The Avengers (2012)

Sciencefiction, Actie, Avontuur
The Avengers zijn een buitengewoon team van superhelden. Wanneer een onverwachte vijand opduikt die een bedreiging vormt voor de wereldwijde veiligheid heeft Nick Fury, directeur van de internationale vredesmacht S.H.I.E.L.D., een team nodig om de wereld te redden van de ondergang.

The Avengers Film Info

Score: 7.707/10 van 28099 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2012-04-25
Lengte: 143 Minuut / 2:23
Regisseur: Joss Whedon
Schrijver: Joss Whedon
Productie Studio: Marvel Studios
Productie Land: United States of America


The Avengers Trailer


Robert Downey Jr.
als Tony Stark / Iron Man
Chris Evans
als Steve Rogers / Captain America
Mark Ruffalo
als Bruce Banner / The Hulk
Chris Hemsworth
als Thor Odinson
Scarlett Johansson
als Natasha Romanoff / Black Widow
Jeremy Renner
als Clint Barton / Hawkeye
Tom Hiddleston
als Loki
Samuel L. Jackson
als Nick Fury
Cobie Smulders
als Maria Hill
Clark Gregg
als Phil Coulson
Stellan Skarsgård
als Erik Selvig
Gwyneth Paltrow
als Virginia "Pepper" Potts
Paul Bettany
als J.A.R.V.I.S. (voice)
Alexis Denisof
als The Other
Tina Benko
als NASA Scientist
Jerzy Skolimowski
als Georgi Luchkov
Kirill Nikiforov
als Weaselly Thug
Jeff Wolfe
als Tall Thug
M'laah Kaur Singh
als Young Girl
Rashmi Rustagi
als Calcutta Woman
Powers Boothe
als World Security Council
Jenny Agutter
als World Security Council
Arthur Darbinyan
als World Security Council
Donald Li
als World Security Council
Warren Kole
als Carrier Bridge Techs
Alicia Sixtos
als Carrier Bridge Techs
Maximiliano Hernández
als Jasper Sitwell
Dieter Riesle
als Gala Scientist
Kenneth Tigar
als German Old Man
Walter Perez
als Shield Pilot
Harry Dean Stanton
als Security Guard
Josh Cowdery
als Maintenance Guy
Ashley Johnson
als Waitress
Katsumi Komatsu
als Japanese Family
Yumiko Komatsu
als Japanese Family
Robert Clohessy
als Police Sergeant
Enver Gjokaj
als Police Officer
Fernanda Toker
als Office Woman
Andrea Vecchio
als News Reporter
Robin Swoboda
als News Reporter
Brent McGee
als Faceless Pilot
Jamie McShane
als Celebration Montage Interviewee
Michael Zhang
als Celebration Montage Interviewee
William-Christopher Stephens
als Celebration Montage Interviewee
Kelley Robins Hicks
als Celebration Montage Interviewee
Romy Rosemont
als Shawna Lynde
James Eckhouse
als Senator Boynton
Stan Lee
als Himself
Thomas Roberts
als Himself
Pat Kiernan
als Himself
Damion Poitier
als Thanos (uncredited)
Lou Ferrigno
als Hulk (voice - uncredited)
Jesse Garcia
als Carrier Bridge Techs
Momoko Komatsu
als Japanese Family
Jillian Morgese
als Woman in Restaurant (uncredited)
Catherine Anderson
als German Pedestrian (uncredited)
Ricardo Andres
als Lentil Merchant (uncredited)
Logan Bennett
als S.H.I.E.L.D. Agent (uncredited)
Mayank Bhatter
als Celebration Montage Man Shaving Beard (uncredited)
Sharita Bone
als Gala Guest (uncredited)
Jason Botsford
als Museum Gala Patron (uncredited)
Mary Kate Campbell
als Stuttgart Biergarten patron (uncredited)
Gene N. Chavez
als S.H.I.E.L.D. Guard (uncredited)
Layla Cushman
als Gala Guest (uncredited)
Robert Dean
als Soldier (uncredited)
Rick Dremann
als Museum Gala Guest (uncredited)
Rod Fielder
als Pedestrian (uncredited)
Eric Frank
als Stuttgart Citizen (uncredited)
Israel Hall
als S.H.I.E.L.D. Agent (uncredited)
Carmen Dee Harris
als Museum Gala Patron (uncredited)
Alexander Christopher Jones
als Mercenary (uncredited)
Mike Karban
als Pedestrian (uncredited)
Demoine Kinney
als S.H.I.E.L.D. Agent (uncredited)
Andrew Knode
als Stuttgart Citizen (uncredited)
Annette Lawless
als Hostage (uncredited)
Kimberly J. Mahoney
als Limo Driver (uncredited)
Todd Manes
als Helicarrier Medical Team Leader (uncredited)
Jorge Mardel
als Stuttgart Driver (uncredited)
Michael McMillan
als Cafe Patron (uncredited)
Sean Meehan
als Guard (uncredited)
Holly Neelie
als Gala Museum Patron (uncredited)
Caleb Daniel Noal
als Extra (uncredited)
Jeremy Orr
als S.H.I.E.L.D. Agent (uncredited)
Nate Paige
als New York Pedestrian (uncredited)
Martin Palmer
als Shiel Employee (uncredited)
Maria Perossa
als Museum Gala Guest (uncredited)
Caleb Pieplow
als Extra (uncredited)
Alexander Daniel Pimentel
als Helicarrier Shield Agent (uncredited)
Frank Powers
als S.H.I.EL.D Agent - Loki Escort (uncredited)
Jaime Powers
als S.H.I.E.L.D. Agent (uncredited)
Brent Reichert
als Stuttgart Gala Patron (uncredited)
Kelly Ruble
als S.H.E.I.L.D. Agent (uncredited)
Gina Sarno
als Restaurant Patron (uncredited)
Robert B. Schneider IV
als New York City Police Officer (uncredited)
Jeff Seich
als New York Police Officer in Firefight (uncredited)
Christina Shaffer
als Stuttgart Beer Garden Patron (uncredited)
Douglas Slygh
als Museum Gala Patron (uncredited)
Colin Strause
als S.H.I.E.L.D. Agent #4 (uncredited)
Robert P. Thitoff
als Gala Patron (uncredited)
George Thomas
als S.H.I.E.L.D. Agent (uncredited)
Shane Thompson
als Pedestrian (uncredited)
Jerry Lee Tucker
als Mercenary (uncredited)
Tai Urban
als Child on News #1 (uncredited)
Chris Vaina
als Running Pedestrian (uncredited)
Sandra Weston
als Sweeper (uncredited)
Seth Zielicke
als Barbershop (uncredited)
Alex DeCourville
als Tourist (uncredited)
Andrea-Nichole Olivas
als S.H.I.E.L.D agent (uncredited)
Tina Grimm
als NYC Pedestrian (uncredited)
Evan Kole
als Principal (uncredited)
Hank Amos
als S.H.I.E.L.D. Agent (uncredited)
Ryan Cordaro
als Pedestrian (uncredited)
Joti Nagra
als Waitress (uncredited)
Alan Silvestri Original Music Composer
Don Burgess Additional Photography
Paul Rubell Additional Editor
Christopher Boyes Sound Designer
Christopher Boyes Sound Re-Recording Mixer
Seamus McGarvey Director of Photography
Sarah Halley Finn Casting
Kyrsten Mate Sound Effects Editor
Victor J. Zolfo Set Decoration
Colin Strause Visual Effects Supervisor
Greg Strause Visual Effects Supervisor
Steve Boeddeker Sound Effects Editor
Stan Lee Executive Producer
Stan Lee Comic Book
Avi Arad Executive Producer
Kevin Feige Producer
Richard L. Johnson Supervising Art Director
James Chinlund Production Design
Erwin H. Kupitz Wigmaker
Joss Whedon Screenplay
Joss Whedon Director
Joss Whedon Story
Alexandra Byrne Costume Design
Teresa Eckton Sound Effects Editor
R. A. Rondell Stunt Coordinator
Greg Papalia Set Designer
Daniel Sudick Special Effects Supervisor
Gabriel Beristain Additional Photography
Jeffrey Ford Editor
Tom Kerwick Key Grip
Zak Penn Story
Jack Kirby Characters
Jon Favreau Executive Producer
Randi Hiller Casting
Randy Moore Art Direction
Monique Hahn Makeup Artist
Dave Jordan Music Supervisor
Nancy Bishop Casting
Keith Seymour Key Rigging Grip
Chris Brigham Executive Producer
Marisa Frantz Set Designer
Anouk Deveault-Moreau Visual Effects Producer
Louis D'Esposito Executive Producer
Alan Fine Executive Producer
Victoria Alonso Executive Producer
Jeremy Latcham Executive Producer
Carlos González Techno Crane Operator
Brian Relyea First Assistant Director
Lahly Poore Costumer
Al Cerullo Pilot
Jeff 'Moose' Howery Dolly Grip
Jim Chesney Transportation Coordinator
Kevin LaRosa Aerial Coordinator
Michael Meyers Concept Artist
Vanessa Sharp Hairstylist
Lauren Petzke Lighting Technician
Raj Rihal Concept Artist
David Johnson Props
Keith Sayer Makeup Artist
Brad Shield Second Unit Director of Photography
Robert Malina First Assistant Editor
Lisa Lassek Editor
John K.D. Graham Electrician
Jim Hewitt Set Designer
Ryan Jeremy Woodward Storyboard Artist
Tamara Hunter Casting Associate
C.J. Roy Digital Imaging Technician
Kiran Pallegadda First Assistant Editor
Gregory S. Hooper Art Direction
Linda Weaver Extras Casting Assistant
Peter Gvozdas First Assistant Editor
Bryan Andrews Storyboard Artist
Matt Holland Compositing Supervisor
Yvette Meely Hairstylist
Katrina Francis Makeup Artist
Douglas Noe Makeup Artist
Lance R. Walters Leadman
Thomas F. Kelly Set Dresser
Suzi Turnbull Costume Supervisor
Jann K. Engel Art Direction
Lora Hirschberg Sound Re-Recording Mixer
John Blake Makeup Department Head
Anthony Almaraz Set Costumer
Benjamin Edelberg Art Direction
William O. Hunter Art Direction
Rhonney Greene Costume Supervisor
Angelique Paull Costume Supervisor
Andrew Petrotta Property Master
Sam Page Set Designer
Robert Wojewodski Assistant Costume Designer
David D. Baumann Armorer
Kevin Cross 3D Artist
Amahl Lovato Ager/Dyer
Anne Porter Set Designer
Frank E. Eulner Supervising Sound Editor
Matthew Hartman Dialogue Editor
David Fernandez Costumer
Claire Sandrin Set Costumer
Trudy Ramirez Script Supervisor
Chris Larsen Set Dresser
Lily Shapiro Visual Effects Coordinator
Aaron McBride Visual Effects Art Director
Stephen Morahan Assistant Art Director
Lars P. Winther First Assistant Director
Sean England Foley
Tammy S. Lee Set Designer
Matthew Schmidt Assistant Editor
Jason Ellson Steadicam Operator
Aric Cheng Set Designer
Candice Muriedas Art Department Coordinator
Siobhan Roome Set Designer
Greg Baldi Camera Operator
Tim Croshaw Set Designer
Julie Feiner ADR Editor
Darren Poe Compositing Supervisor
Michel Mielke Visual Effects Producer
Julie Orosz Visual Effects Producer
Stephen King Lead Animator
Marshall Winn Dialogue Editor
Jason Bedig Leadman
Alessandro Cioffi Visual Effects Supervisor
Rainer Zöttl CG Supervisor
Daniel Brimer Visual Effects Producer
Max Leonard Visual Effects Coordinator
Jeff Markwith Set Designer
Zachary Fannin Graphic Designer
Allison Paul Visual Effects Coordinator
Susan Pickett Visual Effects Producer
Nick S. Cross Assistant Art Director
John Hoskins Construction Coordinator
Heba Thorisdottir Makeup Artist
Bob Moore Jr. Set Costumer
Aaron Spaulding Location Manager
George McCarthy Visual Effects Editor
Daniel P. Rosen Visual Effects Supervisor
Alison Evans Set Costumer
Sean Cushing Visual Effects Producer
Mitch Dubin Camera Operator
Hans Bjerno Camera Operator
Michael Nelson Ultimate Arm Operator
Stephen Pardee Ager/Dyer
Tom Moisides Location Manager
Zade Rosenthal Still Photographer
Victor Morales Scenic Artist
Erik Nash Visual Effects Supervisor
Regina Cachuela Animation Technical Director
Matt McDonald Visual Effects Supervisor
Cyndi Ochs Visual Effects Producer
Guy Williams Visual Effects Supervisor
Jeremy Hollobon Animation Technical Director
Tijen Osman Hairstylist
Tijen Osman Hair Department Head
Don J. Hug Production Supervisor
Nadia Paine Production Supervisor
Marcella Brennan Art Department Coordinator
Yann Denoual Sculptor
Clark Kelly Sculptor
John Millard Leadman
Duncan Crawford Sculptor
Jeff Atherton Visual Effects Producer
Jeremy Bradley Visual Effects Editor
Mihaela Chifor Visual Effects Producer
Lorelei David Visual Effects Editor
John L. Jack Visual Effects Producer
Kathleen Lynch Visual Effects Producer
James Meikle Visual Effects Editor
Danny Rafic Visual Effects Editor
Cameron Sharp Visual Effects Editor
Georg Wieland Visual Effects Producer
Bryan Grill Visual Effects Supervisor
Venti Hristova Visual Effects Supervisor
Alex Jaeger Visual Effects Art Director
Janek Sirrs Visual Effects Supervisor
Nigel Sumner Visual Effects Supervisor
Jeff White Visual Effects Supervisor
Christopher A. Schenck Camera Operator
Chris Napolitano Lighting Technician
John S. Moyer Camera Operator
Kevin McKenna Video Assist Operator
Jason Linebaugh Lighting Technician
Jimi Johnson Video Assist Operator
Sherman Jackson Lighting Technician
Russell Ayer Lighting Technician
David M. Adams Lighting Technician
Bill O'Leary Gaffer
Tom Meade Animation Director
Paul John Carli Set Costumer
Scott T. Coppock Set Costumer
Emily Egge Set Costumer
Askia Won-Ling Jacob Set Costumer
Carol McLennan Set Costumer
Aura Sperling Pierce Set Costumer
Aura Sperling Pierce Costumer
Jesse Trevino Set Costumer
Jesse Trevino Costumer
Steve Durkee Music Editor
Tatiana Chapman Translator
Kathleen S. Dunn Dialect Coach
Allegro Hopkins Studio Teachers
Kristy Viera Studio Teachers
David Rumble Location Manager
Ruben Malaret Publicist
Scott Allen Logan Location Manager
Ken Lingad Unit Publicist
Michael J. Maurer Electrician
Darryl Garcia Jr. Costume Assistant
David B. Nowell Aerial Director of Photography
Becky Sullivan Supervising ADR Editor
Corey Welk Makeup Artist
James R. Tynes Gaffer
Mark Edward Wright Visual Effects Editor
Aleah Ames Costumer
Gregory Doucette Script Supervisor
Votch Levi CG Supervisor
Pouyan Navid CG Supervisor
Pavel Pranevsky CG Supervisor
Judi Townsend Script Supervisor
Jennifer Bell Hair Department Head
Chris O'Connell Visual Effects Editor
Yeşim "Shimmy" Osman Hairstylist
Daniel Perez Ferreira Visual Effects Supervisor
Eric Ramirez Set Dresser
J.R. Grubbs Sound Effects Editor
Scott Guitteau Sound Effects Editor
Marc Chu Animation Supervisor
Beka Wilson Hairstylist
Brandon A. Plonka Set Dresser
Tim Nagasawa Digital Imaging Technician
Shaun Friedberg Animation Technical Director
Derrick Auyoung Animation Technical Director
Daniel Macarin Digital Effects Supervisor
Tonya Johnson Hairstylist
Nuria Mbomio Makeup & Hair
John Mahaffie Second Unit Director
Barbara Olvera Hairstylist
Joel Sevilla CG Supervisor
Peter Wright Leadman
Patric Roos CG Supervisor
James Duddy Set Dresser
Tony Rivetti First Assistant "A" Camera
Scott F. Johnston Visual Effects
Wesley Sewell Stereoscopic Supervisor
Brian N. Bentley Compositors
James Baker Visual Effects
Michael Queen Compositors
Meriwether Nichols Key Costumer
Travis Tohill Animation
Fabian Lacey Conceptual Illustrator
William H. Phen Jr. Construction Foreman
Ben Woodworth Painter
Natapon Huangsakuncharoen Creature Technical Director
Flannery Huntley Visual Effects Coordinator
Tim Johnson Visual Effects Coordinator
John M. Levin Layout Supervisor
Mike Marcuzzi Visual Effects
Eric Dvorsky Aerial Camera Technician
Brett Schlaman 3D Editor
Thrain Shadbolt Digital Effects Supervisor
Chris Salamone Rigging Grip
David Meny CG Supervisor
Peter Gulla Camera Operator
Mark Goellnicht Steadicam Operator
Megan Daum Assistant Hairstylist
Waylon Brady Electrician
Aaron Smith Rigging Grip
Amy Roth Assistant Costume Designer
Sheila Trujillo-Gomez Makeup Artist
Jody Felz Costumer
Nicole Sortillon Amos Makeup Artist
Pilar Agoyo Seamstress
Chip Byrd First Assistant "B" Camera
Arthur Arndt Carpenter
Pablo Borges Costumer
Francesco Franco Ferrara Painter
Brigette Lester Production Coordinator
Kevin J. Lang Rigging Gaffer
Peter White Costumer
Kris Krosskove Camera Operator
Georgia Allen Makeup Artist
Harry Zimmerman First Assistant "B" Camera
Rachel Faith Hanson Visual Effects Coordinator
Brett Heicher Electrician
Matthew E. Alper Assistant Camera
Karina Benesh Visual Effects Coordinator
Matthew Haskins Second Assistant "C" Camera
Brandon Ponticelle Assistant Camera
Teri Ann Uccan Assistant Hairstylist
Ashlynne Padilla Assistant Makeup Artist
Stuart Gordon Tribble Costumer
Tom Cherry First Assistant "C" Camera
Martin Pelletier CG Supervisor
Simone Kraus Townsend Animation Supervisor
John Turk Electrician
Tom Martinek Sequence Supervisor
Nikos Kalaitzidis Digital Effects Supervisor
Richard Sutherland CG Supervisor
Tory Mercer Sequence Supervisor
James F. Cornick Rigging Gaffer
Javier Arrieta Key Costumer
Iain McCaig Concept Artist
Dietrich Hasse CG Supervisor
Troy N. Wade Dolly Grip
Michael J. Schwartz Lighting Technician
Brooke Stanford Gaffer
Simeon Duncombe Lead Animator
Nick Satriano First Assistant Director
Johnny Gidcomb ADR Voice Casting
Lance Cheatham Set Dresser
Adam Kimmerlin Stereoscopic Editor
Temple Clark Storyboard Artist
Samuel Pactol Painter
Viola Rock Makeup Artist
Rick Shuster Pilot
Raul Essig CG Supervisor
Timothy A. Wonsik Key Costumer
Doug Fairall Makeup Artist
Rich Andrade Set Dresser
Bert Rodriguez Prop Maker
Rebecca DeNoewer Costumer
Russ Faust Electrician
Nelson Sepulveda Compositing Supervisor
Stephen Bettles Prosthetic Makeup Artist
Wynema Chavez Ager/Dyer
Marco Fanari CG Artist
Mark Sheets Rigging Grip
Julia Gombert Ager/Dyer
Daragh Byrne Set Dresser
Andy Park Conceptual Illustrator
Sean D. Jackson Set Dresser
Trevor Carroll-Coe Camera Loader
Madina Milana Casting Associate
Waikit Wan Creature Technical Director
Alex Holcombe VFX Editor
Kevin LaRosa Jr. Pilot
Jon Philion Libra Head Technician
Brad Goss Key Rigging Grip
Ian Scroggins Set Dresser
Sean McClellan Lighting Technician
Larissa Supplitt Second Assistant "B" Camera
Damon Bowden Painter
Jodi Byrne Makeup Artist
Jennifer Jane Hairstylist
Stephanie De Meautis Visual Effects Production Manager
David M. Scott Digital Compositors
Christie Kwan Production Coordinator
John Janusek Key Grip
Noah Vice CG Supervisor
Darren Mortillaro Creature Technical Director
Oliver Ferguson Visual Effects Technical Director
Gary Wu Creature Technical Director
Rodney Fuentebella Conceptual Illustrator
Justin Johnson Digital Effects Supervisor
Eilish Zebrasky Assistant Costume Designer
Paul Ozzimo Conceptual Illustrator
Bernardo Rodriguez VFX Editor
Richard Markham Epk Camera Operator
Maryellen Aviano Extras Casting Coordinator
Joy Ramsay Costumer
Steve Jung Conceptual Design
Catherine Hughes Visual Effects Coordinator
Lee Briggs Visual Effects Coordinator
Jolene Dames Painter
Jonathan Curotola Props
Kenneth J. Kellers Set Dresser
Mathew Mackereth Lighting Artist
Mickael Coedel Animation
Cameron Neilson Compositing Supervisor
Jackson Sze Conceptual Illustrator
Johnny Duguid Visual Effects Coordinator
Mike Dittiacur Rigging Grip
Robin Buday Assistant Editor
Kevin Martel Lead Animator
Anna Seltzer Costume Assistant
Bastiaan Koch VFX Artist
Miles Friedman Visual Effects Coordinator
Lisa Wujick Costumer
Roger Wall Assistant Camera
Kevin Kirkpatrick Prosthetic Makeup Artist
Jarrod Avalos Matchmove Supervisor
Jean-Pierre Nutini Electrician
Jarrett Buba Electrician
Richard Bennett Storyboard Artist
Isidoro Avila Set Dresser
C. Michael Easton Lead Animator
Tim Waddy CG Animator
Steve Jaworski Compositing Supervisor
Cyrus Jam Sequence Supervisor
John Walker VFX Artist
Ruheene Masand Visual Effects Production Manager
Martin Charles Graphic Designer
Patrick T. Eagan Set Dresser
Carol Ann Napier Set Dresser
Tom Burnett Electrician
Tommy Kerwick Jr. Dolly Grip
John W. Murphy Dolly Grip
John Giuliano Prop Maker
Phil Saunders Concept Artist
Daniel Zamora Electrician
Megan Greydanus Graphic Designer
Kevin Sprout CG Supervisor
John P. Shine Best Boy Grip
Diego Mariscal Dolly Grip
Michael Maloney Compositing Supervisor
Michael Melchiorre Compositing Supervisor
Kate Amer Production Coordinator
Alexandra Weir Creature Technical Director
Chase Cooper Creature Technical Director
Henri Tan Creature Technical Director
Scott Younkin Sequence Supervisor
Sean MacKenzie Stereoscopic Supervisor
John Kilshaw CG Supervisor
Mollie Kimball Whitson Costume Assistant
Matt Greig Compositing Supervisor
Tim Hey Compositing Supervisor
Jarom Sidwell Visual Effects Production Manager
Rufus Blow Creature Technical Director
Jacquelyn Adamson Makeup Artist
Simon Cheung Senior Modeller
Chris Radcliffe Senior Modeller
Miguel A. Guerrero Modelling Supervisor
Garry Runke Visual Effects Technical Director
Michael Woodside Electrician
Kai Wai Cheng Best Boy Grip
Pat Moore-Theis Makeup Artist
Jason Rueda Assistant Camera
Marc Lulkin Colorist
Tim Teramoto Creature Technical Director
Doug Sutton CG Supervisor
Ramachari Murali Visual Effects Technical Director
Georgia Tornai Packard Camera Operator
Jacob Cottrell Lighting Technician
Lonam Fogleman Set Dresser
Jared Simeth Compositing Supervisor
Lyndell Wolff Carpenter
Elizabeth Brown Sculptor
Chris Newlander Costumer
Nicholas Markel Pre-Visualization Supervisor
Danielle Bemis Visual Effects Coordinator
Kerry Newberry Production Accountant
Kurtis Richmond Conceptual Design
Christopher Flurry Second Assistant "B" Camera
Trinh Tran Production Assistant
Lisa D. Quercioli Costumer
Melissa E. Hollingsworth Tailor
Marion Davey Visual Effects Coordinator
Bob Dodd Electrician
Christopher Trujillo Makeup Artist
Brian Waltsak Makeup Artist
Karen Young Costumer
T. Scott Elliott Set Dresser
Katie Jordan Digital Intermediate
Eric Arnold Cortez Lighting Technician
Raphael A. Pimentel Animation Supervisor
Danielle Costa Visual Effects Production Manager
Stefan Braun CG Artist
Luis Silva Digital Intermediate
Sean Murray Electrician
Matthew Fifer Production Assistant
Geordie Martinez Creature Technical Director
Kevin Sears Lighting Artist
Klara Farberov Costumer
Katy Russell Casting Assistant
Daniel A Hernandez Digital Imaging Technician
Bojana Solomonova Vishemirski Visual Effects Coordinator
Michael Orbing Lighting Artist
Mike Bain CG Supervisor
Leslie Shayne Kohn Makeup Artist
Christopher Patrick Makeup Artist
Louise Young Makeup Artist
Trinity Tad Davis Art Department Assistant
Megg Fleck Art Department Assistant
Kira Qwan Art Department Assistant
Billy Salsberg Carpenter
Eric Johns Carpenter
Raul Rosario Construction Foreman
Zachary Zirlin Graphic Designer
Rocky De la Vega Painter
Chris Herrington Painter
Ted Wolff Painter
Charles Chesser Prop Maker
Jason Johns Prop Maker
Robert Elliott-Barry Props
Kendall Embrescia Props
Amy Giedraitis Props
Gary Lock Props
Ramona Messina Props
Scott Schneider Set Designer
Steve Auernhammer Set Dresser
Christopher Carcich Set Dresser
Eugene Doyle Set Dresser
Josh Drylie Set Dresser
Ram Goradia Set Dresser
Graham Griswold Set Dresser
Christopher Hayes Set Dresser
Dale Lotreck Set Dresser
Michael Mestas Set Dresser
Suzanne Mjartan Set Dresser
Orlando R. Montoya Set Dresser
James Sapienz Set Dresser
Piero Spadaro Set Dresser
Aaron Streiner Set Dresser
Robert P. Trujillo Set Dresser
Jim Mitchell Storyboard Artist
Pierre Barrera Swing
Daniel Fortin Costume Assistant
Adam Sabodish Costume Assistant
Ali Tycast Costume Assistant
Rob Overbeck Costume Assistant
Kristi Hoffman Costumer
Bryan P. Jones Assistant Camera
Zak Hawley Assistant Camera
Robert Hatfield Digital Imaging Technician
Eric Steinig Dolly Grip
Ralph Bickford Electrician
Mike D. Fernandez Electrician
Lovell Ford Electrician
David Markey Electrician
Anthony M. Suarez Electrician
Nicholas D. Ward Electrician
Joey Bacharka Electrician
Myke Groves Electrician
Ron Zabarsky Lighting Technician
Ryan Elvira Rigging Grip
Dylan Kelling Rigging Grip
Seth Bellinger Casting Assistant
Becky Woodward Casting Assistant
Jennifer Yost Casting Assistant
Allie Levin Extras Casting
Jim Burleson Extras Casting Assistant
Joshua Fritel Extras Casting Assistant
Amanda L. Preputnik Extras Casting Assistant
Anne Reeves Extras Casting Assistant
Ryan R. Moos 3D Editor
Paul Alderman Assistant Editor
Omid Ensafi CG Artist
Ariel Loza CG Artist
Andreas Krieg CG Artist
Moritz Eiche Compositing Supervisor
Daniela Calafatello Creature Technical Director
Karin Cooper Creature Technical Director
David Dame Creature Technical Director
Scott Jones Creature Technical Director
Kevin Kelm Creature Technical Director
Walter Schulz Creature Technical Director
Lyon Liew Creature Technical Director
Eric Wong Creature Technical Director
Pete Kelly Lead Animator
Morgan Loomis Lead Animator
Tim Nassauer Lighting Artist
Davis Scott Porter Saunders Stereoscopic Supervisor
Brian Schumacher Stereoscopic Supervisor
Zachary J. Rose Visual Effects Coordinator
Peter Sjolander Visual Effects Coordinator
Andrew Ewert Visual Effects Coordinator
Tim Dalton Visual Effects Coordinator
Jane Kyung Lee Visual Effects Coordinator
Barry R. Tuttle Visual Effects Coordinator
Patrick Timmermann Visual Effects Coordinator
Janet Sharpe Visual Effects Production Manager
Sebastian H. Schmidt Visual Effects Technical Director
Steve Viola Title Designer
Kathleen Breton-Collier Studio Teacher
B.L. Jurgens Visual Effects Producer
Jane Wu Storyboard Artist






















ikwilfilmskijken © 2023