6.8

The Bone Collector (1999)

Drama, Mysterie, Thriller, Misdaad
Een forensisch expert is na een ongeluk verlamd geraakt en aan bed gekluisterd. Als er een reeks moorden gepleegd wordt, roept hij de hulp in van een jonge agente, die via camera- en radiocontact zijn ogen en oren zal zijn. Samen gaan ze op zoek naar de moordenaar.

The Bone Collector Film Info

Score: 6.8/10 van 2431 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1999-11-04
Lengte: 118 Minuut / 1:58
Regisseur: Phillip Noyce
Schrijver: Jeremy Iacone
Productie Studios: Universal Pictures, Columbia Pictures
Productie Land: United States of America

The Bone Collector Foto's


The Bone Collector Trailer


Denzel Washington
als Lincoln Rhyme
Angelina Jolie
als Amelia Donaghy
Queen Latifah
als Thelma
Michael Rooker
als Captain Howard Cheney
Michael McGlone
als Detective Kenny Solomon
Luis Guzmán
als Eddie Ortiz
Leland Orser
als Richard Thompson
John Benjamin Hickey
als Dr. Barry Lehman
Bobby Cannavale
als Steve, Amelia's Boyfriend
Ed O'Neill
als Detective Paulie Sellitto
Richard Zeman
als Lieutenant Carl Hanson
Olivia Birkelund
als Lindsay Rubin
Gary Swanson
als Alan Rubin
James Bulleit
als Train Engineer
Frank Fontaine
als Grandfather
Zena Grey
als Granddaughter
Desmond Campbell
als Taxi Inspector
Peter Michael Dillon
als Homicide Detective
Ted Whittall
als Ortiz's Assistant
Andy Bradshaw
als Uniform Cop
Steve Adams
als Gas Worker
Christian Veliz
als Young Boy
Mercedes Gómez
als Ortiz's Mother
Mary C. Hammett
als Girlfriend in Nightclub
Amanda Gay
als Girl in Nightclub
Larry Day
als Gas Worker
Burke Lawrence
als Police Instructor
Terry Simpson
als Cop in Apartment
Eric Davis
als Cop in Apartment
Arthur Holden
als Bookstore Clerk
Yahsmin Daviault
als Rhyme's Sister
Keenan MacWilliam
als Rhyme's Niece
David Warshofsky
als Amelia's Partner
Mateo Gómez
als Hot Dog Vendor
Jonathan Stark
als Male Detective
Fulvio Cecere
als Forensics Expert
Hal Sherman
als Fingerprint Cop
Russell Yuen
als Forensics Worker
Jean-Marc Bisson
als Rescue Worker
Christopher Bregman
als Rescue Worker
Sonya Biddle
als Nurse
Lance Brown Additional Sound Re-Recording Mixer
Dan Jinks Executive Producer
Martin Bregman Producer
William Hoy Editor
Tony Pierce-Roberts Additional Photography
Dean Semler Director of Photography
Craig Armstrong Original Music Composer
Doc Kane ADR Mixer
Nigel Phelps Production Design
Jon Billington Assistant Art Director
Martin Cantwell Assistant Sound Editor
Phillip Noyce Director
Larry M. Cherry Hairstylist
Andrea Kenyon Casting
Claude Paré Supervising Art Director
Simon Kaye Production Sound Mixer
Stephen Hilton Music Programmer
Gilles Fortier Rigging Gaffer
Myriam Vézina Casting
Bernard Telsey Casting
Jefferson Sage Supervising Art Director
Marie-Claude Gosselin Set Decoration
Alan Holly ADR Mixer
Michael Bregman Producer
Jeffery Deaver Novel
Jeremy Iacone Screenplay
Michael Klawitter Executive Producer
Louis A. Stroller Producer
John Coniglio First Assistant Editor
Mike Benson Additional Photography
Andrew S. Eisen Additional Editing
Matthew Gray Set Designer
Matthew Gray Draughtsman
George Acogny Music Supervisor
Adrien Morot Prosthetic Makeup Artist
François Grenon Boom Operator
Jean Frenette Stunt Coordinator
Mathieu Charest Key Grip
Kymbra Callaghan Makeup Artist
Jan Foster Production Manager
Lisa R. Frucht Wardrobe Supervisor
Deirdre N. Williams Wardrobe Supervisor
Deborah Parker Location Manager
Bill Anagnos Stunts
Mai Iskander Second Assistant Camera
Bo Dietl Associate Producer
Mark Nelmes Digital Effects Supervisor
Michael Russo Stunt Coordinator
Eric Kutner Electrician
Robert Grasmere Visual Effects Supervisor
Craig Haagensen Second Unit Director of Photography
Odette Gadoury Costume Design
Christopher Bregman Third Assistant Director
Bruce Stambler Supervising Sound Editor
Jon Thum Compositing Artist
François Legris Electrician
Will Cantler Casting
David Vacarri Casting
Geoffrey Erb Second Unit Director of Photography
Janeen Schreyer Makeup Artist
Jery Hewitt Stunt Coordinator
Frank Perry Rose Dresser
Lyse Pomerleau Wardrobe Coordinator
Susan C. MacQuarrie Set Decoration
Susan C. MacQuarrie Set Dresser
Harriet Zucker Set Decoration
Daniele Léger Costume Supervisor
Daniele Léger Assistant Costume Designer
Dan O'Connell Foley Artist
Jeanette Haley Post Production Coordinator
Richard Todman Assistant Dialogue Editor
Tom Debenham Compositing Artist
Dominic Parker CG Animator
David E. Campbell Sound Re-Recording Mixer
Gregg Rudloff Sound Re-Recording Mixer
John T. Reitz Sound Re-Recording Mixer
Robert Troy Dialogue Editor
John T. Cucci Foley Artist
David Crone Steadicam Operator
Carl Fullerton Makeup Artist
Daniel Matthews Transportation Coordinator
Eric Béliveau Transportation Captain
Michel Brochu Construction Coordinator
Rejean Brochu Construction Coordinator
Claire Alary Assistant Property Master
Takashi Seida Still Photographer
Joe E. Rand Music Editor
Paddy Eason Compositing Artist
John Lewin Gaffer
James J. Gilson Gaffer
Linda Lew Foley Recordist
Patrick B. O'Brien First Assistant Camera
Wayne Paull Camera Operator
Réjean Forget Key Hair Stylist
Doris Simard Art Department Coordinator
Eames Gagnon Best Boy Electric
K.C. Bailey Still Photographer
Douglas Fox Property Master
René Guillard Gaffer
Charles Hamilton Sound Recordist
Kathryn Casault Makeup Artist
C.J. Goldman Makeup Effects
Christina Kontos Production Manager
Raymond M. Samitz Construction Coordinator
Elizabeth Schlitten Property Master
Colin Miller Supervising Sound Editor
Christopher Ackland Dialogue Editor
Jessica Gallavan ADR Supervisor
Francis Marleau Special Effects Coordinator
Rachael Penfold Visual Effects Producer
Dean Crone Camera Operator
Jonathan Wenk Still Photographer
Julie Sageau Video Assist Operator
Joel Holland Video Assist Operator
Nadine Demeule Video Assist Operator
Peter Girolami Gaffer
François Fauteux Location Manager
Lorraine Jamison Unit Publicist
Barbara Stoia Script Supervisor
Barry Idoine First Assistant Camera
Pam Aaron Wardrobe Supervisor
William Cawley Sound Assistant
Robert Parle Assistant Set Dresser
Julie Casault Assistant Makeup Artist
Christian Biron Assistant Location Manager
Thomas O'Connor Electrician
Daniel R. Chavez Executive In Charge Of Post Production
Louis-René Landry Draughtsman
Claude Leclair Assistant Set Dresser
Roy Bryson Hairstylist
Paul Aulicino First Assistant Sound Editor
Stephen Murphy CG Animator
Simon Guilbault Draughtsman
Denis Côté Swing
Billy Patsos Key Grip
Patrick Mahoney Craft Service
Noga Isackson First Assistant Director
Dan Glass CG Animator
John Charles Software Team Lead
Allan Byer Production Sound Mixer
Monique Champagne Script Supervisor
Linda Murphy Boom Operator
Mike Stanwick Color Timer
James Ashwill Foley Mixer
George Dickson Post Production Assistant
Eric Lafrance Carpenter
Danielle Boucher Production Coordinator
Nicolas Marion First Assistant Camera
Avery Gibbard Wardrobe Assistant
Robert Dawson Title Designer
Alain Bisson Doyal Rigging Grip
Charles-André Bertrand Assistant Set Dresser
Charles-André Bertrand Second Assistant Director
Michael Arthur Stunt Driver
Michael Dressel Foley Supervisor
Jim Kontos Unit Manager
Louise Cova Assistant Set Dresser
Karl Wasserman Cableman
Maggie Kusik Production Accountant
Jacques Leroide Foley Editor
Gary Burritt Negative Cutter
William 'Bear' Paul Key Grip
Bill Richards Aerial Coordinator
Ralph Contrado Scenic Artist
Nicole Stiegelbauer Standby Painter
Jacques F. Bernier First Assistant Camera
Robert Allicock Hairstylist
Jason 'Jay' Brown Set Dressing Artist
Vito G. Balenzano Driver
Jonathan Goldman Second Unit Director
Stephen Krug Set Production Assistant
Mark Akeson Stand In
Ricky Friedman Assistant Director
Damian Gonzales Electrician
Micael Albrecht Lighting Technician
Oliver James Researcher
Alex Maleev Storyboard Artist
Guylaine Boucher Assistant Production Coordinator
Louis Elman ADR Voice Casting
Bradley Clouse Sound Assistant
Gus Papadopoulos Set Dresser
David Sutton Boom Operator
Catherine Gélinas Dresser
Sylvie Chaput Seamstress
Hannah Walker Edwards CG Animator
Larry Orlick First Assistant Camera
Richard Clarke CG Animator
Gavin Toomey Compositing Artist
Ginette Cérat-Lajeunesse Assistant Hairstylist
John Murphy Dolly Grip
Kenneth G. Brown Second Second Assistant Director
Tara McNamee Stunt Double
Carl Lessard Graphic Designer
Sébastien Gervais Swing
Claude Gervais Swing
Courtney Henley-Anderson Production Assistant
Eric Stepper Property Master
Braden Belmonte Clapper Loader
Pierre Côté Special Effects Technician
Anne Alloucherie Second Assistant Director
Agnieszka Kroskowska Additional Third Assistant Director
Terry Eckert Best Boy Grip
Patrick Bernier Second Assistant Camera
Cecilia Weston Conductor
Sarah Dolan Music Coordinator
Catherine Lavoie Assistant Script
Marie Portelance Assistant Unit Manager
Sonny Rea Key Rigging Grip
Sonny Rea Key Production Assistant
Teena Byl Production Secretary
James Pollard Dolly Grip
Jeff Scott Electrician
Josée Comeau Seamstress
Sophie Godard Dresser
Eve Boulonne Set Dresser
Alison Kelly Second Assistant Camera
Christian Lemay Second Assistant Camera
Patrick Jean-Joseph Second Assistant Camera
Patrick Mangan Second Assistant Director
Regina Sabat-Dhouib Assistant Director Trainee
Josceline Genest Art Department Assistant
Diane Pagé Art Department Assistant
Réal Paré Art Department Assistant
Christina Hong Art Department Assistant
Gina Hendricks Assistant Property Master
Claude Jacques Assistant Set Dresser
Jean-Guy LeBlanc Assistant Set Dresser
Joseph Lang Browns Draughtsman
Karine Charobert Painter
Mario Paré Painter
Étienne Bédard Painter
Eric Brassard Swing
Walter Byrns Swing
Michel L'Heureux Dresser
Josée Philibert Dresser
Marie-Etienne Bessette Wardrobe Assistant
Richard Blackburn Electrician
Christian Grenier Electrician
John Bagley Electrician
John McAleer First Assistant Camera
Jean-Pierre Lamarche Key Grip
Claude Pothier Rigging Gaffer






















ikwilfilmskijken © 2021