The Commuter (2018)

Actie, Thriller, Mysterie
Michael is een verzekeringsagent die zoals elke dag heen en weer reist tussen zijn woonplaats en de plaats waar hij werkt. Een mysterieuze vreemdeling dwingt hem echter de identiteit te onthullen van een verborgen passagier in zijn trein, vóór deze de laatste halte bereikt.

The Commuter Film Info

Score: 6.358/10 van 4258 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-01-11
Lengte: 104 Minuut / 1:44
Regisseur: Jaume Collet-Serra
Productie Studios: StudioCanal, TF1 Films Production, The Picture Company
Productie Land: France, United States of America

The Commuter Foto's


The Commuter Trailer


Liam Neeson
als Michael MacCauley
Vera Farmiga
als Joanna
Patrick Wilson
als Alex Murphy
Jonathan Banks
als Walt
Sam Neill
als Captain Hawthorne
Elizabeth McGovern
als Karen MacCauley
Killian Scott
als Dylan
Shazad Latif
als Vince
Andy Nyman
als Tony
Clara Lago
als Eva
Roland Møller
als Jackson
Florence Pugh
als Gwen
Dean-Charles Chapman
als Danny MacCauley
Ella-Rae Smith
als Sofia
Nila Aalia
als Sherri
Colin McFarlane
als Conductor Sam
Kobna Holdbrook-Smith
als Oliver
Adam Nagaitis
als Conductor Jimmy
Kingsley Ben-Adir
als Agent Garcia
Damson Idris
als Agent Denys
Andy Lucas
als Manny the Engineer
Zaak Conway
als Caleb O'Malley
Ben Caplan
als Frank
Letitia Wright
als Jules Skateboarder
Simon Hibbs
als Sean O'Malley
Nathan Wiley
als Sniper
Jamie Beamish
als Nathan
David Alwyn
als Platform Trooper
John Alastair
als Officer O'Neal
Edward Bluemel
als Gwen's Boyfriend
Aoife Hinds
als Jeanie
Alana Maria
als Officer Jones
Pat Kiernan
als Pat Kiernan
Jaime Menéndez
als Enrique Mendez
Neal Beagley
als Police Officer (uncredited)
Andres Austin Bennett
als Medic (uncredited)
Dilyana Bouklieva
als Commuter (uncredited)
Pamela Betsy Cooper
als Commuter (uncredited)
Graham Curry
als Commuter (uncredited)
Leigh Dent
als Commuter (uncredited)
Steven I. Dillard
als Paperman (uncredited)
Andrew Dunkelberger
als Commuter (uncredited)
Vikki Edwards
als Passenger (uncredited)
Matthew Faucher
als Basketball Player (uncredited)
Lee Nicholas Harris
als Commuter (uncredited)
Pete Buzzsaw Holland
als Commuter (uncredited)
Kyle Jerichow
als Yankees Fan (uncredited)
Peter Meyer
als Passenger (uncredited)
Anthony Milton
als Policeman (uncredited)
Tony Pankhurst
als Main Commuter (uncredited)
Shade Rupe
als Bus Accident Doctor (uncredited)
Richard Stanley
als Commuter (uncredited)
A.k. Steppa
als Commuter (uncredited)
Stuart Whelan
als Police Detective (uncredited)
Philip de Blasi Writer
Jaume Collet-Serra Director
Byron Willinger Writer
Ryan Engle Writer
Roque Baños Music
Richard Bridgland Production Design
Kevin Baker Still Photographer
Charlotte Sewell Assistant Costume Designer
Philip de Blasi Story
Jill Taylor Costume Design
Linda O'Reilly Set Costumer
Oliver Southall Set Costumer
Rob Farris Digital Intermediate
Alex Heineman Producer
Cara Stevens Set Costumer
Ben Rothwell Armory Coordinator
Anele Onyekwere Music Editor
Jeremy Richardson First Assistant Editor
Andrew Rona Producer
Renate Nicolaisen Assistant Art Director
David Weller Assistant Art Director
Michael Nelson Ultimate Arm Operator
Sarah Iovino Art Department Coordinator
Kate Suzanne Hunter Assistant Art Director
Tony Jackson Camera Operator
Irene Chawko Script Supervisor
Dana Kalder Key Makeup Artist
Des Whelan Camera Operator
Jay Maidment Still Photographer
Carole Taylor Script Supervisor
Thomas Lappin Camera Operator
Lillie Jeffrey Casting Associate
Tamsyn Manson Casting Assistant
John Warhurst Music Editor
Paul Purdy Property Master
James Gucciardo Camera Operator
Emily Thomson Set Costumer
Graham Sutton Music Editor
Anna Livia Cullinan Researcher
Marc Spicer Second Unit Director of Photography
Genki McClure Lighting Technician
Byron Willinger Story
Mark Clayton Gaffer
Philippa Wood Costume Coordinator
Tina Jones Set Decoration
James Summers Rigging Gaffer
Dick Conway Lighting Technician
Myles Aronowitz Still Photographer
Benedict Minghella Casting Assistant
Reg Poerscout-Edgerton Casting
Lucia Foster Found Aerial Coordinator
Tom Davis First Assistant Editor
Miles A. Fletcher Pilot
Paul Cameron Director of Photography
Nicolas De Toth Editor
Tracy McGregor Costume Supervisor
Renee Mariotti Wardrobe Supervisor
Matt Fyson Armory Coordinator
Daniel Rogers Health and Safety
Wing Lee Art Direction
Hugo Adams Foley Editor
Gilbert Lake Sound Re-Recording Mixer
Karanja Yorke Stunt Double
Kara Tsiaperas Dialect Coach
Neil Chapelhow Stunt Double
Mens-Sana Tamakloe Stunt Double
Paul Hymns Key Grip
Kyle Cooper Title Designer
Fiona Foster Visual Effects Producer
Sean Lewkiw CG Supervisor
Richard Whelan First Assistant Director
Robert Voysey Construction Manager
James Harrison Supervising Sound Editor
Melody Alasset Visual Effects Coordinator
Simon Burchell VFX Editor
Alex Oakley First Assistant Director
Tom Whitehouse Concept Artist
Roy Taylor Fight Choreographer
Joe Birdsey Prop Maker
Noriko Watanabe Hair Designer
Aja Frary Stunt Double
Rick English Stunt Double
Claire Lawrence Stunt Double
John King Art Direction
Noriko Watanabe Makeup Designer
Mhairi Wyles-Lang ADR Coordinator
Richard Rowntree Greensman
Chris Burdon Sound Re-Recording Mixer
Tom Sayers Sound Effects Editor
Stefano Pepin Special Effects Supervisor
Steven Begg Visual Effects Supervisor
Mark Vanselow Stunt Coordinator
Roy Farfel Stunt Driver
Casey Michaels Stunt Double
JoJo Williams Makeup & Hair
Sue Wyburgh Makeup & Hair
Sunday Englis Makeup Department Head
Wakana Yoshihara Makeup Supervisor
Wakana Yoshihara Hair Supervisor
Helen Yates Art Department Assistant
Hugh Fottrell Assistant Property Master
James Klotsas Assistant Property Master
Kimberley Fahey Assistant Set Decoration
Steven Law Carpenter
Nick Lawrence Carpenter
Nick Slater Carpenter
Barry Gingell Graphic Designer
Dorothy Sullivan Property Buyer
Christopher Donovan Props
Nathan Payne Props
Roy Rookes Props
Toby Russell Props
Noel Godfrey Set Dresser
Luke Townshend Set Dresser
Pierre Farinole Standby Art Director
Adam Shepherdly Standby Carpenter
Graeme Callander Storyboard Artist
Adam Dale Aerial Director of Photography
Drew Suppa Assistant Camera
Gary Smith Best Boy Grip
Dante Connor Camera Trainee
Tom Gough Digital Imaging Technician
Edward Viola Digital Imaging Technician
Quentin Brown Digital Imaging Technician
Alan Stewart VFX Director of Photography
Wailoon Chung Electrician
Matt Jackman Smith Electrician
Matt Markham Electrician
Mike Parsons Electrician
Jordan Perry Electrician
Greg Whitbrook Electrician
Nicholas Clarke Daily Electrics
Ryan Monteith Daily Electrics
Max Glickman First Assistant "A" Camera
Gavin Fernandez First Assistant "B" Camera
Leigh Gold First Assistant "C" Camera
René Adefarasin First Assistant Camera
David Cozens First Assistant Camera
Francesco Ferrari First Assistant Camera
John Patrick Oates Grip
Vinnie Laraway Libra Head Technician
Ryan Huffer Lighting Technician
Ross Citrin Loader
James Paul Thomas Second Assistant "A" Camera
Ben Casciello Rogers Second Assistant "A" Camera
Ben Adefarasin Second Assistant "B" Camera
Nicholas Koda Second Assistant "C" Camera
James Perry Second Assistant "C" Camera
Sarah Guenther Second Assistant Camera
Christopher Starkey Second Assistant Camera
Malcolm A. Purnell Additional First Assistant Camera
Pip White Additional Second Assistant Camera
Betsy Heimann Costume Designer
Angel Concepcion Costumer
Kaniez Braganza Textile Artist
Kate Lawson Textile Artist
Marco de Magalhães Wardrobe Master
George Atkins ADR Mixer
Rob Davidsson ADR Mixer
Simon Diggins ADR Mixer
Aaron Southerland ADR Mixer
Andy Welker ADR Mixer
Mark DeSimone ADR Mixer
Ignacio Arrojo ADR Recordist
Tyler Newhouse ADR Recordist
Amy Felton Assistant Sound Editor
Sue Harding Foley Artist
Adam Mendez Foley Mixer
Sophia Hardman Foley
James Cassidy Sound Mix Technician
Jim Greenhorn Production Sound Mixer
Daniel McIntosh Production Sound Mixer
Shaun Mills Sound Mixer
Steve Little Supervising ADR Editor
Steve Little Supervising Dialogue Editor
Hayden Sheridan Special Effects Assistant
Dan Vico Special Effects Assistant
Jason McCameron Special Effects Supervisor
Florin Daniel Catrinoiu Special Effects Technician
Szilard Gergely Special Effects Technician
Rupert Morency Special Effects Technician
Ronnie Rackley Special Effects Technician
Lee Cashmore Animation
Thomas Enjalbert Animation
Sandra Guarda Animation
Simon Irvine Animation
Grahame Curtis Modeling
Wenceslao Herrera Garcia Modeling
Andrew Leighton Modeling
Luke Wilde CG Supervisor
Robin T. Brown Compositing Artist
Brad Dunn Compositing Artist
Prag Gargatte Compositing Artist
Mike Holmes Compositing Artist
James McCarthy Compositing Artist
Finley McNeilage Compositing Artist
Brad Roddy Compositing Artist
Nicolas Borens Compositing Supervisor
Alex Webb Compositing Supervisor
Michael Hedges Digital Compositor
Stephane Brisson Digital Compositor
Jean-Francois Burdin Digital Compositor
Tracie Donais Digital Compositor
Graham Dorey Digital Compositor
Kai Gadd Digital Compositor
Zave Jackson Digital Effects Supervisor
Peter Clayton Lead Animator
Paul Lee Lead Animator
Brett Schroeder Lead Animator
Ian Allard VFX Lighting Artist
Sebastien Beaulieu VFX Lighting Artist
Guy Boudreau VFX Lighting Artist
Julien Fradin VFX Lighting Artist
Nikos Gatos VFX Lighting Artist
Laurent Makowski VFX Lighting Artist
Ravinder Sembi VFX Lighting Artist
Ben Thomas VFX Lighting Artist
Jonathan Vuillemin VFX Lighting Artist
Richard Sowerby Roto Supervisor
Mark Brown Pre-Visualization Supervisor
Luca Cantani Senior Animator
David Penn Title Designer
Sohrab Esfehani VFX Artist
Stuart Gardiner VFX Artist
Marco Lee VFX Artist
Jonty Smith VFX Artist
Alexander Maldoff Visual Effects Coordinator
Erin Anderson Visual Effects Coordinator
Pilar Cubría Visual Effects Coordinator
Melanie Murray Visual Effects Coordinator
Gareth Pearce Visual Effects Coordinator
Matina Skouteri Visual Effects Coordinator
Katia Muscariello Visual Effects Coordinator
Billy A. Campbell VFX Editor
Steve Pang VFX Editor
Kieran Waller VFX Editor
Christopher Learmonth VFX Editor
Michael Michaud VFX Editor
Pablo Perugorria VFX Editor
Maxime Sirven VFX Editor
Andy Stevens VFX Editor
Rupert Smith Visual Effects Producer
Ami Yamauchi Visual Effects Producer
Audrey Boivin Visual Effects Producer
Ciarán Keenan Visual Effects Producer
Linda Luong Visual Effects Producer
Maryah Azzuolo Visual Effects Production Assistant
Mara Fröhlich Visual Effects Production Manager
Adam Rowland Visual Effects Supervisor
Stephane Paris Visual Effects Supervisor
Thibaut Breton Visual Effects Technical Director
Gayle Dickie Second Assistant Director
Sandrine Loisy Second Assistant Director
Tom Mulberge Second Assistant Director
Bryn Lawrence Second Assistant Director
Adam Glasman Digital Colorist
Georgina Cranmer Digital Intermediate Assistant
Lawrence Hook Digital Intermediate Assistant
Maria Chamberlain Digital Intermediate Assistant
Charlotte Barnes Digital Intermediate Assistant
Karolina Dziwinska Digital Intermediate Assistant
Patrick Malone Digital Intermediate
Neil Harrison Digital Intermediate
Daniel Tomlinson Online Editor
Tessy Díez Music Coordinator
Phil Canning Music Consultant
Marcus Fong Music Programmer
Juan Carlos Enriquez Music Programmer
Adam Goodall Supervising Armorer
Faujja Singh Armorer
Marcelo Altino Garcia Main Title Designer
Malissa Hallenbeck Post Production Accountant
Max Mason Production Assistant
Anna Hintzen Production Assistant
Maria Ana D. Dias Production Secretary
Eloise Loach Set Production Assistant
Phoebe Young Set Production Assistant
Ellysha Eglon-Smith Set Production Assistant
Richard Ruck Unit Manager
Matt Crook Stunts
Jaume Collet-Serra Executive Producer
Yu Dong Executive Producer






















ikwilfilmskijken © 2024