Terminator Salvation (2009)

Actie, Sciencefiction, Thriller
De film speelt zich af in post-apocalyptisch 2018. John Connor heeft als lot het leiden van de opstand tegen Skynet en haar leger van Terminators. De toekomst die hij voorzag wordt veranderd door de komst van Marcus Wright, een vreemdeling wiens laatste herinnering is dat hij in een cel op de executie van zijn doodstraf zat te wachten. Connor moet bepalen of Marcus gezonden is vanuit de toekomst, of gered is vanuit het verleden. Samen trekken ze ten strijde tegen Skynet.

Terminator Salvation Film Info

Score: 6.058/10 van 6258 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2009-05-20
Lengte: 115 Minuut / 1:55
Regisseur: McG
Productie Studios: The Halcyon Company, Moritz Borman Productions, Wonderland Sound and Vision, Lin Pictures, Mandate International, T Asset Acquisition Company
Productie Land: United States of America


Terminator Salvation Trailer


Christian Bale
als John Connor
Sam Worthington
als Marcus Wright
Moon Bloodgood
als Blair Williams
Helena Bonham Carter
als Serena
Anton Yelchin
als Kyle Reese
Common
als Barnes
Zach McGowan
als Soldier on Osprey
Bryce Dallas Howard
als Kate Connor
Jane Alexander
als Virginia
Michael Ironside
als General Ashdown
Ivan G'Vera
als General Losenko
Dorian Nkono
als David
Chris Browning
als Morrison
Beth Bailey
als Lisa
Victor J. Ho
als Mark
Buster Reeves
als Tunney
Jadagrace
als Star
Kevin Wiggins
als General Olsen
Greg Serano
als Hideki
Bruce McIntosh
als Priest
Po Chan
als Naima
Babak Tafti
als Malik
Treva Etienne
als Len
Michael Papajohn
als Carnahan
Dylan Kenin
als Turnbull
Chris Ashworth
als Richter
Diego Joaquin Lopez
als Soilder
Greg Plitt
als Hybrid Male
Omar Paz Trujillo
als Guard #2
Terry Crews
als Captain Jericho
Isaac Kappy
als Barbarosa
Boots Southerland
als Warden
David Midthunder
als Soldier #1
Rafael Herrera
als Mexican Husband
Maria Bethke
als Mexican Wife
Marc Maurin
als French Fighter
Anjul Nigam
als Rahul
Emerson Brooks
als First Soldier
Lorenzo Callender
als Comms Officer
David Douglas
als Technician
Joe Basile
als Radar Operator
Esodie Geiger
als Transmitter Technician
Roland Kickinger
als T-800
Brian Steele
als T-600 Suit Performer
Linda Hamilton
als Sarah Connor (voice) (uncredited)
Luke Kearney
als Resistance Soldier (uncredited)
Aaron Mastriani
als Harvester Captive (uncredited)
Frank Powers
als Resistance Fighter (uncredited)
Mark Rayner
als Helicopter Gunner (uncredited)
Chris Bentley
als Execution Witness (uncredited)
Scott Flick
als Skynet Prisoner (uncredited)
Neil Harbisson
als Cyborg (uncredited)
Casey Wayne Hupp
als Resistance fighter (uncredited)
Shani Klein-Madden
als Execution Witness (uncredited)
Cynthia Lee
als Harvester Captive (uncredited)
Gregory Leiker
als Hardy (uncredited)
Paul J. Porter
als Infirmary Fighter (uncredited)
Scott Wyman
als Driver (uncredited)
Foued Zayani
als Skynet Prisoner (uncredited)
John Gibbs
als Harvester Captive (uncredited)
McG Director
Danny Elfman Original Music Composer
Moritz Borman Producer
Victor Kubicek Producer
Jeffrey Silver Producer
John Brancato Writer
Michael Ferris Writer
Shane Hurlbut Director of Photography
Conrad Buff IV Editor
Martin Laing Production Design
Troy Sizemore Art Direction
Derek Anderson Producer
Justine Arteta Casting
Kim Davis-Wagner Casting
Michael Wilkinson Costume Design
Kimberly Greene Makeup Department Head
Robert Q. Mathews Costume Supervisor
Hugo Dominguez Digital Effects Supervisor
Steven E. Gordon Storyboard
Dan Lin Executive Producer
Joel B. Michaels Executive Producer
Jeanne Allgood Executive Producer
Peter D. Graves Executive Producer
Mario Kassar Executive Producer
Andrew G. Vajna Executive Producer
Chantal Feghali Co-Producer
Steve Gaub Associate Producer
Anjalika Mathur Nigam Associate Producer
Bruce Franklin Associate Producer
Don Zepfel Associate Producer
April A. Janow Associate Producer
Mark Ulano Production Sound Mixer
Richard Foreman Jr. Still Photographer
Trudy Ramirez Script Supervisor
Doug Hemphill Sound Re-Recording Mixer
Ron Bartlett Sound Re-Recording Mixer
Cameron Frankley Supervising Sound Editor
Lee Gilmore Sound Effects Editor
Roland N. Thai Sound Effects Editor
Jason W. Jennings Sound Designer
Ai-Ling Lee Sound Designer
Bill Abbott Music Editor
George Billinger III Steadicam Operator
Chris Moseley Camera Operator
Victor J. Zolfo Set Decoration
Carol Kiefer Art Department Coordinator
Tom Struthers Stunt Coordinator
Cesar Angobaldo Transportation Captain
William Ballard Transportation Coordinator
Glenn Brown First Assistant Camera
Carole A. Kenneally First Assistant Editor
Kathrine Gordon Hair Department Head
Nadia Paine Production Supervisor
Don Zepfel Production Manager
John Walker VFX Artist
Denise Gallo Stunts
Melissa Yonkey Hair Department Head
Joy Zapata Hair Department Head
Betty Lou Skinner Key Hair Stylist
Erin Wooldridge Key Makeup Artist
Ed French Makeup Artist
Deidre Parness Makeup Artist
Christopher Trujillo Makeup Artist
Rolf John Keppler Makeup Artist
Lisa Taylor Roberts Makeup Department Head
David V. Butler Dialogue Editor
Stephen P. Dunn First Assistant Director
Bruce Franklin First Assistant Director
Charles Gibson Second Unit Director
Zach Hunter Second Second Assistant Director
Cyndi Martin Second Second Assistant Director
Adolfo Martínez Pérez Additional Director of Photography
Jeff Okabayashi Second Assistant Director
Paul Byrne Prenderville Second Assistant Director
Katie Pruitt Second Second Assistant Director
Bryan Snodgrass Second Second Assistant Director
Lily García Second Second Assistant Director
Kathy McHugh Script Supervisor
Aimée Schaefer Script Supervisor
Stan Winston Creature Effects Technical Director
Mark Hicks Stunts
Mark Hicks Stunt Double
Stan Winston In Memory Of
Ben Snow Visual Effects Supervisor
Susan Greenhow Visual Effects Producer
Marc Chu Animation Supervisor
Tom Hartig Boom Operator
Michael Sexton Property Master
Michael J. Burmeister Location Manager
Freddy Waff Leadman
Ann Foley Assistant Costume Designer
Jacquelyn Palmquist Casting Associate
Freya Krasnow Casting Assistant
Lee Anne Muldoon Unit Publicist
Bob Beher Foley Editor
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Troy Porter ADR Mixer
Rick Canelli ADR Recordist
Jason Oliver ADR Recordist
Barbara Harris ADR Voice Casting
John Roesch Foley Artist
Alyson Dee Moore Foley Artist
David Lee Fein Foley Artist
Mary Jo Lang Foley Mixer
Rick Wentworth Conductor
Greg John Callas Construction Coordinator
Christian Alzmann Visual Effects Art Director
Jim Milton Visual Effects Editor
Patrick Loungway Second Unit Director of Photography
Andy Potvin Dolby Consultant
Chantal Feghali Visual Effects Producer
Dana Hee Stunts
Ed Duran Stunts
Kevin Black Set Production Assistant
Angelique Midthunder Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024