5.849

Tesla (2020)

Historisch, Drama
Nikola Tesla vecht een zware strijd om zijn nieuwe uitvinding van de grond te krijgen. Misnoegd over de hebzucht van zijn concullega Thomas Edison werkt hij aan een wisselstroomgenerator en -motor. Als Europeaan kan hij maar moeilijk aarden in Amerika waar de industriële revolutie nog in zijn kinderschoenen staat en waar het intellectueel eigendom menig addertjes onder het gras verbergt.

Tesla Film Info

Score: 5.849/10 van 299 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2020-08-14
Lengte: 102 Minuut / 1:42
Regisseur: Michael Almereyda
Productie Studios: Campbell Grobman Films, Intrinsic Value Films, Jeff Rice Films, Passage Pictures, Millennium Media, Under the Influence Productions
Productie Land: United States of America


Tesla Trailer


Ethan Hawke
als Nikola Tesla
Eve Hewson
als Anne Morgan
Jim Gaffigan
als George Westinghouse
Kyle MacLachlan
als Thomas Edison
Donnie Keshawarz
als J.P. Morgan
Josh Hamilton
als Robert Underwood Johnson
Ebon Moss-Bachrach
als Anital Szigeti
Lucy Walters
als Katherine Johnson
John Palladino
als Bourke Cochran
Michael Mastro
als Charles Peck
Hannah Gross
als Mina Edison
Peter Greene
als Nichols
Blake DeLong
als William Kemmler
Karl Geary
als Francis Upton
James Urbaniak
als Professor Anthony
Eli Smith
als Roller Skating Fiddler
Dan Bittner
als Fred Ott
David Kallaway
als John Kruesi
Nicholas Wuehrmann
als Ed the Organist
Haley Elise Pehrson
als Tesla's Mother
Tony Hutaj
als Bill Edison
Corban Elwick-Schermitz
als Tom Edison Jr.
Emory Gleeson
als Dot Edison
Ian Lithgow
als Alfred Brown
Emma Clare O'Connor
als Evelyn
Gary Rissman
als Man Comforting Dog
Steven Gurewitz
als Harold P. Brown
Rick Zahn
als Tracy Becker
Lois Smith
als The Grande Dame
Tallulah McRae Silovsky
als Young Anne Morgan
Hermione Heckrich
als Agnes Johnson
Tom Farrell
als Warden Durston
Thomas Roma
als Prison Doctor
Vincent De Paul
als Westinghouse Assistant
Christian Hicks
als Waiter
Rebecca Dayan
als Sarah Bernhardt
Jameal Ali
als Swami Vivekananda
David Weinberg
als Fritz Lowenstein
Paul Saltzberg
als Alta Vista Waiter
Joshuah Melnick
als Richard Gregg
Charles Baran
als Alta Vista Concierge
David Kubicka
als Alta Vista Violinist
Carl Bernzweig
als J.P. Morgan's Assistant
George Aloi
als Science Society President (uncredited)
Gary Ayash
als Science Society Dignitary (uncredited)
Luna Jokic
als Macak
Eli A. Smith
als Roller Skating Fiddler
Billy Hopkins Casting
Manny Siverio Stunt Coordinator
Sam Shepard In Memory Of
Avi Lerner Executive Producer
Randall Poster Music Supervisor
Trevor Short Executive Producer
Michael Almereyda Director
Michael Almereyda Producer
Michael Almereyda Writer
Isen Robbins Producer
Lati Grobman Producer
John Paesano Original Music Composer
Christa Campbell Producer
Joan G. Bostwick First Assistant Director
Nicole Real Second Second Assistant Director
Per Melita Producer
Per Melita Production Manager
Perry Grebin Graphic Designer
Jeff Rice Executive Producer
Carl Sprague Production Design
Drew Jiritano Special Effects Coordinator
Sean Price Williams Director of Photography
Gord Hillier Sound Re-Recording Mixer
Gord Hillier ADR Supervisor
Jennie Jeddry Steadicam Operator
Gideon Jensen Boom Operator
Richard Hebrank Construction Coordinator
Kathryn J. Schubert Editor
Peter Bundrick Key Carpenter
Jeffrey Greenstein Executive Producer
Jonathan Yunger Executive Producer
Tapio Liukkonen Foley Artist
Lonnie Ramati Co-Executive Producer
Kelly McGrath Wardrobe Supervisor
Ashley Ingram Casting
Robin Day Hair Department Head
Jamila Meloche Costumer
Bruce J. Paquette Carpenter
Meghan Currier Music Supervisor
Lee Broda Executive Producer
Jonathan Podwil Visual Effects Supervisor
Daniel April Gaffer
Amy Teitter Property Master
Elena Rapondzhieva Visual Effects Producer
Ryan Nowak Sound Designer
Kris Casavant Supervising Sound Editor
Uri Singer Producer
Bayley Sweitzer First Assistant Camera
Paula Crickard Post Production Supervisor
Ellen Athena Catsikeas Assistant Production Manager
Jivko Chakarov Executive In Charge Of Post Production
Elizabeth Stern Script Supervisor
Sofija Mešiček Costume Design
Jay Carrado Stunt Coordinator
Tara Zielenski Key Makeup Artist
Tricia Peck Set Decoration
Guy L. Bermel Leadman
Stephen Schioppo Location Assistant
Benjamin Logan Key Grip
Haley Elise Pehrson Art Department Production Assistant
Mayra Auad Executive Producer
Mario Peixoto Executive Producer
Janine JP Parrella Makeup Department Head
Jerry Stein Sound Mixer
Peter Dimitrov Visual Effects Producer
Svetoslav Mateev Digital Intermediate Colorist
Konstantin Dimitrov Visual Effects Compositor
Dimitrina Torneva Visual Effects Compositor
Janelle Coleman Set Production Assistant
Zahary Borisov Assistant Dialogue Editor
Adrian Gougov Dialogue Editor
Karyn Jarmer Catering
Doug Durant Camera Operator
Patrick Benvenuto Carpenter
Chris Zuch Construction Grip
Delyan Kaloyanov Online Editor
Renee Frigo Co-Producer
Rob Van Norden Executive Producer
Nicolas Luna Set Dresser
Dragostin Valev 2D Supervisor
Matt Keyser Best Boy Grip
Logan Wasley Payroll Accountant
Michael J. Braun Key Hair Stylist
Travis Mitchell Post Production Accountant
Stephen Rathier Grip
Doron Weber Executive Producer
Margie Geddes Co-Producer
Joshua A. Friedman Second Assistant Director
Michael D'Amato Casting Associate
Rachel Federkova Second Assistant Camera
Christina Carmody Loader
Cara Howe Still Photographer
James Wall Best Boy Electric
Kevin Yankou Generator Operator
George Matsuo Dolly Grip
Kristian Schneider Storyboard Artist
Rebecca Bloom Art Department Coordinator
Angelica Sander Art Department Production Assistant
Max Reilly Art Department Production Assistant
Jean-Marcel Gelmi Set Dresser
Jeremy Welch Set Dresser
Marsha Smith Set Dresser
Zach Alliger On Set Dresser
Dorothee Senechal Assistant Property Master
Emily Chalmers Wardrobe Supervisor
Olena Tokaryeva Tailor
J Guerra Special Effects Makeup Artist
Kristy Strate Special Effects Makeup Artist
April Townes Special Effects Makeup Artist
Mike Dietz Key Construction Grip
Akiko Rotch Painter
Kate Smith Painter
Geraldine Pope Painter
Natalia Danilova Painter
Michael David Painter
John Marrett Painter
Nick Daunys Painter
Fiona Gorman Painter
Jeamen Julian Special Effects Assistant
Eddy Collins Location Manager
Trish Gray Assistant Location Manager
Kenny Urbina Location Assistant
Anthony Ingrasselino Transportation Coordinator
Nate Walker Driver
Scott Roth Driver
Sean Buck Driver
TJ Moreso Driver
Michael Pippini Driver
Lamar Williams Driver
Sarah Goncin Key Set Production Assistant
Matias Shimada Set Production Assistant
Andrew Cohen Set Production Assistant
Logan Rummel Set Production Assistant
Alec Biello Set Production Assistant
Luke Grochowski Set Production Assistant
Kenny Jackson Set Production Assistant
Tim Preston Producer's Assistant
Jeanette Catsikeas Production Coordinator
Claudia Saimbert Production Secretary
Jacob Saltzberg Production Office Assistant
Daniel J. Kemsley Production Office Assistant
Greg Harris Production Office Assistant
Jaymi Lynne Rosano Production Accountant
Jen Hahneman Chef
Eva Verdock Craft Service
Will Sepulveda Assistant Craft Service
Robert Gordon Set Medic
Robert Bonome Set Medic
Bart Keller First Assistant Editor
Craig Logiudice ADR Mixer
Steven Thomas Music Editor
Paul Charles Grimstad Additional Music
Ani Miloshova Visual Effects Compositor
Gratsiela Hristova Visual Effects Compositor
Katya Ivanova Visual Effects Compositor
Stanislav Stavrev Visual Effects Compositor
Charles Zambrano Makeup Artist






















ikwilfilmskijken © 2024