The Cell (2000)

Horror, Sciencefiction, Thriller
Carl Stargher vermoordt mooie jonge vrouwen op gruwelijke wijze. Zijn slachtoffers houdt hij gevangen in een cel, waarin automatisch water stroomt. Als de meisjes eenmaal dood zijn leeft Stargher zijn zieke fantasieën verder uit op hun lichamen. FBI-agent Peter Novak ontdekt hem, maar wanneer ze zijn woning binnenvallen, ligt de levensgevaarlijke moordenaar in een diepe coma.

The Cell Film Info

Score: 6.3/10 van 1462 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2000-08-17
Lengte: 109 Minuut / 1:49
Regisseur: Tarsem Singh
Schrijver: Mark Protosevich
Productie Studios: Caro-McLeod, Katira Productions GmbH & Co. KG, New Line Cinema, Avery Pix, RadicalMedia
Productie Land: Germany, United States of America


The Cell Trailer


Jennifer Lopez
als Catherine Deane
Vince Vaughn
als Peter Novak
Vincent D'Onofrio
als Carl Rudolph Stargher
Catherine Sutherland
als Anne Marie Vicksey
James Gammon
als Teddy Lee
Colton James
als Edward Baines
Dylan Baker
als Henry West
Marianne Jean-Baptiste
als Dr. Miriam Kent
Gerry Becker
als Dr. Barry Cooperman
Musetta Vander
als Ella Baines
Patrick Bauchau
als Lucien Baines
Jake Weber
als Gordon Ramsey
Dean Norris
als Cole
Tara Subkoff
als Julia Hickson
Lauri Johnson
als Mrs. Hickson
John Cothran
als Agent Stockwell
Jack Conley
als Agent Brock
Kamar de los Reyes
als Officer Alexander
Pruitt Taylor Vince
als Dr. Reid
Peter Sarsgaard
als Julia Hickson's Fiancee (uncredited)
Christopher Janney
als Swat Team Member
Nicholas Cascone
als FBI Technician
Joe La Piana
als FBI K-9 Agent
Jake Thomas
als Young Carl Stargher
Kim Chizevsky-Nicholls
als Stargher's Victim
Jennifer Day
als Stargher's Victim
Alanna Vicente
als Stargher's Victim
Aja Echols
als Stargher's Victim
Vanessa Branch
als Stargher's Victim
Elena Maddalo
als Stargher's Victim
Gareth Williams
als Stargher's Father
Monica Lacy
als Mother
Joy Creel
als Mother
Leanna Creel
als Mother
Alan D. Purwin
als Helicopter Pilot
Tom Foden Production Design
Julio Caro Producer
Carolyn Manetti Executive Producer
Eiko Ishioka Costume Design
Eric McLeod Producer
Howard Shore Original Music Composer
Robert Duffy Editor
Paul Rubell Editor
Ronna Kress Casting
Mark Protosevich Screenplay
Tarsem Singh Director
Donna Langley Executive Producer
Paul Laufer Director of Photography
April Napier Costume Design
Luke Freeborn Set Designer
Steve Callas Construction Coordinator
Kent Jones Sculptor
Jann Baskett Visual Effects
Dean Wolcott Set Designer
Josh Lusby Set Designer
Dawn M. Severdia Art Department Coordinator
Francesco Grisi Visual Effects
Linda Matthews Costume Supervisor
Suzana Peric Music Editor
Tessa Posnansky Set Decoration
Camille Calvet Makeup Artist
Michael Manson Art Direction
Kevin Tod Haug Visual Effects Supervisor
Geoff Hubbard Supervising Art Director
Susan Germaine Hairstylist
Guy Hendrix Dyas Assistant Art Director
Alex L. Worman Unit Publicist
Katherine E. Beyda Production Supervisor
John Roesch Foley
Kevin E. Carpenter Sound Re-Recording Mixer
Laura Baker Set Costumer
Jonathan Bobbitt Leadman
Michael Herbick Sound Re-Recording Mixer
Dennis Berardi Visual Effects Supervisor
Anthony Gaudioz Camera Operator
Erwin H. Kupitz Wigmaker
Joshua Hancock Picture Car Coordinator
Paul Huntley Wigmaker
Judi Townsend Script Supervisor
Rick Matthews Location Manager
Tommy Turtle Production Supervisor
J. Paul Huntsman Supervising Sound Editor
Adam Johnston Sound Designer
Robert J. Litt Sound Re-Recording Mixer
Thomas Nead Rigging Gaffer
Scott R. Hankins Set Costumer
Bill M. Puluti Transportation Coordinator
Renate Leuschner Wigmaker
Lorey Sebastian Still Photographer
Thomas Whiting ADR & Dubbing
Alyson Dee Moore Foley
Jayme S. Parker Sound Designer
Will Robbins CG Supervisor
Jack Gill Stunt Coordinator
Michèle Burke Makeup Artist
Brad Einhorn Property Master
Patrick J. Foley Dialogue Editor
Heather Plott Assistant Makeup Artist
Susan Germaine Hair Supervisor
Candace Neal Key Hair Stylist
Edouard F. Henriques Key Makeup Artist
Michael Amundson First Assistant Director
Frederic Roth Second Assistant Director
Eliza Steel Art Department Production Assistant
Jim Wojtowicz Art Department Production Assistant
Andrew M. Siegel Assistant Property Master
Edwin Roses Graphic Designer
Michael MacFarlane Painter
Kevin Wasner Prop Maker
Chris Fix Prop Maker
Bart Barbuscia Set Dresser
Skip Crank Set Dresser
Kris Fuller Set Dresser
Louis Terry Set Dresser
Jesse Siono Jr. Standby Painter
Trevor Goring Storyboard Artist
David B. Nowell Aerial Camera
Robert White Best Boy Electrician
Robena Malicoat Best Boy Grip
J. Wayne Parker Best Boy Grip
Katie Santore Camera Loader
George Ball Chief Lighting Technician
C. Ashley Sudge Dolly Grip
Donald Burghardt First Assistant "A" Camera
C. Alan Rawlins Sr. Key Grip
Bob Leitelt Key Rigging Grip
Chris Culliton Lighting Technician
Khan Griffith Lighting Technician
Brad M. Hazen Lighting Technician
Steven R. Morales Lighting Technician
Tony Boura Rigging Grip
Ster Percy Rigging Grip
Arthur Najera Rigging Grip
Bertoldo Gomez Rigging Grip
Brett F. Gates Second Assistant "A" Camera
David Drzewiecki Second Unit Director of Photography
Sande Alessi Extras Casting
Jackie Caro Costumer
William A. Campbell Key Costumer
Wendy M. Craig Key Set Costumer
Francine Lecoultre Textile Artist
Dana Kristen Vahle Pilot
Kristy Blackwell 3D Animator
Colin Cunningham 3D Animator
Raymond Gieringer 3D Animator
Lon Molnar 3D Animator
Xavier Allard Animation
Olivier Cauwet Animation
Nicolas Darques Animation
Antoine Deschamps Animation
Guillaume Ha Animation
Vincent Thomas Animation
François Boudaille Animation
David Drzewiecki VFX Director of Photography
Roger Sassen Gaffer
Christophe Dupuis Lead Animator
Laurent Gillet Lead Animator
Stephane Naze Lead Animator
Geoffrey Niquet Lead Animator
Dominique Vidal Lead Animator
Colin Green Pre-Visualization Supervisor
Jeff Campbell Visual Effects Compositor
Rob Gyorgy Visual Effects Compositor
Max Harris Visual Effects Compositor
Michael Hatton Visual Effects Compositor
Tania Janthur Visual Effects Coordinator
Carey Len Smith Visual Effects Coordinator
Alex Boothby Visual Effects Designer
Katherine Jones Visual Effects
Brad Phillips Visual Effects
Dick Ziker Stunts
Cinda-Lin James Stunt Double
Andy Gill Stunts
Manny Perry Stunts
John C. Meier Stunts
Jill Brown Stunt Double
Michael Runyard Stunts
Kenny Endoso Stunts
Sandy Berumen Stunts
Joe Bucaro III Stunts
Pat Romano Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024