De verbazingwekkende Spinnen-Man 2 (2014)

Actie, Avontuur, Sciencefiction
Peter Parker moet zijn tijd verdelen tussen de liefde van zijn leven, Gwen Stacey, en het vechten tegen boeven. Hij is bijna klaar met school, maar is zijn belofte aan de vader van Gwen niet vergeten. Peter moet uit haar buurt blijven om te zorgen dat ze veilig blijft, maar dat lukt hem niet. Het leven van Peter verandert wanneer hij tegenover de nieuwe schurk Electro komt te staan. Zijn oude vriend Harry Osborn keert terug. En Peter ontdekt nieuwe informatie over zijn verleden.

De verbazingwekkende Spinnen-Man 2 Film Info

Score: 6.506/10 van 12779 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2014-04-16
Lengte: 142 Minuut / 2:22
Regisseur: Marc Webb
Schrijvers Alex Kurtzman, Roberto Orci, Jeff Pinkner.
Productie Studios: Columbia Pictures, Matt Tolmach Productions, Arad Productions, Marvel Entertainment
Productie Land: United States of America


De verbazingwekkende Spinnen-Man 2 Trailer


Andrew Garfield
als Peter Parker / Spider-Man
Emma Stone
als Gwen Stacy
Jamie Foxx
als Max Dillon / Electro
Dane DeHaan
als Harry Osborn / Green Goblin
Colm Feore
als Donald Menken
Felicity Jones
als Felicia Hardy
Paul Giamatti
als Aleksei Sytsevich / The Rhino
Sally Field
als Aunt May
Embeth Davidtz
als Mary Parker
Campbell Scott
als Richard Parker
Marton Csokas
als Dr. Ashley Kafka
Louis Cancelmi
als Man in Black Suit
Max Charles
als Young Peter Parker
B.J. Novak
als Allistar Smythe
Sarah Gadon
als Kari
Michael Massee
als Gustav Fiers (The Gentleman)
Jorge Vega
als Jorge
Bill Heck
als G-5 Co-Pilot
Teddy Coluca
als Gwen's Cabbie
Helen Stern
als British Desk Attendant
Aidy Bryant
als Statue of Liberty Lady
Cal McCrystal
als Principal Conway
Anslem Richardson
als Times Square Cop
Mark Doherty
als SWAT Team Leader
James Colby
als Lead Officer
Kari Coleman
als Helen Stacy
Skyler Gisondo
als Howard Stacy
Charlie DePew
als Philip Stacy
Robert Newman
als Police Captain
Adrian Martinez
als Bodega Cashier
Thaddeus Phillips
als Robber
James McCauley
als Air Traffic Controller
Rachael McOwen
als Dispatcher
David Shabtai
als Dispatcher
Greg Connolly
als Osborn Butler
Timothy Adams
als Pilot
Tug Coker
als Pilot
Jabari Gray
als Pilot
Jamie Lynn Concepcion
als Jorge's Mother
Pat Kiernan
als NY1 News Anchor
Jessica Abo
als NY1 Reporter
Clem Cheung
als Chinese Grandpa
Dusan Hyska
als Armed Robber
Andrei Runtso
als Armed Robber
Brennan Taylor
als Ravencroft Guard
Slate Holmgren
als Ravencroft Guard
Drew Beasley
als Bully
Matthew Tronieri
als Bully
Dario Barosso
als Bully
Salvatore Rossi
als Bully
Peter KT Tzotchev
als Bully
Paul Urcioli
als Doctor
David Shih
als Doctor
Daniel Gerroll
als OsCorp Department Head
Brian McElhaney
als Times Square Bystander
Jonathan Braylock
als Times Square Bystander
Steven Hauck
als Corporate Lawyer
J.D. Walsh
als Dr. Jallings, Science Investigator
Stan Lee
als Graduation Guest
Jessica Shea Alverson
als Graduation Parent (uncredited)
Stefanie Barry
als Times Square driver (uncredited)
Chris Cooper
als Norman Osborn (uncredited)
BJ Davis
als NYPD Officer (uncredited)
Julia Davis
als NYPD Officer (uncredited)
Frank Deal
als Agent Berkley (uncredited)
Odette Warder Henderson
als Pedestrian (uncredited)
Denis Leary
als Captain Stacy (uncredited)
Lynn Marocola
als Times Square Tourist (uncredited)
Josh Elliott Pickel
als Bully (uncredited)
Jacob Rodier
als Simon Stacy (uncredited)
Martin Sheen
als Uncle Ben (uncredited)
Rick Bolander
als Pedestrian (uncredited)
Amyrh Harris
als Young Peter's Friend (uncredited)
Marc Webb Director
Avi Arad Producer
Matt Tolmach Producer
Mark Friedberg Production Design
Pietro Scalia Editor
Deborah Lynn Scott Costume Design
Alex Kurtzman Screenplay
Roberto Orci Screenplay
Jeff Pinkner Screenplay
James Vanderbilt Story
Dan Mindel Director of Photography
Ve Neill Makeup Artist
Alex Kurtzman Story
Roberto Orci Story
Jeff Pinkner Story
Johnny Marr Original Music Composer
Hans Zimmer Original Music Composer
Kathleen Chopin Casting
Kim Jennings Art Direction
Susan Bode Tyson Set Decoration
John Caglione Jr. Makeup Department Head
Tim Croshaw Set Designer
Noelle King Set Designer
Douglas Poland Art Department Coordinator
Tim Zydel Greensman
Luis Galdames Sound Effects Editor
Lee Gilmore Sound Effects Editor
Hamilton Sterling Sound Effects Editor
Robin Harlan Foley
Sarah Monat Foley
Kira Smith Boom Operator
Addison Teague Supervising Sound Editor
Eric A. Norris Sound Designer
Joe Digaetano Special Effects Coordinator
Ashley Beck Visual Effects Supervisor
Don Lee Visual Effects Supervisor
Kim Lee Visual Effects Producer
Gregory L. McMurry Visual Effects Supervisor
Andy Armstrong Stunt Coordinator
James Armstrong Stunt Coordinator
Nicole Greenbaum Costume Supervisor
Lisa Lovaas Costume Supervisor
Donna Maloney Costume Supervisor
Nevin Seus Music Editor
James Fanning Transportation Captain
Donna Belsky Studio Teachers
Jason Farrar Location Manager
Pharrell Williams Original Music Composer
Richard L. Johnson Supervising Art Director
Eric Lewis Beauzay Assistant Art Director
Ryan Heck Assistant Art Director
Malchus Janocko Assistant Art Director
Stephen Morahan Assistant Art Director
Rachel Nemec Assistant Art Director
Mark Pollard Assistant Art Director
Matthew Jeffrey Sama Assistant Art Director
David Stein Assistant Art Director
Joseph Michael Tenga Assistant Art Director
Scott Dougan Assistant Art Director
Marc Connor Scenic Artist
Eric de Jesus Scenic Artist
Max Grafe Scenic Artist
Christopher Kay Scenic Artist
Kathryn C. McGinnis Scenic Artist
Diana Shaller Scenic Artist
Bruce Lee Gross Leadman
Linda Drake Visual Effects Editor
Mark Herman Visual Effects Editor
Philippe Carr-Forster Camera Operator
Petr Hlinomaz Camera Operator
William Klayer Camera Operator
George Peters Camera Operator
Thomas Lappin Camera Operator
Christopher Prampin Gaffer
Stephen Pardee Set Costumer
Laura Wolford Set Costumer
Deborah Zimmerman Set Costumer
Elizabeth Himelstein Dialect Coach
Julie Kuehndorf Publicist
Wendy Lee Roberts Script Supervisor
Daniel Carbo Production Manager
Denise Pinckley Production Manager
Angela Quiles Production Supervisor
Avner Engel Animation
Wayne Jaworskyj Compositors
Kevin Webb Animation
Mike Dharney Animation
Jacob Jared Jones Compositors
Jessica Wolff Compositors
Aaron Williams VFX Artist
Eddie Prickett Animation
Joo-Hwan Park Compositors
Kevin Kaska Orchestrator
Teri E. Dorman Supervising Dialogue Editor
Sean Massey Dialogue Editor
David V. Butler Dialogue Editor
Robert Troy Dialogue Editor
Sandy Hamilton Property Master
Michael Magill ADR Editor
David A. Cohen Supervising ADR Editor
Stan Lee Executive Producer
Julia Davis Stunts
BJ Davis Stunts
Arturo Sandoval Musician
Jerome Chen Visual Effects Supervisor
E. Bennett Walsh Executive Producer
Anthony Dunne Carpenter
Glen A. Gregory Carpenter
Christopher Rovira Carpenter
Jonathan Bach Concept Artist
Francesco Corvino Concept Artist
Kelton Cram Concept Artist
Henry Fong Concept Artist
Gregory Hill Concept Artist
Jared Krichevsky Concept Artist
Michael Kutsche Concept Artist
Scott Lukowski Concept Artist
Joshua Min Concept Artist
Luca Nemolato Concept Artist
Long Ouyang Concept Artist
Christian Pearce Concept Artist
Steffen Reichstadt Concept Artist
Emmanuel Shiu Concept Artist
Aaron Sims Concept Artist
Justin Claus Harder Conceptual Design
Ben Mauro Conceptual Design
Robert O. Simons Conceptual Design
Joseph S. Alfieri Construction Coordinator
Timothy Peel Graphic Designer
Maki Takenouchi Graphic Designer
Harvey Goldberg Leadman
Jason Logerot Painter
Daniel Boxer Property Master
Gabu Camilo Props
Isaac Gabaeff Props
Jessie Pellegrino Props
Michael Powsner Props
Ruby De Jesus Props
Tina Khayat Set Decorating Coordinator
Valerie Nolan Set Decoration Buyer
Robert Consing Storyboard Artist
Jay Martin Storyboard Artist
Brick Mason Storyboard Artist
Eric Dvorsky Aerial Camera Technician
Phil Pastuhov Aerial Director of Photography
Sylvia James Assistant Camera
Abner Medina Assistant Camera
Christian May Best Boy Electric
Ryan Rodriguez Best Boy Electrician
Kevin Gilligan Best Boy Grip
Nick Haines-Stiles Best Boy Grip
Matt Hedges Camera Production Assistant
Tricia Mears Camera Production Assistant
Loren Azlein Camera Production Assistant
Ben Noftzger Camera Production Assistant
David Satin Digital Imaging Technician
Matthew Selkirk Digital Imaging Technician
J. Eric Camp Digital Imaging Technician
Christopher M. Elassad Dolly Grip
Rick Marroquin Dolly Grip
Chris Jones Dolly Grip
Andrew Sweeney Dolly Grip
Gregory Michael Baney Electrician
Carl Casano Electrician
Inyoung Choi Electrician
Frank Duffy III Electrician
James J. Ferris Electrician
Jim Grout Electrician
Brett Heicher Electrician
Daniel E. Joyce Electrician
Richard MacDonald Electrician
Gabe Munitz-Alessio Electrician
Sebastien Nicolet Electrician
James Phelps Electrician
Brad Printz Electrician
George Selden Electrician
Boris Cifuentes Electrician
Jerad Molkenthin Electrician
Jon D. Morrison Electrician
Rob Riccobono Electrician
Sergius Nafa First Assistant "A" Camera
Nino Neuboeck First Assistant "A" Camera
Keith B. Davis First Assistant "B" Camera
Paul Colangelo First Assistant Camera
Willie Estrada First Assistant Camera
Christopher B. Green First Assistant Camera
Eric Boncher Gaffer
Mark Kahn Generator Operator
Michael A. Leo Generator Operator
Charley Gilleran Key Grip
George Patsos Key Grip
Charlie Marroquin Key Grip
Mike Yurich Key Grip
Eric Gearity Key Rigging Grip
Craig Vaccaro Key Rigging Grip
Jason Cortazzo Libra Head Technician
Craig Nix Libra Head Technician
Edward Read Lighting Programmer
Benoit Richard Lighting Programmer
Thomas Beczynski Lighting Technician
John L. Dardis Lighting Technician
Blaise Miller Lighting Technician
Spencer Snygg Lighting Technician
Patrick Fontana Rigging Gaffer
Derek Murphy Rigging Gaffer
Aaron Randall Rigging Grip
Jesse Pelikan Rigging Grip
Gavin Fernandez Second Assistant "A" Camera
Braden Belmonte Second Assistant "A" Camera
Jelani Atu Wilson Second Assistant "B" Camera
John Oliveri Second Assistant "B" Camera
Michael J. DiCarlo Second Assistant Camera
Bruce McCleery Second Unit Director of Photography
David Chameides Steadicam Operator
Niko Tavernise Still Photographer
Evan Nelson Techno Crane Operator
Michael Nelson Ultimate Arm Operator
Stephen Fitzgerald Video Assist Operator
Adam Smelin Video Assist Operator
Cristina Patterson Contact Lens Designer
Zachary Ripps Contact Lens Technician
Angel De Angelis Hair Department Head
Deidra Dixon Hairstylist
Fríða Aradóttir Hairstylist
Lisa Hazell Hairstylist
Jasen Joseph Sica Key Hair Stylist
Vincent Schicchi Key Makeup Artist
Sarah Rubano Makeup Artist
LaLette Littlejohn Makeup Artist
Stephen M. Kelley Makeup Artist
Josh Turi Prosthetic Makeup Artist
Tami Lane Special Effects Makeup Artist
Peter Montagna Special Effects Makeup Artist
Hil Cook Wigmaker
Troy David Ager/Dyer
Chrissy Callan Assistant Costume Designer
Meghan Kasperlik Assistant Costume Designer
Mitchell Travers Assistant Costume Designer
Brooke Bennett Costume Assistant
Bryan Czerniawski Costume Assistant
Alexis Forte Costume Assistant
Franny Bohar Costume Assistant
Sarah Holden Costume Assistant
Valerie Klarich Costume Coordinator
Jerad Marantz Costume Illustrator
Amy R. Burt Costume Supervisor
Ashley Beatty Costumer
Lucy Cobbs Costumer
Rudy Mance Costumer
Suzanne Pakier Costumer
Dani Phelps Costumer
Hana Scott-Suhrstedt Costumer
Wade Sullivan Costumer
Amy L. Teets Costumer
Sarah Yellin Costumer
Tsigie White Costumer
Wendy Yang Costumer
Alicia Boue Costumer
Deborah Zimmerman Costumer
Laura Wolford Costumer
Erika Goyzueta Set Costumer
Carmia Marshall Set Costumer
Malcolm Phipps Set Costumer
John Porto Set Costumer
Catharine Stuart Set Costumer
Angielette Smith Set Costumer
David Paulin Textile Artist
Martha Smith Wardrobe Supervisor
Michael Lerman First Assistant Director
Steve Love First Assistant Director
Bruce Moriarty First Assistant Director
Srinath Tammina 3D Modeller
Mairin Platt Animation Coordinator
Daryl Sawchuk Animation Supervisor
David Schaub Animation Supervisor
Chris Waegner CG Supervisor
Robert Winter CG Supervisor
Stephane Paris CG Supervisor
Matthew Kemper Compositing Supervisor
Adam Ghering Compositing Supervisor
Christian Irles Compositing Supervisor
Harimander Singh Khalsa Compositing Supervisor
David Alexander Smith Digital Effects Supervisor
Max Tyrie Lead Animator
Richard Spriggs Lead Animator
Glen Sylvester Lead Animator
Stephen Borneman Lighting Artist
Brian Kloc Lighting Artist
Oleksandr Vozniuk Lighting Artist
Marvin Kim Modelling Supervisor
Patrick Smith Pre-Visualization Supervisor
Gavin Wright Pre-Visualization Supervisor
Mike Dharney Senior Animator
Julius Kwan Senior Animator
In-Ah Roediger Senior Animator
Oliver Allen-Wielebnowski Stereoscopic Supervisor
Akhilesh Jain Stereoscopic Supervisor
Justin Jones Stereoscopic Supervisor
Ed W. Marsh Stereoscopic Supervisor
Barry O'Brien Stereoscopic Supervisor
Rohan Tirkey Stereoscopic Supervisor
Matthew DeJohn Stereoscopic Supervisor
Alex Falkner Special Effects Supervisor
Nick Murphy VFX Editor
Tom Driscoll VFX Editor
Luke Botteron VFX Editor
Joel Binder Visual Effects Coordinator
Hugh Brompton Visual Effects Coordinator
Jessica Carrington Visual Effects Coordinator
Ann Chow Visual Effects Coordinator
Tyler Cordova Visual Effects Coordinator
Dan Cortez Visual Effects Coordinator
Valeria di Gabriele Visual Effects Coordinator
Josh Fritchie Visual Effects Coordinator
Shu Fujita Visual Effects Coordinator
Robin Garcia Visual Effects Coordinator
Jean Ho Visual Effects Coordinator
Jeffrey John Howard Visual Effects Coordinator
Amanda Hui Visual Effects Coordinator
Veronica Kablan Visual Effects Coordinator
Annie-Claude Lapierre Visual Effects Coordinator
Maria Ximena Lozano Visual Effects Coordinator
Sam Marks Visual Effects Coordinator
Holly Price Visual Effects Coordinator
Adrian J. Sciutto Visual Effects Coordinator
Phelicia Sperrazzo Visual Effects Coordinator
Andrew Turner Visual Effects Coordinator
Romy Webster Visual Effects Coordinator
Claudia Li Visual Effects Coordinator
Meghan O'Brien Visual Effects Coordinator
Megan Wong Visual Effects Coordinator
John Clinton Visual Effects Producer
Rhonda C. Gunner Visual Effects Producer
Jay Warren Visual Effects Producer
Doug Oddy Visual Effects Producer
Greg DiGiacomo Visual Effects Production Assistant
Andrew Poole Visual Effects Production Manager
Erik Nordby Visual Effects Supervisor
Bryan Godwin Visual Effects Supervisor
Ashley Lambert ADR Voice Casting
Rori Bergman Casting Associate
Jennifer Sabel Background Casting Director
Madina Milana Extras Casting
Grant Wilfley Extras Casting
Dakota Zantay Extras Casting Assistant
Jackie Snyder Extras Casting Assistant
Yelda Gürkan Extras Casting Assistant
Jessica Lichtner Script Supervisor
H. Barclay Aaris Special Effects Technician
Sean Amborn Special Effects Technician
Stephen Edwards Special Effects Technician
Kurt Harris Special Effects Technician
Jack Mortellaro Jr. Special Effects Technician
Claire Prebble Special Effects Technician
Warren Dion Smith Special Effects Technician
Pete Kelley Special Effects Technician
Roland Blancaflor Special Effects Technician
Cat Auburn Special Effects Technician
Joaquin Loyzaga Special Effects Technician
Jamie Rencen Special Effects Technician
Elliot Graham Additional Editor
Robert Mead Additional Editor
Robert Drwila Assistant Editor
Jason Fields Assistant Editor
Kat Spiess Assistant Editor
Sean Dunckley Colorist
Kevin Krout Colorist
Mandy Arnold Digital Intermediate Editor
Erin Davis Digital Intermediate Producer
Morning Star Schott Digital Intermediate Producer
Brett M. Reed First Assistant Editor
Neelkanth Mapara Online Editor
Sachin Patidar Online Editor
Benjamin Sutor Online Editor
Dhirendra Chhatpar Stereoscopic Editor
Harikrishna Dubey Stereoscopic Editor
Priyal Mahadik Stereoscopic Editor
Vaibhav Marathe Stereoscopic Editor
Julie Solomon Location Coordinator
J. Wilfrid White Marine Coordinator
Al Cerullo Pilot
Tamara Bally Production Controller
Adesola Adeyeye Production Coordinator
Tekin Cetinkaya Production Coordinator
Meghan K. Wicker Production Coordinator
Lauren Heath Production Coordinator
Amanda O'Reilly Production Secretary
Dawn Mountain Travel Coordinator
Steven Saunders Sculptor
Lisa Curtis Saunders Software Engineer
Tom Holkenborg Original Music Composer
Gary Archer Prosthetics
Ted Chu Camera Operator
Terry Leonard Stunts
Robin Lynn Bonaccorsi Stunt Driver
Kate Boyer Stunts
Cassidy Vick Hice Utility Stunts
Eileen Weisinger Stunts
John Cenatiempo Stunts
Chris Cenatiempo Stunts
Jimmy N. Roberts Stunts
Shawnna Thibodeau Stunts
Danny Wynands Stunts
Jodi Michelle Pynn Stunts
Stan Lee Comic Book
Steve Ditko Comic Book
Addison Teague Sound Designer






















ikwilfilmskijken © 2024