The Day the Earth Stood Still (2008)

Drama, Sciencefiction, Thriller
Een vertegenwoordiger van een buitenaards ras dat een drastische evolutie heeft doorgemaakt om haar eigen klimaatveranderingen te overleven, Klaatu (Keanu Reeves) komt naar de aarde om de mensen in te lichten, hoe slecht hun planeet er aan toe is. Klaatu, die reeds een negatieve indruk van het menselijk ras heeft, wordt opgesloten door de Verenigde Naties. Daarop besluit hij dat de mensheid moet worden uitgeroeid om de aarde te redden. Dr. Helen Benson (Jennifer Connelly) en haar stiefzoon Jacob (Jaden Smith) proberen Klaatu ervan te overtuigen dat het menselijk ras wel degelijk bestaansrecht heeft.

The Day the Earth Stood Still Film Info

Score: 5.607/10 van 3276 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2008-12-10
Lengte: 103 Minuut / 1:43
Regisseur: Scott Derrickson
Schrijver: David Scarpa
Productie Studios: Dune Entertainment III, Earth Canada Productions, Hammerhead Productions, 3 Arts Entertainment, 20th Century Fox
Productie Land: Canada, United States of America

The Day the Earth Stood Still Foto's


The Day the Earth Stood Still Trailer


Keanu Reeves
als Klaatu
Jennifer Connelly
als Helen Benson
Jaden Smith
als Jacob Benson
Jon Hamm
als Michael Granier
Kathy Bates
als Regina Jackson
John Cleese
als Professor Barnhardt
Kyle Chandler
als John Driscoll
Robert Knepper
als Colonel
Brandon T. Jackson
als Target Tech
James Hong
als Mr. Wu
Jake McLaughlin
als Soldier
John Rothman
als Dr. Myron
Sunita Prasad
als Rouhani
Juan Riedinger
als William Kwan
Sam Gilroy
als Tom
Tanya Champoux
als Isabel
Rukiya Bernard
als Student
Mousa Kraish
als Yusef
J.C. MacKenzie
als Grossman
Kurt Max Runte
als Civil Engineer
Daniel Bacon
als Winslow
Reese Alexander
als Sergeant
Richard Keats
als Helicopter Scientist #1
Bill Mondy
als Helicopter Scientist #2
Judith Maxie
als Helicopter Scientist #3
Serge Houde
als Scientist #1
Lorena Gale
als Scientist #2
Stefanie Samuels
als Guardswoman
Richard Tillman
als Army Sergeant
Camille Atebe
als NYPD #1
Thomas Bradshaw
als NYPD #2
Terence Dament
als NYPD #3
Patrick Sabongui
als Soldier #1
Jacob Blair
als Soldier #2
Shaine Jones
als Soldier #3
George Sharperson
als Cop
Shaker Paleja
als Medic #1
Doug Chapman
als Medic #2
Marci T. House
als Medic #3
Aaron Craven
als Technician
Roger Cross
als General Quinn
Heather Doerksen
als Regina's Aide
Hiro Kanagawa
als Dr. Ikegawa
Craig Stanghetta
als Grey Man
Stefan Busse
als Grey Man
Dean Redman
als Military Policeman
David Richmond-Peck
als Polygraph Operator
Andrew Wheeler
als Guardsman
Darien Provost
als Little Boy
Daniel St. Andrews
als Train Passenger #1
Brad Dryborough
als Train Passenger #2
Ken Kirzinger
als Arguing Evacuee
William 'Big Sleeps' Stewart
als Transit Cop
Blair Redford
als Army Fighter Pilot #1
Daniel Wisler
als Army Fighter Pilot #2
Mark Kogan
als Air Traffic Controller
Ed Fong
als Wu's Grandson
Sandy Colton
als Army Corps Engineer Captain
Ty Olsson
als Flash Chamber Colonel
Jay-Nicolas Hackleman
als State Trooper
Dawn Chubai
als News Anchor
Joshua Close
als Flash Chamber Engineer
Leanne Adachi
als Flash Chamber Tech
Geoff Meed
als Field Commander Communications Officer
Michael Hogan
als General
Ben Cotton
als Truck Driver
Kevan Kase
als Pickup Truck Driver
Josue Aguirre
als Humvee Soldier
Matt Adler
als (voice)
David Scarpa Screenplay
Erwin Stoff Producer
Mindy Marin Casting
Scott Derrickson Director
Coreen Mayrs Casting
Heike Brandstatter Casting
Tish Monaghan Costume Design
Paul Harris Boardman Producer
Wayne Wahrman Editor
Doug Hardwick Construction Coordinator
Scott Clatney Scenic Artist
Sheila Millar Set Designer
David Brisbin Production Design
Dane A. Davis Sound Designer
Chris Del Conte Visual Effects Producer
Brian Machleit Stunt Coordinator
Andrew W. Davidson Gaffer
Darrell Hall Music Editor
Steve Maslow Sound Re-Recording Mixer
Les Hunter Visual Effects Producer
R. Christopher White Visual Effects Supervisor
Elizabeth Wilcox Set Decoration
Jake Callihoo Transportation Coordinator
Allan A. Apone Makeup Department Head
Catherine Ircha Assistant Art Director
Steve M. Davison Stunt Coordinator
Ken Johns Camera Operator
Sam Hutchins Location Manager
Tony Lazarowich Special Effects Coordinator
Peter Ochotta Set Designer
Erick Geisler Visual Effects Producer
Ben Shepherd Visual Effects Supervisor
Stephen S. Campanelli Camera Operator
David Clarke Set Designer
Ken Dailey Visual Effects Producer
Emily Wallin Visual Effects Producer
William Mesa Visual Effects Supervisor
Andrew Li Assistant Art Director
Roland N. Thai Sound Effects Editor
Freida He Dialect Coach
Doane Gregory Still Photographer
Gregg Landaker Sound Re-Recording Mixer
Charles Deenen Sound Effects Editor
Clare Burgess Visual Effects Producer
Dug Rotstein Script Supervisor
David Tattersall Director of Photography
Bob Bedard Chef
Ann Goobie Location Manager
Dane A. Davis Supervising Sound Editor
Thomas F. Ford IV Visual Effects Producer
J.J. Makaro Stunt Coordinator
Bill R. Dean Supervising Sound Editor
Joann Fowler Makeup Artist
Francisco X. Pérez Makeup Artist
Bonnie Clevering Hairstylist
Jill Bailey Makeup Artist
Jessica Rain Hairstylist
Susan Germaine Hairstylist
Veronica McAleer Makeup Artist
Arun Ram-Mohan Lighting Artist
Matsune Suzuki Modeling
Don MacAulay Supervising Art Director
Gregory Goodman Producer
Brian Avery Stunts
Maja Aro Stunts
Dan Sissons Property Master
Mike Szakmeister Dialogue Editor
Blake R. Cornett Sound Recordist
Tyler Bates Original Music Composer
Trevor Addie Stunts
Nick Brandon Stunts
Ieisha Auyeung Stunts
Chad Bellamy Stunts
Jeffrey C. Robinson Stunt Driver
Aaron Au Stunts
Guy Bews Stunts
Nickolas Baric Stunts
Shawn Beaton Stunts
Simon Burnett Stunt Double
Fraser Aitcheson Stunts
Pete Turner Stunt Double
Larissa Stadnichuk Stunt Double
Noah Beggs Stunts
Jill Bailey First Assistant Makeup Artist
Calla Syna Dreyer First Assistant Makeup Artist
Susan Boyd Hairstylist
Robert Wilson Hairstylist
Ian C. Ballard Key Hair Stylist
Norma Hill-Patton Key Makeup Artist
John L. Healy Makeup Artist
David Hoehn Prosthetics
Todd Masters Special Effects Makeup Artist
Sarah Pickersgill Special Effects Makeup Artist
Nicholas Podbrey Special Effects Makeup Artist
Kyla Rose Tremblay Special Effects Makeup Artist
Chad Washam Makeup Effects
Pete Whyte First Assistant Director
Matthew D. Smith Second Assistant Director
Douglas Dean III Second Unit First Assistant Director
Jeff Habberstad Second Unit Director
David Klohn Second Assistant Director
Chad Belair Third Assistant Director
Rachael Fortier Third Assistant Director
Karin Nosella Assistant Costume Designer
Sandra Watson Costume Set Supervisor
Patrick Gray Costume Set Supervisor
Jennifer Grossman Costume Supervisor
Patrick O'Driscoll Costumer
Alison Fraser Costumer
Nicola Ryall Key Costumer
Susan Davis Set Costumer
Grace Lambert Pyke Set Costumer
Dane Bjerno Aerial Camera Technician
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Phil Pastuhov Aerial Director of Photography
Mariusz Cichon Assistant Camera
Jean-Marc Saldini Assistant Camera
Stephen Thorp Assistant Chief Lighting Technician
Shane Dobie Best Boy Electric
Dan Gorval Best Boy Grip
Benjamin Shurtleff Camera Loader
Marco Ciccone Camera Operator
Bela Trutz Camera Operator
Ashton Harmon Camera Trainee
Boris Martens Camera Trainee
Adam Braverman Camera Trainee
Brent Ballard First Company Grip
Jack Cruikshank First Company Grip
Scott Gray First Company Grip
Peter Grotek First Company Grip
Andrew Coppin Digital Imaging Technician
Ray Wong Digital Imaging Technician
Christos Moisides Additional Director of Photography
Gil Forrester Dolly Grip
Bryce Shaw Dolly Grip
Terry Calhoun Electrician
Christopher Lyons Electrician
Neil Macdonald Electrician
Terry McEwen First Assistant Camera
Sean M. Harding First Assistant Camera
Christopher DelSordo First Assistant Camera
Laurent Soriano First Assistant Camera
Trevor Holbrook First Assistant Camera
Peter Wilke Camera Operator
Dean Heselden Steadicam Operator
Jack English Gaffer
Jay Anderson Generator Operator
Darryl Foulds Grip
Miles Schick Grip
Matthew Devitt Grip
Aaron Knoke Grip
Rick Stribling Grip
Kim Olsen Key Grip
Dean Collins Key Rigging Grip
Simone Perusse Lighting Programmer
Rob Brady Lighting Technician
Justin Hanika Lighting Technician
James S. Harvey Lighting Technician
Jeff Kuzyk Lighting Technician
Jesse Mather Lighting Technician
Christian Schauz Lighting Technician
Frédéric North Pilot
Keith Woods Rigging Gaffer
Oliver Berg Rigging Grip
Rod Haney Rigging Grip
Seth Hettrick Rigging Grip
Tallis Kirby Rigging Grip
Josh Lovig Rigging Grip
Ralph Rutherford Rigging Grip
Jonathan Bosse Rigging Grip
Steve Machan Rigging Grip
Sasha Proctor Second Assistant "A" Camera
Jeff Sayle Second Assistant "A" Camera
Paolo Di Persico Second Assistant "B" Camera
David Lourie Second Assistant "B" Camera
Sarah Mather Second Assistant "C" Camera
Tim Guffin Second Assistant Camera
Tyler Woeste Second Assistant Camera
Tony Mirza Camera Operator
Robert Petrin Ultimate Arm Operator
Pablo Ángeles 3D Modeller
Ryan Hogan Additional Colorist
Gordon Antell Assistant Editor
Melody Gehrman Assistant Editor
Chris Regan Color Timer
Martha Pike Digital Intermediate Editor
Rob Archibald Editorial Production Assistant
Gary Burritt Negative Cutter
Mykel Thuncher Telecine Colorist
Danielle de Smit Script Supervisor
Rob Fournier Armorer
Synderela Peng Title Designer
Garson Yu Title Designer
Michelle Gasque Art Department Coordinator
Ignacio McBurney Assistant Set Decoration
Michael David Bevis Carpenter
Aaron Sims Character Designer
Wayne D. Barlowe Concept Artist
Mauricio Ruiz Concept Artist
Daren Dochterman Concept Artist
Eddie Yang Conceptual Design
John G. Anderson Construction Buyer
Mark Stainthorpe Construction Foreman
Nancy C. Lee Graphic Designer
Anne-Marie Leidl Graphic Designer
Kevin Clark Greensman
Dylan Dowd Greensman
Rick Kramer Greensman
Joel Turner Greensman
Ron Andrews Lead Painter
Jean-Paul Costaz Paint Coordinator
Jack Guppy Painter
Dean Barker Property Master
Kurt Bruun Props
Matthew Wilson Props
Tony Xeros Props
Britt Bancroft Set Decorating Coordinator
J.P. Bagshaw Set Dresser
Dennis Simard Set Dresser
Mecca Thornhill Set Dresser
Salmon Harris Storyboard Artist
Benton Jew Storyboard Artist
Janet Kusnick Storyboard Artist
Mark Moretti Storyboard Artist
Rick Newsome Storyboard Artist
Stephen Platt Storyboard Artist
Mark Vena Storyboard Artist
Tracey Wilson Storyboard Artist
Jonathan Woods Storyboard Artist
Laura Graham ADR Editor
Charleen Richards-Steeves ADR Mixer
David Lucarelli ADR Recordist
Stephanie Flack ADR Supervisor
Drew Yerys Assistant Sound Editor
Michael Hibberson Boom Operator
David Williams Dialogue Editor
Linda Lew Foley Editor
Marla McGuire Foley Supervisor
David Husby Production Sound Mixer
Andy Bishop Sound Assistant
Carmen Lavender Sound Assistant
Frederick Howard Sound Editor
Jussi Tegelman Sound Editor
David A. Whittaker Sound Editor
Scott Aitken Sound Mixer
Kevin Dunigan Sound Recordist
Ahmed Hassan 3D Artist
Dave Kim 3D Coordinator
Karl Rogovin 3D Coordinator
Mike Wallis Animation Coordinator
Ken Stranahan Animation Supervisor
Lori Smallwood Animation Technical Director
Derrick Auyoung Animation Technical Director
Jeremy Hollobon Animation Technical Director
Leonardo Martinez Animation
Don Myers Animation
Todd Labonte Animation
Tim Stevenson Animation
Scott Fritts Animation
Michael Pangrazio Visual Effects Art Director
Artemis Oikonomopoulou CG Artist
Joe Harkins CG Supervisor
Allen Hemberger CG Supervisor
Mike Perry CG Supervisor
Stephane Paris CG Supervisor
Andrew Roberts CG Supervisor
Simon Jung Compositing Lead
David Rey Compositing Supervisor
Wayne A. Shepherd Compositing Supervisor
Erik Bruhwiler Compositing Supervisor
Areito Echevarria Compositing Supervisor
Phillip Leonhardt Compositing Supervisor
Tatjana Bozinovski Compositor
Wing Kwok Compositor
Landon Medeiros Compositor
Daniel Mellitz Compositor
Tim Hey Compositor
Adam Cobabe Creature Technical Director
Gios Johnston Creature Technical Director
Christine Arboit Creature Technical Director
Peter Megow Creature Technical Director
Malcolm Thomas-Gustave Creature Technical Director
Sam Bassett Digital Compositor
Alfred Berger Digital Compositor
David Fogg Digital Compositor
Mark Barber Digital Compositor
Geoff Hadfield Digital Compositor
Michael Lanzensberger Digital Compositor
Ben Morgan Digital Compositor
Helen Paul Digital Compositor
Christoph Salzmann Digital Compositor
Caterina Schiffers Digital Compositor
Hamish Schumacher Digital Compositor
Matt Aitken Digital Effects Supervisor
Paul Story Lead Animator
Shaun Scott VFX Lighting Artist
Matt Conway Matte Painter
Robert Olsson Matte Painter
Sun Lee Matte Painter
Mathieu Raynault Matte Painter
Simon Cheung Modeling
Tamer Eldib Modeling
Chun Seong Ng Modeling
Robert Vignone Modeling
Marc-André Guindon Pre-Visualization Supervisor
Brian Pohl Pre-Visualization Supervisor
George Samilski Pre-Visualization Supervisor
Duane Floch Pre-Visualization Supervisor
Christopher Bennett Rotoscoping Artist
Joshua Gengler Rotoscoping Artist
Kyle Plummer Rotoscoping Artist
Denise Sadighi Rotoscoping Artist
Gee Xiong Rotoscoping Artist
Demitre Garza Rotoscoping Artist
Evan Christie Rotoscoping Artist
David Owen Rotoscoping Artist
Aaron Gilman Senior Animator
Ben Hall Systems Administrators & Support
Andrew Byrne VFX Artist
Anthony Fung VFX Artist
Jeremy Hunt VFX Artist
Jeremy Jozwik VFX Artist
Lars Kramer VFX Artist
John Lindstein VFX Artist
Howard Sly VFX Artist
Enrique Torres VFX Artist
David Hampton Visual Effects Coordinator
Scott Puckett Visual Effects Coordinator
Sharon Stetzel Visual Effects Coordinator
Romulo Adriano Jr. Visual Effects Coordinator
Daniel Chavez Visual Effects Coordinator
Stephen Nixon Visual Effects Coordinator
Andrea Goodson Visual Effects Coordinator
Neil Greenberg VFX Editor
Jon Grinberg VFX Editor
Lincoln Kupchak VFX Editor
Christopher Goble Visual Effects Production Assistant
Sarah Wilson Visual Effects Production Assistant
Molly Pabian Visual Effects Production Assistant
Juliette Davis Visual Effects Production Manager
Jeffrey A. Okun Visual Effects Supervisor
Jamie Dixon Visual Effects Supervisor
Kevin Rafferty Visual Effects Supervisor
Brian DeMetz Visual Effects Technical Director
Maria Giannakouros Visual Effects Technical Director
Dan Novy Visual Effects Technical Director
Don Besse Special Effects Technician
Michael Bolan Special Effects Technician
Bleau Fortier Special Effects Technician
Roy Goode Special Effects Technician
Richard Jacobs Special Effects Technician
Bill Pankiw Special Effects Technician
Mauricio Ruiz Prosthetics Painter
Vance Vegas Salvalaggio Special Effects Technician
Attila Vaski Special Effects Technician
Jim Filippone Aerial Coordinator
Paul Jasper Aerial Coordinator
Kirk Jarrett Animal Wrangler
Jacqueline Dallamore Assistant Accountant
Samantha Quinn Assistant Accountant
Jim Dunlap First Assistant Accountant
Barbara Mercer First Assistant Accountant
Antonia Proscia First Assistant Accountant
Jennifer Klatt First Assistant Accountant
Bill Richards Pilot
Michael Bishop Key Production Assistant
Jill Anderson Payroll Accountant
Andrew Buziak Payroll Accountant
Jason Bogard Production Accountant
Bliss McDonald Production Coordinator
Traceigh Scottel Production Coordinator
Lisa Greenspan Production Coordinator
Adrienne Sol Production Coordinator
David Nico Production Coordinator
Carmen Chan Production Secretary
Meagan Lopez Casting Assistant
Amy Nygaard Casting Assistant
Kara Lipson Casting Associate
Melissa R. Stubbs Stunts
Rick Pearce Stunts
Jeffrey J. Dashnaw Stunts
Buddy Joe Hooker Stunts
Laura Lee Connery Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024