Sanchez
als Detective Timmons
Matty Ferraro
als Agent Janssen
Griff Furst
als Agent Burke
Ian Etheridge
als Skynet - 10 yrs old
Nolan Gross
als Skynet - 12 / 14 yrs old
Seth Meriwether
als Skynet - 18 yrs old
Afemo Omilami
als Perry
Teri Wyble
als Mariam
Kerry Cahill
als Lt. Whitley
Mark Adam
als Kyle's Dad
Kerry O'Malley
als Kyle's Mom
Willa Taylor
als Young Sarah
James Moses Black
als Security Guard #1
Terry Dale Parks
als Security Guard #2
Douglas Smith
als Eric Thompson
Anthony Michael Frederick
als Lead Cop
Brandon Stacy
als Uniform Cop
Brett Azar
als Guardian - Young / Terminator T-800
Douglas M. Griffin
als Garber
Thomas Francis Murphy
als Derelict
Joshua Mikel
als Angry Driver
John Edward Lee
als Punk
Christion Troxell
als Punk
Luke Sexton
als Punk
Aaron V. Williamson
als Refugee / Terminator
Tony Donno
als Hospital Security Guard
Ernest Wells
als Garbage Man
Larry E. Lundy Jr.
als Hero Guerria
Ross P. Cook
als Soldier
Christopher Heskey
als Soldier
Moses Munoz
als Soldier
Lisa McRee
als Chat Show Host
Seth Carr
als Young Boy
Bryant Prince
als Young Kyle
Michael D. Anglin
als Guerrilla Soldier (uncredited)
John L. Armijo
als San Francisco Cop #2 (uncredited)
Ari Atken
als Tiburon Kid on School Bus (uncredited)
Terri Battee
als Guerrilla Officer (uncredited)
Patrick Constantine Bertagnolli Jr.
als Officer Cazzuto (uncredited)
David Cleveland Brown
als Guerilla Soldier (uncredited)
Carter Burch
als Guerilla Soldier (uncredited)
Lori Campbell
als Doctor (uncredited)
Kyle Clements
als Commander Pike Sumner (uncredited)
Christopher De Stefano
als Civilian (uncredited)
Matthew Gallagher
als Commander Hanz (uncredited)
Victoria Greene
als Doctor (uncredited)
Shawntae Hughes
als Prisoner (uncredited)
Lizeth Hutchings
als Guerilla Soldier (uncredited)
Jeffrey Johnson
als Refugee (uncredited)
Sergio Kato
als Guerrilla Officer (uncredited)
Kevin Lapham
als Cyberdyne Employee (uncredited)
Justin Lebrun
als Guerrilla Guard (uncredited)
Grinnell Morris
als Sarah's Father (uncredited)
Bill Rainey
als Doctor (uncredited)
Gus Rhodes
als Cyberdyne Employee (uncredited)
Samantha Sadoff
als Tiburon Kid on School Bus (uncredited)
William Schaff
als Cyberdyne Employee / Soldier (uncredited)
Giovanni Silva
als Soldier (uncredited)
Nathan O'Neil Smith
als Officer Schanker (uncredited)
Hannah Spiros
als School Girl (uncredited)
Todd T Taylor
als Cop 1 (uncredited)
Erica Teeple
als Tiburon Kid on School Bus (uncredited)
Dennis Thomas IV
als Cyberdyne Employee (uncredited)
Edgar Leza
als Detective (uncredited)
Alan Taylor Director
Laeta Kalogridis Screenplay
Patrick Lussier Screenplay
James Cameron Characters
Gale Anne Hurd Characters
David Ellison Producer
Dana Goldberg Producer
Bill Carraro Executive Producer
Megan Ellison Executive Producer
Laeta Kalogridis Executive Producer
Patrick Lussier Executive Producer
Paul Schwake Executive Producer
Lorne Balfe Original Music Composer
Kramer Morgenthau Director of Photography
Roger Barton Editor
Ronna Kress Casting
Neil Spisak Production Design
Elizabeth Coulon Casting
Hannah d'Angerio Casting Associate
Susan Matheson Costume Design
Andres Cubillan Art Direction
Mara LePere-Schloop Art Direction
Jeff Mossa Art Direction
Greg Papalia Art Direction
David E. Scott Art Direction
Dawn Swiderski Art Direction
Mark Robert Taylor Art Direction
Elena Albanese Assistant Art Director
Shawn D. Bronson Assistant Art Director
Jay Hart Set Decoration
Maren Brown Art Department Coordinator
Theresa Greene Art Department Coordinator
John Hoskins Construction Coordinator
Stacy Horn Costume Supervisor
Hayley Stuppel Costume Supervisor
Elaine Perlmann Assistant Costume Designer
Thayer Abaigael Seamstress
Nancy Foreman Seamstress
Diane Cornelius Set Costumer
Lori Harris Set Costumer
Mustapha Mimis Set Costumer
Susan Strubel Set Costumer
Anthony Rivera Jr. Set Costumer
Anji Bemben Hair Department Head
Jennifer Tremont Key Hair Stylist
Lisa Love Makeup Department Head
Nicole Sortillon Amos Makeup Artist
Fleur Morell Makeup Artist
Jenny-King Turko Makeup Artist
Stacey Herbert Makeup Artist
John T. Cucci Foley
Dan O'Connell Foley
Jason W. Jennings Sound Designer
Tobias Poppe Sound Designer
Joel Erickson Sound Effects Editor
Greg ten Bosch Sound Effects Editor
Csaba Wagner Sound Effects Editor
Scott Millan Sound Re-Recording Mixer
Greg P. Russell Sound Re-Recording Mixer
Ethan Van der Ryn Supervising Sound Editor
Tobias Poppe Supervising Sound Editor
Erik Aadahl Supervising Sound Editor
Shreyas Dorwat Special Effects Coordinator
Mark Hawker Special Effects Coordinator
Mitch Dubin Camera Operator
Ken Fisher Camera Operator
Ronald Hersey Camera Operator
Jerry M. Jacob Camera Operator
Brett Laumann Gaffer
Steven R. Mathis Gaffer
Jeffery J. Tufano Camera Operator
Hans Bjerno Helicopter Camera
Dylan Goss Helicopter Camera
Phil Pastuhov Helicopter Camera
Lawrence Karman Steadicam Operator
Melinda Sue Gordon Still Photographer
Michael Applebaum Additional Camera
Greg Morris Additional Camera
David A. Wolf Additional Camera
Ryan Watson Rigging Grip
Aaron Toups Rigging Grip
K.E.J. Stover Rigging Grip
Rob Skuse Rigging Grip
Glenn E. Moran Rigging Gaffer
Jason Jensen First Assistant Camera
John Kairis First Assistant Camera
Gregory Irwin First Assistant Camera
Andrew Dumas First Assistant Camera
Marlene Chazot Animation Director
Mike Beaulieu Animation Supervisor
Larry Zanoff Armorer
Timothy Lu Armorer
Bryan Lu Armorer
Nadia Nabhan Digital Intermediate
Robert Malina First Assistant Editor
Kenny G. Krauss First Assistant Editor
Scott Benza Animation Supervisor
Nathan McConnel Animation Supervisor
Natalia Altavilla Visual Effects Coordinator
Linda Barsotti Visual Effects Coordinator
Mark Carr Visual Effects Editor
Samuel Côté Visual Effects Coordinator
Stanislas de Lesquen Visual Effects Coordinator
Theo Demiris Visual Effects Editor
Valeria di Gabriele Visual Effects Coordinator
Joseph Farrant Visual Effects Editor
Raphael Fernandes Visual Effects Coordinator
Ali Griffiths Visual Effects Coordinator
Sean McGrath Visual Effects Coordinator
Marie-Hélène Weiss Visual Effects Coordinator
Ashleigh Yu Visual Effects Coordinator
Kevin Field Visual Effects Producer
Shari Hanson Visual Effects Producer
Fathy Hassan Visual Effects Producer
Thomas Nittmann Visual Effects Producer
Chad Nixon Visual Effects Producer
John Polyson Visual Effects Editor
Abi Cadogan Visual Effects Editor
Laurent Gillet Visual Effects Supervisor
Chris Kowal Visual Effects Editor
Katherine Renee Jones Visual Effects Supervisor
Cliff Welsh Visual Effects Supervisor
Edson Williams Visual Effects Supervisor
James M. Churchman Stunt Coordinator
Gary Hymes Stunt Coordinator
Joel Kramer Stunt Coordinator
Rex Reddick Stunt Coordinator
John Stoneham Jr. Stunt Coordinator
Melissa R. Stubbs Stunt Coordinator
Connie Grayson Criswell Wigmaker
Joey Moran Electrician
Jimmy N. Roberts Stunts
Aaron Haye Supervising Art Director
Wendy Williams Unit Production Manager
Ralph Osborn Dialogue Editor
Polly McKinnon Dialogue Editor
Nancy Nugent Supervising Dialogue Editor
Nancy Nugent Supervising ADR Editor
Anna Rane Script Supervisor
Larry Blanford Second Unit Director of Photography
Alexander Witt Second Unit Director of Photography
Diana Burton Property Master
Adrien Flanquart VFX Artist
Lisa Curtis Saunders Software Engineer
David Sardi First Assistant Director
Philip A. Patterson First Assistant Director
Richard Oswald Second Assistant Director
Shari Hanson Associate Producer
Nick Brandon Stunts
Hank Amos Stunts
Martin De Boer Stunts
Norb Phillips Stunts
Joe Ross Stunts
Jeff Wolfe Stunts
Colin Follenweider Stunts
Roel Failma Stunts
Tim Garris Stunts
Sam Looc Stunts
Spice Williams-Crosby Stunts
Scott Wilder Stunts
Jessica Harbeck Stunts
Monique McKellop Stunts
Billy D. Lucas Stunts
Steve Picerni Stunts
Gavin J. Behrman Production Supervisor
Tom Carson Production Coordinator
Ryan Kunkleman Digital Imaging Technician
Pud Cusack Sound Mixer
Richard Bullock Jr. Boom Operator
Jesse Olivares Video Assist Operator
David Ross McCarty Location Manager
David Schanker Assistant Property Master
Harry Lu Weapons Master
Carol Quiroz Key Costumer
Benj Gibicsar Ager/Dyer
Maria J. Smith-Byrd Ager/Dyer
Donna Spahn Key Hair Stylist
Yolanda Mercadel Hairstylist
Bob Kretschmer Wigmaker
Judah Getz ADR Mixer
James Ashwill Foley Mixer
Richard Duarte Foley Mixer
John Guentner Foley Mixer
Jane Wu Storyboard Artist
Karl Shefelman Storyboard Artist
Alex Hillkurtz Storyboard Artist
Jeff Errico Storyboard Artist
Michael Anthony Jackson Storyboard Artist
Thomas A. Nelson Storyboard Artist
Emma Sands-Milsom Casting Assistant
David Krudis Payroll Accountant
Christian Malouf Payroll Accountant
Alex Gibson Supervising Music Editor
Andrew Kawczynski Additional Music
Dieter Hartmann Additional Music
Òscar Senén Orchestrator
Charley Bob Burnham Transportation Coordinator
Tom Moore Transportation Captain
David Guilbeau Craft Service
Francie Brown Dialect Coach
Sid Yost Animal Wrangler
Cliff Fleming Pilot
Cliff Fleming Aerial Coordinator
Cory Fleming Pilot
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Dane Bjerno Aerial Camera Technician
Peter Graf Aerial Camera Technician
Peter Bebb Visual Effects Supervisor
Rupert Porter Visual Effects Producer
Robin Beard Compositing Supervisor
Mare McIntosh Visual Effects Producer
Allison Paul Visual Effects Coordinator
Sun Lee Matte Painter
Robert Olsson Matte Painter
Grady Cofer Visual Effects Supervisor
Dominic Parker Visual Effects Supervisor
Bryan Jones Visual Effects Supervisor
Kim Phelan Visual Effects Producer
Mark Webb Visual Effects Producer
Jayce Attewell Visual Effects Coordinator
Michael Harden Visual Effects Editor
Christine Dougherty Digital Intermediate Producer
Mark Sahagun Digital Intermediate Editor
Monty L. Simons Stunts
Lisa Dempsey Stunts
Tim Gilbert Stunts
Alexander Witt Second Unit Director
Mark De Alessandro Stunts
Ashley Nicole Hudson Utility Stunts
Corey Michael Eubanks Stunts
Kurt D. Lott Utility Stunts
Rob Bliss Concept Artist






















ikwilfilmskijken © 2024