6.5

The Assassination of Richard Nixon (2004)

Drama, Historisch, Thriller
Waargebeurd verhaal over Samuel Bicke, een man die zich volledig onbegrepen voelt in een volgens hem hypocriete maatschappij die gebaseerd is op leugens en oneerlijkheid. Bicke kan zich maar niet aanpassen aan het dagelijkse leven, zowel op professioneel gebied als in zijn relaties en raakt steeds meer vervreemd van de werkelijkheid. Hij richt zijn frustraties op Nixon, de leider van het land, die volgens Bicke hem zijn stukje American Dream ontzegt.

The Assassination of Richard Nixon Film Info

Score: 6.5/10 van 242 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-05-17
Lengte: 95 Minuut / 1:35
Regisseur: Niels Mueller
Productie Studios: Monsoon Pictures, Open City Films, Anhelo Productions, Appian Way
Productie Land: United States of America

The Assassination of Richard Nixon Foto's


The Assassination of Richard Nixon Trailer


Sean Penn
als Samuel Bicke
Don Cheadle
als Bonny Simmons
Jack Thompson
als Jack Jones
Mykelti Williamson
als Harold Mann
Michael Wincott
als Julius Bicke
Naomi Watts
als Marie Bicke
Nick Searcy
als Tom Ford
Brad William Henke
als Martin Jones
Tracy Middendorf
als Businesswoman
Lily Knight
als Receptionist
April Grace
als Mae Simmons
Jared Dorrance
als Sammy Jr.
Jenna Milton
als Ellen
Mariah Massa
als Julie
Eileen Ryan
als Marie's Mother
Derek Greene
als Joey Simmons
Joe Marinelli
als Mel Samuels
Robert Kenneth Cooper
als Irate Driver
Kenneth White
als Customer #1
Brett Rickaby
als Customer #2
James Morrison Reese
als Customer #3
Frank Brown Jr.
als Customer #4
James Carraway
als Customer #5
Jay Jacobus
als Customer #6
J. C. MacKenzie
als Co-Pilot
Kathryn Howell
als Hostage
Denise Balthrop Cassidy
als Bank Teller
Gary L. Mack
als Security Man
Melissa Saltzman
als Boarding Agent
Mali Finn Casting
Emmanuel Lubezki Director of Photography
Emmanuel Lubezki Associate Producer
Diane Macke VFX Production Coordinator
Leonardo DiCaprio Executive Producer
Aggie Guerard Rodgers Costume Design
Alfonso Cuarón Producer
Debra Grieco Unit Production Manager
Debra Grieco Line Producer
Avram Butch Kaplan Executive Producer
Avram Butch Kaplan Unit Production Manager
Stuart B. Hagen Second Assistant Director
Carlos Cuarón Associate Producer
John Limotte Co-Producer
José Antonio García Sound Mixer
Juan Elías Tovar Development Manager
Karla Moles Delfin Production Coordinator
Michael Toji Post Production Supervisor
Anna MacKenzie Supervising Sound Editor
Scott Cobb Assistant Art Director
Stephanie Cain Art Department Coordinator
Kelly Bagby Art Department Assistant
Paul De Lumen Art Department Assistant
Roel Robles Storyboard Artist
Barbara Munch Set Decoration
David Bjorngaard Set Decoration Buyer
Louis Visco Set Dresser
John W. Micheletos Set Dresser
Nate Belove On Set Dresser
Geoffrey Lake Greensman
Patrick Loungway Camera Operator
Phil Bray Still Photographer
Oriana Newton-Leopold Camera Intern
Jonathan Doff Video Assist Operator
Calvin Roberts 24 Frame Playback
Kurt Mueller Archival Footage Coordinator
Kurt Mueller Associate Producer
Jonathan Fuh Boom Operator
Scott Kinzey Cableman
Renée Rosenfeld Script Supervisor
Steve Bannatyne Writers' Assistant
Celeste Healy Production Supervisor
Sharlene Duale Production Coordinator
Tora Chung Assistant Production Coordinator
Christine Wilcock Production Office Assistant
Cam Leeburg Production Office Assistant
Owen Carver Production Intern
Jeff McGinnis Production Intern
Dayton Nietert Gaffer
Robert E. 'Bobby' Powell Best Boy Electrician
Terry Sullivan Electrician
Mark Nakahara Electrician
Sean Flood Electrician
Robert Powers Rigging Gaffer
Dave Childers Key Grip
Patrick Figueroa Best Boy Grip
James Beaumonte Dolly Grip
Duane Robinson Rigging Grip
Brook Johnson Grip
Robert 'Boomer' McCann Grip
Rick Stratton Makeup Artist
Rick Stratton Makeup Department Head
Karen Bradley Key Makeup Artist
Laurel Van Dyke Key Hair Stylist
Peggy Forcellini Assistant Hairstylist
Yvette Rivas Additional Hairstylist
Martial Corneville Wigmaker
Erwin H. Kupitz Wigmaker
Judy Feil Costume Supervisor
Valerie White Set Costumer
Niels Mueller Director
Niels Mueller Writer
Frank Ceglia Special Effects Coordinator
Rocky Capella Stunt Coordinator
Tom Ficke Utility Stunts
Robin Bonaccorsi Utility Stunts
Patrick Musni Gun Wrangler
Ellen Lent Location Manager
Linda Emmons Cunningham Location Manager
Sharonda Faison Location Scout
Dana Gong Location Scout
Mira Bailey Location Scout
Matthew Riutta Location Scout
Mark Andrew Terry Location Scout
Christa Collins Actor's Assistant
Annaliese Levy Actor's Assistant
Kanta Barrios Producer's Assistant
Sara Cortinas Producer's Assistant
Tim Monich Dialect Coach
Brian Sampson Stand In
Michael Greggins Stand In
Stu Yoder Stand In
Staci Lamkin Second Second Assistant Director
Paul Muldrow Set Production Assistant
Max Fink Set Production Assistant
Yaron Kaplan Set Production Assistant
Karen Baker Set Production Intern
Noah Newman Set Production Intern
David Rapaport Casting Associate
Maureen Whalen Casting Associate
Nina Henninger Local Casting
Sarah Kliban Background Casting Director
Jesse Rendon Production Controller
Christine Dye Production Accountant
Mark Bosia Set Medic
Scott Sandine Set Medic
Bonnie Hudson Studio Teacher
Bonnie Katz Studio Teacher
Carolyn Crimley Studio Teacher
Jose Prieto Chef
James Chandler Craft Service
Doug E. Williams Construction Coordinator
Mark Luevano Construction Foreman
Dale Haugo Lead Painter
Tom Richardson Scenic Artist
Gregory Lake Sign Painter
Todd Brey Standby Painter
Patrick Ludden Property Master
Sean House Assistant Property Master
Todd Lookinland Propmaker
Craig Seamas Propmaker
Sandra Ninham Transportation Captain
Stephen Pate Transportation Co-Captain
Joe Hunter Picture Car Coordinator
Marco Ruiz Driver
John Bromstead Driver
Howard Richards Driver
Benjamin Koldyke Security
Jerzy Zielinski Second Unit Director of Photography
Roland Manarin Assistant Director
Mike Helbig Leadman
Terry Wolcott Loader
Dan Smith Boom Operator
Robin Mathews Hairstylist
Kit Barrett Location Manager
Wes Clowers Construction Coordinator
Billy Scoles Transportation Coordinator
Carole Terranova Unit Production Manager
Mike Andieson Grip
Dov Samuel First Assistant Editor
Bunny Andrews Music Editor
Doug Bernheim Additional Music Supervisor
Doug Bernheim Co-Producer
Lucinda Carmichael Additional Music Supervisor
Ezra Dweck Sound Effects Editor
Dino Dimuro Sound Effects Editor
Victoria Rose Sampson Dialogue Editor
Bob Bowman First Assistant Sound Editor
Paul Flinchbaugh Assistant Sound Editor
Lee Labaigue Assistant Sound Editor
Robert Deschaine ADR Mixer
Tami Treadwell ADR Recordist
Don Givens Foley Mixer
Zane D. Bruce Foley Artist
Jeff Gunn Foley Artist
Marc Fishman Sound Re-Recording Mixer
Tony Lamberti Sound Re-Recording Mixer
Kevin Mullican Imaging Science
Adam Hawkey Visual Effects Supervisor
Michael John Koetter Compositor
Dennis Fitzsimmons Compositor
Erik Dehkhoda Compositor
Christopher Dusendschon I/O Supervisor
Constance Hearn Visual Effects Producer
Steve Bowen Color Timer
Curtis Lindersmith Digital Intermediate
Chris Edwards Manager of Operations
Tim Cairns Quality Control Supervisor
Henry Holmes Legal Services
Mark Vega Legal Services
Adel Emam Legal Services
Claudia Uribe Legal Services
Bibiana Tenorio Public Relations
Raúl Cuevas Finance
Adriana Rodrígues Finance
Yuritzi Diaz Finance
Manuel Platas Administration
Michael Stern Scoring Mixer
Jack Smalley Orchestrator
Jack Smalley Conductor
Milan Jilek Score Engineer
Vera Matousova Translator
J. Kathryn Landholt Title Graphics
Bruce Goodman Telecine Colorist
Jim Passon Color Timer
Andy Potvin Dolby Consultant
Liza Richardson Music Supervisor
Steven M. Stern Original Music Composer
Jay Cassidy Editor
Lester Cohen Production Design
Kevin Kennedy Executive Producer
Kevin Kennedy Writer
Frida Torresblanco Executive Producer
Arnaud Duteil Executive Producer
Jason Kliot Executive Producer
Joana Vicente Executive Producer
Alexander Payne Executive Producer
Jorge Vergara Producer
Joe Fineman Post Production Consulting
Deborah Ricketts Archival Footage Research
Mary Elizabeth Still Costumer
Lorene Simpson Digital Intermediate Producer
Patrick McArdle First Assistant Camera
Van Hayden First Assistant Director
Jonathan Leeder Casting Associate
Tim Guffin Camera Loader
Michael Becker Costumer
Fred Grossman Production Controller
David Joseph Driver
Starrs McBurney Second Assistant Camera
Ngoc Lam Camera Intern
Dan Kemp Assistant Location Manager
Sato Masuzawa Actor's Assistant
Mandy Goldberg Producer's Assistant
Dannie Lenz Driver
Frank Rocha Driver
John R. Lopez Driver
Leonard Lemas Driver
Jaime Chapparo Driver
Mac Cook Driver
John Levi Driver
Nathan Strom Driver
Anne Valentine Driver
Phil Payette Driver
Eli Lozano Driver
Bobby Weaver Driver
Lynn Giordano Script Supervisor
Troy Christiansen Unit Publicist
Refugio Solorzano Administration






















ikwilfilmskijken © 2022