The Chronicles of Riddick (2004)

Actie, Sciencefiction
Na jaren vluchten voor premiejagers, belandt Riddick op de planeet Helion Prime. Daar komt hij Kyra tegen, een vriendin uit het verleden. Op Helion Prime komen zij erachter dat Lords Marshal en zijn troepen alle mensen uit het universum willen vermoorden. Nu zijn ze samen op de vlucht en moeten zij een plan bedenken om Lord Marshal te stoppen.

The Chronicles of Riddick Film Info

Score: 6.518/10 van 3829 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-06-11
Lengte: 134 Minuut / 2:14
Regisseur: David Twohy
Productie Studios: Radar Pictures, One Race, Primal Foe Productions
Productie Land: United States of America

The Chronicles of Riddick Foto's


The Chronicles of Riddick Trailer


Vin Diesel
als Riddick
Thandiwe Newton
als Dame Vaako
Karl Urban
als Vaako
Alexa Davalos
als Kyra
Colm Feore
als Lord Marshal
Linus Roache
als Purifier
Keith David
als Imam
Yorick van Wageningen
als The Guv
Nick Chinlund
als Toombs
Roger Cross
als Toal
Kim Hawthorne
als Lajjun
Judi Dench
als Aereon
Mark Gibbon
als Irgun
Terry Chen
als Merc Pilot
Christina Cox
als Eve Logan
Nigel Vonas
als Merc
Raoul Ganeev
als Slam Guard
Alexis Llewellyn
als Ziza
Charles Zuckermann
als Scales
Kristin Lehman
als Shirah
Aaron Douglas
als Young Meccan Soldier
Christopher Heyerdahl
als Helion Politico
Ty Olsson
als Merc
Mark Acheson
als Slam Guard
Ron Selmour
als Slam Guard
Ben Cotton
als Slam Guard
Lorena Gale
als Defense Minister
Harry Cohen Sound Effects Editor
Adrian Gorton Set Designer
Mary Selway Casting
Graeme Revell Music
Scott Martin Gershin Sound Designer
Martin Hunter Editor
Ellen Mirojnick Costume Design
Andrew Menzies Set Designer
Rick Shaine Additional Editing
Coreen Mayrs Casting
Dennis Virkler Editor
Kevin Ishioka Supervising Art Director
Scott Kroopf Producer
Tom Engelman Co-Executive Producer
Ted Field Executive Producer
Anne McCarthy Casting
Vin Diesel Producer
Richard F. Mays Set Designer
Bryan Bowen Sound Designer
Mark W. Mansbridge Art Direction
Ian Fox Camera Operator
J. Michael Muro Camera Operator
J. Michael Muro Steadicam Operator
Bruce Crone Art Direction
Hugh Johnson Director of Photography
Holger Gross Production Design
Maya Shimoguchi Assistant Art Director
David Twohy Director
David Twohy Writer
Tim Simonec Orchestrator
William M. Elvin First Assistant Director
Michael Dennison Costume Design
David Womark Executive Producer
Serkan Zelzele Visual Effects Compositor
Victoria Down Key Makeup Artist
E. J. Foerster Second Unit Director
Jon Lavender Boom Operator
Wendy Czajkowsky ADR Mixer
Ryan Bailey Gaffer
John S. Bartley Second Unit Director of Photography
Peter Lando Set Decoration
George Zakk Executive Producer
Jay Scully Casting Associate
Kristina Lyne Graphic Designer
Christien Tinsley Makeup Artist
Jim Wheat Characters
Ken Wheat Characters
Gary Archer Prosthetics
Mike Wassel Visual Effects Supervisor
Tracy Adams Additional Editing
Steve Burg Visual Effects Art Director
Clint Carleton Stunts
Luke Freeborn Set Designer
Joshua Winget Supervising Music Editor
Ryan Nicholson Special Effects Makeup Artist
Peter Chiang Visual Effects Supervisor
Frank Ippolito Special Effects Makeup Artist
Bradley James Allan Fight Choreographer
Lauro Chartrand Utility Stunts
Jamie Dixon Visual Effects Supervisor
Bob Brown Stunt Coordinator
Michael Keller Additional Sound Re-Recording Mixer
Terrance Leigh Stunts
Richard Dean Makeup Artist
Sandi Tanaka Art Direction
Ve Neill Special Effects Makeup Artist
Nerses Gezalyan Foley Mixer
James Moriana Foley Artist
Terry Baliel Wig Designer
Freddy Luis Casting Associate
Janis Lee Scenic Artist
Pablo Holcer Digital Compositor
Michael Kamper Sound Effects Editor
Dean Wolcott Set Designer
Charlie Campbell Researcher
Tim T. Cunningham Visual Effects Coordinator
Doug Chapman Stunts
Kindra Marra Visual Effects Editor
James W. Tyson Costume Supervisor
Cheryl Buckman Assistant Editor
William H. Orr Special Effects Coordinator
Stephen Rosenbaum Additional Visual Effects
Andrew Li Set Designer
Robert A. Pandini Hairstylist
Steven A. Adelson Camera Operator
David Cameron Key Grip
Bob Morgan Costume Supervisor
Dawn Y. Line Costume Supervisor
Anthony Almaraz Costumer
Jeffrey Fayle Set Costumer
Hamish Purdy Set Buyer
Josh Lusby Set Designer
Kirstin Mooney Art Department Coordinator
Nick Navarro Assistant Art Director
Mark Hitchler Set Designer
Tom Debenham Visual Effects Supervisor
Pamela Klamer Set Designer
Jon Title Sound Designer
A. Todd Holland Set Designer
Michael Hertlein Dialogue Editor
Michael Hertlein ADR Editor
Victor James Martinez Set Designer
Troy Robinson Stunt Double
Brice Liesveld Visual Effects Coordinator
Chris Jenkins Sound Re-Recording Mixer
Tyler Patton Assistant Property Master
David Chow Set Designer
Pablo Helman Visual Effects Supervisor
Michelle Eisenreich Visual Effects Producer
Rick Kline Sound Re-Recording Mixer
Michael Burnett Special Effects Makeup Artist
Kelly Moon Script Supervisor
Heather MacDonald Visual Effects Producer
Martin Hill Sequence Lead
Allen Maris Visual Effects Producer
Kimberly Nelson LoCascio Visual Effects Producer
Emily Wallin First Assistant Editor
Andrew W. Davidson Gaffer
Andrew Semple Sculptor
Ann Scibelli Sound Designer
Daniel S. Irwin Dialogue Editor
Daniel S. Irwin ADR Editor
Lisa Goldberg Visual Effects Producer
Thomas J. Smith Visual Effects Supervisor
Jesper Kjölsrud Visual Effects Supervisor
Stuart McAra Visual Effects Producer
Frank A. Montaño Sound Re-Recording Mixer
Vladimir Lushnikov Sculptor
Joseph Lederer Still Photographer
Stacy L. Tyson Costume Assistant
Lauren M. Walker Set Costumer
Gideon Hay Props
Sylvia Nablo Transportation Coordinator
Ernie Avila Set Designer
Julia Neighly Visual Effects Coordinator
Jamie Venable Visual Effects Producer
Ron Mendell Concept Artist
Mathias Larserud CG Artist
Hugh Waddell ADR Supervisor
Ashley Revell Music Editor
Debra Wiebe Hairstylist
Ron Barr Digital Intermediate Editor
Thomas Jones Dialogue Editor
Thomas Jones ADR Editor
David Sosalla Visual Effects Supervisor
Miles Teves Concept Artist
Kerry Dean Williams Dialogue Editor
Kerry Dean Williams ADR Editor
Bruce Tanis Sound Effects Editor
Hector C. Gika Sound Effects Editor
Lubo Hristov Visual Effects Designer
Toby Lindala Special Effects Makeup Artist
Peter Zinda Sound Designer
Lee Anne Muldoon Unit Publicist
Andy Taylor Visual Effects Coordinator
Steve Vincent Best Boy Electric
Ian C. Ballard Key Hair Stylist
Céline Godeau Special Effects Makeup Artist
Ann McLaren Special Effects Makeup Artist
Monique Venier Special Effects Makeup Artist
Jeremy Johns Production Manager
John Kreidman Production Supervisor
Lubor Cencak Scenic Artist
Vivien Nishi Assistant Art Director
Tommy Tomlinson Property Master
Jan Kobylka Construction Coordinator
Daniel Miller Matte Painter
Dave Emmonds Head Greensman
Bryan Celano Sound Effects Editor
Stephanie Allen Visual Effects Producer
Denise Davis Visual Effects Producer
Gus Duron Visual Effects Editor
Sara Hyoun Visual Effects Editor
Gary Jackemuk Visual Effects Producer
Lisa Maher Visual Effects Producer
Jason Piccioni Visual Effects Supervisor
Alexander Vegh Animation Supervisor
Alexander Vegh Pre-Visualization Supervisor
Ciaran Kavanagh Camera Operator
Scott MacDonald Camera Operator
Mike Thomas Camera Operator
John W. Scott Gaffer
Marco Daxton Set Costumer
Andra Norton Set Costumer
David Vickery CG Artist
April Hunter-Krueger Costumer
Susi Campos Costumer
Robert Weaver CG Supervisor
Nino Costumer
Steve Ziolkowski Lead Animator
David Stanke Assistant Sound Editor
Jessica Rain Hairstylist
Constance Bracewell 2D Supervisor
Gail L. Smith Assistant Costume Designer
Celia Bond Stunts
Fredrik Sundqvist Sequence Lead
Neil Miller Matte Painter
Kelvin Lee Senior Animator
Jimmy Wilson Gaffer
Anne Burke Set Costumer
Tim Larsen Painter
Kevin Willis Assistant Editor
Kate Crossley Visual Effects Assistant Editor
Chris Ryan CG Artist
Dean Choe Stunt Coordinator
John Sweeney Assistant Property Master
Laurent-Paul Robert CG Artist
Nathan Ortiz Pipeline Technical Director
Collin Grant Storyboard Artist
Sherry Hitch Digital Compositor
Chandra Moore-Telfer Ager/Dyer
Thomas Clary 3D Coordinator
Lisa Rodgers Post Production Supervisor
Christine Coutts Assistant Costume Designer
Jason Ivimey Animation
Mark Edwards Visual Effects Coordinator
Benton Jew Storyboard
Benton Jew Storyboard Artist
Theo Eglseder First Assistant Camera
Rob Young Production Sound Mixer
Mamie McCall Animation
Lee Blasingame First Assistant Camera
Nicole Oguchi Visual Effects Coordinator
Alex Wuttke Sequence Supervisor
Keith Woods Rigging Gaffer
Taylor Matheson First Assistant Camera
Frank Cuomo Post Production Coordinator
Dave Rand Digital Effects Supervisor
Robert C. Lusted First Assistant Editor
Rob Fournier Armorer
Monique McRae Costumer
Wendy Williams Unit Production Manager
Wendy Williams Associate Producer
Donald D. Brown Boom Operator
Phillip Palousek Visual Effects Coordinator
Dawn Climie Costume Set Supervisor
Moriba Duncan Modeling
Ryan Steacy Armorer
Rena Campbell Costumer
Amy Garback CG Artist
Chad Bellamy Stunt Double
Karen Klein Rotoscoping Artist
Venessa De Anda Art Department Assistant
James J. Atkinson Sequence Supervisor
John Dale Construction Foreman
Lyne Talbot Truck Supervisor
Paul V. Molles Visual Effects Coordinator
Caleb J. Howard Digital Effects Supervisor
Chris Gibbins Assistant Camera
Phuong Chau Seamstress
Nick Foley ADR Recordist
Phillip Norwood Storyboard Artist
Bob Findlay First Assistant Camera
Patrick Kavanaugh Digital Effects Supervisor
Holland Miller Special Effects Makeup Artist
Joakim Arnesson Sequence Supervisor
Tibor Farkas Special Effects Makeup Artist
Brady Doyle Visual Effects Coordinator
Summer Eves Set Costumer
Summer Eves Costumer
Tamaryn Lang Costumer
Cam Esau Lighting Technician
Keith A. Parent Set Costumer
John Banovich Camera Operator
Mike O'Neal Digital Effects Supervisor
Mo Henry Negative Cutter
David Daniels First Assistant Director
Garson Yu Creative Director
M.B. Gordy Musician
Patrice Leung Second Unit First Assistant Director
Steve Woodley Animal Coordinator
Megan Harkness Assistant Makeup Artist
David Ticotin First Assistant Director
David Ticotin Second Assistant Director
Mandy Spencer-Phillips Unit Manager
Jonas Mayabb Art Department Assistant
Joanne McArthur Art Department Assistant
Ginny Sakamoto Set Designer
Jim Campbell Set Dresser
Darian Deering Set Dresser
Mecca Thornhill Set Dresser
Jamie Westbury Set Dresser
Gordon Stewart Set Dresser
Aristidi Georgiopoulos First Assistant Camera
Corey Robson Camera Loader
Corey Robson Second Assistant Camera
Tim Richardson Production Sound Mixer
Lesley Neufeld Assistant Costume Designer
Daevina Danyluck Set Costumer
Daevina Danyluck Costumer
Janice Gardner Set Costumer
Christine Kunicki Set Costumer
Eliza Lau Set Costumer
Danise Lee Set Costumer
Lenore Martinolich Set Costumer
Elizabeth Merrie Set Costumer
Margaret Perry Set Costumer
Teya Sellan Best Boy Electric
Kim Olsen Key Grip
Bliss McDonald Production Coordinator
Mark Mayer Production Accountant
Suzanne Ward Casting Assistant
Josie Ochej Casting Assistant
Cliff Brown Transportation Captain
Jack Lopatinsky Transportation Captain
Maggie Ostroff Assistant Editor
David Matusek Assistant Editor
Richard Long Assistant Editor
Lorie Olson Assistant Editor
Wendy Snowdon Assistant Makeup Artist
Don Anderson Assistant Property Master
Kevin Haverty Second Assistant Camera
Steven Porch Ager/Dyer
Ryan Monro Dolly Grip
Michael Krehl Makeup Artist
Mark Stainthorpe Construction Foreman
Ryan Lastimosa VFX Artist
Tricia Barrett Digital Compositor
Rebeka L. Roberts Ager/Dyer
Jesse Homan Grip
Lanny Campbell Ager/Dyer
Christopher Donaldson Costume Illustrator
Ahmad Zargaran Tailor
Barrie Wells Techno Crane Operator
Philip Katsikas Third Assistant Director
David J. Bowler Assistant Production Coordinator
Sari Gennis 3D Animator
Jo Walls 3D Artist
Mark Welser Matchmove Supervisor
Steve McGee Sequence Supervisor
Ian R. C. Levine Camera Trainee
Sean McPherson Compositing Supervisor
Corry Glass Stunts
James McKenzie Moore Casting Assistant
James Salberg Dolly Grip
Vanessa Giles Assistant Makeup Artist
Jennifer Lee Scheer Roto Supervisor
Randy Peterson Second Assistant Camera
Diane Holme Assistant Hairstylist
Joseph Francis CG Artist
Paul Arnel Grip
Ivory Stanton Ager/Dyer
Troy James Sobotka Best Boy Grip
Thomas Esmeralda Matte Painter
Tim Llewellyn Digital Compositor
Maureen O'Heron Costumer
Sophia Lo Digital Compositor
Michael Pecchia Digital Compositor
Noll Linsangan 3D Artist
François Lambert Digital Compositor
Bud Myrick Pre-Visualization Supervisor
Niel Rasmussen Grip
Stephanie Boeke Extras Casting
Brian Murray Concept Artist
Brian Connor Digital Compositor
Loree Cameron Graphic Designer
Álex Martínez Second Assistant Camera
Alleris Gillham Assistant Director
Keith M. Wegner Textile Artist
Dave Ferreira Rigging Grip
Dennis Briest Special Effects Technician
Scott Calderwood Set Buyer
Dimitri Delacovias Concept Artist
Matt Codd Conceptual Design
Wil Parrott Rigging Grip
Lewis Menga Production Assistant
Lewis Menga Visual Effects Production Assistant
Paul Vega Visual Effects Editor
Dorne Huebler Compositing Supervisor
Jody Ryan Third Assistant Director
Tim Dean Libra Head Technician
Phil Gough Property Master
Tamar Ouziel Assistant Makeup Artist
Andy Bishop Sound Assistant
Giselle Brewton Assistant Camera
Paul Brebner Assistant Camera
Donald Fly General Manager
Scott Steyns Playback Coordinator
Ron Crabb Matte Painter
Michael Bell VFX Artist
Chris Andreas On Set Dresser
Kevin Harrison Truck Costumer
Stacy Fish Second Second Assistant Director
Sharon Dever Construction Buyer
Paul T. Murakami Daily Grip
Steve Tressel Special Effects Assistant
Lindsay Birmingham Visual Effects Production Assistant
Dan Gorval Best Boy Grip
Jason Puliti Data Wrangler
Michael Green Focus Puller
Mace Johnson Colorist
Jessica A. Gihon Assistant Accountant
Gia K. Campbell CG Artist
Craig J. Lane First Assistant Production Coordinator
David Goyer Generator Operator
Simon Bright Key Production Assistant
Grant Smith Key Special Effects
Selena Ginger Payroll Accountant
Steven Flegel Second Assistant Production Coordinator
Robert Jezsik Costumer
Kara Owens Costumer
Brigitte Bourque Digital Compositor
Tim Angulo VFX Director of Photography
Kia Porter Costumer
Christopher Mark Richardson Construction Foreman
Beverly K. Sewers Assistant Hairstylist
Vittorio Palmisani Assistant Hairstylist
Alejandro Valbuena Second Unit First Assistant Director
Jelena Stojanovic Sequence Lead
Jordan Johnson Lighting Technician
Nu Quan Seamstress
Graham Jack Sequence Supervisor
Trisha Porter Makeup Artist
Andrew Mackie Grip
Ladan Mojallal Assistant Makeup Artist
Christina Kasperczyk First Assistant Camera
Josh Linkey Grip
Nina Jones Lighting Technician
Gene Kendall Assistant Hairstylist
James Dean Patten Assistant Hairstylist
Cindy L. Larsen Assistant Hairstylist
Elke Winters Assistant Makeup Artist
Catherine Church Costumer
Ann Russell Costumer
Kryssta Mills Third Assistant Director
Jennifer Zimmer Second Unit Director
Francisco Rosa Lead Painter
Sean Patrick Kennedy Props
Louise DeGagne Scenic Artist
Joe Dean Animation
Minh Duong CG Artist
Robert Sethi CG Artist
Sean Hyunin Lee Digital Compositor
Kristin Johnson Digital Compositor
Lopsie Schwartz Matte Painter
Thanh Nguyen Modeling
Joe White Rotoscoping Artist
Jaimie Lee Jota-Finnerty Visual Effects Coordinator
Mauricio Macal Visual Effects Coordinator
William Skellorn Visual Effects Production Assistant






















ikwilfilmskijken © 2024