The Avengers (2012)

Sciencefiction, Actie, Avontuur
The Avengers zijn een buitengewoon team van superhelden. Wanneer een onverwachte vijand opduikt die een bedreiging vormt voor de wereldwijde veiligheid heeft Nick Fury, directeur van de internationale vredesmacht S.H.I.E.L.D., een team nodig om de wereld te redden van de ondergang.

The Avengers Film Info

Score: 7.714/10 van 29926 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2012-04-25
Lengte: 143 Minuut / 2:23
Regisseur: Joss Whedon
Schrijver: Joss Whedon
Productie Studio: Marvel Studios
Productie Land: United States of America


The Avengers Trailer


Robert Downey Jr.
als Tony Stark / Iron Man
Chris Evans
als Steve Rogers / Captain America
Mark Ruffalo
als Bruce Banner / The Hulk
Chris Hemsworth
als Thor Odinson
Scarlett Johansson
als Natasha Romanoff / Black Widow
Jeremy Renner
als Clint Barton / Hawkeye
Tom Hiddleston
als Loki
Samuel L. Jackson
als Nick Fury
Cobie Smulders
als Agent Maria Hill
Clark Gregg
als Agent Phil Coulson
Stellan Skarsgård
als Erik Selvig
Gwyneth Paltrow
als Virginia 'Pepper' Potts
Paul Bettany
als Jarvis (voice)
Alexis Denisof
als The Other
Tina Benko
als NASA Scientist
Jerzy Skolimowski
als Georgi Luchkov
Kirill Nikiforov
als Weaselly Thug
Jeff Wolfe
als Tall Thug
M'laah Kaur Singh
als Young Girl
Rashmi Rustagi
als Calcutta Woman
Powers Boothe
als World Security Council
Jenny Agutter
als World Security Council
Arthur Darbinyan
als World Security Council
Donald Li
als World Security Council
Warren Kole
als Carrier Bridge Tech
Alicia Sixtos
als Carrier Bridge Tech
Jesse Garcia
als Carrier Bridge Techs
Maximiliano Hernández
als Agent Jasper Sitwell
Dieter Riesle
als Gala Scientist
Kenneth Tigar
als German Old Man
Walter Perez
als Young Shield Pilot
Harry Dean Stanton
als Security Guard
Josh Cowdery
als Maintenance Guy
Ashley Johnson
als Waitress
Katsumi Komatsu
als Japanese Family
Yumiko Komatsu
als Japanese Family
Momoko Komatsu
als Japanese Family
Robert Clohessy
als Police Sergeant
Enver Gjokaj
als Young Cop
Fernanda Toker
als Office Woman
Andrea Vecchio
als News Reporter
Robin Swoboda
als News Reporter
Brent McGee
als Faceless Pilot
Jamie McShane
als Celebration Montage Interviewee
Michael Zhang
als Celebration Montage Interviewee
William-Christopher Stephens
als Celebration Montage Interviewee
Kelley Robins Hicks
als Celebration Montage Interviewee
Romy Rosemont
als Shawna Lynde
James Eckhouse
als Senator Boynton
Stan Lee
als Stan Lee
Thomas Roberts
als Thomas Roberts
Pat Kiernan
als Pat Kiernan
Damion Poitier
als Man #1
Lou Ferrigno
als The Hulk (voice) (uncredited)
Jillian Morgese
als Woman in Restaurant (uncredited)
Catherine Anderson
als German Pedestrian (uncredited)
Ricardo Andres
als Lentil Merchant (uncredited)
Logan Bennett
als Shield Agent (uncredited)
Mayank Bhatter
als Celebration Montage Man Shaving Beard (uncredited)
Sharita Bone
als Gala Guest (uncredited)
Jason Botsford
als Museum Gala Patron (uncredited)
Mary Kate Campbell
als Stuttgart Biergarten patron (uncredited)
Gene N. Chavez
als Shield Guard (uncredited)
Layla Cushman
als Gala Guest (uncredited)
Robert Dean
als Soldier (uncredited)
Rick Dremann
als Museum Gala Guest (uncredited)
Rod Fielder
als Pedestrian (uncredited)
Eric Frank
als Stuttgart Citizen (uncredited)
Israel Hall
als Shield Agent (uncredited)
Carmen Dee Harris
als Museum Gala Patron (uncredited)
Alexander Christopher Jones
als Mercenary (uncredited)
Mike Karban
als Pedestrian (uncredited)
Demoine Kinney
als Shield Agent (uncredited)
Andrew Knode
als Stuttgart Citizen (uncredited)
Annette Lawless
als Hostage (uncredited)
Kimberly J. Mahoney
als Limo Driver (uncredited)
Todd Manes
als Helicarrier Medical Team Leader (uncredited)
Jorge Mardel
als Stuttgart Driver (uncredited)
Michael McMillan
als Cafe Patron (uncredited)
Sean Meehan
als Guard (uncredited)
Holly Neelie
als Gala Museum Patron (uncredited)
Caleb Daniel Noal
als Extra (uncredited)
Jeremy Orr
als Shield Agent (uncredited)
Nate Paige
als New York Pedestrian (uncredited)
Martin Palmer
als Shiel Employee (uncredited)
Maria Perossa
als Museum Gala Guest (uncredited)
Caleb Pieplow
als Extra (uncredited)
Alexander Daniel Pimentel
als Helicarrier Shield Agent (uncredited)
Frank Powers
als Shield Agent - Loki Escort (uncredited)
Jaime Powers
als Shield Agent (uncredited)
Brent Reichert
als Stuttgart Gala Patron (uncredited)
Kelly Ruble
als Shield Agent (uncredited)
Gina Sarno
als Restaurant Patron (uncredited)
Robert B. Schneider IV
als New York City Police Officer (uncredited)
Jeff Seich
als New York Police Officer in Firefight (uncredited)
Christina Shaffer
als Stuttgart Beer Garden Patron (uncredited)
Douglas Slygh
als Museum Gala Patron (uncredited)
Colin Strause
als Shield Agent #4 (uncredited)
Robert P. Thitoff
als Gala Patron (uncredited)
George Thomas
als S.H.I.E.L.D. Agent (uncredited)
Shane Thompson
als Pedestrian (uncredited)
Jerry Lee Tucker
als Mercenary (uncredited)
Tai Urban
als Child on News #1 (uncredited)
Chris Vaina
als Running Pedestrian (uncredited)
Sandra Weston
als Sweeper (uncredited)
Seth Zielicke
als Barbershop (uncredited)
Alex DeCourville
als Tourist (uncredited)
Andrea-Nichole Olivas
als Shield Agent (uncredited)
Tina Grimm
als NYC Pedestrian (uncredited)
Evan Kole
als Principal (uncredited)
Hank Amos
als Shield Agent (uncredited)
Joti Nagra
als Waitress (uncredited)
Joss Whedon Director
Joss Whedon Screenplay
Avi Arad Executive Producer
Chris Brigham Executive Producer
Louis D'Esposito Executive Producer
Jon Favreau Executive Producer
Kevin Feige Producer
Alan Silvestri Original Music Composer
Jeffrey Ford Editor
Zak Penn Story
Joss Whedon Story
Victoria Alonso Executive Producer
Alan Fine Executive Producer
Jeremy Latcham Executive Producer
Lisa Lassek Editor
Alexandra Byrne Costume Design
Jack Kirby Characters
Stan Lee Comic Book
Stan Lee Executive Producer
James Chinlund Production Design
Sarah Halley Finn Casting
Randi Hiller Casting
Benjamin Edelberg Art Direction
Jann K. Engel Art Direction
Gregory S. Hooper Art Direction
William O. Hunter Art Direction
Randy Moore Art Direction
Victor J. Zolfo Set Decoration
John Blake Makeup Department Head
Rhonney Greene Costume Supervisor
Angelique Paull Costume Supervisor
Suzi Turnbull Costume Supervisor
Richard L. Johnson Supervising Art Director
Erwin H. Kupitz Wigmaker
Tijen Osman Hairstylist
Don J. Hug Production Supervisor
Nadia Paine Production Supervisor
Marcella Brennan Art Department Coordinator
Candice Muriedas Art Department Coordinator
John Hoskins Construction Coordinator
Nick S. Cross Assistant Art Director
Aric Cheng Set Designer
Tim Croshaw Set Designer
Marisa Frantz Set Designer
Jim Hewitt Set Designer
Jeff Markwith Set Designer
Sam Page Set Designer
Jason Bedig Leadman
Yann Denoual Sculptor
Clark Kelly Sculptor
John Millard Leadman
Duncan Crawford Sculptor
Stephen Morahan Assistant Art Director
Victor Morales Scenic Artist
Frank E. Eulner Supervising Sound Editor
Christopher Boyes Sound Designer
Christopher Boyes Sound Re-Recording Mixer
Lora Hirschberg Sound Re-Recording Mixer
Teresa Eckton Sound Effects Editor
Sean England Foley
Jeff Atherton Visual Effects Producer
Jeremy Bradley Visual Effects Editor
Daniel Brimer Visual Effects Producer
Mihaela Chifor Visual Effects Producer
Sean Cushing Visual Effects Producer
Lorelei David Visual Effects Editor
Anouk Deveault-Moreau Visual Effects Producer
John L. Jack Visual Effects Producer
Kathleen Lynch Visual Effects Producer
George McCarthy Visual Effects Editor
Aaron McBride Visual Effects Art Director
James Meikle Visual Effects Editor
Michel Mielke Visual Effects Producer
Cyndi Ochs Visual Effects Producer
Julie Orosz Visual Effects Producer
Susan Pickett Visual Effects Producer
Danny Rafic Visual Effects Editor
Cameron Sharp Visual Effects Editor
Georg Wieland Visual Effects Producer
Alessandro Cioffi Visual Effects Supervisor
Bryan Grill Visual Effects Supervisor
Venti Hristova Visual Effects Supervisor
Alex Jaeger Visual Effects Art Director
Matt McDonald Visual Effects Supervisor
Erik Nash Visual Effects Supervisor
Daniel P. Rosen Visual Effects Supervisor
Janek Sirrs Visual Effects Supervisor
Colin Strause Visual Effects Supervisor
Greg Strause Visual Effects Supervisor
Nigel Sumner Visual Effects Supervisor
Jeff White Visual Effects Supervisor
Guy Williams Visual Effects Supervisor
R.A. Rondell Stunt Coordinator
Hans Bjerno Camera Operator
Mitch Dubin Camera Operator
Christopher A. Schenck Camera Operator
Zade Rosenthal Still Photographer
Chris Napolitano Lighting Technician
John S. Moyer Camera Operator
Kevin McKenna Video Assist Operator
Jason Linebaugh Lighting Technician
Jimi Johnson Video Assist Operator
Sherman Jackson Lighting Technician
Gabriel Beristain Additional Photography
Russell Ayer Lighting Technician
David M. Adams Lighting Technician
Bill O'Leary Gaffer
Tom Meade Animation Director
Anthony Almaraz Set Costumer
Paul John Carli Set Costumer
Scott T. Coppock Set Costumer
Emily Egge Set Costumer
Alison Evans Set Costumer
Askia Won-Ling Jacob Set Costumer
Carol McLennan Set Costumer
Bob Moore Jr. Set Costumer
Aura Sperling Pierce Set Costumer
Claire Sandrin Set Costumer
Jesse Trevino Set Costumer
Steve Durkee Music Editor
Jim Chesney Transportation Coordinator
Tatiana Chapman Translator
Kathleen S. Dunn Dialect Coach
Allegro Hopkins Studio Teachers
Kristy Viera Studio Teachers
Aaron Spaulding Location Manager
David Rumble Location Manager
Tom Moisides Location Manager
Ruben Malaret Publicist
Scott Allen Logan Location Manager
Ken Lingad Unit Publicist
Brian N. Bentley Compositors
James Baker Visual Effects
Chris O'Connell Visual Effects Editor
Scott F. Johnston Visual Effects
Michael Queen Compositors
Travis Tohill Animation
Mike Marcuzzi Visual Effects
Seamus McGarvey Director of Photography
Trudy Ramirez Script Supervisor
Dave Jordan Music Supervisor
Mark Edward Wright Visual Effects Editor
David M. Scott Digital Compositors
John Mahaffie Second Unit Director
Andrew Petrotta Property Master
Matthew Hartman Dialogue Editor
Marshall Winn Dialogue Editor
Becky Sullivan Supervising ADR Editor
Julie Feiner ADR Editor
Steve Boeddeker Sound Effects Editor
J.R. Grubbs Sound Effects Editor
Scott Guitteau Sound Effects Editor
Kyrsten Mate Sound Effects Editor
Daniel Sudick Special Effects Supervisor
Sean MacKenzie Stereoscopic Supervisor
John Walker VFX Artist
Bastiaan Koch VFX Artist
Mickael Coedel Animation
Don Burgess Additional Photography
Trinh Tran Production Assistant
Andy Park Conceptual Illustrator
Megan Daum Assistant Hairstylist
Teri Ann Uccan Assistant Hairstylist
Ashlynne Padilla Assistant Makeup Artist
Jennifer Bell Hair Department Head
Tijen Osman Hair Department Head
Jennifer Jane Hairstylist
Tonya Johnson Hairstylist
Yvette Meely Hairstylist
Vanessa Sharp Hairstylist
Beka Wilson Hairstylist
Nuria Mbomio Makeup & Hair
Jacquelyn Adamson Makeup Artist
Georgia Allen Makeup Artist
Jodi Byrne Makeup Artist
Doug Fairall Makeup Artist
Katrina Francis Makeup Artist
Monique Hahn Makeup Artist
Leslie Shayne Kohn Makeup Artist
Pat Moore-Theis Makeup Artist
Douglas Noe Makeup Artist
Christopher Patrick Makeup Artist
Viola Rock Makeup Artist
Keith Sayer Makeup Artist
Christopher Trujillo Makeup Artist
Brian Waltsak Makeup Artist
Corey Welk Makeup Artist
Louise Young Makeup Artist
Nicole Sortillon Amos Makeup Artist
Sheila Trujillo-Gomez Makeup Artist
Barbara Olvera Hairstylist
Yeşim "Shimmy" Osman Hairstylist
Heba Thorisdottir Makeup Artist
Stephen Bettles Prosthetic Makeup Artist
Kevin Kirkpatrick Prosthetic Makeup Artist
Trinity Tad Davis Art Department Assistant
Megg Fleck Art Department Assistant
Kira Qwan Art Department Assistant
Arthur Arndt Carpenter
Lyndell Wolff Carpenter
Billy Salsberg Carpenter
Eric Johns Carpenter
Iain McCaig Concept Artist
Michael Meyers Concept Artist
Raj Rihal Concept Artist
Phil Saunders Concept Artist
Steve Jung Conceptual Design
Kurtis Richmond Conceptual Design
Rodney Fuentebella Conceptual Illustrator
Fabian Lacey Conceptual Illustrator
Paul Ozzimo Conceptual Illustrator
Jackson Sze Conceptual Illustrator
William H. Phen Jr. Construction Foreman
Raul Rosario Construction Foreman
Martin Charles Graphic Designer
Zachary Fannin Graphic Designer
Megan Greydanus Graphic Designer
Zachary Zirlin Graphic Designer
Peter Wright Leadman
Lance R. Walters Leadman
Damon Bowden Painter
Jolene Dames Painter
Rocky De la Vega Painter
Francesco Franco Ferrara Painter
Chris Herrington Painter
Ted Wolff Painter
Ben Woodworth Painter
Samuel Pactol Painter
Charles Chesser Prop Maker
Jason Johns Prop Maker
Bert Rodriguez Prop Maker
John Giuliano Prop Maker
Jonathan Curotola Props
Robert Elliott-Barry Props
Kendall Embrescia Props
Amy Giedraitis Props
David Johnson Props
Gary Lock Props
Ramona Messina Props
Elizabeth Brown Sculptor
Tammy S. Lee Set Designer
Greg Papalia Set Designer
Anne Porter Set Designer
Siobhan Roome Set Designer
Scott Schneider Set Designer
Rich Andrade Set Dresser
Steve Auernhammer Set Dresser
Isidoro Avila Set Dresser
Daragh Byrne Set Dresser
Christopher Carcich Set Dresser
Lance Cheatham Set Dresser
Eugene Doyle Set Dresser
Josh Drylie Set Dresser
James Duddy Set Dresser
Patrick T. Eagan Set Dresser
T. Scott Elliott Set Dresser
Lonam Fogleman Set Dresser
Ram Goradia Set Dresser
Graham Griswold Set Dresser
Christopher Hayes Set Dresser
Sean D. Jackson Set Dresser
Kenneth J. Kellers Set Dresser
Thomas F. Kelly Set Dresser
Chris Larsen Set Dresser
Dale Lotreck Set Dresser
Michael Mestas Set Dresser
Suzanne Mjartan Set Dresser
Orlando R. Montoya Set Dresser
Carol Ann Napier Set Dresser
Brandon A. Plonka Set Dresser
James Sapienz Set Dresser
Ian Scroggins Set Dresser
Piero Spadaro Set Dresser
Aaron Streiner Set Dresser
Robert P. Trujillo Set Dresser
Eric Ramirez Set Dresser
Bryan Andrews Storyboard Artist
Richard Bennett Storyboard Artist
Temple Clark Storyboard Artist
Jim Mitchell Storyboard Artist
Jane Wu Storyboard Artist
Pierre Barrera Swing
Wynema Chavez Ager/Dyer
Julia Gombert Ager/Dyer
Amahl Lovato Ager/Dyer
Stephen Pardee Ager/Dyer
Robert Wojewodski Assistant Costume Designer
Eilish Zebrasky Assistant Costume Designer
Amy Roth Assistant Costume Designer
Daniel Fortin Costume Assistant
Darryl Garcia Jr. Costume Assistant
Adam Sabodish Costume Assistant
Anna Seltzer Costume Assistant
Ali Tycast Costume Assistant
Mollie Kimball Whitson Costume Assistant
Rob Overbeck Costume Assistant
Pablo Borges Costumer
Klara Farberov Costumer
Jody Felz Costumer
David Fernandez Costumer
Kristi Hoffman Costumer
Lisa D. Quercioli Costumer
Chris Newlander Costumer
Stuart Gordon Tribble Costumer
Lisa Wujick Costumer
Karen Young Costumer
Rebecca DeNoewer Costumer
Aleah Ames Costumer
Aura Sperling Pierce Costumer
Joy Ramsay Costumer
Lahly Poore Costumer
Jesse Trevino Costumer
Peter White Costumer
Javier Arrieta Key Costumer
Timothy A. Wonsik Key Costumer
Meriwether Nichols Key Costumer
Pilar Agoyo Seamstress
Melissa E. Hollingsworth Tailor
Eric Dvorsky Aerial Camera Technician
David B. Nowell Aerial Director of Photography
Matthew E. Alper Assistant Camera
Brandon Ponticelle Assistant Camera
Roger Wall Assistant Camera
Bryan P. Jones Assistant Camera
Zak Hawley Assistant Camera
Jason Rueda Assistant Camera
John P. Shine Best Boy Grip
Kai Wai Cheng Best Boy Grip
Trevor Carroll-Coe Camera Loader
Peter Gulla Camera Operator
Greg Baldi Camera Operator
Kris Krosskove Camera Operator
Georgia Packard Camera Operator
Daniel A Hernandez Digital Imaging Technician
C.J. Roy Digital Imaging Technician
Robert Hatfield Digital Imaging Technician
Tim Nagasawa Digital Imaging Technician
John W. Murphy Dolly Grip
Diego Mariscal Dolly Grip
Troy N. Wade Dolly Grip
Eric Steinig Dolly Grip
Tommy Kerwick Jr. Dolly Grip
Jeff 'Moose' Howery Dolly Grip
Ralph Bickford Electrician
Waylon Brady Electrician
Tom Burnett Electrician
Bob Dodd Electrician
Russ Faust Electrician
Mike D. Fernandez Electrician
Lovell Ford Electrician
John K.D. Graham Electrician
Brett Heicher Electrician
David Markey Electrician
Sean Murray Electrician
Jean-Pierre Nutini Electrician
Anthony M. Suarez Electrician
John Turk Electrician
Nicholas D. Ward Electrician
Michael Woodside Electrician
Daniel Zamora Electrician
Joey Bacharka Electrician
Myke Groves Electrician
Michael J. Maurer Electrician
Jarrett Buba Electrician
Richard Markham Epk Camera Operator
Tony Rivetti Sr. First Assistant "A" Camera
Harry Zimmerman First Assistant "B" Camera
Chip Byrd First Assistant "B" Camera
Tom Cherry First Assistant "C" Camera
James R. Tynes Gaffer
Brooke Stanford Gaffer
John Janusek Key Grip
Tom Kerwick Key Grip
Brad Goss Key Rigging Grip
Keith Seymour Key Rigging Grip
Jon Philion Libra Head Technician
Eric Arnold Cortez Lighting Technician
Jacob Cottrell Lighting Technician
Sean McClellan Lighting Technician
Michael J. Schwartz Lighting Technician
Ron Zabarsky Lighting Technician
Lauren Petzke Lighting Technician
Kevin J. Lang Rigging Gaffer
James F. Cornick Rigging Gaffer
Mike Dittiacur Rigging Grip
Ryan Elvira Rigging Grip
Dylan Kelling Rigging Grip
Chris Salamone Rigging Grip
Mark Sheets Rigging Grip
Aaron Smith Rigging Grip
Larissa Supplitt Second Assistant "B" Camera
Chris Flurry Second Assistant "B" Camera
Matthew Haskins Second Assistant "C" Camera
Brad Shield Second Unit Director of Photography
Mark Goellnicht Steadicam Operator
Jason Ellson Steadicam Operator
Carlos González Techno Crane Operator
Michael Nelson Ultimate Arm Operator
Lars P. Winther First Assistant Director
Brian Relyea First Assistant Director
Nick Satriano First Assistant Director
Johnny Gidcomb ADR Voice Casting
Nancy Bishop Casting
Seth Bellinger Casting Assistant
Katy Russell Casting Assistant
Becky Woodward Casting Assistant
Jennifer Yost Casting Assistant
Tamara Hunter Casting Associate
Madina Milana Casting Associate
Allie Levin Extras Casting
Jim Burleson Extras Casting Assistant
Joshua Fritel Extras Casting Assistant
Linda Weaver Extras Casting Assistant
Amanda L. Preputnik Extras Casting Assistant
Anne Reeves Extras Casting Assistant
Maryellen Aviano Extras Casting Coordinator
Ryan R. Moos 3D Editor
Brett Schlaman 3D Editor
Paul Rubell Additional Editor
Robin Buday Assistant Editor
Matthew Schmidt Assistant Editor
Paul Alderman Assistant Editor
Marc Lulkin Colorist
Katie Jordan Digital Intermediate
Luis Silva Digital Intermediate
Peter Gvozdas First Assistant Editor
Robert Malina First Assistant Editor
Kiran Pallegadda First Assistant Editor
Adam Kimmerlin Stereoscopic Editor
Judi Townsend Script Supervisor
Gregory Doucette Script Supervisor
Kevin Cross 3D Artist
Raphael A. Pimentel Animation Supervisor
Marc Chu Animation Supervisor
Simone Kraus Townsend Animation Supervisor
Regina Cachuela Animation Technical Director
Jeremy Hollobon Animation Technical Director
Derrick Auyoung Animation Technical Director
Shaun Friedberg Animation Technical Director
Tim Waddy CG Animator
Omid Ensafi CG Artist
Ariel Loza CG Artist
Stefan Braun CG Artist
Marco Fanari CG Artist
Andreas Krieg CG Artist
Raul Essig CG Supervisor
David Meny CG Supervisor
Joel Sevilla CG Supervisor
Kevin Sprout CG Supervisor
Noah Vice CG Supervisor
Mike Bain CG Supervisor
John Kilshaw CG Supervisor
Patric Roos CG Supervisor
Doug Sutton CG Supervisor
Pavel Pranevsky CG Supervisor
Richard Sutherland CG Supervisor
Pouyan Navid CG Supervisor
Martin Pelletier CG Supervisor
Rainer Zöttl CG Supervisor
Dietrich Hasse CG Supervisor
Votch Levi CG Supervisor
Matt Holland Compositing Supervisor
Steve Jaworski Compositing Supervisor
Michael Maloney Compositing Supervisor
Michael Melchiorre Compositing Supervisor
Nelson Sepulveda Compositing Supervisor
Cameron Neilson Compositing Supervisor
Matt Greig Compositing Supervisor
Jared Simeth Compositing Supervisor
Darren Poe Compositing Supervisor
Moritz Eiche Compositing Supervisor
Tim Hey Compositing Supervisor
Daniela Calafatello Creature Technical Director
Karin Cooper Creature Technical Director
David Dame Creature Technical Director
Scott Jones Creature Technical Director
Kevin Kelm Creature Technical Director
Walter Schulz Creature Technical Director
Tim Teramoto Creature Technical Director
Alexandra Weir Creature Technical Director
Chase Cooper Creature Technical Director
Natapon Huangsakuncharoen Creature Technical Director
Lyon Liew Creature Technical Director
Geordie Martinez Creature Technical Director
Henri Tan Creature Technical Director
Waikit Wan Creature Technical Director
Eric Wong Creature Technical Director
Gary Wu Creature Technical Director
Rufus Blow Creature Technical Director
Darren Mortillaro Creature Technical Director
Nikos Kalaitzidis Digital Effects Supervisor
Justin Johnson Digital Effects Supervisor
Daniel Macarin Digital Effects Supervisor
Thrain Shadbolt Digital Effects Supervisor
John M. Levin Layout Supervisor
Pete Kelly Lead Animator
Kevin Martel Lead Animator
C. Michael Easton Lead Animator
Stephen King Lead Animator
Simeon Duncombe Lead Animator
Morgan Loomis Lead Animator
Kevin Sears Lighting Artist
Tim Nassauer Lighting Artist
Mathew Mackereth Lighting Artist
Michael Orbing Lighting Artist
Jarrod Avalos Matchmove Supervisor
Miguel A. Guerrero Modelling Supervisor
Nicholas Markel Pre-Visualization Supervisor
Chris Radcliffe Senior Modeller
Simon Cheung Senior Modeller
Tory Mercer Sequence Supervisor
Cyrus Jam Sequence Supervisor
Tom Martinek Sequence Supervisor
Scott Younkin Sequence Supervisor
Davis Scott Porter Saunders Stereoscopic Supervisor
Brian Schumacher Stereoscopic Supervisor
Wesley Sewell Stereoscopic Supervisor
Alex Holcombe VFX Editor
Bernardo Rodriguez VFX Editor
Karina Benesh Visual Effects Coordinator
Rachel Faith Hanson Visual Effects Coordinator
Flannery Huntley Visual Effects Coordinator
Tim Johnson Visual Effects Coordinator
Zachary J. Rose Visual Effects Coordinator
Peter Sjolander Visual Effects Coordinator
Bojana Solomonova Vishemirski Visual Effects Coordinator
Lily Shapiro Visual Effects Coordinator
Lee Briggs Visual Effects Coordinator
Johnny Duguid Visual Effects Coordinator
Andrew Ewert Visual Effects Coordinator
Miles Friedman Visual Effects Coordinator
Max Leonard Visual Effects Coordinator
Allison Paul Visual Effects Coordinator
Danielle Bemis Visual Effects Coordinator
Tim Dalton Visual Effects Coordinator
Catherine Hughes Visual Effects Coordinator
Jane Kyung Lee Visual Effects Coordinator
Barry R. Tuttle Visual Effects Coordinator
Patrick Timmermann Visual Effects Coordinator
Marion Davey Visual Effects Coordinator
Danielle Costa Visual Effects Production Manager
Stephanie De Meautis Visual Effects Production Manager
Ruheene Masand Visual Effects Production Manager
Jarom Sidwell Visual Effects Production Manager
Janet Sharpe Visual Effects Production Manager
Ramachari Murali Visual Effects Technical Director
Oliver Ferguson Visual Effects Technical Director
Garry Runke Visual Effects Technical Director
Sebastian H. Schmidt Visual Effects Technical Director
Kevin LaRosa Aerial Coordinator
David D. Baumann Armorer
Al Cerullo Pilot
Kevin LaRosa Jr. Pilot
Rick Shuster Pilot
Kerry Newberry Production Accountant
Brigette Lester Production Coordinator
Kate Amer Production Coordinator
Christie Kwan Production Coordinator
Steve Viola Title Designer
Kathleen Breton-Collier Studio Teacher
Daniel Perez Ferreira Visual Effects Supervisor
Ryan Jeremy Woodward Storyboard Artist
B.L. Jurgens Visual Effects Producer
Matthew Fifer Production Assistant
Nancy Thurston Stunts
Donna Evans Utility Stunts
Heidi Moneymaker Stunt Double
Kylie Furneaux Stunt Double
Aaron Walters Utility Stunts
Jon Valera Utility Stunts
Steve Upton Utility Stunts
Tim Trella Stunts
Nuo Sun Utility Stunts
Doug Snively Utility Stunts
Michael Sims Stunt Double
Brian Simpson Utility Stunts
David Schultz Utility Stunts
Mandy Schneider Utility Stunts
Debby Rondell Utility Stunts
Troy Robinson Utility Stunts
Tanoai Reed Utility Stunts
Kim Do Nguyen Utility Stunts
William Morts Utility Stunts
Anthony Molinari Stunt Double
Levi Meeuwenberg Stunt Double
Matt Leonard Utility Stunts
Matthew LeFevour Stunt Double
Master Lee Stunts
Paul Lacovara Stunt Double
Allen Jo Stunts
David Hugghins Utility Stunts
Daniel Hernandez Utility Stunts
Scott M. Helgert Stunts
Karen A. Harris Stunts
Riley Harper Stunts
Sam Hargrave Stunt Double
Michael Hansen Utility Stunts
Mike Gunther Utility Stunts
Glenn Foster Stunt Double
Gary Fry Stunts
Joey Freitas Stunts
Clay Donahue Fontenot Stunt Double
Jeremy Fitzgerald Utility Stunts
Donna Evans Stunts
Jonathan Eusebio Fight Choreographer
Ousaun Elam Stunt Double
Andy Dylan Stunt Double
Clay Cullen Stunt Double
Tim Connolly Utility Stunts
Anis Cheurfa Utility Stunts
Mark Chapman Utility Stunts
Alex Chansky Stunt Double
Sebastiano Cartier Stunts
Garwood Brewer Utility Stunts
Eddie Braun Utility Stunts
Cassidy Vick Hice Utility Stunts
Troy Brown Stunts
Chris Palermo Stunt Driver
Annie Ellis Stunts
Linda Perlin Stunts
Shawn Kelly Animation
Samantha MacIvor Stunt Double
Jack Kirby Comic Book
Joe Simon Characters
Stephen Broussard Thanks
Craig Kyle Thanks
Hiroshi Mori Visual Effects
Nathaniel Caauwe Rotoscoping Artist






















ikwilfilmskijken © 2024