The Curious Case of Benjamin Button (2008)

Drama, Fantasie, Romantiek
Terwijl de orkaan Katrina op New Orleans afstormt, ligt de bejaarde Daisy op haar sterfbed. Ze vraagt haar dochter om voor te lezen uit een oud dagboek. Het dagboek vertelt het bijzondere verhaal van Benjamin Button.

The Curious Case of Benjamin Button Film Info

Score: 7.584/10 van 12323 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2008-12-25
Lengte: 166 Minuut / 2:46
Regisseur: David Fincher
Schrijver: Eric Roth
Productie Studios: Paramount, Warner Bros. Pictures, The Kennedy/Marshall Company
Productie Land: United States of America


The Curious Case of Benjamin Button Trailer


Brad Pitt
als Benjamin Button
Cate Blanchett
als Daisy Fuller
Taraji P. Henson
als Queenie
Julia Ormond
als Caroline Fuller
Jason Flemyng
als Thomas Button
Mahershala Ali
als Tizzy Weathers
Jared Harris
als Captain Mike
Elias Koteas
als Monsieur Gateau
Phyllis Somerville
als Grandma Fuller
Tilda Swinton
als Elizabeth Abbott
Faune Chambers Watkins
als Dorothy Baker
Donna DuPlantier
als Blanche Devereux
Jacob Tolano
als Martin Gateau
Earl Maddox
als Man at Train Station
Ed Metzger
als Teddy Roosevelt
Danny Vinson
als Priest Giving Last Rites
David Jensen
als Doctor at Benjamin's Birth
Joeanna Sayler
als Caroline Button
Fiona Hale
als Mrs. Hollister
Patrick Thomas O'Brien
als Dr. Rose
Marion Zinser
als Mrs. Horton
Peter Donald Badalamenti II
als Benjamin 1928-31
Danny Nelson
als General Winston
Paula Gray
als Sybil Wagner
Lance E. Nichols
als Preacher
Rampai Mohadi
als Ngunda Oti
Troi Bechet
als Filamena Gilea
Elle Fanning
als Daisy Age 7
Ted Manson
als Mr. Daws
Clay Cullen
als Young Mr. Daws
Edith Ivey
als Mrs. Maple
Robert Towers
als Benjamin 1932-34
Sonya Leslie
als Daisy's Nurse
Yasmine Abriel
als Prostitute with Benjamin
Madisen Beaty
als Daisy Age 10
Tom Everett
als Benjamin 1935-37
Don Creech
als Prentiss Mayes
Christopher DesRoches
als Rick Brody
Joshua Desroches
als Vic Brody
Richmond Arquette
als John Grimm
Josh Stewart
als Pleasant Curtis
Ilia Volok
als Russian Interpreter
David Ross Paterson
als Walter Abbott
Taren Cunningham
als Young Elizabeth Abbott
Myrton Running Wolf
als Dennis Smith
Stephen Monroe Taylor
als Sailor
Devyn A. Tyler
als Queenie's Daughter Age 14
Adrian Armas
als David
Wilbur Fitzgerald
als TV Reporter
Ashley Nolan
als Woman Doctor
Louis Herthum
als Man at Caroline's Party
Katta Hules
als Caroline Age 12
Rus Blackwell
als Robert Williams
Joel Bissonnette
als David Hernandez
Deneen Tyler
als Queenie's Daughter Age 40
Spencer Daniels
als Benjamin Age 12
Chandler Canterbury
als Benjamin Age 8
Charles Henry Wyson
als Benjamin Age 6
Jessica Cropper
als Featured Dancer
Katherine Crockett
als Featured Dancer
Bianca Roe
als Ballerina Who Ties Up Shoelace (uncredited)
Emma Degerstedt
als Ballet Dancer (uncredited)
Megan Brown
als Woman Kissing Benjamin (uncredited)
Clay Chamberlin
als The Grumpy Sailor (uncredited)
Leslie Augustine
als Ballet Dancer (uncredited)
Blake Balu
als Restaurant Patron (uncredited)
Aliane Baquerot
als Ballet Dancer (uncredited)
Brett Beoubay
als 1918 Police Officer (uncredited)
Allen Boudreaux
als Teddy Roosevelt's Secret Service Agent (uncredited)
Eve Brent
als Old Woman (uncredited)
David E. Brown
als U.S. Lieutenant (uncredited)
Jake Carpenter
als Sailor (uncredited)
Walter Delmar
als Ballet Dancer (uncredited)
Louis Dupuy
als Taxi Driver (uncredited)
Marian Filali
als Hospital Receptionist (uncredited)
Ron Flagge
als Bartender (uncredited)
Joe Fontana
als Shrimper (uncredited)
Garrett Forbes
als Ballet Dancer (uncredited)
Tiffany Forest
als Girl on Street (uncredited)
Debby Gaudet
als Restaurant Patron (uncredited)
Simone-Elise Girard
als Parisian Woman (uncredited)
Geraldine Glenn
als Family Member (uncredited)
Zuri Goldman
als Ballet Dancer (uncredited)
Malerie Grady
als Ballet Dancer (uncredited)
Bob Harter
als Man Who Buys Button House (uncredited)
Rhonda Huete
als Button Factory Worker (uncredited)
Grant James
als Joking Old Man (uncredited)
Christopher Karl Johnson
als Medical Officer on Liberty Ship (uncredited)
Shiloh Jolie-Pitt
als Caroline as Baby (uncredited)
Spencer Kayden
als Ballet Dancer (uncredited)
Jonathan Lane
als Usher at Theater (uncredited)
Shane LeCocq
als Dancer (uncredited)
Kevin Lorio
als Streetcar Driver (uncredited)
Audrey Lynn
als 1920's Woman Strolling by Window (uncredited)
Angelina McCoy
als Ballet Dancer (uncredited)
Harlon Miller
als Soldier (uncredited)
Valeska Miller
als Ballet Dancer (uncredited)
Jay Oliver
als Nolan House Resident (uncredited)
Antonia Putiloff
als J. Meranda (voice) (uncredited)
Sean Ross
als Russian Soldier (uncredited)
Ross Rouillier
als 1918 U.S. Lieutenant (uncredited)
Robert W. Savina
als Man in Rowboat (uncredited)
Andy Sims
als Man in Wheelchair (uncredited)
Chaz Smith
als Dock Worker (uncredited)
Logan Douglas Smith
als Neighbor / Son of Nursing Home Elder (uncredited)
Terry Lee Smith
als Rower (uncredited)
Lauren Swinney
als Mrs. Carter (uncredited)
Dennis Thomas IV
als Grave Digger (uncredited)
Michel Thériault
als Taxi Driver (uncredited)
Yvette Tucker
als Carousel Dancer (uncredited)
Gelsey Weiss
als Dancer (uncredited)
Autumn Withers
als Dancer (uncredited)
Brianna Womick
als Ballet Dancer (uncredited)
Michael Wozniak
als World War I Officer (uncredited)
F. Scott Fitzgerald Novel
Eric Roth Screenplay
David Fincher Director
Ceán Chaffin Producer
Kathleen Kennedy Producer
Frank Marshall Producer
Laray Mayfield Casting
Jacqueline West Costume Design
Kirk Baxter Editor
Angus Wall Editor
Donald Graham Burt Production Design
Kelly Curley Art Direction
Michele Laliberte Art Direction
Randy Moore Art Direction
Scott Plauche Art Direction
Victor J. Zolfo Set Decoration
Beatrice De Alba Hairstylist
Yolanda Mercadel Hairstylist
Donita Miller Hairstylist
Donna Spahn Hairstylist
Jean Ann Black Makeup Department Head
Elaine L. Offers Makeup Artist
Paige Reeves Makeup Artist
Natasha Ladek Wigmaker
Marc A. Hammer Production Supervisor
Lisa D. DiSanto Art Department Coordinator
Doris Simard Art Department Coordinator
Chere Theriot Art Department Coordinator
Félix Larivière-Charron Assistant Art Director
Aaron Haye Assistant Art Director
Vincent Gingras-Liberali Assistant Art Director
Nithya Shrinivasan Assistant Art Director
Jonas Kirk Construction Coordinator
Marvin Salsberg Construction Foreman
Stuart John Construction Foreman
Michael Arena Greensman
Scott C. Bivona Greensman
David Keith Broome Greensman
Jeff Brown Greensman
Robert Joy Greensman
Dylan La Frenière Greensman
Pavel Pesta Scenic Artist
Véronique Piché Greensman
David Lee Toth Greensman
Freddy Waff Leadman
Michael A. Johnson Leadman
J. Bryan Holloway Sculptor
Claire Hassig Scenic Artist
Kenneth Garrett Sculptor
Lorrie Campbell Set Designer
Ryan Heck Set Designer
Masako Masuda Set Designer
Clint Wallace Set Designer
Randall D. Wilkins Set Designer
Jane Wuu Set Designer
Tammy S. Lee Set Designer
Ren Klyce Supervising Sound Editor
Malcolm Fife Sound Effects Editor
E. Larry Oatfield Sound Effects Editor
Ren Klyce Sound Re-Recording Mixer
David Parker Sound Re-Recording Mixer
Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Ryal Cosgrove Special Effects Coordinator
Burt Dalton Special Effects Coordinator
Jim Kundig Animatronic and Prosthetic Effects
Dan Abrams CG Supervisor
Karl Denham CG Supervisor
Jonathan Litt CG Supervisor
Victor Lizarraga CG Supervisor
Lisa Beroud Visual Effects Producer
Robin L. D'Arcy Visual Effects Producer
Mohsen Eletreby Visual Effects Editor
Andy Foster Visual Effects Producer
Jon Grinberg Visual Effects Producer
Samantha Mabie-Tuinstra Visual Effects Producer
Brian David Miller Visual Effects Editor
Thomas Nittmann Visual Effects Producer
Tomas Pereira Visual Effects Producer
Ken Rogerson Visual Effects Producer
Kosta Saric Visual Effects Editor
Ryan Zuttermeister Visual Effects Producer
Edson Williams Visual Effects Supervisor
Jason Schugardt Visual Effects Supervisor
Matt McDonald Visual Effects Supervisor
Tim Hawkins Visual Effects Supervisor
Craig Barron Visual Effects Supervisor
Eric Barba Visual Effects Supervisor
Paul Griffin Animation Supervisor
Piotr Karwas Animation Supervisor
Steve Preeg Animation Supervisor
Marc Désourdy Stunt Coordinator
Mickey Giacomazzi Stunt Coordinator
Kim Marks Camera Operator
John Lewin Gaffer
Peter Mathys Rigging Gaffer
Merrick Morton Still Photographer
Cheryl Beasley Blackwell Costume Supervisor
Carrie Arakaki Set Costumer
Christine L. Cantella Set Costumer
Donna Chance Set Costumer
Jay Cheng Set Costumer
Linda Gardar Set Costumer
Naomi Gathmann Set Costumer
Betsy Glick Set Costumer
Claire Hedlund Set Costumer
Jennifer Kamrath Set Costumer
Nino Set Costumer
Shelli Nishino Set Costumer
Donna O'Neal Set Costumer
John H. Smith Set Costumer
Bunny Walker Set Costumer
Marie Ebbing Music Editor
Joe E. Rand Music Editor
Valérie Binette Transportation Coordinator
Philippe Montel Transportation Coordinator
Tommy Tancharoen Transportation Coordinator
Tim Woods Picture Car Coordinator
Réal Hamel Picture Car Coordinator
Sharron Reynolds-Enriquez Script Supervisor
Tim Monich Dialect Coach
David Ross McCarty Location Manager
Joel Goldes Dialect Coach
William Doyle Location Manager
Judith M. Brown Studio Teachers
Gene Strange Production Accountant
Anthony Rizzo Animation
Hugo Dominguez Visual Effects
Tom Reta Supervising Art Director
Richard Quinn Dialogue Editor
Marilyn McCoppen ADR Editor
Claudio Miranda Director of Photography
Alexandre Desplat Original Music Composer
Gwendolyn Yates Whittle ADR Supervisor
Hope M. Parrish Property Master
Brent Joseph Assistant Editor
Greg Cannom Makeup Effects Designer
Mark Weingarten Sound Mixer
Nathan McGuinness Senior Visual Effects Supervisor
Michelle Johnston Choreographer
Tyler Nelson Assistant Editor
Bob Wagner First Assistant Director
Allen Kupetsky Second Assistant Director
Steve Lonano Second Second Assistant Director
Pete Waterman Second Second Assistant Director
Tarsem Singh Second Unit Director
Carl Kouri Third Assistant Director
Brian Fosnaugh Assistant Chief Lighting Technician
Jeff Scott Best Boy Electrician
Ryan McGuire Best Boy Grip
Matthew Gaumer Camera Loader
Chris Strong Chief Lighting Technician
Michael Brennan Dolly Grip
Brian Rosso Dolly Grip
Kenneth J. Appel Electrician
Benoît Alarie Electrician
Ivan Allen Electrician
Sidney Brisco Electrician
Loren Johnson Electrician
Dan Jones Electrician
Tony Varuola Electrician
Tarik Naim Alherimi Electrician
Bruce Jackson Electrician
Renaldo Jackson Electrician
Christina Fiers First Assistant Camera
Robert Smathers First Assistant Camera
Jonas Steadman First Assistant Camera
Michael J. Coo First Company Grip
John P. Cleveland Grip
Mark P. Coo Grip
Jack Kohtala Grip
Eric Mutz Grip
Derek A. Schwebel Grip
Charles 'Tom' Hinson Grip
Jimi Ryan Grip
David Taylor Grip
Barry Williamson Grip
Bertrand Dupuis Key Grip
Sanjay Sami Key Grip
James Sweet Key Grip
Colin Noel Key Rigging Grip
Larry Cottrill Lighting Technician
Jean-François Dasylva-LaRue Lighting Technician
Stéphane Byl Lighting Technician
Dan Goyens Lighting Technician
Charles Beetz Rigging Gaffer
Edward Darr Rigging Grip
Ryan Eddy Rigging Grip
Adam W. Erler Rigging Grip
Jason Erler Rigging Grip
David González Rigging Grip
Dustin Hiniker Rigging Grip
Steven Huerstel Rigging Grip
Michael E. Pacheco Rigging Grip
W.F. Peterson Rigging Grip
David Sireika Jr. Rigging Grip
Michael Nami Sr. Rigging Grip
Gary Cadow Rigging Grip
Franklin Jones II Rigging Grip
Chad W. Landry Rigging Grip
Kiya Maggio Rigging Grip
James Trapper McEvoy Rigging Grip
Luke Porterfield Rigging Grip
Craig Kohtala Second Company Grip
Kenny Rivenbark Techno Crane Operator
Pete Romano Underwater Director of Photography
Thorsten Wedekind Additional Casting
Alyssa Rand Casting Assistant
Julie Breton Extras Casting Coordinator
Andrea Kenyon Location Casting
Randi Wells Location Casting
Lesley D. Wickham Ager/Dyer
Ivory Stanton Ager/Dyer
Marjorie McCown Assistant Costume Designer
Suzy Freeman Assistant Costume Designer
Malikka Coston Costumer
April Justin Costumer
Liz Larson Costumer
Sarah Larson Costumer
Chris Newlander Costumer
Valerie T. O'Brien Costumer
Monica Haynes Key Costumer
Tom Numbers Key Costumer
Donna O'Neal Key Set Costumer
Varsenik Vicky Antonyan Seamstress
Hermine Keossian Seamstress
Carmen Sevilla-Torres Seamstress
Niamh Butler Seamstress
Lysbeth Le Bescond Seamstress
Maï Vuong Seamstress
Marilyn Brum Seamstress
Giselle Spence Seamstress
Patty Spinale Seamstress
Mary Ann Waterstradt Seamstress
Michael Sloan Tailor
Alexandra Eagle Wardrobe Assistant
Josée Boisvert Costume Mistress
Colleen Callaghan Hair Department Head
Susan V. Kalinowski Key Hair Stylist
John Jack Curtin Key Hair Stylist
Fionagh Cush Key Makeup Artist
Diane Simard Key Makeup Artist
Jessica Anderson Crocker Key Makeup Artist
Raymonde Laliberté Assistant Hairdresser
Ghislaine Sant Assistant Hairdresser
Annick Legout Assistant Makeup Artist
Marie Régimbald Assistant Makeup Artist
Chantal Bergeron Hairstylist
Ulla Gaudin Hairstylist
Theresa A. Fleming Hairstylist
Susan 'Star' Orr Hairstylist
Cyndra Dunn Key Hair Stylist
Réjean Goderre Key Hairdresser
Sean Kenney Contact Lens Technician
Eden Orfanos Makeup Artist
Kellie Robinson Makeup Artist
Adelita Solorzano Makeup Artist
Carla Brenholtz Makeup Artist
Allison Gordin Makeup Artist
Stacey Herbert Makeup Artist
Will Huff Special Effects Makeup Artist
Brian A. Jones Special Effects Makeup Artist
Mark Nieman Special Effects Makeup Artist
Art Pimentel Special Effects Makeup Artist
Alexei Dmitriew Special Effects Makeup Artist
Christopher Dooly Special Effects Makeup Artist
Kazu Hiro Special Effects Makeup Artist
Chris Gallaher Special Effects Makeup Artist
Alex Olivares Assistant Editor
Jackson Yu Assistant Editor
David Orr Color Timer
Ed Twiford Colorist
Kathleen Largay Digital Intermediate Assistant
Adam Ohl Digital Intermediate Producer
Jan Yarbrough Senior Digital Intermediate Colorist
Morey Butler Armorer
Joanna Callas Researcher
Max Daly Researcher
Tony Didio Jr. Armorer
Richard Calistan ADR Mixer
Peter Gleaves ADR Mixer
Bobby Johanson ADR Mixer
Doc Kane ADR Mixer
Petra Bach ADR Recordist
Krissopher Chevannes ADR Recordist
Doug Parker ADR Recordist
Jeanette Browning ADR Recordist
Lawrence L. Commans Boom Operator
Jean-Philippe Bérubé Boom Operator
Alyson Dee Moore Foley Artist
John Roesch Foley Artist
Mary Jo Lang Foley Mixer
Thom Brennan Foley Supervisor
Zach Martin Sound Mix Technician
Jurgen Scharpf Sound Mix Technician
Ren Klyce Sound Designer
Mark Fay Utility Sound
Owl Martin Dwyer Assistant Property Master
Paul Rylander Assistant Property Master
Stephen Turner Assistant Property Master
Missy Parker Assistant Set Decoration
Martine Giguère-Kazemirchuk Assistant Set Decoration
Kristin Bicksler Assistant Set Decoration
Daniel Coe Carpenter
Jeff Garbacz Carpenter
Mark Haas Carpenter
Mik Kastner Carpenter
Jeffrey Scott Thomas Carpenter
Joe Walsh Jr. Carpenter
Jason Wilson Carpenter
Kasra Farahani Conceptual Illustrator
Nathalie Thibodeau Draughtsman
Dave Kelsey Draughtsman
Jane Fitts Graphic Designer
Isabelle Côté Graphic Designer
Francesco Franco Ferrara Painter
Andrew H. Lewis Painter
Sonda L. Rowland Painter
Beau Harrison Props
Teri Anne Kopp Props
Jonathan Graubarth Props
Leonard Marchand Props
Christopher Elledge Set Dresser
Nathan Haas Set Dresser
Christopher Hayes Set Dresser
Allan Lane Set Dresser
Byron Maes Set Dresser
Alixandra Petrovich Set Dresser
John Sanchez Set Dresser
Billy Sender Set Dresser
Rick Staves Set Dresser
Raymond Waff Set Dresser
Vincent Aird Set Dresser
Benoit Robitaille Set Dresser
Jose Fernando Varela Set Dresser
Paul Blanchard Set Dresser
Kenneth Chauvin Set Dresser
Caleb Guillotte Set Dresser
Joel Klaff Set Dresser
Sidney J. Lambert Set Dresser
Jason Perlander Set Dresser
Markus Wittman Set Dresser
Joshua Cordes Animation Supervisor
Steward Burris Lead Animator
Matthias Wittmann Lead Animator
Chris Wells 3D Supervisor
Karl Rogovin 3D Coordinator
Leonardo Martinez Animation
Patrick Perez Animation
Matthew Hackett Animation
Melissa Thompson Animation
Glenn Cotter CG Artist
Morgan Trotter CG Artist
Sonja Burchard Compositing Supervisor
Janelle Croshaw Ralla Compositing Supervisor
Jose Fernández de Castro Compositing Supervisor
Paul Lambert Compositing Supervisor
Daphne Apellanes-Ackerson Compositor
Grantland Gears Compositor
Michael Honrada Compositor
Jaymie Lam Compositor
Nicole Samarron Compositor
Todd R. Smith Compositor
Jose Julian Karam Lopez Digital Compositor
Yabin Morales Digital Compositor
Alberto Landeros Digital Compositor
Mevlana Rumi Digital Compositor
Salvador Tovar Digital Compositor
Dan Cobbett Digital Compositor
Christina Drahos Digital Compositor
Daryl Klein Digital Compositor
Marlo Pabon Digital Compositor
Jared Brient VFX Lighting Artist
Emerito Trevino VFX Lighting Artist
Nowell Valeri Matchmove Supervisor
Shahen Jordan Matte Painter
Robert Olsson Matte Painter
Nick Lloyd Modelling Supervisor
Yoshiya Yamada Modelling Supervisor
Elissa Bello Roto Supervisor
Merlin Carroll Rotoscoping Artist
Joanna N. Goslicka Rotoscoping Artist
Laura Murillo Rotoscoping Artist
Stephanie Sweeney Rotoscoping Artist
Anibal Castellanos VFX Artist
Patrick Finley VFX Artist
Tracy Nicole Irwin VFX Artist
Joshua H. Johnson VFX Artist
John Karner VFX Artist
Chris Norpchen VFX Artist
Shawn Parker VFX Artist
Long-Hai Pham VFX Artist
Junko Schugardt VFX Artist
Matthew Trivan VFX Artist
Craig Van Dyke VFX Artist
Erik Zimmermann VFX Artist
Charlie Bolwell Visual Effects Coordinator
Sarah Cave Visual Effects Coordinator
Christine Felman Visual Effects Coordinator
Perry Kain Visual Effects Coordinator
Ruheene Masand Visual Effects Coordinator
Chris McLeod Visual Effects Coordinator
Wendy Pirotte Visual Effects Coordinator
David Samija Visual Effects Coordinator
Frank Spiziri Visual Effects Coordinator
Cynthia Richards Visual Effects Coordinator
John Polyson Visual Effects Coordinator
Kyle Ware Visual Effects Coordinator
Colin Strause Visual Effects Designer
Greg Strause Visual Effects Designer
Dan Bornstein Visual Effects Technical Director
Lorraine Putnam Animal Wrangler
Jamie Daddio First Assistant Accountant
Nancy Klein First Assistant Accountant
Matthew H. O'Connor Marine Coordinator
Pam Des Vigne Payroll Accountant
Irina Naydichev Payroll Accountant
Jim Davidson Production Controller
Scott Cler Production Coordinator
Mika Saito Production Coordinator
Hélène Muller Production Coordinator
Kyle McGatlin Production Secretary
Justin Groetsch Production Secretary
Melissa Binder Textile Artist
Lesley D. Wickham Textile Artist
Helen Stranzl Utility Stunts
David R. Morton VFX Artist
Chris Palermo Stunts
Todd Tucker Makeup Supervisor
Keith Woulard Utility Stunts
Clay Cullen Utility Stunts
Eric Roth Story
Robin Swicord Story
Jeremy Fry Utility Stunts
Kris Giacomazzi Utility Stunts
Joey Box Utility Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024