The 355 (2022)

Actie, Thriller
Wanneer een geheim wapen in de verkeerde handen valt, moet CIA-agent Mason ‘Mace’ Brown (Jessica Chastain) de handen ineenslaan met de rivaliserende Duitse agent Marie (Diane Kruger), voormalig MI6-bondgenoot en computerspecialist Khadijah (Lupita Nyong’o) en de Colombiaanse psycholoog Graciela (Penélope Cruz). Op hun levensgevaarlijke, halsbrekende missie om het wapen terug te vinden moeten ze een stap voorblijven op de mysterieuze Lin Mi Sheng (Bingbing Fan) die al hun bewegingen volgt. Terwijl de actie hen over de hele wereld brengt, van de cafés in Parijs en de markten van Marokko tot het glamoureuze Shanghai, sluit het viertal een kwetsbaar verbond dat de wereld kan redden of hun einde zal worden.

The 355 Film Info

Score: 6.092/10 van 915 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2022-01-05
Lengte: 122 Minuut / 2:2
Regisseur: Simon Kinberg
Productie Studios: Freckle Films, Genre Films, FilmNation Entertainment, Universal Pictures, DEMEI Holdings Limited, CNC, Firstep, Episode Films Co., Zak Productions
Productie Land: France, Hong Kong, Morocco, Taiwan, United States of America


The 355 Trailer


Jessica Chastain
als Mason 'Mace' Brown
Lupita Nyong'o
als Khadijah Adiyeme
Penélope Cruz
als Graciela Rivera
Diane Kruger
als Marie Schmidt
Fan Bingbing
als Lin Mi Sheng
Sebastian Stan
als Nick Fowler
Edgar Ramírez
als Luis Rojas
Jason Flemyng
als Elijah Clarke
Sylvester Groth
als Jonas Muller
John Douglas Thompson
als Larry Marks
Jason Wong
als Stevens
Leo Staar
als Grady
Raphael Acloque
als Abdel
Pablo Scola
als Santiago
Marcello Cruz
als Jeronimo
Hiten Patel
als Morocco Market / Mosque
Evie Wray
als Mum
Toby Sauerback
als Auction Guest
Francisco Labbe
als Juan
Waleed Elgadi
als Yassine
Martyn Mayger
als Auction Guest
Nina Kumar
als Morocco Market Customer
Atul Sharma
als Morocco Market Customer
Alexis Barbosa
als French Man
Michelle Thomas
als Auction Guest
Paul O'Kelly
als Auction Guest
Amanda Rabinowitz
als Waitress
Sam Shoubber
als Auction Guest
Maurice Sardison
als Auction Guest
Marta Svetek
als CIA Operative
Emilio Insolera
als Hacker
Steve Saunders
als Auction Guest
Mick Slaney
als Auction Guest
Oleg Kricunova
als Pyotr Khasanov
Yoon C. Joyce
als Hwan Ha Jun
Jag Patel
als Morocco Market Seller
Emily Ng
als Chinese Police
Bodo Friesecke
als German Man
Michael Haydon
als Auction Guest
Amra Mallassi
als Man At Reception
Metin Hassan
als Arab Prince
Dee Pearce
als Auction Guest
Keith Lomas
als Auction Guest
Nicholas Blatt
als Auction Guest
Mariia Legun
als Student
David Yu
als Lin Jien
Gino Picciano
als Merchant
Patrick Loh
als Auction Guest
Toni Beard
als Auction Guest
Peter Trevor
als Wealthy Auction Guest
Graham Burton
als Auction Guest
Chris Grifoni
als Auction Guest
Jeremy Oliver
als Dock Worker
Lee Simmons
als Dock Worker
Yun Lai
als Chinese Tourist
Adam Strawford
als Rajiv
Rina Yadav
als Morocco Market Customer
Zsuzsanna Bíró
als Auction Date
Graham J. Reeves
als Auction Guest
Indy Singh
als Auction Bidder
Lee Wilkinson
als Grey Haired Man
Maryam Hashemi
als Morocco Market Customer
Eddie Arnold
als Agent Team Leader Ramirez
Tim Maurice-Jones Director of Photography
John Gilbert Editor
Lee Smith Editor
Peter Pedrero Stunts
Talila Craig Stunts
James O'Donnell Stunt Coordinator
James O'Donnell Fight Choreographer
James O'Donnell Second Unit Director
Simon Kinberg Director
Simon Kinberg Producer
Simon Kinberg Writer
Hamish Doyne-Ditmas Second Unit Director of Photography
Stephanie Collie Costume Design
Tom Holkenborg Original Music Composer
Marvin Campbell Stunts
Anna Lynch-Robinson Set Decoration
Zakaria Alaoui Line Producer
Kelly Carmichael Producer
Mark DeSimone ADR Mixer
Jessica Chastain Producer
Rohan Harris Scenic Artist
Theresa Rebeck Writer
Theresa Rebeck Story
Dominique Fouassier Stunts
Richard Hewitt Executive Producer
Andrew Rothschild Art Direction
Simon Elliott Production Design
Alexander O'Neal Line Producer
Shane Steyn Stunts
Pat Sweeney Gaffer
Kefi Abrikh Stunts
Anthony Pho Stunts
Patrick Brown Assistant Location Manager
Rob Turner Sound Designer
Rachelle Beinart Stunts
Mary Buri Standby Art Director
Evangelos Grecos Stunts
Linda Dowds Makeup Artist
Linda Dowds Hair Designer
Linda Dowds Makeup Designer
Michael Dawson Special Effects Supervisor
Matthew Collinge Sound Re-Recording Mixer
Dan O'Connell Foley Artist
Simon Changer Music Editor
Dacio Caballero Stunts
Carlos Bonelli Stunts
David Cheung Stunts
David Cheung Stunt Driver
Antonio Carmona ADR Mixer
James Embree Fight Choreographer
Daryn McLaughlan Art Direction
Pablo Verdejo Stunts
Mike Prestwood Smith Sound Re-Recording Mixer
Youssef Abagourram Location Manager
Audrey Meschi Stunts
Martin Gordon Stunts
Mounir Badia Picture Car Coordinator
Peter Wignall Camera Operator
Peter Wignall Steadicam Operator
Peter Wignall Storyboard Artist
Russell Oxley Scenic Artist
Fiona Murray Assistant Accountant
Mark Grimwade Location Manager
Nadia Venesse Dialect Coach
Rob Huckle Dolby Consultant
Jennifer Wynne Unit Production Manager
Steve Kitchen Rigging Gaffer
Emma Davie Unit Publicist
Mark Moriarty Camera Operator
Waldo Mason Prosthetics
Amy Byrne Makeup Artist
Amy Byrne Hairstylist
Patrick Christensen ADR Mixer
Hami Belal Stunts
Julie Robinson Script Supervisor
Anthony Skrimshire Stunts
Stephanie Ingram Hairstylist
Shutchai Tym Buacharern Makeup Artist
Guiomar Alonso Stunt Double
Cyril Kuhnholtz Key Grip
Amin Rharda Property Buyer
Liam Byrne Armorer
Emma Heath Key Costumer
Dino Fazzani Armorer
John Richards ADR Mixer
Ross Grimshaw Electrician
Mounir Saguia Casting
Levan Doran Stunts
Hue Lan Van Duc Makeup Artist
Rowan Watson Sound Effects Editor
Linda Louise Duan Stunt Double
Antonin Depardieu Unit Production Manager
Terry Williams Key Grip
Keith Devlin Visual Effects Supervisor
Danny Euston Stunts
Matt Francis Assistant Art Director
Kristin Catuogno ADR Recordist
Tony Crowe ADR Recordist
Fran Weston First Assistant "A" Camera
Joel Conlan Stunts
Robert Viglasky Still Photographer
Jérôme Gaspard Stunts
Jeff Woodbridge Carpenter
Sam Dormer Armorer
Andrei Nazarenko Stunts
Hannah Storm Miles Standby Painter
Oskar von Unge Dialogue Editor
Harrison Nesbit Casting Associate
Peter Ayriss Drone Pilot
Kiera Bell Stand In
Toby Ford Second Unit First Assistant Director
Tom Boney Stunts
Duncan Capp Special Effects
Marc David Stunts
Alexandre Lopoka Stunts
Lukaz Leong Stunts
Lukaz Leong Stunt Driver
Louise Seymour Post Production Supervisor
Emma Woodcock Location Manager
Tony Augé Stunts
Rob Prynne Sound Effects Editor
Sophie Finch Makeup Artist
Sophie Finch Hairstylist
James Nesbitt Electrician
Rosalind Laugharne Location Manager
Matt Fyson Armory Coordinator
Erol Mehmet Stunts
Tom White Second Unit First Assistant Director
Reg Wayment Stunts
Matt Markham Electrician
Rae Lim Stunts
Benjamin Hoff Orchestrator
Lauren Harris Stand In
Lauren Harris Acting Double
Behnam Taheri Script Coordinator
Steven Morris Property Master
Matt Wright Second Assistant Camera
Dave Kneath Special Effects Technician
Dan Walker Concept Artist
Robert Platt-Higgins Post Production Coordinator
James Leckey First Assistant "B" Camera
Kamlesh Acheson Payroll Accountant
Godefroy Ryckewaert Stunts
Samia Fadli Casting
Kate Murray Painter
Syria Toliver VFX Artist
Jack Cucci Foley Mixer
Seth Crosby Electrician
Arran Topham Stunts
Jeremy Hey Compositing Lead
Grace McInnes Actor's Assistant
James Cox Stunt Double
Dillan Nicholls Visual Effects Supervisor
Lyndon S. Hellewell Stunts
Francois Poublan Props
Nicolas Wang Stunts
Jon Roper Location Manager
Danielle Rogers Assistant Production Coordinator
Lottie Wade ADR Recordist
Rob Pizzey Digital Colorist
Renars Latkovskis Stunts
Luke Tumber Stunts
Jamie Thierman Orchestrator
Sean Barrett Orchestrator
Conor Kelly Mix Technician
Brice Bourdet Additional Grip
Bek Smith Story
Lucile Vallet Production Accountant
Maurice Chan Stunts
Emily Ng Stunts
Alice Naigeon Stunt Double
Jack Jagodka Stunts
Robert Hladik Stunts
Eimear O'Grady Stunts
Michael Byrch Stunts
Caroline Simonnet Stunt Double
Sina Ali Stunt Double
Phil Booth First Assistant Director
Jack Berk Art Direction
Al Holland Stunts
Callum Mcnulty Digital Compositor
Candela Palencia Mix Technician
Jeremie Vigot Stunts
Joan Washington Dialogue Coach
Arthur Deprez Art Department Assistant
Yusuf Chaudhri Stunts
Chris Waite Stunts
James Waddingham Construction Manager
Liam Coote Stunts
Martina Zamolo First Assistant Editor
George Kalimerakis Electrician
Luke Gomes Stunts
Ignacio Arrojo ADR Recordist
Elmo Walker Stunts
Chantel Clark Casting Assistant
Lissa Lamona Assistant Art Director
Don Hoffman Sound Recordist
Mathilde Marillier Additional Casting
Mathilde Marillier Extras Casting Assistant
Garry Thomson Electrician
Freddie Pickering Carpenter
Bryan Vigier Stunts
Grace Franzl Stunts
Declan O'Brien Assistant Art Director
Attila Gasparetz Digital Compositor
Alexander Phillips Digital Intermediate Assistant
Suhaila Mahmoud Digital Intermediate Producer
Marie Deehan Hair Supervisor
Marie Deehan Makeup Supervisor
Sam Stefan Stunts
Shane Roberts Stunts
Tilly Powell Stunts
Christina Petrou Stunts
Ramon Álvarez Stunts
Mathilde Fouant Electrician
Filippo Giansante VFX Artist
Callum Collins Electrician
Mike Snow Stunts
Jérémy Lagniez Stunts
Pablo Casillas Stunts
Miguel Ángel Luque Stunts
Fenix Searle Stunts
Richard Carless Marine Coordinator
Kate Selby Construction Coordinator
Symon Butcher Transportation Coordinator
Jason Adler Assistant Camera
Alice Syed Production Supervisor
Stéphane Margot Stunts
Kate McLaughlin Script Coordinator
James Devlin VFX Editor
Mia Gray Costume Standby
Daniel O'Donnell-Smith Costume Illustrator
Grace James Set Production Assistant
Ailsa Windsor Assistant Costume Designer
Paul Ginns Stunt Double
Lauriane Rouault Stunt Double
Michael Hoad Stunts
Jack Fontaine Additional Third Assistant Director
Tomás Paredes Stunts
Dom Maidlow VFX Artist
Paula Hind Transportation Captain
James Harris Stunts
Christian Short Prop Maker
Tom Hyde Electrician
Mélissa Humler Stunt Double
Jessica Watkins Mix Technician
Sybille Chatrousse Production Accountant
Tom Williams Production Sound Mixer
Sophia Mascarenhas Makeup Trainee
Yann Tremblay Stunts
Joanne Hall Location Assistant
Sonia Rodríguez Serrano Second Assistant Camera
Angélique Meyns Stand In
Angélique Meyns Stunt Double
Richard Hall Stunts
Abel Djilali Stunts
Pablo Iglesias Makeup Artist
Pablo Iglesias Hairstylist
Tulsi Behl Actor's Assistant
Vincent Bouillon Stunts
Mike George Camera Operator
Benjamin Clarke Armorer
Rob Bowen Stunts
Carlos Castillo Stunts
Alyn Sclosa Sound Effects Editor
Akalanka Ekanayake Music Editor
Ian Edwards Armorer
Jodi Hutton Stunt Double
Alasdair Boyce Second Assistant "A" Camera
Nicolas Pauget Stunts
Maureen Lavoyer Stunt Double
Daniella Araya Actor's Assistant
Alex Balmer Digital Compositor
Ben Sanderson Assistant Location Manager
Harvey Taylor Stunts
Alex Golding Digital Imaging Technician
Sarah Evans Assistant Production Coordinator
Stephen Parker Location Manager
Caroline Vandenbussche Production Assistant
Catherine Little Standby Painter
Luce Jalbert Graphic Designer
Marvin Berrembou Stunts
Steven Whitley Stunts
Marco Bertagna Stunts
Estelle Piget Stunts
Leslie Martinelli Painter
Alexandre Moreira Stunts
Mélanie Pienne Assistant Location Manager
Steevy Artuso Stunts
Anthony Fouillet Stunts
Ashley Beck Stunt Double
Rick English Stunts
Ben Simon Additional Editor
Marc Rodrigues-Bernet Stunts
Monica Wong Stunts
Alan Leong Stunt Driver
Avril Murphy Stunts
Avril Murphy Stunt Double
Liva Rafidison Stunts
Gemma Bourne First Assistant Editor
Alex Reid Crowd Assistant Director
Matthew James Howe Carpenter
Luke Lloyd Second Assistant "A" Camera
Lee Watson Compositor
Benny Bereal Stunts
Richard Elmosnino Assistant Director
Michael Geary Picture Car Coordinator
Matthew Steggles Production Secretary
Maddy Westaway Graphic Designer
Richard Zannini Stunts
Sam Turner Unit Manager
DaRico Jackson Hairstylist
Oliver Graves Production Assistant
Steven Janic Stunts
Antoine Mendy Electrician
Tola Bishi Stunts
Catalina Fernandez Stunts
Lawrence Carter Standby Rigger
Ben Wangenye Production Assistant
Salah Rakouch Production Assistant
Paul N. Garabet Production Assistant
Leila Merabti Production Coordinator
Lauren Leogue Production Assistant
Steven James Knight Actor's Assistant
Sami Kassir Production Secretary
Ingrid Graham Choreographer
Tony Finnigan Armorer
Assis Eloy Actor's Assistant
Mollie Denny Gelder Actor's Assistant
Pascaline Buthon Production Assistant
Scott Alistair Brown Craft Service
Arianna Anderson Stand In
Akosua Adjei Acting Double
Pippa Vaughan Location Scout
Duncan Sharp Location Assistant
Charlotte Schaeffer Assistant Location Manager
Ania Polewiak Location Assistant
Josephine Kennel Assistant Unit Manager
Joshua Charles Faux Location Assistant
Aisling Cotter Location Scout
Liz Cater Location Coordinator
Clara Butler Location Assistant
James Brodie Assistant Location Manager
Laura Bercholz Location Coordinator
Samir Benayyad Assistant Location Manager
Rosy Rudkin Seamstress
Jacqueline Harkin Principal Costumer
Niamh Doyle Costume Standby
Andy Mountain Lighting Programmer
Davie Mayes Generator Operator
Anna Lequoy Additional First Assistant Camera
Fredericka Lathbridge Camera Trainee
Alexander Jariwala-Waldemar Digital Imaging Technician
Bruno Dransart Grip
Joanna Zwierzynska Stunt Double
Jill Serra Stunts
Haruka Ohshima Stunt Double
Stefan Mihalache Stunts
Laurent Lasko Stunts
Jean-Loup Joannet Stunts
Rob Ho Stunts
Renato Gjini Stunts
Tanguy Baudrier Stunts
Phil Smith Digital Compositor
Hannah-Marjut Myllyoja Compositor
Jeanette Monero Compositing Supervisor
Bhairavi Kulkarni Visual Effects Coordinator
Jacob Green VFX Artist
Galina Djambova Digital Compositor
Tony Cosgrove VFX Artist
Laura Boscarino Digital Compositor
Paul Barton Pipeline Technical Director
Kayleigh Oliver Special Effects
Ben Philips Special Effects Technician
Dave Lyon Special Effects Technician
Laura Herman Special Effects Coordinator
Erick Ávila Hernández Sound Designer
Gwendolen Sena Second Assistant Sound
Joe O'Halloran Assistant Sound Editor
Joe Timmington Standby Painter
Jack Salkeld Assistant Property Master
Paul Langley Carpenter
Danaé Kyriazopoulos Runner Art Department
Jack Gardner Carpenter
Romain Froissart Carpenter
David Conway Props
Harry Bielanski Art Department Assistant
Andrew Applin Standby Carpenter
Mark James Osborne Assistant Director
Tonia Vernava Makeup Artist
Sabrina Keegan Makeup Trainee
Terry Hunt Hairstylist






















ikwilfilmskijken © 2024