The Equalizer 2 (2018)

Actie, Thriller, Misdaad
Robert McCall neemt het recht in eigen handen en komt op keiharde wijze op voor mensen die het slachtoffer zijn van een misdrijf. Hoe ver is hij bereid te gaan als het gaat om iemand waar hij van houdt?

The Equalizer 2 Film Info

Score: 6.6/10 van 3525 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-07-19
Lengte: 121 Minuut / 2:1
Regisseur: Antoine Fuqua
Schrijver: Richard Wenk
website: http://www.equalizer.movie/site/
Productie Studios: Lonetree Entertainment, Fuqua Films, Escape Artists, Sony Pictures, ZHIV Productions, Mace Neufeld Productions, Colombia Pictures
Productie Land: United States of America


The Equalizer 2 Trailer


Denzel Washington
als Robert McCall
Pedro Pascal
als Dave York
Ashton Sanders
als Miles Whittaker
Bill Pullman
als Brian Plummer
Melissa Leo
als Susan Plummer
Jonathan Scarfe
als Resnik
Orson Bean
als Sam Rubinstein
Sakina Jaffrey
als Fatima
Kazy Tauginas
als Ari
Garrett Golden
als Kovac
Adam Karst
als Turkish Father
Alican Barlas
als Dining Car Porter
Rhys Olivia Cote
als Nine Year Old Braelick Girl
Tamara Hickey
als Grace Braelick
Ken Baltin
als Grace Braelick's Lawyer
Colin Allen
als Bookstore Nerd
Antoine de Lartigue
als Mr. Calbert (Belgian Husband)
Abigail Marlowe
als Jana Calbert (Belgian Wife)
Jim Loutzenhiser
als Interpol Agent
Alessandra Noelle Rosenfeld
als Lyft Girl (8 Yrs) #1
Lillie Dickens
als Lyft Girl (8 Yrs) #2
Rex Baning
als Lyft Boy (8 Yrs)
Lance A. Williams
als Junior (Wall Street)
Caroline Day
als Amy
Rory Benjamin Smith
als Hart Schaffer (Co-Op)
Ted Arcidi
als Big Ernie
Rutherford Cius
als Miles' Buddy #1
Wesley Pereira
als Miles' Buddy #2
David Carrasquillo
als Miles' Buddy #3
Nathaniel Chaney
als Miles' Buddy #4
Jermaine Holt
als Twitchy Dude
Drew Cooper
als Jolly
Jay Hieron
als Harried Man
Naheem Garcia
als Israel & Rose Horowitz Residence Director
Gloria Papert
als Magda (Sam's Sister)
Phil Tavares
als State Trooper #1
Tim Doherty
als State Trooper #2
Cj Stuart
als Belgian Backpacker
Donald Cerrone
als Belgian Backpacker
Gabrielle Lorthe
als Bus Girl (Miles' School Buddy)
Karen Strong
als Carol York
Marley Dauphin
als Molly York
Elena Capaldi
als Alice York
Penélope de la Rosa
als Student
Miguel Nascimento
als Lyft Passenger Young Soldier
Maximillian McNamara
als Lyft Passenger Interview Man
Gerry Pucci
als Lyft Passenger Alcoholic
Phyllis Kay
als Grandmother on the Train
Johnny L. Hernandez
als Valet
Andrei Arlovski
als Russian Mobster (uncredited)
Liam McNeill
als Vegan Guy (uncredited)
Arthur Hiou
als Agent C. White (uncredited)
Steve Tisch Producer
Naomi Shohan Production Design
Mary Vernieu Casting
Conrad Buff IV Editor
Mace Neufeld Producer
Denzel Washington Producer
Harry Gregson-Williams Original Music Composer
Oliver Wood Director of Photography
Larry M. Cherry Hairstylist
Antoine Fuqua Director
Antoine Fuqua Producer
Richard Wenk Screenplay
Richard Wenk Executive Producer
Richard Wenk Co-Producer
Michael Sloan Producer
Michael Sloan Characters
Todd Black Producer
Jason Blumenthal Producer
Stefan Sonnenfeld Digital Intermediate Colorist
Jenny Gering Costume Design
Nerses Gezalyan Foley Mixer
Jason Mulcahy Stand In
David Schlesinger Set Decoration
Lindsay Graham Casting
George Doering Musician
Kat Samick Co-Producer
Kyra Friedman Curcio Assistant Set Decoration
Robin Harlan Foley Artist
Gail A. Fitzgibbons Costume Supervisor
Frank Perry Rose Costumer
Joseph Kearney Construction Coordinator
Brian Adler Visual Effects
Dug Rotstein Script Supervisor
Sarah Monat Foley Artist
Carl Fullerton Makeup Artist
Daniel J. Leahy Sound Re-Recording Mixer
Steve Pederson Sound Re-Recording Mixer
Molly Allen Executive Producer
Tim LeDoux Visual Effects Supervisor
Tony Eldridge Producer
Alex Siskin Producer
Brandon J. Meadows Electrician
Michael Nelson Camera Operator
Peter Boynton Lighting Technician
Brian Heller Aerial Camera
Frans Wetterings III Gaffer
Sherryn Smith Makeup Artist
David Esparza Sound Designer
David Esparza Supervising Sound Editor
David Esparza Additional Sound Re-Recording Mixer
Mandell Winter Supervising Sound Editor
J.P. Jones Property Master
Elizabeth Cecchini Key Hair Stylist
Liz Bernstrom Makeup Department Head
Brian Drewes Visual Effects Producer
Sean Devereaux Visual Effects Supervisor
Don Libby CG Supervisor
Dave Cambria Rigging Gaffer
Cid Swank Unit Publicist
Shayna Passaretti Hairstylist
Casey Genton Sound Effects Editor
Howard London ADR Mixer
J.J. Dashnaw Second Unit Director
Thomas Carroll Special Effects Technician
John Ruggieri Pyrotechnician
Peter Gregson Musician
Ian Sullivan Digital Intermediate
Jared Hartley Prop Maker
Richard Lindheim Characters
Donald Sparks Associate Producer
Donald Sparks First Assistant Director
Mark Jan Wlodarkiewicz Music Editor
Joseph Battista Grip
Jeremy Hays Special Effects Coordinator
Lauren Rosenbloom Art Direction
David Leite Key Grip
Saalahudeen Lunsford Muhammed Security
Carole A. Kenneally First Assistant Editor
Glen Wilson Still Photographer
Harry Pray IV Lighting Technician
Danica Chipman Set Decoration Buyer
Christian Gibson Camera Operator
Christian Gibson Steadicam Operator
Jim Magdaleno Storyboard Artist
Taryn Walsh Key Costumer
Adam Pere Visual Effects Producer
Jeffrey D. McDonald Assistant Art Director
Haley Sweet Production Manager
Dan Cayer Visual Effects Supervisor
Luis Antonio Landrau Boom Operator
Maz Makhani Second Unit Director of Photography
Phil Darrell Gaffer
Frank Barbosa Hair Department Head
Heather Davis Baker Digital Compositor
Bobby Anderson Picture Car Coordinator
Lauren Laperriere Stand In
Ladd McIntosh Orchestrator
Nick Bellofatto Carpenter
Brian Fry Greensman
Jared Patrick Gerbig Assistant Art Director
Jason Joubert Special Effects Technician
Anthony Raymond Set Designer
Rick Chavez Assistant Property Master
Mike Clifford Extras Casting
Elizabeth Clifford Costumer
Chris Ryerson Dolly Grip
Steven Spady Visual Effects Editor
Julie LeShane Key Makeup Artist
Manny Famolare Stand In
Steven Blizzard Drone Pilot
Hilary Taillie Set Dresser
Karen Davis Second Assistant Director
Beth Anderson Set Dresser
Peter DiStefano Musician
Joe Piasecki Assistant Location Manager
Greg Reed VFX Editor
Erin Rose Costume Assistant
Mickey Carter Set Dresser
Adam Teper Stand In
Sean Martin Set Dresser
Justin Nathaniel Kistler Art Department Coordinator
Thomas Bianco Production Accountant
Nathan Alexander Kirk Craft Service
Colin Campbell Digital Compositor
Eryne Prine Sound Editor
Shari LaFranchi Blakney Production Coordinator
Francis Smith Armorer
Michael Peavey Pilot
Danny Morlock Production Assistant
Robert Marsella Stand In
Ralph Ayala Stand In
Troy Moore Visual Effects Supervisor
Annalisa Torina Visual Effects Coordinator
Mark Brochu Grip
Dan Godar Aerial Camera
James Kuroda Compositing Supervisor
Michael S. Harbour Visual Effects Supervisor
Brit DeLillo Assistant Editor
Helen Z. Altenbach Musician
Brian O'Connor Grip
Chris Nickerson Electrician
Ryan Eatherton Production Assistant
Todd England Nicodemus Grip
Jose 'Flecha' Hernandez Generator Operator
Chuck Rudolph Electrician
Michael Dynice Lighting Technician
Juliana Lima Pyrotechnician
Timothy Massey Special Effects Technician
Nadia Sayess Stand In
Tricia Turczynski Set Dresser
Zack Shultz First Assistant Camera
Eric Robert Bradshaw Bennett Electrician
Ed Lalli Electrician
John R. Kaplan Rigging Grip
Robert Knowles Best Boy Grip
Ryan McPeake Set Medic
Peter Rippe Set Dresser
Dan Mason First Assistant Camera
Adam Peabody Electrician
Aidan Payne Script Supervisor
Randi Featherstone Costume Coordinator
Chris L. Ward Special Effects Technician
Asia Bullock Production Assistant
Jesse Morrow Visual Effects Producer
Christopher Analoro Set Dresser
Rachel Burgio Props
Tom Keenan Best Boy Electric
Malachi Bibel Rigging Grip
Darrell Temple Grip
Steve Sikora Lighting Technician
Jill Thibault Ager/Dyer
Hannah Roble Production Coordinator
Eric Mattson Matte Painter
Joshua Youman Assistant Location Manager
Eric Olin Anderson Production Assistant
Anu Liikkanen Compositor
Miles Girard Watson Prosthetic Makeup Artist
Jennifer LaFace Construction Buyer
Geoff Wallick Greensman
Gregory J. Corcoran Greensman
Thomas Colleran Painter
Helen Eggleston Peabody Prop Maker
Donnchadh Gaf Condon Prop Maker
Jimmy Luc Set Decorating Coordinator
John Pungitore Set Dresser
Jarrett Staaf Set Dresser
Chris Krzykowski Additional Grip
Nate Goodman Additional Second Assistant Camera
John S. DeSimone Electrician
Phil Greene Camera Technician
A. Kyo Moon Digital Imaging Technician
Steve Harnell Digital Imaging Technician
Kenny Davis Dolly Grip
Michael Holzwarth Drone Operator
Mark Jenkins Drone Operator
John F. McCarthy Drone Operator
Carlos Bermudez Electrician
P.J. Hand Grip
Robert Thorpe Grip
Frank Montesanto Key Grip
Quinn Grove Key Rigging Grip
Vinnie Laraway Libra Head Technician
Gary M. Olitsky Rigging Grip
Dean Egan Second Assistant Camera
Chris Malenfant Second Assistant Camera
Dustin Keller Ultimate Arm Operator
Jonathan Kobs Video Assist Operator
Nick Bommer First Assistant Accountant
Rick Carlos Ernst Additional Production Assistant
Fabienne Annylusse Production Assistant
Dakota Carpenter Production Assistant
Emmy Horton Production Assistant
Kylie Paul Production Assistant
Travis Starr Production Assistant
Devin McDonough Production Secretary
Angela S. Lee Second Assistant Accountant
Margaret Horning Second Assistant Accountant
Michael Ullman Second Assistant Accountant
Curtis Norman Fuqua Security
John Sansone Set Medic
Hannah Kelsy Stand In
Kirsten Grimes Stand In
Ceci Cleary Stand In
Lisa Boucher Hartman Stand In
Marcus McDermott Stand In
Herb Polack Travel Coordinator
Queensylvia Akuchie Assistant Costume Designer
Colleen Wilson Costumer
Patty Rhinehart Casting Assistant
Grace Gallant Casting Associate
Heather Whitty Extras Casting
Gabriele McIntyre Additional Colorist
Morgan Peeters Music Coordinator
Maronda T'Pring Music Coordinator
Jabari Ali Music Supervisor
Robby Wright Transportation Coordinator
Kevin O'Connell Transportation Captain
Jessica Logan Location Coordinator
Jeremy Fiske Assistant Location Manager
Michael Judge Assistant Location Manager
Travis Reinke 3D Modeller
Alex Falcon CG Artist
Mike C. Pare Compositor
Charles G. Roberts Compositor
James Steller Compositor
Kevin Conlon Digital Compositor
Tomohiko Fukuda Digital Compositor
Rich Hardy Jr. Digital Compositor
Julianne Holzschuh Digital Compositor
Yun Peng Hsieh Digital Compositor
Lauren Hulsey Digital Compositor
Carmen Wong Digital Compositor
Radoslav Yanudov Digital Compositor
Meena Yu Digital Compositor
Davy Nethercutt Digital Compositor
Francesco Panzieri Digital Compositor
Richard Martinson Visual Effects
Rachan Chirarattanakornkul Visual Effects
Robby Geis Visual Effects
David Pietricola Visual Effects
Tom Allen Visual Effects
Jake Cohen Visual Effects
Marina Mozée Visual Effects Coordinator
Eric Bruneau Visual Effects Producer
Robin Scott Graham Visual Effects Supervisor
Tom Carroll Pyrotechnician
Michael Herald Special Effects Technician
Ricky R. Weaver Second Second Assistant Director






















ikwilfilmskijken © 2021