6

The Adventures of Ford Fairlane (1990)

Actie, Komedie, Thriller, Misdaad, Mysterie
Prive detective Ford Fairlane is gespecialiseerd in zaken die te maken hebben met Rock arts. Deze keer raakt hij verstrikt in een vreemde moordzaak, waarbij een groot aantal personages betrokken zijn. Groupie Zuzu Petals is zijn belangrijkste aanknopingspunt, volgens hem weet zij meer van de moord. Op zijn speurtochten raakt Fairlane verstrikt in een doolhof van corruptie, chantage en moord!

The Adventures of Ford Fairlane Film Info

Score: 6/10 van 191 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1990-07-11
Lengte: 104 Minuut / 1:44
Regisseur: Renny Harlin
Schrijvers Daniel Waters, James Cappe, David Arnott.
Productie Studios: Silver Pictures, 20th Century Fox
Productie Land: United States of America

The Adventures of Ford Fairlane Foto's


The Adventures of Ford Fairlane Trailer


Andrew Dice Clay
als Ford Fairlane
Wayne Newton
als Julian Grendel
Priscilla Presley
als Colleen Sutton
Morris Day
als Don Cleveland
Lauren Holly
als Jazz
Ed O'Neill
als Lt. Amos
Maddie Corman
als Zuzu Petals
Gilbert Gottfried
als Johnny Crunch
Robert Englund
als Smiley
Vince Neil
als Bobby Black
Sheila E.
als Club Singer
David Patrick Kelly
als Sam the Sleaze Bag
Kari Wuhrer
als Melodi
Brandon Call
als The Kid
Pamela Adlon
als Pussycat
Kurt Loder
als MTV VJ
Delia Sheppard
als Pussycat
Cody Jarrett
als Kyle Troy
David Arnott
als Club Guy
William Shockley
als Punk Gunslinger
Kimber Sissons
als Pussycat
Willie Garson
als Frat Boy
David Bowe
als College Boy
Jordan Lund
als Amiable Tourist
Rita Bland
als Receptionist
Tone Loc
als Slam the Rapper
Allan Wasserman
als Mortician
Katariina Souri
als Girl at Funeral (uncredited)
Jay Underwood
als Club Guy Bob (uncredited)
Lala Sloatman
als Sorority Girl
Steve White
als Detective
Mark Goldstein
als Club Guy
Mark Zuelke
als Punk Gunslinger
Monique Mannen
als Pussycat
Hili Park
als Twin Club Girl
Gry Park
als Twin Club Girl
Cindy Lehre
als Lydia
Kurt James Stefka
als Bouncer
Michael Alan Kahn
als College Boy
Ladd Vance
als Frat Boy
Robert Mangiardi
als Sleazy Guy
Lori Pfeiffer
als Sorority Girl
Kristin Pearcey
als Sorority Girl
Diana Barrows
als Sorority Girl
Lee Lawrence
als Bartender
Connie Johnson
als Tour Guide
Charlie Hawke
als Mortician
Kathleen Monica
als Receptionist
Randy Crenshaw
als Bel Air Party Singer
Hot Tub Johnny West
als Damion Flemm
Sandra Sheeler
als Girl on Ladder
Edmund E. Villa
als Piano Mover
Christopher D. Childers
als Club Dancer #1 (uncredited)
Lisa Matthews
als Sorority Girl (uncredited)
Oliver Theess
als Surfer Outside of Bar (uncredited)
Suzanne Todd Associate Producer
Michael Tronick Editor
Joel Silver Producer
John Vallone Production Design
Jackie Burch Casting
Ferne Cassel Casting Associate
Lisa Cogswell Production Coordinator
Gregory Manson Production Assistant
Steve Perry Producer
Steve Perry Unit Production Manager
Virginia Cook-McGowan Dialogue Editor
Daniel Waters Screenplay
Marilyn Vance Costume Design
Oliver Wood Director of Photography
Danny Cangemi Special Effects Technician
Ron Bartlett Sound Effects Editor
Charles A. Tamburro Pilot
David B. Cohn Sound Effects Editor
Renny Harlin Director
Michael Levy Executive Producer
Charles William Breen Set Designer
Christiaan Wagener Art Direction
Linda Spheeris Set Decoration
Bill Roe Camera Operator
Tim Gomillion Sound Assistant
Terry Miller First Assistant Director
Rex Weiner Characters
James Cappe Screenplay
David Arnott Screenplay
Boris Blank Original Music Composer
Brad Brock ADR Mixer
Troy Porter Foley Mixer
Charlie Picerni Stunt Coordinator
Charlie Picerni Second Unit Director
Vanessa Theme Ament Foley Artist
Richard Wood Special Effects Technician
Steve Kelso Stunts
Ronald Sinclair ADR Editor
Mark Fabus Set Designer
James W. Gavin Pilot
John Dunn Supervising Sound Effects Editor
Dick Ziker Stunts
John C. Meier Stunts
Stephen Hunter Flick Supervising Sound Effects Editor
Robert Isenberg Still Photographer
Steve Riley Special Effects Technician
Rick Mitchell Foley Editor
Bryan H. Carroll First Assistant Editor
Paul Abascal Hairstylist
David Israel Location Manager
Randy Brewer Swing
Scott H. Eddo Makeup Supervisor
Mike Chock Foley Editor
Alan Falco Transportation Captain
Hilda Hodges Foley Artist
Curt Schulkey Sound Effects Editor
Michael Genne "B" Camera Operator
Allen Hartz Supervising Dialogue Editor
Curtis Roush Music Editor
Elliott Koretz Sound Effects Editor
Hank Salerno Supervising ADR Editor
Michael Papac Property Master
Michael Papac Weapons Master
M. Todd Henry "B" Camera Operator
Michael Voght Costumer
Jack Lietzke Transportation Coordinator
Gala Autumn Costumer
Chuck Gaspar Special Effects Coordinator
Scott Nifong Set Dresser
Sandy Berumen Stunts
Sandra Lee Gimpel Stunts
John T. Connor Camera Loader
Cleve Reinhard Production Accountant
Antoinette Levine Location Manager
Nancy Hansen Script Supervisor
Terry Edinger Assistant Accountant
Tim Cooney Sound Mixer
Elliot Lurie Music Supervisor
David Peterson Special Effects Technician
Bob Munoz Best Boy Grip
Kenny Endoso Stunts
Steve Galich Special Effects Technician
Dale Caldwell Color Timer
Albert Cho Second Second Assistant Director
Mike Blaze Assistant Property Master
Gene Kearney Key Grip
Todd Bassman Boom Operator
Matthew C. May Assistant Sound Editor
Gary Burritt Negative Cutter
Aurorah Allain Choreographer
Ken Nishino First Assistant Camera
Philip C. Hurst Greensman
Michael Tamburro Pilot
Anthony Goldschmidt Title Designer
Debby Shively Production Secretary
Rick A. Benedetto Electrician
Michael Alan Kahn Second Assistant Director
Edmund E. Villa Assistant Property Master
Carole Childs Music Supervisor
Allen J. Grubman Music Supervisor
Mike Wever Special Effects Technician
Janet Brady Stunts
Dennis Seawright Second Assistant Camera
Jerry Fitzpatrick Construction Coordinator
Michael T. Travers Grip
Lisa McCullough Stunts
Eric W. Orbom Set Designer
Andy Evans Special Effects Technician
Edward Malone First Assistant Editor
Eric Burdett Production Assistant
Ted Allen Special Effects Technician
Hal Walker Set Dresser
Jeffrey A. Wischnack Special Effects Technician
Rod Robertson Electrician
Kenneth C. Clark Special Effects Technician
James O. Blair Chief Lighting Technician
Clarence Tindell Dolly Grip
Mary Peters Stunts
Ed Brown Leadman
Paul Cheung Electrician
Michael J. Spehar Electrician
Larry Spehar Electrician
Brett M. Welch Grip
Rick Figalan Special Effects Technician
Ken Helphingstine Special Effects Technician
Jeffery House Special Effects Technician
Elmer Hui Special Effects Technician
Karl Nygren Special Effects Technician
Joanna Pitt Production Assistant
Jim Slater Set Dresser
Joene Acord Assistant Accountant
Eddie Egan Unit Publicist
Jo Von Metoyer Assistant Sound Editor
Gina Spiro Assistant Dialogue Editor
Kurt Carpenter ADR Recordist






















ikwilfilmskijken © 2024