The Day After Tomorrow (2004)

Actie, Avontuur, Sciencefiction, Thriller
Weerdeskundige Jack Hall waarschuwt met weinig succes voor de invloed die de opwarming van de aardbol zal hebben op het klimaat. Wanneer het noordelijk halfrond van de planeet daadwerkelijk het slachtoffer wordt van tornado's, overstromingen en gigantisch lage temperaturen wordt hij eindelijk serieus genomen. Terwijl het zuiden van Amerika in aller ijl wordt geëvacueerd, wordt de noorderlingen geadviseerd binnen te blijven, en op het beste te hopen. Hall besluit naar het noorden af te reizen om hier zijn zoon te vinden, die samen met enkele medestudenten gestrand is in een bibliotheek.

The Day After Tomorrow Film Info

Score: 6.528/10 van 7827 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-05-26
Lengte: 124 Minuut / 2:4
Regisseur: Roland Emmerich
Schrijvers Roland Emmerich, Jeffrey Nachmanoff.
Productie Studios: 20th Century Fox, Centropolis Entertainment, Lionsgate, The Mark Gordon Company
Productie Land: United States of America


The Day After Tomorrow Trailer


Dennis Quaid
als Jack Hall
Jake Gyllenhaal
als Sam Hall
Emmy Rossum
als Laura Chapman
Dash Mihok
als Jason Evans
Jay O. Sanders
als Frank Harris
Sela Ward
als Dr. Lucy Hall
Austin Nichols
als J.D.
Arjay Smith
als Brian Parks
Tamlyn Tomita
als Janet Tokada
Sasha Roiz
als Parker
Ian Holm
als Terry Rapson
Richard McMillan
als Dennis
Nassim Sharara
als Saudi Delegate
Carl Alacchi
als Venezuelan Delegate
Kenneth Welsh
als Vice President Becker
Michel 'Gish' Abou-Samah
als Saudi Translator
Kenneth Moskow
als Bob
Glenn Plummer
als Luther
Adrian Lester
als Simon
Nestor Serrano
als Gomez
John Maclaren
als Veteran Scientist
Richard Zeman
als Flight Director
Perry King
als President Blake
Mimi Kuzyk
als Secretary of State
Vitali Makarov
als Yuri, Russian Astronaut
Russell Yuen
als Hideki, Japanese Astronaut
Chris Britton
als Vorsteen
Christian Tessier
als Aaron
Rick Hoffman
als NY Businessman on Bus
Alan Fawcett
als Commander Daniels
Sheila McCarthy
als Judith
Amy Sloan
als Elsa
Karen Glave
als Maria
Joe Cobden
als Zack
Caroline Keenan
als Tina
Matt Adler
als Truck Radio Announcer (voice)
Nobuya Shimamoto
als Japanese Policeman
Robin Wilcock
als Tony
Jesus Perez
als Mexican (NWS) Janitor
Ueli Steiger Director of Photography
Thomas Wanker Original Music Composer
Emanuele Arnone Music Editor
April Webster Casting
Renée April Costume Design
Diane Macke Visual Effects
Paul Hotte Set Decoration
Bob Beher Music Editor
Marcello Bezina Stunts
Harald Kloser Original Music Composer
Kristen Branan Visual Effects
Mark Gordon Producer
Victor J. Zolfo Set Decoration
Roland Emmerich Director
Roland Emmerich Producer
David Brenner Editor
Neil Corbould Special Effects
Gary L. Camp Steadicam Operator
Paul Boutin Unit Manager
Frédéric Amblard Set Designer
Vincent Gingras-Liberali Set Designer
Rocco Passionino Visual Effects Supervisor
Charlie Brewer Stunt Coordinator
Hugo Santiago Set Designer
Rejean Brochu Construction Coordinator
Nancy A. King Art Department Coordinator
Stephanie Gilliam Set Designer
Tom Reta Art Direction
Gerald Sullivan Art Direction
Caroline Alder Set Designer
Steve Cooper Set Designer
Andrew Semple Sculptor
Alain Brochu Construction Coordinator
Jerry Spivack Visual Effects Supervisor
Michel Brochu Construction Coordinator
Camille Parent Assistant Art Director
Michele Laliberte Art Direction
Logan Leabo Gaffer
Karen E. Goulekas Visual Effects Supervisor
Petra Holtorf Visual Effects Producer
Robert Q. Mathews Costume Supervisor
Chris Watts Visual Effects Supervisor
Remo Balcells Visual Effects Supervisor
Casey Conroy Visual Effects Producer
Javier Gunther Transportation Coordinator
Céline Daignault Location Manager
Conny Fauser Visual Effects Supervisor
Raoul Bolognini Visual Effects Producer
Michael Kamper Sound Effects Editor
Arlynn Abseck Set Costumer
Alan Rankin Sound Designer
Jody Echegaray Visual Effects Producer
Branko Racki Stunt Coordinator
Daniel Matthews Transportation Coordinator
Mike Chambers Visual Effects Producer
Sophie Boyer Script Supervisor
Harry Cohen Sound Designer
Ann Scibelli Sound Designer
Michael Meagher Visual Effects Producer
Todd Isroelit Visual Effects Producer
Andrea Kenyon Casting
Larry Kemp Supervising Sound Editor
Ian Hunter Visual Effects Supervisor
Greg Strause Visual Effects Supervisor
Mark P. Stoeckinger Supervising Sound Editor
Kenn Smiley Costume Supervisor
Bruce DiValerio Construction Coordinator
Alex Touikan Set Designer
Barry Chusid Production Design
Réal Proulx Art Direction
Karl J. Martin Set Designer
Greg Anderson Visual Effects Supervisor
Takashi Seida Still Photographer
Randy Kelley Sound Designer
Colin Strause Visual Effects Supervisor
Kenneth E. Fix Location Manager
Martin Gendron Art Direction
Lucie Fournier Sculptor
Richard Britton Visual Effects Supervisor
Randi Wells Casting
Eric Goethals Camera Operator
Sylvania Yau Makeup Effects
David Prescott CG Supervisor
Michael Cavanaugh Visual Effects Editor
Stephanie Germain Executive Producer
Kelly Van Horn Executive Producer
Alexander Laurant Visual Effects Art Director
Lily Flaschner Location Manager
Steven J. Winslow Camera Technician
Peter Hutchison Camera Operator
Alfonso Maiorana Camera Operator
Frank Dorowsky Rigging Gaffer
Kerry Hayes Still Photographer
Quincy Z. Gunderson First Assistant Editor
Andrew Waisler CG Supervisor
Danny Gordon Taylor Animation Supervisor
Francois Archambault Steadicam Operator
Ute Emmerich Executive Producer
Nicolas Anastassiou Visual Effects Editor
Gilles Fortier Rigging Gaffer
Robert Berman First Assistant Editor
Hans Uhlig CG Supervisor
Gary L. Camp Camera Operator
Adrien Morot Makeup Effects
Georgia Packard Camera Operator
Sean Andrew Faden CG Supervisor
Francois Archambault Camera Operator
Doug Hemphill Sound Re-Recording Mixer
Dagan Potter CG Supervisor
Bill O'Drobinak Camera Operator
Joe Everett Unit Publicist
Kim Berner Script Supervisor
Michael Leung Visual Effects
Janis Clark Key Hair Stylist
Claude Paré Supervising Art Director
Kathryn Casault Key Makeup Artist
Cate Praggastis Local Casting
David M. Milstien Leadman
Gloria Ciraolo Painter
Mariana Acuña Acosta Set Production Assistant
Paul Postal Electrician
Stéphane Byl Lighting Technician
Daniel Auclair Production Manager
Patrice Jacques Propmaker
Nick Brandon Utility Stunts
Ryan Beadle I/O Supervisor
Andra Bard Digital Producer
Julie Garceau Video Assist Operator
Lawrence Inglee Associate Producer
Spiro Tsovras Transportation Co-Captain
Glenn T. Morgan Foley
Jeffrey Harlacker Post Production Supervisor
Jason Iversen Sequence Leads
Eric Lafrance Construction Foreman
Jane Kilkenny Carpenter
Bryan Grill Digital Effects Supervisor
Martin Brisebois Stand In
Donald Beaulieu Scenic Artist
Joe Dishner Unit Production Manager
Thomas M. Hammel Co-Producer
Chris Winn Craft Service
Jeff Schweikart Post Production Assistant
Scott David Casting Associate
Chris Haynes Driver
Timothy P. Salmon Boom Operator
Edison Jackson Best Boy Electric
Danielle Boucher Production Coordinator
Chamberlain Fong Software Engineer
Vanessa R. Jordan Executive In Charge Of Production
Victor Ray Ennis First Assistant Sound Editor
Frank Bennett Orchestrator
Marie-Pierre Tétreault 24 Frame Playback
Joe Ardent Systems Administrators & Support
John Bober Transportation Captain
Kim H. Winther Associate Producer
Manon Lapointe Production Accountant
Sean Apple Digital Compositors
Marc Sadeghi Executive Visual Effects Producer
Irfan Celik Technical Supervisor
Douglas J. Schulman Production Sound Mixer
Rina Strause 3D Supervisor
Erica Headley Visual Effects Coordinator
Una Martin Art Department Assistant
Tavin Marin Titus Line Producer
Amelie Duceppe Loader
Louis Craig Special Effects Supervisor
Stacy Weddington Set Decoration Buyer
Michel Bernier First Assistant Camera
Steve Hertler Helicopter Camera
David B. Menkes Lighting Artist
Richard Complaisance Rigging Grip
John Bires Sound Engineer
Linda Strause Finance
David O. Daniel Sound Mixer
Marc Andrus Key Grip
Kim H. Winther First Assistant Director
Charlie Newberry Camera Loader
Louis Dandonneau Set Dresser
Alain Masse Dolly Grip
Joost Clerinx Grip
Eric Bardin Assistant Property Master
Lyse Pomerleau Costume Coordinator
Valerie T. O'Brien Key Costumer
Jean Courteau Chief Lighting Technician
Blake Neely Conductor
Jeremy F. Butler 3D Animator
Maria Newman Musician
Daniel Fort Pre-Visualization Supervisor
Richard Boucher Techno Crane Operator
Guylaine Boucher Assistant Production Coordinator
Kerry Dean Williams ADR Editor
Érik Ajduk Second Assistant Director
Vijay Myneni Creature Technical Director
Bryan Riley Casting Assistant
Zack Judson 3D Artist
Alia Agha Matchmove Supervisor
Al Cerullo Pilot
Paul Drouin Third Assistant Director
Schavaria Reeves Utility Sound
Gary Burritt Negative Cutter
Christopher Walmer Sound Recordist
Jon S. Trebilcock Sound Recordist
James Matheny Dialogue Editor
Tim Gomillion Sound Recordist
Daniel S. Irwin Dialogue Editor
Claire Alary Property Master
Roland Emmerich Screenplay
Denis Hamel Property Master
Thomas Yatsko Second Unit Director of Photography
Jeffrey Nachmanoff Screenplay
Dennis Rogers Sound Recordist
Michael Meier Production Illustrator
Jean Marchand Set Medic
Lyoung Hui Kim CG Artist
Sara Cueva Assistant Editor
Diane Macke Project Manager
Martin St-Antoine Key Rigging Grip
Chris John Jones Creative Director
Francis Choquette Special Effects Technician
Jose Fernando Varela Assistant Decorator
Leisa Reid Stunt Double
Michael Eaves Digital Color Timer
Phaedra Charlton Second Assistant Accountant
Martin Doepner Additional Third Assistant Director
Anna Foerster Second Unit Director
Stanley Fernandez Jr. Assistant Camera
Laurence Lacoste Wardrobe Assistant
Carole J. Guignard Administrative Assistant
Renee D. Czarapata Payroll Accountant
Henry Godding Jr. ADR Recordist
Sylvain Dupuis Camera Trainee
Adriana Poblano Travel Coordinator
Yannick Champagne Assistant Craft Service
Kristen Branan Head of Production
Christian Scheurer Matte Painter
Benoit Robert Swing
Martin D'Arcangeli Additional Grip
Clare Lord Location Assistant
Paul Kolsanoff Production Assistant
Angèle Gagnon Second Second Assistant Director
Ted Andre Visual Effects Compositor
Brinton Bryan Key Set Production Assistant
Michael Taylor Production Executive
Andrew M. Harvey Visual Effects Production Manager
David McKimmie Post Production Coordinator
Kim Barr Assistant Location Manager
Susan J. Bonno-Buckner First Assistant Accountant
Eric Bruneau Compositing Supervisor
Jennifer Bender Extras Casting
Jennifer Bydwell Researcher
Jennifer Anderson Costume Assistant
Scott Edelstein Data Wrangler
Vladimir Fuentes Assistant Accountant
Francisco Veyro Extras Casting Assistant
Erin King Rotoscoping Artist
Sophie Beasse Key Dresser
Timothy Burgard Storyboard Artist
Charleen Richards-Steeves ADR Mixer
Barbara Arsenault Special Effects Assistant
John Berri Additional Visual Effects
Darryl Wilson Best Boy Grip
Matthew Jerome Costumer
Derek Casari ADR Engineer
Gabriel Lavina Casting Assistant
Lorene Simpson Digital Intermediate Producer
Susan Jasso Production Secretary
Denise Fischer Assistant Makeup Artist
Barry Armour CG Artist
Scott Ross General Manager
Isabelle Côté Graphic Designer
Anthony Gore ADR Coordinator
Molly Dedham Additional Casting
Daniel Boudreau Assistant Unit Manager
Mathieu Price Daily Grip
Yuka Kobayashi Stunts
Chris Wells Lighting Supervisor
Yves Langlois Stunts
Tamyra Davis Additional Hairstylist
Linda Gutierrez Additional Hairstylist
Anthony Rosales Additional Hairstylist
Anne-Marie Lanza Assistant Hairstylist
Linda Rizzuto Assistant Hairstylist
Dale Brownell Assistant Hairstylist
Catherine Lavoie Assistant Makeup Artist
Patricia Regan Assistant Makeup Artist
Martin Lapointe Hairstylist
Lydia Bensimmon Hairstylist
Réjean Forget Key Hair Stylist
Kathryn Powell Key Hair Stylist
Sandy DeBlasio Key Hair Stylist
Elisabeth Fry Key Makeup Artist
Sharon Ilson Key Makeup Artist
Julie Casault Makeup Artist
Al Varela Makeup Artist
Lizane La Salle Extras Makeup Artist
Annabelle MacNeal Makeup Artist
Bruno Gatien Special Effects Makeup Artist
C.J. Goldman Special Effects Makeup Artist
George Tucci Special Effects Makeup Artist
Martine Gagnon Assistant Costume Designer
Mary B. Iannelli Costumer
Michael A. Russell Set Costumer
Jeff Griffith Assistant Camera
Chuck Moya Assistant Camera
Eric Turner Assistant Camera
Jeff Nakamura Best Boy Electric
Scott R. Todd Best Boy Electric
David Dinel Best Boy Grip
Pierre Beaulieu Best Boy Electrician
David Reinhard Camera Loader
Andy Ryan Chief Lighting Technician
Anna Foerster Second Unit Director of Photography
Sean Maxwell Dolly Grip
Franck Chaumanet Electrician
Jean-François Dasylva-LaRue Electrician
Pierre Daudelin Electrician
David Irwin Electrician
Wadsworth Peters Electrician
Tracy Estes Electrician
Max Neal First Assistant Camera
Martin Lebel First Assistant Camera
Karl Owens First Assistant Camera
Maxime Imbeau Grip
Tom Nichols Grip
Ezra Venetos Grip
Martine Vincent Grip
Chip Huntington Grip
Claude Fortin Key Grip
David Knudson Key Grip
Kenneth MacKenzie Key Grip
Robert B. Baylis Key Grip
James W. Finnerty Key Grip
William M. Weberg Key Grip
Anthony T. Marra II Key Grip
Martin Boiteau Rigging Grip
Roch Boucher Second Assistant "A" Camera
Reid Russell Second Assistant "A" Camera
Eric Aubin Second Assistant "B" Camera
John Schwartz Second Assistant Camera
Thierry Fargeau Second Assistant Camera
Mark Walpole Second Assistant Camera
Julie Breton Extras Casting
Mariann H.W. Lee Extras Casting
Jorge Guerrero Extras Casting
Peter S. Elliot Additional Editor
Michael McCusker Additional Editor
Okyanus Gözde Horoz Assistant Editor
Christopher Hills-Wright Assistant Editor
Chris Regan Color Timer
Brad Minnich Editorial Staff
Andrew Neujahr Editorial Staff
Martin 'Marty' McLaughlin Special Effects Supervisor
Rachael Weinzimer Assistant Property Master
Frédérique Bolté Assistant Set Decoration
Ron Franco Assistant Set Decoration
Marie-Hélène Labrecque Assistant Set Decoration
Edwin Fong Conceptual Design
Glenn Forbes Property Master
Robert Brown Props
Neal W. Zoromski Props
Katrissa 'Kat' Peterson Set Decorating Coordinator
Ève Boulonne Set Dresser
Louis Frederic Denomme Set Dresser
Geoffroy Gosselin Set Dresser
Eric Hill Set Dresser
Marco Lavallée Set Dresser
Philippe Lord Set Dresser
Carol Ann Napier Set Dresser
Robert Parle Set Dresser
Benoit Robitaille Set Dresser
Pascal Tremblay Set Dresser
James "JR" Pollard Set Dresser
Steve Park Set Dresser
Joshua Cordes 3D Animator
Joel Sevilla 3D Animator
Kohei Maetsuka 3D Modeller
Ryoji Takai 3D Modeller
Shigeharu Tomotoshi 3D Modeller
Yoshiya Yamada Modelling Supervisor
Chris Armstrong Animation
Sean Curran Animation
Bruce Dahl Animation
Kevin Scott Animation
Tom St. Amand Animation
David Weitzberg Animation
Rodrigo Teixeira CG Artist
Adam Watkins CG Artist
Michael Choy CG Artist
Leandro Estebecorena CG Artist
Dave Lockwood Compositor
Jason Selfe Compositor
Gareth Dinneen Compositor
Josh Kent Compositor
Daisuke Morita Compositor
Chris Payne Compositor
Gregor Lakner CG Supervisor
Christopher Townsend CG Supervisor
Kirstin Bradfield Rotoscoping Artist
Christopher Ivins Digital Compositor
Tim Llewellyn Digital Compositor
Kory Juul Digital Compositor
Guerdon Trueblood Digital Compositor
Jeff Wozniak Digital Compositor
Mark Robben Digital Compositor
Steve Cho Digital Compositor
Alex Henning Digital Compositor
Zachary Lo Digital Compositor
Ralph Procida Digital Compositor
Sonja Burchard Compositing Lead
Robert Nederhorst Compositing Lead
Dennis Wilkins Compositing Lead
Brian Begun Compositing Lead
Josh Novak Compositing Lead
Michael Root Compositing Lead
Jericho Green Modeling
Nelson Sousa Modeling
Tess Spaulding Systems Administrators & Support
Benjamin Feen Systems Administrators & Support
Charles Anderson VFX Artist
Reggie Fourmyle VFX Artist
Lyoung Hui Kim VFX Artist
Ryan Lastimosa VFX Artist
Brian A. Metcalf VFX Artist
Eric Warren VFX Artist
Francisco DeLaTorre VFX Artist
Jim Hourihan VFX Artist
Oliver Moore VFX Artist
Stephanie Taubert Rotoscoping Artist
Steve Riera Visual Effects Coordinator
Laurel Schneider Visual Effects Coordinator
Christine Globke Saric Visual Effects Coordinator
Bernardo Jauregui Visual Effects Coordinator
Adam Lisagor Visual Effects Coordinator
Bene Naudin Visual Effects Coordinator
Jeff Luther Visual Effects Coordinator
Leslie Valentino Visual Effects Coordinator
Magdalena Wolf Visual Effects Coordinator
Erick Miller Visual Effects Technical Director
Ryo Sakaguchi Visual Effects Technical Director
Matthew Fairclough Visual Effects Technical Director
Jeff Grebe Visual Effects Technical Director
Brian Goldberg Visual Effects Technical Director
Irfan Celik Visual Effects Technical Director
Nicholas Nakadate Visual Effects Technical Director
David Lucarelli ADR Recordist
David Yonson ADR Recordist
Jeff Porrello Boom Operator
Jeff Glueck Sound Engineer
Robert Reece Stunts
Morgan Phillips Visual Effects Production Assistant
Katie Rowe Stunts
Bob Brown Stunts
Andy Gill Stunts
Jack Gill Stunts
Shawn Kelly Animation
Liam Kiernan Assistant Location Manager
Dino Herrmann Technical Advisor
Hélèna Laliberté Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024