The Book Thief (2013)

Drama
Liesel is een jong meisje dat tijdens de Tweede Wereldoorlog met haar pleegouders in München woont. Ze is getuige geweest van de geallieerde bombardementen op de stad en de deportatie van Joden naar het concentratiekamp Dachau. Te midden van de chaos van de oorlog begint het 9-jarige meisje boeken te stelen om ze stiekem te lezen in de kelder. Daar bevindt zich ook een schuilplaats voor ondergedoken Joden.

The Book Thief Film Info

Score: 7.5/10 van 4135 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2013-11-08
Lengte: 125 Minuut / 2:5
Regisseur: Brian Percival
Productie Studios: Studio Babelsberg, Fox 2000 Pictures, Sunswept Entertainment
Productie Land: Germany, United States of America


The Book Thief Trailer


Geoffrey Rush
als Hans Hubermann
Sophie Nélisse
als Liesel Meminger
Emily Watson
als Rosa Hubermann
Nico Liersch
als Rudy Steiner
Ben Schnetzer
als Max Vandenburg
Heike Makatsch
als Liesel's mother
Barbara Auer
als Ilsa Hermann
Roger Allam
als Narrator / Death (voice)
Rainer Bock
als Bürgermeister Hermann
Gotthard Lange
als Grave Digger
Rainer Reiners
als Priest
Kirsten Block
als Frau Heinrich
Julian Lehmann
als Liesel's Brother
Ludger Bökelmann
als Football Urchin
Paul Schaefer
als Football Urchin
Nozomi Linus Kaisar
als Fat Faced Goalie
Oliver Stokowski
als Alex Steiner
Robert Beyer
als Jewish Accountant
Hildegard Schroedter
als Frau Becker
Levin Liam
als Franz Deutscher
Sandra Nedeleff
als Max's Mother
Rafael Gareisen
als Walter, Nazi Soldier
Carl Heinz Choynski
als Jürgen the Groundsman
Mike Maas
als Rolf Fischer
Sebastian Hülk
als Gestapo Agent
Matthias Matschke
als Wolfgang
Beata Lehmann
als Woman with Champagne
Laina Schwarz
als Neighbor
Marie Burchard
als Neighbor
Georg Tryphon
als Neighbor
Joachim Paul Assböck
als Officer
Martin Ontrop
als Herr Lehmann
Jan Andres
als Fellow Conscript
Stephanie Stremler
als Post Woman
Carina Wiese
als Barbara Steiner
John Williams Original Music Composer
John Wilson Editor
Manfred Banach Production Sound Mixer
Simone Bär Casting
Karen Rosenfelt Producer
Florian Ballhaus Director of Photography
Anna B. Sheppard Costume Design
Redmond Morris Executive Producer
Antje Rau Stunt Coordinator
Barbara Berkery Dialect Coach
Katja Fischer Set Designer
Axel Kahnt Property Master
Helko Klünder Standby Carpenter
Klaus Mielich Special Effects Coordinator
Glenn Freemantle Sound Designer
Glenn Freemantle Supervising Sound Editor
Gillian Dodders Dialogue Editor
Ben Barker Sound Effects Editor
Peter Burgis Foley Artist
Ramiro Belgardt Music Editor
Bill Crutcher Supervising Art Director
Anja Müller Art Direction
R.J. Kizer Dialogue Editor
Kate Dowd Casting
Peter Gleaves ADR Recordist
Michael Petroni Writer
Camilo Sottolichio Grip
Michael Herbell Location Manager
Philipp Klausing Unit Production Manager
Brian Percival Director
Ken Blancato Producer
Elizabeth West Script Supervisor
Mark Rosinski Set Decoration
Simon Elliott Production Design
Maja Meschede Assistant Costume Designer
Markus Zusak Novel
Jens Löckmann Art Direction
Brigitte Friedländer-Rodriguez Costume Supervisor
Kerstin Kensy Visual Effects Producer
Theresa Anna Luther Set Costumer
Pamela Grujic Makeup Department Head
Michael Fissneider Set Designer
Esther Schreiner Assistant Art Director
Niv Adiri Sound Re-Recording Mixer
Danny Freemantle Sound Effects Editor
Glen Gathard Foley Recordist
Peter Hanson Foley Editor
Eilam Hoffman Sound Effects Editor
Helen McGovern Boom Operator
Andy Nelson Sound Re-Recording Mixer
Dirk Schäfer Boom Operator
Florian Gellinger Visual Effects Supervisor
Jonathan Weber Visual Effects Supervisor
Florian Emmerich "A" Camera Operator
Nicolay Gutscher "B" Camera Operator
Markus Ernst Costume Supervisor
Natascha Gotowtschikow Set Costumer
Sonja Greif Set Costumer
Andreas Grasshoff Transportation Captain
Jeanette Haley Post Production Supervisor
Alexandra Montag Casting Assistant
Emilie O'Connor Dialogue Editor
Alex Rouse Wigmaker
Adam Dale Helicopter Camera
Adam Dale Aerial Director of Photography
James Gemmill Scenic Artist
Russell Oxley Scenic Artist
Nina Hartstone Supervising ADR Editor
Nina Hartstone Supervising Dialogue Editor
Paul Apted Dialogue Editor
Jules Heath Still Photographer
Janosch Voss Gaffer
Thorsten Kosselek Best Boy Electric
Jaime Leonard Digital Intermediate Editor
Elspeth Brodie Dialect Coach
Stacy Mann Unit Publicist
Bülent Akgün Set Dresser
Rachael Speke Key Hair Stylist
Rachael Speke Key Makeup Artist
Daryl Bristow Wardrobe Supervisor
Nane Cornelius Set Decoration Buyer
Ryan Cole Sound Recordist
Emma Rees Costumer
Kim Honeyman Digital Intermediate
Paul Ensby Digital Intermediate Colorist
Sascha Dhillon Associate Editor
Björn Holzhausen Assistant Property Master
Uli Nefzer Special Effects Supervisor
Clare Harlow Casting Assistant
Iris Paschedag Assistant Art Director
Fae Hammond Hair Designer
Fae Hammond Makeup Designer
Bernhard Köpke ADR Recordist
Chris Lyons Special Effects Makeup Artist
Raymond Boy Storyboard Artist
Matt Curtis Main Title Designer
Nick Freemantle Assistant Sound Editor
Alexander Schumann 3D Artist
Matt Adams Digital Intermediate
Mathias Beier Rigging Gaffer
Lucia Foster Found Aerial Coordinator
Mike Tehrani ADR Recordist
Jan Grunwald Second Assistant "B" Camera
Dominik Avenwedde ADR Recordist
Nathaniel De'Lineadeus Special Effects Makeup Artist
Dominik Reindl Set Painter
Marika Knappe Makeup Artist
Nannette Schwarz Costumer
Hinrich Peters Lighting Technician
Jenny Dechene Tailor
Gabriele Klinke Tailor
Tom Rye Second Assistant Director
Dan Carling Digital Imaging Technician
Peter Byrne First Assistant "A" Camera
Natalie Meffert Compositor
Andreas Bundenthal Visual Effects Technical Director
Andreas Schiller Special Effects Technician
Rene Barthel Special Effects Technician
Karim Rahmani First Assistant "B" Camera
Jaroslav Spana Grip
Anna Klausing Production Secretary
Ralph Eisenmann First Assistant Director
Martin Berg Art Department Assistant
Julia Schädle Costumer
Uwe Schaer Construction Manager
Benjamin Anton Best Boy Grip
Jan Dieckmann Textile Artist
Patrick Winkler Extras Casting Assistant
Phil Booth First Assistant Director
Arne Müller Grip
Lisa McDiarmid Standby Art Director
Andreas Giesen Visual Effects Technical Director
André Stiebe ADR Recordist
Benedikt Bothe Unit Manager
Laura Bach Draughtsman
Maximilian Link Digital Imaging Technician
Markus Frank Compositor
Eva-Maria Müller Painter
Bernhard Esperester 3D Artist
Lisa Hauss Second Second Assistant Director
Abigail Catto Second Assistant "A" Camera
Maximilian Linus Dreusch Electrician
Bárbara Morelos-Zaragoza Translator
Susanne Kasper Makeup Artist
Johannes Maria Laboga Art Department Assistant
Tonja Schürmann Assistant Set Decoration
Sandra Wortmann Set Dresser
Vicky Heienbrok Camera Trainee
Sebastian Lindner Electrician
Thijs Wagelaar Electrician
Stephan Große Electrician
Florian Prinz Key Grip
Dorothée Bach Costume Assistant
Nana Seemann Costumer
Angelika Kauz Tailor
Gillian Wood Textile Artist
Christin Geigemüller Extras Casting Assistant
Jeffery L. Parks Online Editor
Lora Tucci ADR Recordist
Alessandro Mongardini ADR Recordist
Björn Kähler 3D Artist
Konstantin Borchert Compositor
Christoph Hasche Compositor
Petter Idestroem Compositor
Julia Kietzmann Compositor
Jan Piccart Compositor
Thorsten Scholz Compositor
Lonni Wong Compositor
Oliver Hohn Compositing Lead
Rayk Schroeder Compositing Lead
Andreas Wiget Matte Painter
Geraint Jones First Assistant Accountant
Heiner Borger Pilot
Bettina Brenner Production Accountant
Katrin Eser Production Assistant
Eral Kalender Production Assistant
Jessie Kerry Production Assistant
Sam Vester Production Assistant
Fabienne Zaumseil Production Assistant
Christina Syring Production Coordinator
Nils Brillat Set Production Assistant
Philipp Heintze Set Production Assistant
Moritz Kolf Set Production Assistant
Sebastian Luck Set Production Assistant
Carolina Ronzino Set Production Assistant






















ikwilfilmskijken © 2023