Antonio Banderas als Cuda | |
Kate Bosworth als Estelle | |
Mojean Aria als Stray | |
Alexis Ren als Lexus | |
Zolee Griggs als Billie | |
2 Chainz als Freddie | |
Aaron Cohen als Joe | |
Natalie Burn als Olivia | |
Mark Rhino Smith als Doom | |
Luke Bouchier als Paycheck | |
Kika Georgiou als Medina | |
Kostas Sommer als Ronnie | |
Christos Vasilopoulos als Silvio | |
Vivian Milkova als Lola | |
Lucia McKinstry Calvo als Katie | |
Eleftheria Giovanaki als Margot | |
Giannis Zoumpandis als Eric | |
Nikos Thomas als Henchman | |
Panagiotis Milas als Biker | |
Rhiannon Lee als Chantelle | |
Orestis Chang Faethon als Ling | |
Panagiotis Kapritsios als Maintenance Man | |
Maria Hekimian als Street Vendor | |
Dave Thompson als Burley Man | |
Dimitris Efrimidis als Security | |
Lennan Andruisiw als Man on Pharm | |
Tihomir Vinchev als Philly | |
Asen Asenov als Referee | |
Manos Gavras als Slender Man | |
Rosmary Yaneva als Dancer #1 | |
Ekaterini Athanasiadou als Dancer #2 |
W. Peter Iliff | Executive Producer |
W. Peter Iliff | Writer |
Boaz Davidson | Executive Producer |
Les Weldon | Producer |
Avi Lerner | Executive Producer |
Jonathan McKinstry | Production Design |
Trevor Short | Executive Producer |
Mattias Morheden | Editor |
Irina Kotcheva | Costume Design |
Natalie Burn | Producer |
Mark Roper | First Assistant Director |
Asen Asenov | Stunt Coordinator |
Asen Asenov | Fight Choreographer |
Giorgio Giampà | Original Music Composer |
Arta Tozzi | Set Decoration |
Graham Sutton | Music Editor |
Vladimir Kaloyanov | Sound Mixer |
Zarko Karatanchev | Special Effects Supervisor |
Danail Hadzhiyski | Visual Effects Producer |
Jeffrey Greenstein | Producer |
Jonathan Yunger | Producer |
Vinca Cox | Script Supervisor |
Yariv Lerner | Producer |
Tapio Liukkonen | Foley Artist |
Lonnie Ramati | Co-Executive Producer |
Vessela Bannzurkova | Line Producer |
Ryan Nowak | Sound Designer |
Nikolay Bakalov | Sound Effects Editor |
Kris Casavant | Supervising Sound Editor |
Anna Ivanova | Key Makeup Artist |
Paula Crickard | Post Production Supervisor |
Richard Hughes | Director |
Milen Ivanov | Key Hair Stylist |
Damian F. Gomez | Editor |
Kristina Sakizli | Second Assistant Director |
Aleksander Aleksiev | VFX Supervisor |
Stefan Mutafchiev | Unit Production Manager |
Seth Needle | Executive Producer |
Rob Van Norden | Producer |
Nikolas Kanellopoulos | VFX Supervisor |
Callan Green | Director of Photography |
John Kalafatis | Co-Producer |
Tanner Mobley | Executive Producer |
David Nagelberg | Executive Producer |
Luke Bouchier | Co-Producer |
David Ingram | Supervising Art Director |
Ryan Svendsen | Music Supervisor |
David Fannon | Executive Producer |
Despina Saroglou | Casting Director |
Harold Herbert | VFX Supervisor |
Eleftheria Iliadou | Visual Effects Producer |