6.485

The Assassination of Richard Nixon (2004)

Drama, Historisch, Thriller, Misdaad
Waargebeurd verhaal over Samuel Bicke, een man die zich volledig onbegrepen voelt in een volgens hem hypocriete maatschappij die gebaseerd is op leugens en oneerlijkheid. Bicke kan zich maar niet aanpassen aan het dagelijkse leven, zowel op professioneel gebied als in zijn relaties en raakt steeds meer vervreemd van de werkelijkheid. Hij richt zijn frustraties op Nixon, de leider van het land, die volgens Bicke hem zijn stukje American Dream ontzegt.

The Assassination of Richard Nixon Film Info

Score: 6.485/10 van 270 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-05-17
Lengte: 95 Minuut / 1:35
Regisseur: Niels Mueller
Productie Studios: Monsoon Pictures, Anhelo Productions, Appian Way, Senator International, Esperanto Filmoj, Open City Films, Sound Pictures
Productie Land: Mexico, United States of America

The Assassination of Richard Nixon Foto's


The Assassination of Richard Nixon Trailer


Sean Penn
als Samuel Bicke
Don Cheadle
als Bonny Simmons
Jack Thompson
als Jack Jones
Mykelti Williamson
als Harold Mann
Michael Wincott
als Julius Bicke
Naomi Watts
als Marie Bicke
Nick Searcy
als Tom Ford
Brad William Henke
als Martin Jones
Tracy Middendorf
als Businesswoman
Lily Knight
als Receptionist
April Grace
als Mae Simmons
Jared Dorrance
als Sammy Jr.
Jenna Milton
als Ellen
Mariah Massa
als Julie
Eileen Ryan
als Marie's Mother
Derek Greene
als Joey Simmons
Joe Marinelli
als Mel Samuels
Robert Kenneth Cooper
als Irate Driver
Kenneth White
als Customer #1
Brett Rickaby
als Customer #2
James Morrison Reese
als Customer #3
Frank Brown Jr.
als Customer #4
James Carraway
als Customer #5
Jay Jacobus
als Customer #6
J.C. MacKenzie
als Co-Pilot
Kathryn Howell
als Hostage
Denise Balthrop Cassidy
als Bank Teller
Gary L. Mack
als Security Man
Melissa Saltzman
als Boarding Agent
Mike Helbig Leadman
Kurt Mueller Archival Footage Coordinator
Renée Rosenfeld Script Supervisor
Duane Robinson Rigging Grip
Matthew Riutta Location Scout
John Bromstead Driver
Debra Grieco Line Producer
Anna MacKenzie Supervising Sound Editor
Brook Johnson Grip
Martial Corneville Wigmaker
Christa Collins Actor's Assistant
Doug E. Williams Construction Coordinator
Bunny Andrews Music Editor
Tony Lamberti Sound Re-Recording Mixer
Adam Hawkey Visual Effects Supervisor
Vera Matousova Translator
Terry Sullivan Electrician
Mark Nakahara Electrician
Paul Muldrow Set Production Assistant
Gregory Lake Sign Painter
Howard Richards Driver
Dino DiMuro Sound Effects Editor
Avram Butch Kaplan Executive Producer
Celeste Healy Production Supervisor
Robert E. 'Bobby' Powell Best Boy Electrician
Robert 'Boomer' McCann Grip
Erwin H. Kupitz Wigmaker
Mira Bailey Location Scout
Tim Monich Dialect Coach
Todd Lookinland Propmaker
Stephen Pate Transportation Co-Captain
Robin Mathews Hairstylist
Mike Andieson Grip
Bob Bowman First Assistant Sound Editor
J. Kathryn Landholt Title Graphics
Jay Cassidy Editor
Valerie White Set Costumer
Tom Ficke Utility Stunts
Robin Bonaccorsi Utility Stunts
Noah Newman Set Production Intern
Todd Brey Standby Painter
Joe Hunter Picture Car Coordinator
Dov Samuel First Assistant Editor
Doug Bernheim Additional Music Supervisor
Steve Bowen Color Timer
Adel Emam Legal Services
Kevin Kennedy Executive Producer
Leonardo DiCaprio Executive Producer
Scott Kinzey Cableman
Niels Mueller Director
Stu Yoder Stand In
Mark Bosia Set Medic
Marco Ruiz Driver
Billy Scoles Transportation Coordinator
Bibiana Tenorio Public Relations
Aggie Guerard Rodgers Costume Design
Cam Leeburg Production Office Assistant
Linda Emmons Cunningham Location Manager
Mark Luevano Construction Foreman
Constance Hearn Visual Effects Producer
Andy Potvin Dolby Consultant
Scott Cobb Assistant Art Director
Rick Stratton Makeup Department Head
Patrick Musni Gun Wrangler
Dana Gong Location Scout
Mark Andrew Terry Location Scout
Max Fink Set Production Assistant
Karen Baker Set Production Intern
Jose Prieto Chef
Tom Richardson Scenic Artist
Kit Barrett Location Manager
Jim Passon Color Timer
Frida Torresblanco Executive Producer
Kelly Bagby Art Department Assistant
Oriana Newton-Leopold Camera Intern
Calvin Roberts 24 Frame Playback
Sean Flood Electrician
Yaron Kaplan Set Production Assistant
Benjamin Koldyke Security
Lucinda Carmichael Additional Music Supervisor
Christopher Dusendschon I/O Supervisor
Michael Stern Scoring Mixer
Mali Finn Casting
Emmanuel Lubezki Director of Photography
Barbara Munch Set Decoration
Deborah Ricketts Archival Footage Research
Owen Carver Production Intern
Sharonda Faison Location Scout
Marc Fishman Sound Re-Recording Mixer
Diane Macke VFX Production Coordinator
Jorge Vergara Producer
Joe Fineman Post Production Consulting
Debra Grieco Unit Production Manager
Stephanie Cain Art Department Coordinator
Paul De Lumen Art Department Assistant
Judy Feil Costume Supervisor
Brian Sampson Stand In
Tim Cairns Quality Control Supervisor
Mark Vega Legal Services
Phil Bray Still Photographer
Jonathan Fuh Boom Operator
Jeff McGinnis Production Intern
Annaliese Levy Actor's Assistant
James Chandler Craft Service
Carole Terranova Unit Production Manager
Kevin Mullican Imaging Science
Bruce Goodman Telecine Colorist
Lester Cohen Production Design
Avram Butch Kaplan Unit Production Manager
Michael Toji Post Production Supervisor
Patrick Loungway Camera Operator
Michael Greggins Stand In
Curtis Lindersmith Digital Intermediate
Henry Holmes Legal Services
Manuel Platas Administration
Alfonso Cuarón Producer
David Bjorngaard Set Decoration Buyer
Jonathan Doff Video Assist Operator
Jesse Rendon Production Controller
Christine Dye Production Accountant
Scott Sandine Set Medic
Dan Smith Boom Operator
Milan Jilek Score Engineer
Juan Elías Tovar Development Manager
Geoffrey Lake Greensman
Dayton Nietert Gaffer
Robert Powers Rigging Gaffer
Terry Wolcott Loader
Ezra Dweck Sound Effects Editor
Adriana Rodrígues Finance
Arnaud Duteil Executive Producer
Jason Kliot Executive Producer
Alexander Payne Executive Producer
Frank Ceglia Special Effects Coordinator
Ellen Lent Location Manager
Dale Haugo Lead Painter
Sandra Ninham Transportation Captain
Wes Clowers Construction Coordinator
Chris Edwards Manager of Operations
Claudia Uribe Legal Services
Raúl Cuevas Finance
Yuritzi Diaz Finance
Joana Vicente Executive Producer
Laurel Van Dyke Key Hair Stylist
Liza Richardson Music Supervisor
Rocky Capella Stunt Coordinator
Roland Manarin Assistant Director
John Limotte Co-Producer
Jack Smalley Orchestrator
Carlos Cuarón Associate Producer
Emmanuel Lubezki Associate Producer
Doug Bernheim Co-Producer
Jerzy Zielinski Second Unit Director of Photography
Van Hayden First Assistant Director
Stuart B. Hagen Second Assistant Director
José Antonio García Sound Mixer
Patrick Ludden Property Master
Sean House Assistant Property Master
Louis Visco Set Dresser
Sara Cortinas Producer's Assistant
David Rapaport Casting Associate
Tami Treadwell ADR Recordist
Sarah Kliban Background Casting Director
Ngoc Lam Camera Intern
Steve Bannatyne Writers' Assistant
Tora Chung Assistant Production Coordinator
Christine Wilcock Production Office Assistant
Dave Childers Key Grip
Mary Elizabeth Still Costumer
Mandy Goldberg Producer's Assistant
Kanta Barrios Producer's Assistant
Fred Grossman Production Controller
Craig Seamas Propmaker
Tim Guffin Camera Loader
Patrick Figueroa Best Boy Grip
Dan Kemp Assistant Location Manager
Staci Lamkin Second Second Assistant Director
John Levi Driver
Lorene Simpson Digital Intermediate Producer
Lee Labaigue Assistant Sound Editor
Don Givens Foley Mixer
Niels Mueller Writer
Troy Christiansen Unit Publicist
Roel Robles Storyboard Artist
Rick Stratton Makeup Artist
Michael Becker Costumer
Phil Payette Driver
Nina Henninger Local Casting
James Beaumonte Dolly Grip
Jonathan Leeder Casting Associate
Robert Deschaine ADR Mixer
Nate Belove On Set Dresser
Sharlene Duale Production Coordinator
Carolyn Crimley Studio Teacher
David Joseph Driver
Kurt Mueller Associate Producer
Karla Moles Delfin Production Coordinator
Lynn Giordano Script Supervisor
John W. Micheletos Set Dresser
Starrs McBurney Second Assistant Camera
Karen Bradley Key Makeup Artist
Maureen Whalen Casting Associate
Frank Rocha Driver
John R. Lopez Driver
Bobby Weaver Driver
Erik Dehkhoda Compositor
Dannie Lenz Driver
Michael John Koetter Compositor
Paul Flinchbaugh Assistant Sound Editor
Refugio Solorzano Administration
Kevin Kennedy Writer
Leonard Lemas Driver
Anne Valentine Driver
Victoria Rose Sampson Dialogue Editor
Jaime Chapparo Driver
Mac Cook Driver
Jeff Gunn Foley Artist
Steven M. Stern Original Music Composer
Yvette Rivas Additional Hairstylist
Bonnie Hudson Studio Teacher
Eli Lozano Driver
Zane D. Bruce Foley Artist
Jack Smalley Conductor
Patrick McArdle First Assistant Camera
Peggy Forcellini Assistant Hairstylist
Sato Masuzawa Actor's Assistant
Dennis Fitzsimmons Compositor
Bonnie Katz Studio Teacher
Nathan Strom Driver
Robin Lynn Bonaccorsi Stunts
Thomas M. Ficke Utility Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024