The Craft (1996)

Horror, Drama, Fantasie
Vier meiden zijn op school echte buitenbeentjes met dezelfde hobby: hekserij. Samen experimenteren ze met duistere krachten om wraak te nemen op iedereen die hun heeft gepest. Maar de zaken lopen verschrikkelijk uit de hand als ze erachter komen dat ze grotere krachten hebben opgeroepen dan ze eigenlijk aankunnen.

The Craft Film Info

Score: 6.8/10 van 1768 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1996-05-03
Lengte: 101 Minuut / 1:41
Regisseur: Andrew Fleming
Schrijvers Peter Filardi, Andrew Fleming.
Productie Studios: Columbia Pictures, Red Wagon Entertainment
Productie Land: United States of America

The Craft Foto's


The Craft Trailer


Robin Tunney
als Sarah Bailey
Fairuza Balk
als Nancy Downs
Neve Campbell
als Bonnie
Rachel True
als Rochelle
Skeet Ulrich
als Chris Hooker
Christine Taylor
als Laura Lizzie
Breckin Meyer
als Mitt
Nathaniel Marston
als Trey
Cliff DeYoung
als Mr. Bailey
Assumpta Serna
als Lirio
Helen Shaver
als Grace Downs
Jeanine Jackson
als Jenny
Brenda Strong
als Doctor
Elizabeth Guber
als Laura's Friend
Jennifer Greenhut
als Laura's Friend
Arthur Senzy
als Vagrant
Endre Hules
als Monsieur Thepot
Mark Conlon
als Swimming Coach
Christine Louise Mills
als Stewardess
William Newman
als Street Preacher
Erin Tavin
als Homeless Mother
Rod Britt
als Priest
Brogan Roche
als Insurance Man
Rebecca McLaughlin
als Biology Teacher
Tony Genaro
als Bus Driver
Janet Rotblatt
als Homeroom Teacher
Jason Filardi
als Paramedic
Karyn J. Dean
als Whispering Girl
Danielle Koenig
als Whispering Girl
Janet Eilber
als Sarah's Mother
Esther Scott
als Asylum Nurse
Tory Christopher
als Bus Driver (uncredited)
Glory Fioramonti
als Red-Haired Woman in Car (uncredited)
John Kapelos
als Ray (uncredited)
Kathleen Lloyd
als Bonnie's Mother (uncredited)
Gloria Koehn Straube
als Student (uncredited)
Andrew Fleming Director
Peter Filardi Screenplay
Alexander Gruszynski Director of Photography
Jeff Freeman Editor
Andrew Fleming Screenplay
Graeme Revell Music
Douglas Wick Producer
Deborah Everton Costume Design
Marek Dobrowolski Production Design
Nancy Nye Set Decoration
Ginny Nugent Executive Producer
Lisa Tornell Co-Producer
Jim Beinke Makeup Effects
Andy Nelson Sound Re-Recording Mixer
David M. Dunlap Camera Operator
Clay H. Wilson Dolly Grip
Peter Iovino Still Photographer
Nancy Townsend Second Second Assistant Director
Suzanne Pastor Visual Effects Producer
Gae S. Buckley Art Direction
Max E. Brehme Leadman
Beth Elliott Scenic Artist
David W. Alstadter Foley Mixer
James Beshears Supervising ADR Editor
Michael Haight Dialogue Editor
Glory Fioramonti Stunt Coordinator
Sean Mannion Property Master
Frank Musitelle Greensman
Scott W. Anderson Sound Effects Editor
Moe Chamberlain Boom Operator
Alicia Stevenson Foley Artist
Robin Griffin Visual Effects Coordinator
Robin Anderson Script Supervisor
Julie Witherington Assistant Property Master
Timothy Pearson Foley Artist
Rick Avery Stunt Driver
Katherine M. Butler First Assistant Camera
Andy Ryan Gaffer
Jeffrey Hamilton Makeup Artist
Monique Suraci Assistant Hairstylist
Jennine Rimer Assistant Property Master
Brana Rosenfeld Assistant Set Decoration
Sherry Peterson Stunts
Birgit K. Schier Stunts
Kris Fullan Martinez Production Coordinator
Yann Delpuech Sound Effects Designer
Felipe Savahge Stunt Double
Al LaVerde Key Grip
Joshua Winget Music Editor
Nina Saxon Title Designer
Pam Dixon Casting
Nicole Koenigsberger Assistant Art Director
John H. Samson Construction Coordinator
Bobby Mackston Supervising Sound Editor
Ned Martin Camera Operator
Scott Whitman First Assistant Camera
Barry H. Waldman Unit Production Manager
Gregory King Supervising Sound Effects Editor
James Matheny Dialogue Editor
David P. Kelsey Special Effects Coordinator
Mageara Cameron Visual Effects Coordinator
Beatrice De Alba Hairstylist
John R. Woodward First Assistant Director
Anna Behlmer Sound Re-Recording Mixer
Terry Dunn Production Accountant
John Murray Foley Supervisor
Joni Avery Stunt Double
Sarah Shawe Wardrobe Supervisor
Michelle Vittone Assistant Makeup Artist
Barbara M. Ravis Second Assistant Director
Willy Allen Dialogue Editor
Pamela Kahn Foley Artist
David Garden Camera Operator
Natalie Richards Set Designer
Glenn E. Moran Assistant Chief Lighting Technician
Jan Wesley First Assistant Editor
Wayne L. Duncan Grip
Kathi Danielson First Assistant Accountant
Gary Kesell Location Manager
Boone Narr Animal Wrangler
Geno Hart Transportation Captain
Al Boone Transportation Co-Captain
Dan Wallin Scoring Mixer
Gloria Kaiser Color Timer
Kelley Ray Visual Effects Supervisor






















ikwilfilmskijken © 2024