5.704

The Flock (2007)

Misdaad, Drama, Mysterie, Thriller
De gewelddadige FBI-agent Erroll krijgt een protegé, Allison, die hij de kneepjes van het vak moet bijbrengen. Ondertussen is hij op zoek naar een vermist meisje die een essentieel puzzelstuk is in de zaak van een gestoorde verkrachter en moordenaar.

The Flock Film Info

Score: 5.704/10 van 236 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2007-08-04
Lengte: 105 Minuut / 1:45
Regisseur: Andrew Lau Wai-Keung
Productie Studios: Lucky 50 Productions, Double Nickel Entertainment, Templar Production, Bauer Martinez Studios, Gibraltar Films
Productie Land: United States of America

The Flock Foto's


The Flock Trailer


Richard Gere
als Erroll Babbage
Claire Danes
als Allison Lowry
KaDee Strickland
als Viola Frye
Ray Wise
als Bobby Stiles
Russell Sams
als Edmund Grooms
Avril Lavigne
als Beatrice Bell
Kristina Romero
als Harriet Wells
Dwayne L. Barnes
als Vincent Dennison
Matt Schulze
als Glenn Custis
Debrianna Mansini
als Harriet's Mother
Ed Ackerman
als Louis Kessler
French Stewart
als Haynes Ownby
Susan Conklin
als Missing Girl's Mother
Carmen Serano
als Woman in Gorilla Suit
Victoria Gallegos
als Errol's Colleague #1
Josh Berry
als Deputy #1
Esodie Geiger
als Sheriff's Investigator
Frank Bond
als Deputy #2
Genia Michaela
als Barfly
Robyn Reede
als Waitress
Johnnie Hector
als Engineer
Dylan Kenin
als Bitten Man
James Tarwater
als Finger Sniffer
Brian Neal Lucero
als Male Kisser
J.D. Garfield
als Errol's Colleague #2
Twink Caplan
als Waitress #2
Carol Stanzione
als Walla Group (voice)
Lia Sargent
als Walla Group (voice)
Peggy O'Neal
als Walla Group (voice)
Jackie Gonneau
als Walla Group (voice)
Stephen Apostolina
als Walla Group (voice)
Moosie Drier
als Walla Group (voice)
Bob Neal
als Walla Group (voice)
Cyd Schulte
als Hot Babe (uncredited)
Lisa Beach Casting
Sarah Katzman Casting
Martin Hunter Editor
Lester Cohen Production Design
Robert L. Levy Executive Producer
Enrique Chediak Director of Photography
Elie Samaha Producer
Deborah Everton Costume Design
Guy Farley Original Music Composer
Guy Farley Conductor
Philippe Martinez Producer
Alan Latham Executive Producer
Hans Bauer Writer
Jeff Geoffray Co-Executive Producer
Walter Josten Co-Executive Producer
Toni Cobb Brock Casting
David Gorton Executive Producer
Drew Larner Executive Producer
Andrew Lau Wai-Keung Director
Andrew Lau Wai-Keung Producer
Straw Weisman Post Production Supervisor
Carla Curry Set Decoration
Tracy Adams Editor
Jenette Kahn Producer
Adam Richman Producer
Jeremy Balko ADR Mixer
Jeremy Balko Foley Mixer
Cody King Foley Editor
Richard Kitting Sound Recordist
Andrew Morgado ADR Mixer
Andrew Morgado Foley Mixer
Craig Mitchell Writer
Tony Lee Boggs Stunt Coordinator
Neil Daly First Assistant Director
Luc Campeau Executive Producer
Ramon Frank Stunts
Frieda Valenzuela Makeup Artist
Alan Swain Location Manager
John Stearns Assistant Chief Lighting Technician
RaMona Fleetwood Hair Department Head
Larry Rapaport Line Producer
Tarra D. Day Makeup Department Head
Yvette Meely Key Hair Stylist
Blake Harjes First Assistant Editor
LuAnn Claps Makeup Artist
Vicki Vandegrift Foley Artist
Jonathan Miller Sound Designer
Jonathan Miller Supervising Sound Editor
Michael Baird Sound Effects Editor
Andrew Loo Co-Producer
Chris Joehnk Electrician
Dhyana Carlton-Tims ADR Editor
Dhyana Carlton-Tims Supervising Dialogue Editor
Jonathan Wales Sound Mixer
Stephen Consentino Camera Operator
Scott Hinkley Sound Mixer
Michael Parlett Music Editor
Claudine Strasser Script Supervisor
Maria Bentfield Costumer
Steven Litecky Gaffer
Andrew Pearce Orchestrator
Lyndell Quiyou Hairstylist
Krissopher Chevannes ADR Recordist
Gina G. Aller Costumer
Ed Vega Art Direction
Paige Thomas Camera Operator
Margaret Johnson Special Effects Coordinator
Richard Sellers Stunts
Kristen Kogler Art Department Coordinator
Christopher Windisch Construction Coordinator
Peter Schwerin Executive Producer
Paula Rogers Set Costumer
David M. Blum Visual Effects Producer
Annie Hedgpeth Casting Associate
Fran Allgood Costume Supervisor
Simon White Music Supervisor
Aurelia Winborn First Assistant "A" Camera
Ken Regan Still Photographer
Scott Wilder Stunts
Brett Andrews Props
David O. Daniel Production Sound Mixer
Philip Seeger Second Second Assistant Director
Ben Lowney Property Master
Tabitha Johnson Costumer
Hank Herrera Grip
Ralph Diaz Greensman
Liza Bambenek Second Assistant "A" Camera
Aubrey Husar Key Grip
Carmen L. Jones Assistant Hairstylist
Bobby Johanson ADR Mixer
Xavier Horan Sound Effects Editor
Ryan Eustis Second Assistant "B" Camera
Harland Espeset Dolly Grip
Steven Maes Graphic Designer
Karinne Behr Executive Producer
Rachel Srigley Assistant Production Coordinator
Lesa Foust Utility Sound
Lamonte Bell Assistant Accountant
Melissa E. Hollingsworth Costumer
Rick S. Sulier Production Supervisor
Lisbeth Storandt First Assistant "B" Camera
Justin Hartery Camera Loader
Lee Nakagawa Lighting Technician
Gwyn Savage Extras Casting
Jason Graham Second Assistant Director
Rachel Hudgins Associate Producer
Gloria Knight Stunts
Brian Stinson Draughtsman
Paul Majkia Art Department Assistant
DeLayne Rasmussen Production Coordinator
Roxanne Senesman Accountant
Alejandro Snodgrass Grip
Roderick Peyketewa Location Assistant
Matthew Halbert Boom Operator
Kathryn Czark Costumer
Rhonda Paynter Leadman
James P. Barth Construction Foreman
Stacia Brigham Unit Publicist
Geno Caggiano Unit Publicist
Aimie Olson Set Medic






















ikwilfilmskijken © 2024